Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• EyeQueue, TNTP - dzięki.

Komentarz

• Dziękuję Pan Rząd.
      https://www.rynekzdrowia.pl/Aparatur...,204381,5.html
      Zostałem bezczelnie okradziony.

Komentarz

• Przyszli i zajebali czy zrobili to na podstawie ustawy która ma pewnie X lat?
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
          Przyszli i zajebali czy zrobili to na podstawie ustawy która ma pewnie X lat?
          Kradzież to kradzież, nawet jeśli ktoś wpadnie na to żeby to usprawomocnić. Tak jak alkohol to narkotyk, a że legalny? Co z tego.

Fiński parlament zatwierdził stan wyjątkowy
          Ostatnio edytowany przez Kujawiak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Przyszli i zajebali czy zrobili to na podstawie ustawy która ma pewnie X lat?
            Przyszli i zajebali. Jak tak walczą z tą epidemią, jak się tym chwalą, to powinni sami kupić ten sprzęt. 60 mld na 500+ i 13. emeryturę to mają?

Komentarz

• Znam tą ustawę od liceum, nie dziwi mnie ona ani trochę, jak będzie wojna i Wasze Range Rovery będą potrzebne to też uznacie, że ktoś Wam je zajebał?
              #MuremZaBonusem

Komentarz

Znam tą ustawę od liceum, nie dziwi mnie ona ani trochę, jak będzie wojna i Wasze Range Rovery będą potrzebne to też uznacie, że ktoś Wam je zajebał?
                Przecież te zjaby z pisu cały czas twierdzą, że mają na wszystko kasę, więc niech sobie kupią ten sprzęt, a nie okradają gminę i jej mieszkańców.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                  Przecież te zjaby z pisu cały czas twierdzą, że mają na wszystko kasę, więc niech sobie kupią ten sprzęt, a nie okradają gminę i jej mieszkańców.
                  Prośba Panowie o nie rozmywanie tematu
                  (L)

Komentarz

Znam tą ustawę od liceum, nie dziwi mnie ona ani trochę, jak będzie wojna i Wasze Range Rovery będą potrzebne to też uznacie, że ktoś Wam je zajebał?
                    Nie chciałbym za bardzo rozmywać tematu, więc odniosę się raz i na tym skończę, bo pewnie do porozumienia nie dojdziemy. Samorząd widząc co się dzieje zareagował w porę, za co należą się brawa, a nasi jajogłowi zamiast kierować wzrok na Chiny i przygotowywać się na to co będzie, zajmowali się kampanią, takie uroki demokracji. Abstrahując jednak od polityki, wyszło po prostu słabo i lekcja na przyszłość brzmi tak: nie organizuj sobie zabezpieczenia na czas kryzysu, bo przyjdzie państwo i Tobie odbierze. Nie mam RR, ale jeśli byłaby wojna to niechętnie oddałbym państwu broń (uważam, że to celniejsze porównanie), mogę wziąć ją pod pachę i iść na front/do lasu, ale moje jest moje. Tym bardziej, że ten sprzęt docelowo miał służyć ludziom, którzy potrafili o siebie zadbać, wybierając w wyborach samorządowych takich polityków, którzy poczynili odpowiednie kroki. Dla mnie kradzież i mówię to jako beneficjent, bo mieszkam w Kujawsko-pomorskim.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Dobre, a przecież Sasin mówił że środki na walkę z wirusem są nieograniczone.

Ja rozumiem gdyby Grodzisk chciał użyć tego sprzętu do celów innych niż walka z epidemią, to wtedy z mocy ustawy mają do tego prawo, ale zakładam że jednak aparatura miała służyć mieszkańcom danej gminy do walki z ustrojstwem.
                      Tak jakby gmina stworzyła jakiś budynek specjalnie na potrzeby kwarantanny mieszkańców a rząd przyszedł wy...dolił wszystkich i wsadził tam dajmy na to ratowników żeby mieli gdzie odpoczywać albo również przejść kwarantanne.
                      Samo w sobie jak najbardziej słuszne, tylko po co robić takie akcje w trudnym czasie.

Na razie dziś +18

Komentarz

• To ja też już tak kończąc temat chciałbym zauważyć, że niestety siedzimy w tym wszyscy i szczerze jest mi bardzo obojętny los pani Grażynki i pana Heńka, ale raz na jakiś czas trzeba wykazać sie tym solidaryzmem społecznym, przejdźmy to raz dwa, a potem dalej się nakurwiajmy
                        Ps: też w pierwszej kolejności idę do lasu, a nie na wezwanie do JW w razie konieczności
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                          Dobre, a przecież Sasin mówił że środki na walkę z wirusem są nieograniczone.
                          Nikt w tak zabawne słowa z ust nomen omen krasomówcy nie wierzy.

Natomiast bardziej ciekawi mnie kwestia przygotowania na weekendowy wysyp nowych przypadków (jeśli będzie tak jak twierdzi Szumowski potroimy do końca tygodnia liczbę chorych, czyli począwszy od dzisiaj będzie między 100, a 200 nowych przypadków dziennie).

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                            Czym tłumaczona jest aż tak wysoka śmiertelność we Włoszech (8,3 %)? Trochę wygląda to tak, jakby tam grasował inny wirus, niż w innych krajach.
                            Różnie się mówi, najgłośniej o firmach ubezpieczeniowych i innych warunkach wypłaty odszkodowań przy pandemii i normalnie. To oczywiście plotki, bez żadnych dowodów. Włochy to stan umysłu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                              Czym tłumaczona jest aż tak wysoka śmiertelność we Włoszech (8,3 %)? Trochę wygląda to tak, jakby tam grasował inny wirus, niż w innych krajach.
                              Wpuszczeniem chorych do ogólnej służby zdrowia. Przy czym nie do końca wiadomo czy to we Włoszech jest dużo czy też w Chinach było mało - zbyt krótko żyjemy z tą chorobą by wiedzieć jaka jest jej prawdziwa śmiertelność
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Współczuje "pacjentowi zero". Od świtu czekają na niego hieny dziennikarskie pod szpitalem i czekają aż wyjdzie. Wariactwo.

Komentarz

Pracuję...
                                X