Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pewnie walnęła sobie na odwagę przed konferencją i tak to się skończyło. Można śmiało powiedzieć że jest pierwszą "ofiarą" koronowirusa w Polsce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
      Wrzucę tutaj, chociaż nadaje się również do wątku z dowcipami...
      https://www.facebook.com/koscierzyna...9337309545673/
      To dowód na to że wirus może zaskoczyć. Przyszła najeb... do pracy jak codziennie aż tu nagle konferencja.

Komentarz

• Koronawirus koronawirusem ale dzisiej jest Dzień Teściowej

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Nie wiadomo co gorsze, dentystki też dzisiaj miały swój dzień
          Ale jednak tak patrząc to synowe mają bardziej przeebane niż zięciowie hehe

e:
          Przepraszam. To może początki, mylenie tematów, objawy i te sprawy.
          Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• I po co rozmywanie ważny temat. Ludzie tu wchodzą czytać o koronie i wirusie, a nie o teściowych i dentystkach
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Aleszprosz

Koniec z przybijaniem piątek przed meczem w Premier League:

https://www.premierleague.com/news/1636646

Premier League statement on fair-play handshakes
              5 Mar 2020

Ciekawe jak tam nasza ESA.
              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Romańczuk wiedział...

Komentarz

• https://twitter.com/Jurasmma/status/...666987520?s=20

Komentarz

• To co, ostatnia kolejka z kibicami na trybunach w Ekstraklasie?
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Doszły kolejne wykryte 4 przypadki:
                      1 - ktoś kto jechał z pierwszym zarażonym autokarem,
                      2&3 - dwóch ze Szczecina, przylecieli z Włoch,
                      4 - ktoś z Oławy, leży we Wrocławiu.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Kolejny pasażer z autokaru poddany kwarantannie.(koleś z mojej okolicy)
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          Kolejny pasażer z autokaru poddany kwarantannie.(koleś z mojej okolicy)
                          Może Irek z Kauflanda?

Komentarz

• Hehe.
                            Nie ,to nie on.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• My tu śmiechu śmiechu z korony, a ciekaw jestem który z forumowiczów zapasy makaronu zrobił

Ja mam obawę odnośnie szpitala. Za miesiąc dziedzic wychodzi na świat i mogą ograniczać obecność przy porodzie:/

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                                My tu śmiechu śmiechu z korony, a ciekaw jestem który z forumowiczów zapasy makaronu zrobił

Ja mam obawę odnośnie szpitala. Za miesiąc dziedzic wychodzi na świat i mogą ograniczać obecność przy porodzie:/
                                Z całym szacunkiem, martwiłbym się o co innego. Na pocieszenie dodam, że słyszałem o jakimś mega-maluchu, tzn. takim kilkunastodniowym, co sam sobie spokojnie poradził z covidem. Narażone są zwłaszcza starsze osoby oraz ci co mieli poważnie choroby.
                                Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X