Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A tymczasem pan dr Zbigniew Hałat, guru foliarzy i antyszczepów okazuje się być również ekspertem "virginologii".
    Na jednej ze stron dr. Hałata znajdujemy zdjęcie młodych kobiet w kostiumach kąpielowych, które stojąc na nadmorskiej skale, przebierają się do kąpieli. "Chroń moralną, psychiczną i fizyczną integralność młodych dziewic, aby zachować uniwersalną wartość dziewictwa aż do małżeństwa, które jest źródłem harmonii świata. (...). Fotografia artystyczna Zbigniew Halat" - czytamy w podpisie.

Jakie teorie taki ekspert .

https://wiadomosci.wp.pl/guru-antysz...5613548272480a
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
      A tymczasem pan dr Zbigniew Hałat, guru foliarzy i antyszczepów okazuje się być również ekspertem "virginologii".
      Na jednej ze stron dr. Hałata znajdujemy zdjęcie młodych kobiet w kostiumach kąpielowych, które stojąc na nadmorskiej skale, przebierają się do kąpieli. "Chroń moralną, psychiczną i fizyczną integralność młodych dziewic, aby zachować uniwersalną wartość dziewictwa aż do małżeństwa, które jest źródłem harmonii świata. (...). Fotografia artystyczna Zbigniew Halat" - czytamy w podpisie.

Oj tam oj tam, ja dziewictwo swojej przyszłej żony sobie chwaliłem, poprzednich dziewczyn również Nie rozumiem tej krytyki dziewictwa, zgadzam się w 100% z doktorem, że dziewictwo (...) jest zródłem harmonii świata P.S jak ktoś woli doświadczone to mi nic do tego, nie krytykuję

Edyta:

Najlepiej podoba mi się ten komentarz:

"Rympał
      3 godziny temu
      Na pudelku widzialem gorsze rzeczy. Najbardziej co mi z tego przeszkadza, to ze facet promuje dziewictwo az do ślubu :P "

Edyta 2:

Starając się go potraktować choć trochę serio, a nie prześmiewczo widzę, że ktoś coś "zjebał" z tym newsem...

Jako zródło podane jest: Źródło: Virginology.com

Taka strona nie istnieje, sprawdziłem też wayback machine - nie istniała 30.12.21 ani 3.02.2018 Tylko z tych dni są time stampy dostępne... hmm

Ergo to jakaś inna strona musi być... może coś radio maryjne? już mam https://virginology.org/ Dobry herbatnik , stary człowiek a może Mógłby jednak popracować nad jakością strony, pozny optimus i gadu-gadu

Edyta, w sumie nuda, nic specjalnego
      Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Kwestia nie tego co głosi a czy sam tak żył ze swą przyszłą żoną, bo zakładam że On był jej tym jedynym, z kolei On zakładając że w poprzednich związkach szalał bez opamiętania w końcu doznając "oświecenia", postanowił związać jądra dla tej jedynej na całe życie.

Jeśli jednak było zupełnie odwrotnie, a sam dr. Hałat doszedł do tych wniosków po licznych błędach życiowych, to raczej marny z niego moralista, po prostu byłby nieobiektywny w tym co głosi i takich wśród konserwatystów jest dużo jeśli nie większość. W tej sytuacji lepiej ugryźć się w język.

Komentarz

• Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
          Kwestia nie tego co głosi a czy sam tak żył ze swą przyszłą żoną, bo zakładam że On był jej tym jedynym, z kolei On zakładając że w poprzednich związkach szalał bez opamiętania w końcu doznając "oświecenia", postanowił związać jądra dla tej jedynej na całe życie.

Jeśli jednak było zupełnie odwrotnie, a sam dr. Hałat doszedł do tych wniosków po licznych błędach życiowych, to raczej marny z niego moralista, po prostu byłby nieobiektywny w tym co głosi i takich wśród konserwatystów jest dużo jeśli nie większość. W tej sytuacji lepiej ugryźć się w język.
          Szczerzę? Mam to wszystko gdzieś Tani temat z magla dla "plebsu", dodatkowo nieudolnie podkolorowany, aby zasugerować ze jest zbokiem z aparatem. Różne fioły ludzie mają, ten chce promować dziewictwo aż do ślubu, obciachową stroną w necie, jego sprawa. Nawet jak ma ochotę to robić to niech zwróci się do kogoś kto ma o tym pojęcie, a nie tworzy chałupniczo stronę poziomu ucznia ze szkoły podstawowej. Ja bym się wstydził taką jakość upubliczniać, czegokolwiek strona by nie dotyczyła.
          Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
            A tymczasem pan dr Zbigniew Hałat, guru foliarzy i antyszczepów okazuje się być również ekspertem "virginologii".

**** kogo boli jakiś dr Hałat. Właśnie dostałeś mokrą szmatą w pysk od polityków, którzy zmuszają do szczepień samemu nie chcąc i od Pfizera, który wyznał, że jego szczepienie aktualnie ***** daje. Faktycznie trzeba być szurem i antyszczepem, żeby w tej sytuacji nie stać w kolejce po boostera Tym bardziej, że Omikron może zdrowych ludzi zadrapać w gardle.
            O proszczepach i nieszurach z Niemiec, Francji czy Austrii, którzy społeczeństwo do "ochrony zdrowia" zaganiają pałką szkoda nawet pisać.
            Za to lewactwo w Hiszpanii ogłosiło koniec pandemii i zaczynają traktować COVID jak normalna chorobę sezonową.
            Pochwalę nasz rząd za normalność i brak zachodniego spierdolrnia. Pamiętajcie przy urnach, kto co był i w ogóle.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Krótko.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Za to lewactwo w Hiszpanii ogłosiło koniec pandemii i zaczynają traktować COVID jak normalna chorobę sezonową.
                Pochwalę nasz rząd za normalność i brak zachodniego spierdolrnia. Pamiętajcie przy urnach, kto co był i w ogóle.
                No tak nie do końca ogłosiło. Jest to na razie pewna sugestia. Warto też dodać, że w Hiszpanii zaszczepiono najpierw ponad 90% rezydentów powyżej 11 roku życia, a boostera dostało ponad 85% dorosłych powyżej 60 roku życia.

https://www.google.com/amp/s/fortune...d-endemic/amp/
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• W tzw. międzyczasie oczekiwania na zaspokojonie mojej ciekawości Pozwolę sobie, dodać do pieca

https://twitter.com/benshapiro/statu...90055323144192

1. Cloth masks are ineffective against omicron (Leanna Wen, CNN);
                  2. The vaccinated can spread and get covid;
                  3. The death rate is comparable to the flu (Chris Hayes);
                  4. Many people are entering hospitals with covid, not from covid (Fauci);
                  5. Natural immunity is a reason omicron hasn't been as virulent (Fauci);
                  6. We have to take into account societal needs, not just spread prevention (CDC);
                  7. The asymptomatic should not be tested (NFL);
                  8. We should focus on hospitalizations and deaths, not case rate (Biden);
                  9. Children are not at risk and schools should remain open;
                  10. Covid is predominantly an illness affecting the immunocompromised and elderly and we should not shut down society.

Plus wiele innych stwierdzeń "ważnych" osób lub zachowań władz, organizacji poszczególnych krajów

Wygląda na to, że faktycznie w tym roku namiot cyrkowy zostanie zwinięty Myślę, że za taki scenariusz zarówno strona "paranoików covidowych" jak i "szurów i foliarzy" przyklaśnie sobie piąteczki Bez agresji

Komentarz

• Naku.... salta z radości:

Trzynastu z siedemnastu członków Rady Medycznej złożyło na ręce premiera rezygnację z doradzania rządowi w sprawie epidemii w Polsce.
                    https://twitter.com/synxchaosu/statu...74159924240385

Tylko, żeby większych baranów nie wzieli na ich miejsce.
                    Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                    I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Liczę na takie nazwiska:
                      Gozdyra, Jankowski, Jadczak, Giza, Stankiewicz, Witwicki.

Komentarz

• A nie Wielgucki, Paulewicz, Schramm, Kołakowska i Socha?
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Kto by to nie był poprzeczka jest wysoko postawiona. Moja prywatna trójka największych osiągnięć rady medycznej:
                          1. Zamknięcie lasów
                          2. Zamknięcie stoków
                          3. Zamknięcie cmentarzy
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Godziny dla seniorów walczą o podium

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                              Kto by to nie był poprzeczka jest wysoko postawiona. Moja prywatna trójka największych osiągnięć rady medycznej:
                              1. Zamknięcie lasów
                              2. Zamknięcie stoków
                              3. Zamknięcie cmentarzy
                              maseczki na zewnątrz zdecydowanie pierwsze miejsce
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Teraz te ku**y będą mogły się wreszcie podzielić swoją wiedzą. Przypomnę, że obrady tych szmaciarzy nie były protokołowane.
                                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Pracuję...
                                X