Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nic dodać nic ująć - sraczka medialna zwiększa oglądalność. Uj im w smak.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
      Między deltą i omicronem to ominęli kilka liter alfabetu

Żądam kappy, lambdy i tety
      Słabo interesujesz się tematem. Wariant Kappa już był.

Komentarz

• Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta

nie tylko Kappa:

W połowie czerwca Światowa Organizacja Zdrowia uznała wariant Lambda za tzw. wariant zainteresowania (VOI, Variants of Interest). Obok Lambdy na tej liście znajduje się sześć innych: m.in. Epsilon (B.1.427/B.1.429, wcześniej kalifornijski), Iota (B.1.526, nowojorski) czy Theta (P.3, filipiński). Oznacza to, że warianty te posiadają mutacje, mające wpływ m.in. na łatwość przenoszenia patogenu, ciężkość choroby, zdolność do unikania szczepionki lub mylące testy diagnostyczne

Komentarz

• Media to w ciągu tej pandemii skurwily się chyba jeszcze bardziej od polityków . Długo nie wyjdą z tego łajna.

349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wariant Omicron pojawił jak na zamówienie, w Japoni Delta sama się wygasiła to trzeba od nowa grzać sytuacje - krew mi się w żyłach lasuje od tego pieprzenia.
            Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

Komentarz

• Ja to ogólne przestałem obserwować, bo ewidentnie widać że idzie gra o kasę i chcą by ludzie sfiksowali, Delta przestała robić wrażenie to objawił się nowy wariant, nawet się cieszę że to już omikron, bo to już bliżej niż dalej omegi. Jeszcze kilka strasznych wariantów i liczę że ci co chcą się nachapać się nachapią kasy i dadzą ludziom spokojnie żyć.Taką mam nadzieję.
              Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W poniedziałek Andrzej Duda w Budapeszcie spotkał się z przywódcami państw V4 - prezydentem Węgier Janoszem Aderem oraz prezydent Słowacji Zuzaną Czaputovą. Ze względów zdrowotnych nieobecny był prezydent Czech Milosz Zeman.

Na konferencji prasowej po spotkaniu trzej przywódcy zapytani zostali, czy wyobrażają sobie wprowadzenie w swoich krajach obowiązkowych szczepień przeciwko Covid-19. Muszę państwu powiedzieć, że - znając podejście moich rodaków, takie poczucie wolności - nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce można było wprowadzić przymusowe szczepienia - odparł prezydent Duda. Dyskutowaliśmy dzisiaj na ten temat i efektem tej dyskusji jest nasze wspólne oświadczenie - ono pokazuje również pewnie realia - dodał.

Prezydent zaapelował jednocześnie, aby się szczepić i podejść do sprawy "jak najrozsądniej, rozważając wszystkie za i przeciw, patrząc na to, jaka jest sytuacja". Jak zauważył, nie jest dla nikogo tajemnicą, że większość osób, które wymagają hospitalizacji w związku z zachorowaniem na Covid-19 to osoby, które nie były szczepione. Ci, którzy byli szczepieni, a zachorowali, przechodzą tę chorobę lekko, z niewielkimi symptomami lub zdarza się, że zupełnie bez symptomów - podkreślił Duda. Jak wskazał, dla osób niezaszczepionych skutki choroby są bardzo poważne, a czasem wręcz tragiczne.
                https://www.google.com/amp/s/www.rmf...-c,nId,5675894

Oby to nie była jedynie gra pod publiczkę.
                Ostatnio edytowany przez unoy; [ARG:4 UNDEFINED].
                "do kraju tego, gdzie kruszynę chleba z ziemi podnoszą przez uszanowanie dla darów nieba - tęskno mi, Panie"

Komentarz

• Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta

O kurwunia.

W takim tempie do wakacji już wszystkie literki wykorzystają
                  q[-_-]p

Komentarz

• https://twitter.com/Piotr_Schramm/st...204478466?s=20
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Czy wniosek o zasiłek za opiekę nad dzieckiem na kwarantannie mogę złożyć online czy tylko w Zusie osobiście? Szukam na portalu Pue Zus ale nie ma takiego wniosku. Jeśli ktoś składał w ten sposób proszę o radę, bo nie mogę tego ogarnąć
                      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• procenciki

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: FFmNT8XX0AEed59?format=jpg&name=medium.jpg
Wyświetleń: 610
Rozmiar: 87,4 KB
ID: 2609289
                        Załączone pliki
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• W Europie coraz ciekawiej. W Niemczech lockdown dla nieposłusznych. Van der Layen zaczyna przebąkiwać o obowązkowych szczepieniach dla całej UE. Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości co do globalnego skoordynowania tej całej histerii, to zostało tylko jeszcze kilkanaście tygodni złudzeń. Realizacja wizji(?) Orwella juz tuż tuz.

Byłem wczoraj na premierze filmu o którym tu mówią. Jak ktos będzie miał okazję zobaczyć, polecam.

Komentarz

• https://www.bankier.pl/wiadomosc/Sze...t-8235664.html

A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jeśli potwierdzą się pierwsze doniesienia, że ten nowy omicron jest co prawda dużo bardziej zaraźliwy, ale za to dużo łagodniejszy, to logicznym wydaje się idealne rozwiązanie. Puścić wtedy wszystko na żywioł, niech ludzie chorują. Niech dzięki temu nabierają przeciwciał po przechorowaniu w naturalny sposób, bez ingerencji chemii szczepionkowej.
                              Wtedy łagodna odmiana wyprze z rynku te wredniejsze i pandemia sama się zakończy sprowadzając się do poziomu pandemii grypy, którą nikt się nie przejmował.

Czas pokaże jak to z tym jest. Póki co (chyba) jeszcze od tego omicrona nikt nie umarł.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
                                Jeśli potwierdzą się pierwsze doniesienia, że ten nowy omicron jest co prawda dużo bardziej zaraźliwy, ale za to dużo łagodniejszy, to logicznym wydaje się idealne rozwiązanie. Puścić wtedy wszystko na żywioł, niech ludzie chorują. Niech dzięki temu nabierają przeciwciał po przechorowaniu w naturalny sposób, bez ingerencji chemii szczepionkowej.
                                Wtedy łagodna odmiana wyprze z rynku te wredniejsze i pandemia sama się zakończy sprowadzając się do poziomu pandemii grypy, którą nikt się nie przejmował.

Czas pokaże jak to z tym jest. Póki co (chyba) jeszcze od tego omicrona nikt nie umarł.
                                Przeczytaj to co wrzucił Chmielo
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X