Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Statystyki podawane przez MZ są bardziej przewidywalne niż typy u buka. Wczoraj kilkadziesiąt zgonów po świętach, dziś już ponad 500...niebywałe. Poniedziałek to jest gorszy niż piątek 13. Zrobią jakąś "niespodziankę" na 31.12 jeszcze... <lol>
    Ciągle się powtarza ten sam schemat i mało kto zastanawia się dlaczego, tylko łyka to co podają i uj tak ma być. jutro/pojutrze to dopiero wykręcą liczby. Zdrowia w tym chorym świecie!
    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
      Statystyki podawane przez MZ są bardziej przewidywalne niż typy u buka. Wczoraj kilkadziesiąt zgonów po świętach, dziś już ponad 500...niebywałe. Poniedziałek to jest gorszy niż piątek 13. Zrobią jakąś "niespodziankę" na 31.12 jeszcze... <lol>
      Ciągle się powtarza ten sam schemat i mało kto zastanawia się dlaczego, tylko łyka to co podają i uj tak ma być. jutro/pojutrze to dopiero wykręcą liczby. Zdrowia w tym chorym świecie!
      Podpowiem cos. Ten schemat powtarza sie nie tylko ciagle, ale tez niezywkle regularnie . Tak mniej wiecej co tydzien. Przy okazji dluzszych weekendow, albo Swiat wystepuja pewne anomalie. Malo kto sie zastanawia dlaczego tak jest, bo wiekszosc juz dawno to ogarnela. Nie ma za co.
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Statystyki podawane przez MZ są bardziej przewidywalne niż typy u buka. Wczoraj kilkadziesiąt zgonów po świętach, dziś już ponad 500...niebywałe. Poniedziałek to jest gorszy niż piątek 13. Zrobią jakąś "niespodziankę" na 31.12 jeszcze... <lol>
        Ale to nie powinno byc takie trudne do ogarnięcia. Można tylko pomyśleć. W szpitalach, laboratoriach pracują też ludzie. Obsada weekendowa jest znacznie mniejsza. A to co MZ podaje to trzeba wczesniej zaraportowac. Chyba ze ktos uwaza ze to co w poniedzialek podają to od północy do 9-10 rano gdy ktos generuje ten raport umiera te 500 osob to rzeczywiscie śmierdzi wałkiem

Komentarz

• Zrobić święta całoroczne ! Zakażeń będzie mniej (wiadomo, mało testów). Jak podaje ministerstwo, liczba zgonów również drastycznie spadła. Problem pandemii rozwiązany.

Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie, w jakim celu są podawane te statystyki zakażenia i zgony do publicznej wiadomości, codziennie ! Czy ministerstwo podaje również codziennie liczbę zakażeń (jeśli to choroba zakaźna) lub zgonów na jakąkolwiek inną jednostkę chorobową ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Cała "opozycja", w tym forumkowa. Naubliżać człowiekowi nawet znad świątecznego stołu, tradycyjnie najpierw nie pisząc o co dokładnie chodzi i wciąż bez podania źródła, bez podania konkretów podtrzymując to jeszcze wczoraj, gdy już dokładnie dobę przed poprzednim wpisem były znane poniższe fakty:

https://wiadomosci.wp.pl/jacek-kurs-...8894763047776a

https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...rowizja-junior

Z jednej strony ta desperacja jest rozczulająca, jednak stosy kapiszonów z pomówieniami, z których w ramach zalewania nas propagandową trzaskowianką nikogo później nie stać na cień cienia sprostowania (mimo już przegrywanych procesów przez źródła, których... nie podano) to jednak level hard żenady. Świąteczny stół pomijam.

A to nie jest tak, że po pozytywnym wyniku testu każdy kowalski ma z automatu 10 dni izolacji? Każdy może wykonać test, który pokazuje co prawda wynik pozytywny, ale oznacza, że wyzdrowiałeś? Wiem, że ludzie robią testy na przeciwciała, ale o takim czymś słyszałem pierwszy raz. Pomijając już fakt, że oświadczenie MSWiA zmieniało się jak oświadczenie Wałęsy w czasie nocnej zmiany
            Ostatnio edytowany przez Tomereek; 2652.
            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Jeżeli dysponujesz oświadczeniem szpitala o innym wydźwięku, z podaniem źródła
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                Jeżeli dysponujesz oświadczeniem szpitala o innym wydźwięku, z podaniem źródła
                Pierwotnie była podobno informacja o negatywnym teście z 12 grudnia. Ale to na twitterze wyczytałem. Natomiast wracając do meritum, czy to są normalne procedury, które mogą objąć zwykłego Kowalskiego? Nie jest tak, że pozytywny test = 10 dni izolacji? Z urzędu?
                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• W jedynym oświadczeniu szpitala jest opisana konkretna sytuacja z podanym momentem cyklu zdiagnozowanej wcześniej infekcji i jego wpływem na wyniki kolejnych testów. Nie będę udawał, że się na tym znam, jednak oświadczenie jest jedno, spójne i precyzyjnie omawia meritum oraz istotę manipulacji Onetu - a do tego się odniosłem.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ale czy przeciętny Kowalski może poddać się takim procedurom, żeby wykryć że RNA wirusa SARS-CoV-2" wskazuje na późny okres po infekcji COVID-19, tj. wykrycie genomu wirusa pomiędzy 30 a 35 cyklem badania i poprosić szpital o skierowanie wniosku do PSSE o zakończenie okresu izolacji pacjenta z uwagi na uznanie go za ozdrowieńca, żeby dajmy na to przeciętny Kowalski mógł wrócić wcześniej z kwarantanny prowadzić swoją działalność gospodarczą?
                    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                    Better Dead Than Red

Komentarz

Dzisiejsze prawie 800 zgonów też przewidziałeś? To jakaś kumulacja? Wyciągają zapasy z zamrażarek? Porządki przy respiratorach? Jakaś inna hipoteza?

p.s. Krótki hint, warto patrzeć na kilkudniowe średnie.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Dzisiejsze prawie 800 zgonów też przewidziałeś? To jakaś kumulacja? Wyciągają zapasy z zamrażarek? Porządki przy respiratorach? Jakaś inna hipoteza?

p.s. Krótki hint, warto patrzeć na kilkudniowe średnie.
                        dokładnie tak jest

Wiceminister uściślił, że "smutny wynik", jeśli chodzi o zgony, to efekt okresu świątecznego: Wigilii oraz Bożego Narodzenia. - Raportowanie w dniach wolnych przebiega wolniej, stąd ta kumulacja - doprecyzował.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...ia/?ref=slider"
                        Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                          Ale czy przeciętny Kowalski może poddać się takim procedurom, żeby wykryć że RNA wirusa SARS-CoV-2" wskazuje na późny okres po infekcji COVID-19, tj. wykrycie genomu wirusa pomiędzy 30 a 35 cyklem badania i poprosić szpital o skierowanie wniosku do PSSE o zakończenie okresu izolacji pacjenta z uwagi na uznanie go za ozdrowieńca, żeby dajmy na to przeciętny Kowalski mógł wrócić wcześniej z kwarantanny prowadzić swoją działalność gospodarczą?
                          To jest najciekawsze pytanie z punktu widzenia obywatela.
                          Czy te procedury obowiązują każdego, czy tylko aparatczyków z miłościwie panującej dobrej zmiany, a podludzie mają siedziec na izolacji, jak w przypadku zróżnicowania w egzekwowaniu obowiązku noszenia szmat na twarzy.

Komentarz

• Oczywiście, że to ważne pytanie. Tyle, że przed ferowaniem ocen warto byłoby poznać na nie odpowiedź. Publikacja info o samym wyniku jednego testu mimo, iż jej autor miał dostęp do reszty dokumentacji nie wzbudza przesadnego zaufania.

Komentarz

• Ale znasz odpowiedź na to pytanie? Bo ja tego wszystkiego aż tak nie śledzę, a o takim przypadku słyszę pierwszy raz więc jestem ciekawy jak to wygląda w przypadku zwykłego obywatela?
                              Bo jeśli nie każdy obywatel ma prawo i możliwość do zrobienia takich dodatkowych badań to Kurski w gruncie rzeczy też nie powinien mieć takiej możliwości i powinien siedzieć na dupie w izolacji.
                              Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; 12904.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                                Ale znasz odpowiedź na to pytanie? Bo ja tego wszystkiego aż tak nie śledzę, a o takim przypadku słyszę pierwszy raz więc jestem ciekawy jak to wygląda w przypadku zwykłego obywatela?
                                Bo jeśli nie każdy obywatel ma prawo i możliwość do zrobienia takich dodatkowych badań to Kurski w gruncie rzeczy też nie powinien mieć takiej możliwości i powinien siedzieć na dupie w izolacji.
                                ŁUKASZ. ja znam odpowiedź. Można. Sam tak miałem u znajomego, ze potrzebował wyjechać przed końcem izolacji(kończyła się 2 dni po terminie wylotu), Na własny koszt robisz test PCR i są przeciwciała (igg/Igm). IGM to masz jak jesteś w fazie tzw. zarażania osób, przechodząc chorobę, a im mniej IGM, a więcej IGG to okres od zarażenia się jest dłuższy i spada przenoszenie wirusa.
                                Wykonał taki test i wyszło, że już nie ma praktycznie IGM a same IGG co oznacza ozdrowieńca i na tej samej zasadzie poprosił o zwolnienie z izolacji. Zaakceptowali.
                                P.s. Może nie jest to zobrazowane dokładnie, ale nakreśliłem jak zrozumiałem
                                Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

Pracuję...
                                X