Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Absolutnie nie miałem na myśli tego, że Brytyjczycy podążają za tłumem. Bardziej mnie dziwi ta zmiana wajchy, mając w pamięci choćby Euro i niewpuszczenie tych nieszczęsnych zaszczepionych Duńczyków w środku lata. Dziwi, acz rzecz jasna cieszy, że w tym całym szaleństwie są i tacy, którzy przyjmują nieco inną strategię.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Zeby nie bylo zbyt kolorowo, to na Wyspach w zwiazku ostatnimi decyzjami spotyka Johnsona rowniez krytyka.

"Mark Drakeford, the Welsh Labour leader, says UK ministers are using Covid announcements "to distract people's attention from the awful mess" in Westminster.
      Wales' first minister accuses the UK government of "abandoning the science" as he defends his more cautious lifting of restrictions."
      Dzięki za info, ale to codzienność w politycznej naparzance. Wystarczy spojrzeć co się dzieje u nas. Cokolwiek zrobi polska zjednoczona partia rządząca, złego czy dobrego- nie ważne, to kodziarstwo zawsze jest na nie, często używając najbardziej idiotcznych argumentów.
      Tu sprawa dotyczy, jak by nie było, delikatnego i sprzyjającemu emocjonalnym manipulacjom tematu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
        Absolutnie nie miałem na myśli tego, że Brytyjczycy podążają za tłumem. Bardziej mnie dziwi ta zmiana wajchy, mając w pamięci choćby Euro i niewpuszczenie tych nieszczęsnych zaszczepionych Duńczyków w środku lata. Dziwi, acz rzecz jasna cieszy, że w tym całym szaleństwie są i tacy, którzy przyjmują nieco inną strategię.

Wbrew pozorom to nie jest żadna zmiana wajchy. Robią - i w czasie Euro też tak było (kwarantanna obowiązywała wtedy wszystkich przyjeżdżających do Anglii. Z tego samego powodu Angole nie mogli pojechać na mecz, który ich drużyna grała we Włoszech) - to, co sobie zaplanowali całkiem sporo wcześniej. Wystarczy wrócić do orędzia BoJo z lutego ubiegłego roku, w którym ogłosił "Roadmap out of lockdown".

Ostatnio edytowany przez matx; 4141.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Skąd masz te dane o tylu placówkach ??

Ps. dziennie ponad 100 tys ludzi jest zamykana w domu... jak tak dalej pójdzie to zaraz nie będzie miał kto robić
          Kaznowska wczoraj w radiu się chwaliła.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Maleje liczba hospitalizacji i respiratorów. Za to na kwarantannie jest 750 tysięcy ludzi. Ktoś ogarnia jeszcze ten pierdolnik?
            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• "Zmiana terminu kwarantanny lub zmiana długości i kwarantanny, i izolacji - jak wynika z nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski, Ministerstwo Zdrowia na ostatniej prostej zastanawia się, czy skrócić oba terminy, czy tylko jeden z nich. Jak słyszymy, żaden nie będzie krótszy niż pięć dni. Najbliższej do tej pory było jednak do opcji siedmiodniowej. Konferencja zaplanowana jest w okolicach godziny 12."

Zależy jak ministrowi czapka stanie - może ludzie będą chociaż krócej na kwarantannie
              Co to jest za cyrk....
              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
              Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                Maleje liczba hospitalizacji i respiratorów. Za to na kwarantannie jest 750 tysięcy ludzi. Ktoś ogarnia jeszcze ten pierdolnik?
                A co tu jest trudnego do zrozumienia? Omikron jest bardzo zaraźliwy, ale łagodniej się go przechodzi. Więc rośnie liczba osób z pozytywnymi testami, ale nie przybywa tych ciężko chorych w szpitalach.
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

A co tu jest trudnego do zrozumienia? Omikron jest bardzo zaraźliwy, ale łagodniej się go przechodzi. Więc rośnie liczba osób z pozytywnymi testami, ale nie przybywa tych ciężko chorych w szpitalach.
                  Chodzi mi o to, że zasady kwarantanny powinny być już dawno zmienione. Wskazywał ewidentnie na to dzienny przyrost osób zamykanych w domach
                  Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• a ile osób tych kwarantan jeszcze przestrzega ? Jak ktoś nie ma objawów, a wylądował na kwarantannie zbiorczo to jego sprawa jeśli tego przestrzega i jego stanu intelektualnego Jak ktoś kaszle i pluje to i owszem siedzi w domu, przynajmniej na to liczę, to akurat pozytyw tego całego cyrku. Gdyż wcześniej Ci obecnie najbardziej teraz w paranoi, brali ferwex albo inny siuwax i heja na miasto. Teraz grzecznie siedzą w domu w przypadku najdrobniejszego przeziębienia i za to piąteczka Oby ta postawa została z nami jak najdłużej

https://www.youtube.com/watch?v=c3KJB0hSPWI
                    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                      "Zmiana terminu kwarantanny lub zmiana długości i kwarantanny, i izolacji - jak wynika z nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski, Ministerstwo Zdrowia na ostatniej prostej zastanawia się, czy skrócić oba terminy, czy tylko jeden z nich. Jak słyszymy, żaden nie będzie krótszy niż pięć dni. Najbliższej do tej pory było jednak do opcji siedmiodniowej. Konferencja zaplanowana jest w okolicach godziny 12."

Zależy jak ministrowi czapka stanie - może ludzie będą chociaż krócej na kwarantannie
                      Co to jest za cyrk....
                      Oby zmienili to jak najszybciej i mam nadzieje, że do 5 dni.

Na chwilę obecną boję się wysłać dziecko do przedszkola od poniedziałku aby nie wpadło znowu na kwarantannę przed feriami.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://rumble.com/vsu544-francja-wy...MsVWkI6fPqZJvM

Komentarz

• Jakiś foliarz. Napisy w tym filmiku powinny być żółte. Wszystko, co mówi ten pseudo ekspert jest bzdurą. Wszyscy doskonale wiemy, że szczepionki na covid są przebadane i w pełni bezpieczne i skuteczne. Rządy wcale nie płacą mediom, żeby kłamały 24 godziny na dobę. Testy PCR są wiarygodne i wykrywają wszystkie mutacje covida, starannie je rozróżniając. Statystyki śmiertelności są prowadzone rzetelnie i ludzie umierają na covid wyłącznie, a w Indiach palą te wszystkie zwłoki i puszczają na spływ Gangesem. Aha i eksperci doradzający rządom wcale nie mają konfliktu interesów z przemysłem farmaceutycznym (a nawet wręcz przeciwnie !).
                          Mówię zmienić w tym filmie napisy na żółte, a doktorkowi żabojadowi założyć foliową czapeczkę, tyle.

Komentarz

• Nie wiem czy foliarz, czy nie. Gość głównie mówi o sobie i krytykuje rząd francuski. Konkretów jako takich tam za wiele nie ma. Ciekawe, z kiedy to jest w ogóle. Bo łatwo można sprawdzić, że w Indiach epidemia wcale się nie skończyła, a zaszczepionych będzie tam zaraz więcej niż w Polsce.
                            Bo o tym, że prace nad szczepieniami z reguły trwają dłużej to wie już chyba każdy. Gość rzuca liczbą - 10 lat. Wydaje mi się, że nawet najbardziej twardogłowi rozumieją, że czekanie 10 lat jest trochę bez sensu. Zwłaszcza, że ten czas w dużej mierze wynika z tego, że prace nad szczepieniem nie są zazwyczaj priorytetowe, budżety są ograniczone, a biurokracja też najczęściej nie pomaga. Tutaj pewne etapy i przeszkody można było pominąć. Czy powinno się to nazywać szczepionką jeżeli nie zatrzymuje transmisji, to ja tak naprawdę nie wiem. Tylko co to zmienia tak naprawdę, czy nazwiesz to szczepieniem, preparatem medycznym, czy lekiem?

Ostatnio edytowany przez matx; 4141.
                            My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Gość rzuca liczbą - 10 lat. Wydaje mi się, że nawet najbardziej twardogłowi rozumieją, że czekanie 10 lat jest trochę bez sensu
                              .

W tym wypadku ludzie mieli farta bo szczepionki na covid powstały na bazie badań które od prawie dwóch dekad były prowadzone nad virusem sars który jest podobny do covidu konstrukcją a pojawił się na początku 21 wieku, o tym mozna przeczytać w prasie naukowej ale to nie pasuje ppd teorie z filmów z żółtymi paskami

Komentarz

• Niektóre dowody sugerują, że infekcja SARS-CoV-2 może wywołać przyszłą falę chorób, takich jak choroba Alzheimera czy Parkinsona.
                                Dobrze, że niektórzy forumowicze już zaczeli sie leczyć na zapas

Komentarz

Pracuję...
                                X