Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

  Czy mógłbyś przytoczyć ze dwa z tych wielu badań które wskazują na to, że ryzyko szczepienia może przewyższyć korzyści? Z góry zaznaczę, że chodzi mi o linki do wyników badań a nie jakieś memy z wykopu czy pejsbuka albo twitera.

  Będę wdzięczny i Najlepszego Nowego Roku 2022 bez kagańców i przymusu życzę
  Np takie:
  1. Ryzyko ciężkiego przebiegu u dzieci jest niskie https://www.medrxiv.org/content/10.1...048v1.full.pdf
  2. Ryzyko reinfeksji u ozdrowieńców jest niskie https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2108120

  Jeżeli w tych grupach ryzyko ciężkiego przebiegu jest tak niskie nie ma potrzeby ich szczepienia.

  Wzajemnie, na mojej prowincji łatwiej spotkać polonistę niż kogoś w kagańcu.
  Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
  I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

  Komentarz


  • Holandia ogłasza plan podania ludziom do sześciu dawek szczepionki przeciw COVID
   Hugo de Jonge, minister zdrowia Holandii, wskazał, że kraj może przygotowywać kolejne trzy szczepionki przypominające przeciwko koronawirusowi.
   De Jonge napisał w środę list do parlamentu swojego kraju, sugerując, że Holandia powinna rozważyć dodatkowe rundy szczepionek przypominających w celu zwalczania nowych wariantów, przy czym dwie z nich w 2022 r., a kolejne w 2023 r.

   W liście stwierdzono również, że Holandia ma wystarczającą ilość szczepionek przypominających dla swojej obecnej kampanii przypominającej.
   W liście De Jonge napisał: „Oczywiście, ponieważ tylko połowa zwykłej szczepionki jest potrzebna do dawki przypominającej Moderna, mamy teraz wystarczającą ilość szczepionek na obecną kampanię przypominającą i istnieje wystarczająca podstawa do ewentualnych dodatkowych rund przypominających w drugim kwartale oraz jesienią 2022 i 2023 roku.

   [...]
   źródło i całość: https://www.newsweek.com/netherlands...d-shot-1664296

   Na zdrowie Powtarzajmy: to nie jest eksperyment
   Ciekaw jestem co zostanie z naturalnych układów odpornościowych tych ludzi po takim boostowaniu w dodatku w tak krótkim czasie. W Polsce średnia wieku zgonów powiązanych z covid to 75 lat a wyszczepiają już nawet 5 latków.

   Komentarz


   • Już o tym pisałem. Wiara w powszechny postęp medyczny narzucony przez instytucje unijne krajom członkowskim, realizującym doktrynę WHO ograniczającej się do własnych standardów a odrzucającej zastosowanie Przysięgi Hipokratesa w praktyce, jest tym czym wiara w iluminatów, NWO, chemitrails, itp. Toż to nie postęp cywilizacyjny a wręcz odwrotnie.

    Mamy całą masę dofinansowań naukowych prowadzonych pod określone tezy ideologów brukselskich oraz całą masę uniwersyteckich start-upów korzystających na tym że unia płaci za udowodnienie czegokolwiek zgodnego z jej przekonaniami.

    Komentarz


    • Polska

     Od 1 lutego 2022 r. ważność unijnych certyfikatów covidowych (UCC), wydanych po szczepieniu w schemacie podstawowym, po dawce uzupełniającej i przypominającej zostanie skrócona do 270 dni (9 miesięcy) – przekazało w poniedziałek w komunikacie prasowym Ministerstwo Zdrowia.

     [...]Resort przypomniał, że od 31 grudnia 2021 r. rozpoczął się proces wydawania UCC na okres 360 dni od daty przyjęcia dawki dodatkowej uzupełniającej. Od 1 lutego 2022 r. ważność certyfikatów zostanie również skrócona do 270 dni, licząc od daty szczepienia dawką dodatkową. Dla dawki przypominającej data ta również zostanie skrócona do 270 dni, licząc od daty szczepienia dawką przypominającą.
     [...]
     źródło i całość: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...do-9-miesiecy/

     Krótko? A co we Włoszech?

     Włoski rząd wprowadza obowiązek noszenia maseczek także na zewnątrz. Ponadto skraca ważność paszportu covidowego do 6 miesięcy. Gabinet Mario Draghiego ogłosił nowe restrykcje w związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej.
     [...]
     W rządowym dekrecie zapisano, że od 1 lutego ważność przepustki covidowej, czyli Green Pass, zostanie skrócona z dziewięciu do sześciu miesięcy. Wzmocniona przepustka covidowa, czyli Super Green Pass, wystawiana tylko osobom zaszczepionym i wyleczonym z Covid-19 wymagana będzie w barach i restauracjach. Ci, którzy mieć będą tylko negatywny wynik testu nie wypiją kawy przy barze; dla nich przeznaczone są tylko stoliki na zewnątrz.

     Super Green Pass wymagany będzie w siłowniach, na basenach, w muzeach i galeriach oraz w placówkach kulturalnych, w parkach rozrywki, salonach gry.
     [...]
     źródło i całość: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-...98#crp_state=1

     Francja
     Aby zachować ważną przepustkę zdrowia, konieczne będzie przeprowadzenie dawki przypominającej cztery miesiące po poprzedniej szczepionki, co najwyżej, ogłosił dziś (2 stycznia 2022) Oliver Véran, w kolumnach "Journal du Dimanche".

     Termin na otrzymanie dawki przypominającej szczepionki Covid-19 zostanie skrócony do maksymalnie czterech miesięcy od 15 lutego, aby zachować ważną przepustkę zdrowotną, ogłosił minister zdrowia Olivier Véran.
     Obecnie obowiązuje zasada, że od 15 stycznia legitymacja zdrowotna staje się nieaktywna po siedmiu miesiącach, w przypadku braku dawki przypominającej, zwanej często "trzecią dawką".
     "Od 15 lutego trzeba będzie ją przyjąć cztery miesiące - a nie dłużej siedem - po drugiej dawce, aby mieć kompletny schemat szczepień" - powiedział minister w rozmowie z "Journal de Dimanche" 2 stycznia 2022 r.

     Przypomniał też, że "infekcja zawsze będzie równoważna zastrzykowi". Oznacza to, że osoba, która otrzymała dwie dawki, nie otrzymała jeszcze zastrzyku przypominającego, ale została niedawno zakażona wirusem, spełnia określone warunki.

     Ze swej strony epidemiolog Arnaud Fontanet, który również wypowiedział się na łamach "Journal du Dimanche", ogłosił, że szczyt liczby zachorowań na Covid-19 "powinien nastąpić w połowie stycznia", a "szczyt zachorowań w szpitalach może nastąpić tydzień później" we Francji. Powiedział jednak, że jest przekonany, iż wirus ten ostatecznie "dołączy do innych sezonowych koronawirusów".
     Ten członek Rady Naukowej przypomniał, że ochrona przed ciężkimi postaciami "jest bardzo dobrze zachowana" dzięki szczepionce, "rzędu 80-90% po dawce przypominającej".
     Optymistycznie zakończył stwierdzeniem, że "im więcej czasu upłynie, tym fale będą mniej bolesne".
     źródło w języku francuskim: https://la1ere.francetvinfo.fr/guade...r-1194457.html     Ładnie idzie. Z 12 miesięcy na 9. Z 9 na 6/7. Z 7 na 4. A jak nie przyjmiesz szczepionki to jesteś pozbawiony praw i swobód. Piękny świat nam szykują. Piękny.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Taź Zobacz posta
      Polska


      Piękny świat nam szykują. Piękny.
      Sami go sobie szykujemy. Z drugiej strony, nie ma co marudzić. Pod względem finansowym, chyba każdemu jest baaardzo dobrze na ten moment, pomimo inflacji. Póki karnawał trwa, pozostaje się cieszyć i korzystać na ile się da, bez nakręcania się zbytniego. Jeżeli te wszystkie tekściki, z rozpisanym scenariuszem, to nie są zwykłe bajki z mchu i paproci (w sumie narazie idziemy całkiem jakby z mapą i kompasem, wiem, wiem strasznie to foliarskie ) lub życzeniowe myślenie, co po niektórych zainteresowanych, to tym bardziej szkoda by było zmarnować obecne eldorado. Tak fajnie jak teraz w takim przypadku, to już długo nie będzie Pora urządzać się w tej przejściowej d*pie

      P.S
      Po cichutku jeszcze liczę, że wczesną jesienią tego roku cyrk zostanie oficjalnie zakończony, a obecne akcje to po to aby wyjść z "twarzą" i aby nie było, że "foliarze" górą. Jestem w stanie taką cenę zapłacić Widzę kilka przesłanek ku temu. Jak będzie zobaczymy.
      Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

      Komentarz


      • Lecimy z tematem...niedzielska już przygotowana na wystąpienie pt. "zamykamy galerie, zamykamy to i to, ludzie to nie są żarty - omicron atakuje - musicie się szybko szczepić!"
       Tymczasem człowiek z Danii przewiduje że ten nowy wariancik zamknie pandemię za 2 miesiące.. ale jak to przecież w PL dawno śruby nie dokręcaliśmy (pobawili się w sylwka to teraz siedzenie w domu zdalnie), jeszcze trzeba jechać z 3 dawką a już 4 przecież czeka i są chętni.
       Hahaha przecież to wszystko ma lepszy scenariusz niż filmy science-fiction. Już jesteśmy na prostej, wytrzymajcie jeszcze trochę...
       "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
        Lecimy z tematem...niedzielska już przygotowana na wystąpienie pt. "zamykamy galerie, zamykamy to i to, ludzie to nie są żarty - omicron atakuje - musicie się szybko szczepić!"
        Tymczasem człowiek z Danii przewiduje że ten nowy wariancik zamknie pandemię za 2 miesiące.. ale jak to przecież w PL dawno śruby nie dokręcaliśmy (pobawili się w sylwka to teraz siedzenie w domu zdalnie), jeszcze trzeba jechać z 3 dawką a już 4 przecież czeka i są chętni.
        Hahaha przecież to wszystko ma lepszy scenariusz niż filmy science-fiction. Już jesteśmy na prostej, wytrzymajcie jeszcze trochę...
        Po co piszesz głupoty. Od razu zdementowano w otoczeniu rządu te brednie. Nie ma kasy już na jakikolwiek lockdown. A Niedzielski to *****
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

         Po co piszesz głupoty. Od razu zdementowano w otoczeniu rządu te brednie. Nie ma kasy już na jakikolwiek lockdown. A Niedzielski to *****
         Nie widzę sprzeczności. Niedzielski to psychopata i najchętniej wszystkich wsadziłby do piwnicy i tylko lekko uchylił okno, ale na szczęście są tam jeszcze ludzie, którzy choć trochę mają większy kontakt z rzeczywistością, np Czarnek.

         Te dywagacje i tak nic nie zmienią, bo wszyscy mamy przej...:

         Odkryty w grudniu w Marsylii nowy wariant koronawirusa, nazwany IHU, jest bardziej odporny na szczepionkę i bardziej zakaźny niż wersja wyjściowa wirusa - poinformował "Daily Mail", powołując się na francuskich naukowców.
         Choć jest światełko w tunelu:

         Zdaniem naukowców "szczep posiada 46 mutacji, co czyni go bardziej odpornym na szczepionkę i bardziej zakaźnym niż oryginalny wirus", ale jak podkreślają specjaliści "niewiele wskazuje na to, że wypiera on dominujący obecnie wariant Omikron, który stanowi ponad 60 procent przypadków we Francji".
         https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...side_najnowsze

         Murem za omikronem!
         Ostatnio edytowany przez sephrioth1916; 157246.
         Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
         I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

         Komentarz


         • Faktycznie to wszystko wygląda coraz bardziej dramatycznie. W 2020 roku, w październiku byłem w stanie odbyć samochodową podróż na południe Hiszpanii, zahaczając o Andorę, Luksemburg, Szwajcarię czy Liechtenstein. Żadnych kontroli, żadnych pytań, żadnej inwigilacji. W zeszłym roku odbyłem podobne podróże, tyle że w kierunku Czarnogóry (dwukrotnie). Wszystko cacy ale generalnie bez certyfikatu (ważnego rok) cacy by nie było. Dziś słyszymy, że certyfikat nie jest już ważny rok, a 4-6 miesięcy, a nawet będąc w jego posiadaniu aby wjechać do takich Włoch, należy dodatkowo (!) zarejestrować swój przyjazd i jeszcze przedstawić wynik negatywnego testu. Co będzie w 2023?

          Komentarz


          • WAŻNE!
           Przeciwciała Warszawa - lux med 130zł (praktycznie na najbliższy czas w kilku placówkach brak terminów), alab 110zł ... ktoś da mniej?
           "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
            WAŻNE!
            Przeciwciała Warszawa - lux med 130zł (praktycznie na najbliższy czas w kilku placówkach brak terminów), alab 110zł ... ktoś da mniej?
            Sam się zastanawiałem nad tym testem, z czystej ciekawości (100 zł żaden majątek) Człowiek zaczepiony JJ w maju i teraz dookoła wszyscy pieją żeby znowu się szczepić. Nawet żadnych konkretów dlaczego co pół roku. Po prostu dla lepszej odporności i tyle. Nikt nie zważa jaki kto ma organizm, odporność, żadnych testów na ile to będzie skuteczne i czy nie lepiej poczekać i raz na rok sobie faktycznie doładować dawkę. W dodatku wszyscy dookoła kombinują z paszportami Covidowymi, a przecież to też trzeba brać pod uwagę, no bo co ja będę się teraz szczepił jak w wakacje mi wygaśnie paszport covidowy... Najgorsze, że co tydzień słyszy się nowe "rewelacje".

            Komentarz


            • W jednym z najbardziej popularnych serwisów VOD krąży film z ewidentnie ukrytym przesłaniem, praktycznie każda scena i tekst są do przeanalizowania - to nie jest typowo katastroficzny film z kometą w roli głównej, wystarczy skojarzyć pewne fakty.

             Komentarz


             • PDK
              Lewactwo nie jest cool!

              Komentarz


              • Pada tam coś w rodzaju sformułowania "mikronawierceń w krótkim odstępie"

               Już bardziej łopatologicznie się nie da.
               Ostatnio edytowany przez Murphy; 158801.

               Komentarz


               • Dobry towar ziomeczku
                ​​​​​​
                ​​​​
                Lewactwo nie jest cool!

                Komentarz

                Pracuję...
                X