Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pamiętajcie, że mówimy o tzw. autorytecie medycznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Akurat czytalem chyba 2 dni temu - chodzi o Grzesiowskiego.
      Moze to brzmiec smiesznie (a raczej strasznie),ale mogles napisac czemu poswiecony byl ten artykul, bo to troche zmienia postac rzeczy.
      Czy zmienia to nie wiem

Grzesiowski z żoną tak właśnie żyją ponieważ ich dziecko ma covida i niechca się zarazić....

349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
        Przede wszystkim tam w Sejmie mocno kuleje logiczne myślenie (niekoniecznie w kwestii koronawirusa lecz szerzej). Być może Konfederacja jest jakimś wyjątkiem na tle reszty, lecz Winnicki mi raczej za takiego nie uchodzi. W przyszłej kadencji widziałbym bardziej reprezentację posłów poglądami zbliżonymi do Bosaka po stronie narodowej i Mentzena po stronie konserwatywno-liberalnej.
        Faktycznie Bosak (wiceprezes RN) przy zachowaniu swojej ideowości jest w retoryce bardziej przystępny i umiarkowany dla zwykłego wyborcy, czy tzw. normalsów/wyborców niezdecydowanych, stąd też bardzo dobrze się stało, że to właśnie on kandydował na Prezydenta. Nawet oponenci polityczni przyznają, że jest bardzo merytoryczny i błyskotliwy. Robert Winnicki natomiast jako prezes RN i osoba, która miała nieoceniony wkład w powstanie partii, Stowarzyszenia MN, zintegrowanie środowisk narodowych w 2011/2012 r. jest sprawnym liderem i bardziej charyzmatycznym mówcą, prezentuje taki bardziej dobitny, ostrzejszy przekaz od Bosaka, także obaj mają swoje zalety i to dobrze funkcjonujący tandem. W RN podejście do gospodarki jest dosyć wyważone, umiarkowane i bez skrajności, a priorytetem jest interes narodowy, a nie wolnorynkowy dogmatyzm. W następnym rozdaniu z RN mogliby wejść jeszcze np. Michał Wawer, Anna Bryłka, Witold Tumanowicz, czy Paweł Usiądek. Zgodzę się, że wśród korwinistów Mentzen jest jednym z tych mocniejszych intelektualnie i zdecydowanie wolałbym w Sejmie takich przedstawicieli myśli wolnorynkowej niż np. Sośnierza, czy Kuleszę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Czy zmienia to nie wiem

Grzesiowski z żoną tak właśnie żyją ponieważ ich dziecko ma covida i niechca się zarazić....
          Chodzilo mi o to, ze nie jest to jego codzienna
          praktyka, tylko zmusily ich do tego okolicznosci…
          Bo wyszlo troche, jakby byl jakims totalnym psycholem

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Chodzilo mi o to, ze nie jest to jego codzienna
            praktyka, tylko zmusily ich do tego okolicznosci…
            Bo wyszlo troche, jakby byl jakims totalnym psycholem
            Zmusiły ??? Ty też tak byś się zachowywał jakby członek rodziny miał covida ?
            dla mnie to koleś jest psycholem .
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jak rok temu miałem podejrzenie u siebie to do czasu testu i wyniku izolowałem się od rodziny i chodziłem w masce, żeby zmniejszyć ryzyko zarażenia dzieci.
              Ale jak ostatnio dzieci były pozytywne, to żyliśmy normalnie. I też złapaliśmy.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Najlepszym sposobem jest testować się codziennie i nosić maskę również w domu (albo zwłaszcza w domu). To bardzo ważne. Dbajcie o siebie i innych. I wytrzymajcie jeszcze dwa tygodnie. To już ostatnia prosta.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Jak rok temu miałem podejrzenie u siebie to do czasu testu i wyniku izolowałem się od rodziny i chodziłem w masce, żeby zmniejszyć ryzyko zarażenia dzieci.
                  Ale jak ostatnio dzieci były pozytywne, to żyliśmy normalnie. I też złapaliśmy.
                  W jakim celu testować dzieci?

Komentarz

• Bo inaczej się leczy zwykły kaszel, a inaczej covidowy. Bo nie w każdym przypadku przeziębienia warto poszukać lekarza do odsłuchania płuc. Bo dobrze wiedzieć czy po ustąpieniu kaszlu czy gorączki dziecko powinno już pójść „między ludzi”.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Polecam poczytać o tym, jak bardzo miarodajne i skuteczne są testy stosowane do wykrywania zakażenia sars cov2.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Bo inaczej się leczy zwykły kaszel, a inaczej covidowy. Bo nie w każdym przypadku przeziębienia warto poszukać lekarza do odsłuchania płuc. Bo dobrze wiedzieć czy po ustąpieniu kaszlu czy gorączki dziecko powinno już pójść „między ludzi”.
                        Leków podobno nie ma a jedyne co można zyskać to kwarantanna dla kolegów ze szkoły ale róbcie jak chcecie.

Komentarz

• Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta

Leków podobno nie ma a jedyne co można zyskać to kwarantanna dla kolegów ze szkoły ale róbcie jak chcecie.
                          Dziękuję za pozwolenie.

A wspomagać leczenie można np. sterydami.

Komentarz

• @kresowiak1993

Tylko widzisz, typowy wyborca Bosaka oddaje na niego głos gdyż - RAZ, jest sympatykiem RN, w dalszym stopniu Konfederacji; DWA, buntownikiem w spadku po Kukizie i mniejszym stopniu Palikocie; TRZY, rozczarowanym wyborcą PiSu, co na prawej stronie sceny politycznej taki transfer wśród wyborców przejawiających światopogląd konserwatywny nie jest niczym nadzwyczajnym, natomiast reprezentacja 460 posłów (choć możliwe że rotacyjnie w obecnym momencie może być nawet więcej) jest wprost proporcjonalnym odzwierciedleniem preferencji/stanu intelektualnego społeczeństwa, no może nie wszyscy bo jak wspomniałem wyżej głosujemy przede wszystkim na listy wyborcze, ewentualnie charyzmatyczne osobowości, dopiero hen daleko program wyborczy, także takich logicznie myślących posłów może być góra dziesięciu w całym Sejmie, z czego może ze dwóch, trzech poza Konfederacją, ale z drugiej strony nie wiem czy aż tak warto się tym przejmować, gdyż marnym pocieszeniem jest fakt iż dotyczy to praktycznie całego świata (poza drobnymi wyjątkami), również tych państw aktualnie wysoko rozwiniętych na Zachodzie i... Wschodzie też.

Posłów przejawiających się "merytorycznością" jest w Sejmie od groma tak w PiSie jak KO i nawet zakładając że ich działania/opinia podporządkowane są doktrynie partyjnej, to w prywatnych rozważaniach ich "umiejętność" dociekania sedna sprawy nie jest niestety poparta żadnym logicznym rozwiązaniem, także logika w polskim parlamencie jest w cenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Zmusiły ??? Ty też tak byś się zachowywał jakby członek rodziny miał covida ?
                              dla mnie to koleś jest psycholem .
                              Zachowaj spokoj…
                              Jak bym sie tak nie zachowywal, bo nie wierze w skutecznosc maski. Natomiast nie widze nic zlego w tym, ze gosc stara sie nie zarazic, testuje sie, wietrzy pomieszczenie itd. Byc moze jest w grupie ryzyka, moze ma inne powody. Nie bede sie bawil w adwokata diabla, natomiast nie bede ocenial czyjejs motywacji do takoego dzialania, bo nie mam glebszej wiedzy. Poza tym typ nikomu nie szkodzi, robi to w swoich czterech scianach. Tyle.

Komentarz

• W sumie to chyba dobrze, że wierzy w to, co głosi.

Komentarz

Pracuję...
                                X