Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
  Kto by to nie był poprzeczka jest wysoko postawiona. Moja prywatna trójka największych osiągnięć rady medycznej:
  1. Zamknięcie lasów
  2. Zamknięcie stoków
  3. Zamknięcie cmentarzy
  Jesteś pewien, że rada medyczna istniała, gdy wprowadzano te idiotyzmy?
  Została powołana chyba w październiku 2020. Lasy zamknięto w kwietniu, czyli pół roku wcześniej.

  Komentarz


  • Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
   Jesteś pewien, że rada medyczna istniała, gdy wprowadzano te idiotyzmy?
   Została powołana chyba w październiku 2020. Lasy zamknięto w kwietniu, czyli pół roku wcześniej.
   Czyli jednak zamknięcie lasów spada z pierwszego miejsca? Można powiedzieć, że w nomenklaturze skoków narciarskich był to przedskoczek.
   Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
   I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

   Komentarz


   • Od razu z tej rady wszystkie szmaty pod sąd i na szubienice. Za doradzanie lockdownów, teleporady, ograniczanie dostępu do szpitali, naukę zdalną, eksperymenty medyczne na ludziach.
    Okazuje się jeszcze, że te kurwiska rezygnują, bo rząd ich nie słucha w sprawie wprowadzenia jeszcze większego zamordyzmu. Do piekła.
    Ostatnio edytowany przez Gelo85; 153070.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
     Kto by to nie był poprzeczka jest wysoko postawiona. Moja prywatna trójka największych osiągnięć rady medycznej:
     1. Zamknięcie lasów
     2. Zamknięcie stoków
     3. Zamknięcie cmentarzy
     Mysle,ze dla wszystkich sportowcow numer 1. To zamkniecie silowni-argumentacja: zbyt niskie sufity.
     "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

     Komentarz


     • Czy przypadkiem największym osiągnięciem tej rady medycznej nie było takie przeorganizowanie służby zdrowia (wszystkie siły na covid), że od walki z covidem umarło więcej ludzi niż na sam covid?

      Tak czy siak bardzo dobrze się stało. To chyba efekt rozczarowania, że nie udało się u nas wprowadzić zamordyzmu podobnego do tego jaki jest na zachodzie. Rząd i tak kieruje się sondażami, a nie opiniami lekarzy (nie nasz jeden zresztą), więc pogonić jeszcze pozostałą czwórkę i nie brać następnych.
      Niedzielskiemu jak się skończą pomysły na represje to sobie do nich zadzwoni, nie potrzebuje do tego politycznego ciała.


      Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta

      Mysle,ze dla wszystkich sportowcow numer 1. To zamkniecie silowni-argumentacja: zbyt niskie sufity.
      Dodałbym do tego mandaty za jazdę na rowerze
      Ostatnio edytowany przez Kalle; 54542.

      Komentarz


      • Nie należy zapominać również o myjniach samochodowych

       Komentarz


       • Wilk syty i owca cała. Czy jakoś tak.

        https://twitter.com/MariuszMorda/sta...pI5r44cZw&s=19
        My na monopol mamy prawdę!

        Komentarz


        • Dla mnie sprawa prosta, szczury uciekają z tonącego okrętu jakim jest mit straszliwej pandemii covid-19. Oni jednak swoimi działaniami doprowadzili do tego że w tym kraju zmarły setki tysięcy ludzi, nie z powodu covid ale z powodu systemu który współtworzyli który sprawił ze ludzie zostali pozbawieni nawet podstawowej opieki zdrowotnej i zostali pozostawieni sami sobie. Sam wiem o tym najlepiej, mam zanik mięśni, przez dwa lata odcięto mi dostęp do lekarzy i szpitali. W 2020 i 2021 miałem miałem być dwa razy w szpitalu na ważnych dla mnie badaniach oraz raz miałem mieć bardzo ważną wizytę u mojego lekarza w Warszawie w poradni neurologicznej. Oczywiście w szpitalach nie byłem bo covid, a wizyta lekarska zamieniła się w teleporadę która trwała 1,5 minut bo pani doktor nie przyjmuje pacjentów bo się boi covidu. Stworzono system w którym nie warto do szpitala przyjmować nikogo innego niż ludzi chorych na covid bo to się opłaca. Znam kilka przypadków oraz prób naciągnięcia ludzi na covid, tzn. po śmierci z powodu nie związanych z covid wpisywano ludziom covid oraz namawiano rodziny zmarłych aby wpisać covid jako jedną z przyczyn śmierci. O tym że do szpitali przyjmowano w tedy gdy ludziom postawiono ultimatum, że wpiszemy pacjentowi covid albo inaczej nie przyjmiemy do szpitala nie wspominam. O dyskryminacji sanitarnej nie wspominam, covid nie jest tragedią tragedią jest system który stworzona pod pozorami straszliwej pandemii, dla mnie jest to system ukrytego mordowania ludzi. Tak więc szczury z rady medycznej wiedzą że powoli kurtyna opada i szczury uciekają ze statku. Mam nadzieję że kara ich dosięgnie i wszyscy skończą w sądach. Bo ten system doprowadził do tego że zdrowie polaków to ruina i gospodarka to ruina. Trybunały i sady będą miały co robić przez najbliższe lata, taką mam nadzieję, trzy lata niszczenia kraju i ludzi nie może ujść na sucho, osobom odpowiedzialnym. A ostatnia akcja związana z tym że nasi posłowie ni narzucili na siebie obowiązku szczepienia (słusznie) ale jednocześnie tak chętnie narzucają wszelkie takie obowiązki na obywateli tworząc kolejny system szczucia ludzi i naganiania ludzi na ludzi. Ta sytuacja według mnie jest kulminacja hipokryzji i po tej akcji jeśli ktoś miał wątpliwości co do intencji i powodów dla których trzyma się nasz w reżimie epidemiologiczno-sanitarnym to chyba ostatnim wątpiącym klapki spadły z oczu. Tyle z mojej strony, komentarza. Wszystkim zdrowia życzę i zdrowego rozsadku.

         EDIT: Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, wiem że jest covid-19 wiem że ludzie chorują i umierają, sam przechorowałem lekko. Ale nie jestem szczepiony, nie dlatego że uważam szczepionki za zło, ale dlatego że moi lekarze mieli watpliwości czy przy mojej chorobie to jest wskazane i pozostawiono mi decyzję. Uważam że szczepić należało tzw. grupę docelową i tą grupę chronić przed skutkami covidu, czyli osoby powiedzmy 60+, oraz ludzi z chorobami które sprawiają że zakażenie covidem może być dla nich groźne, ponieważ mają osłabiony układ odporności. Tak więc nie jestem antyszczepionkocem absolutnym, jestem proszczepionkowcem bym rzekł. A co do teorii spiskowych, nie uważam że te systemy o których się rozwodziłem powyżej są stworzone specjalnie, to raczej efekt nieudolności i przyjęcia błędnych założeń co do całej tej epidemii covid. Oczywiście to jest efekt ogólnoświatowej paniki która nam się też udzieliła, poprostu małpujemy bezwiednie co robi świat a szczególnie Europa, nie wyciągamy wniosków z błędów innych a sami te błędy powielamy i dodatkowo sami dokładamy od siebie i efekt jest jaki jest. Czyli opłakany, jak widać. Czasami mam wrażenie że na komara wytoczyliśmy armatę, albo kilka armat. Nie poruszyłem wątku kasy, ale wiadomo że jak niewiadomo o co chodzi to często chodzi o kasę, większość członków jest powiązana z firmami, któe teraz zarabiają najwięcej na pandemii, gdzieś mi mignęło że jakaś organizacja społeczna szykuje pozew do sadu przeciwko członkom z rady medycznej. Teraz koniec.
         Ostatnio edytowany przez snorri; 130996.

         Komentarz


         • Zaledwie 2,75 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 21,12 proc. zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni - podał w sobotę na Twitterze resort zdrowia.
          https://www.gazetaprawna.pl/wiadomos...dalo-dane.html
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

          Komentarz


          • A z drugiej strony takie kwiatki :

           Ministerstwo Zdrowia w dzisiejszym raporcie dotyczącym sytuacji epidemiologicznej wykazało w powiecie kłodzkim 43 zgony związane z COVID-19. Czy rzeczywiście z powodu koronawirusa zmarło w ciągu doby tyle osób?


           Tak duża dobowa liczba ofiar koronawirusa włączyła w naszej redakcji sygnał alarmowy, bo do tej pory liczba zmarłych z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim w statystykach dobowych wynosiła od 0 do 4-5 osób. Zweryfikowaliśmy te dane w powiatowym centrum zarządzania kryzysowego, które codziennie zbiera raporty o sytuacji epidemiologicznej z trzech szpitali w powiecie kłodzkim. Okazuje się, że ostatniej doby w szpitalach w powiecie z powodu COVID-19 zmarła jedna osoba, a nie 43. Jak to się więc stało, że w oficjalnych statystykach dotyczących powiatu kłodzkiego wykazano tyle osób zmarłych? Czy pojawił się błąd w przesyle danych czy jest inna przyczyna? Sprawę będziemy wyjaśniać po weekendzie.

           Oficjalne dane opublikowane w sobotę 15 stycznia br. są o tyle zaskakujące, bo w powiecie kłodzkim wykazano dzisiaj aż 10% ogólnopolskich zgonów, pomimo że w ciągu doby zmarła jedna osoba. Sprawa tym bardziej alarmująca, że jesteśmy powiatem turystycznym, w szczycie sezonu zimowego, tuż przed feriami, a w Polskę właśnie poszła informacja o rekordowej ilości zmarłych z powodu COVID-19 właśnie w naszym powiecie, chociaż sytuacja epidemiologiczna nie jest – jak na razie – alarmująca.

           https://24klodzko.pl/43-covidowe-zgo...-statystykach/

           Komentarz


           • Oj Andrzej Andrzej

            https://twitter.com/WolnoscO/status/...wpWTbMo8Q&s=19
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

            jest tylko jeden King!!!!

            *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

            Komentarz


            • https://mobile.twitter.com/30Rebelli...87613664849923 Basti ma już dość
             http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

             Komentarz


             • Mam nadzieję jak ruszy runda powstanie akcja ogólnopolska Stop segragacji sanitatnej. Czas najwyższy skończyć szopkę,która za chwilę będzie trwać 2 lata i w głęboko gdzieś mam czy rządzi jakiś popier...pis czy inna dz**ka platforma.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

              Komentarz


              • Wodzu prowadź !!
               "Lubię sobie jebnąć piwo"

               Komentarz


               • https://twitter.com/WolnoscO/status/...607220740?s=20
                A Melanż Trwa...

                Komentarz

                Pracuję...
                X