Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Jak pójdziesz na marsz z Lempartową czy jakimś Pieczyńskim, to też napiszę że się zeszmaciłeś. Takie mam zdanie o tym towarzystwie, czy to z prawa, czy lewa. Jedni wariaci.
    A jak potem pójdzie na marsz z Tobą, to napiszesz, że się sam zeszmaciłeś? Dla kolegi pytam.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

No tak, jak brak argumentów to najlepiej dyskusję sprowadzić do absurdu. Kto i gdzie napisał, że Pospieszalski to jakis agent, ble, ble?. Napisałem, że zeszmacił się uczestnicząc razem z Olszańskim i resztą tych zakochanych w kremlu wydmuszek.

Jak pójdziesz na marsz z Lempartową czy jakimś Pieczyńskim, to też napiszę że się zeszmaciłeś. Takie mam zdanie o tym towarzystwie, czy to z prawa, czy lewa. Jedni wariaci.
      Do absurdu, tak do absurdu jest sprowadzanie bycie antycovidowcem to bycia ruskim trolem, tudzież onucą, kacapem, czy zielonym ludzikiem jak twierdzi autor załączonego przez Ciebie twitta z którym zaleciłeś mi się zapoznać, jako odpowiedź na pytanie w którym miejscu Janek się zeszmacił. Sam zresztą brniesz w to, że reszta (reszta uczestników? przemawiających?) poza olszańskim to także zakochane w kremlu wydmuszki. To Ty pisałeś też o tych samych prowadzących (oficerach prowadzących? Dalej nie wiem), prowadzą oni i Pospieszalskiego Twoim zdaniem?

Wyobraź sobie, że kiedyś szedłem z pl. Konstytucji pod okienko do jaruzela, choć miałem świadomość ze jest jak zwykle na Szaserów a nie Ikara. I wtedy niejaki hadacz krecił się obok starszych uczestników tego wydarzenia. Chcąc nie chcąc uczestniczylem w tej samej imprezie co on, choć on bliżej tych co patriotyczne pieśni na przodzie pochodu śpiewali a ja bliżej tyłu od komunistów zamiast liści... i raz sierpem i młotem... Na Ikara kolejność uczestników zgromadzenia już się ciupke zmieniała oczywiście. Wyobraź sobie, że nie czuje się zeszmacony rzucaniem achtungami tego dnia, bo był w pobliżu hadacz. Zeszmaciłbym się gdybym jak np morawiecki był doradcą w rządzie tuska świadomie i z własnej woli, lub jak duda bedąc z własnej woli w uw razem z tuskiem, geremkiem, balcerowiczem, albo gdybym jak kaczyński pił wódke z komuchami podczas układania nowego porządku i planowaniu upadku komuny na 4 łapy...
      Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kiedyś szedłem pod dom Jaruzela, a obok mnie szedł Giertych (na moje szczęście przez chwilę). Co mam teraz myśleć o sobie?
        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Raporty odnośnie nowego rodzaju wirusa śmiercionośnego do roku '30-tego pojawiały się już na biurkach 10 lat temu. Szkoda tylko że jak zawsze tak i tym przypadku wszyscy zostali kompletnie zaskoczeni, choć można było temu zapobiec. W tej sytuacji coraz bardziej zasadnym wydaje domaganie się od ChRL odszkodowań na rzecz społeczności świata.

Chińczycy i wirusy przed 2030 - 12.12.2012

Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nooooo jest i Maksiu .
            Świetnie się wpasowuje w jakość tego tematu.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

A jak potem pójdzie na marsz z Tobą, to napiszesz, że się sam zeszmaciłeś? Dla kolegi pytam.
              idź się przewietrz - sam ew. z kolegą.

Komentarz

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta

Do absurdu, tak do absurdu jest sprowadzanie bycie antycovidowcem to bycia ruskim trolem, tudzież onucą, kacapem, czy zielonym ludzikiem jak twierdzi autor załączonego przez Ciebie twitta z którym zaleciłeś mi się zapoznać, jako odpowiedź na pytanie w którym miejscu Janek się zeszmacił. Sam zresztą brniesz w to, że reszta (reszta uczestników? przemawiających?) poza olszańskim to także zakochane w kremlu wydmuszki. To Ty pisałeś też o tych samych prowadzących (oficerach prowadzących? Dalej nie wiem), prowadzą oni i Pospieszalskiego Twoim zdaniem?

Wyobraź sobie, że kiedyś szedłem z pl. Konstytucji pod okienko do jaruzela, choć miałem świadomość ze jest jak zwykle na Szaserów a nie Ikara. I wtedy niejaki hadacz krecił się obok starszych uczestników tego wydarzenia. Chcąc nie chcąc uczestniczylem w tej samej imprezie co on, choć on bliżej tych co patriotyczne pieśni na przodzie pochodu śpiewali a ja bliżej tyłu od komunistów zamiast liści... i raz sierpem i młotem... Na Ikara kolejność uczestników zgromadzenia już się ciupke zmieniała oczywiście. Wyobraź sobie, że nie czuje się zeszmacony rzucaniem achtungami tego dnia, bo był w pobliżu hadacz. Zeszmaciłbym się gdybym jak np morawiecki był doradcą w rządzie tuska świadomie i z własnej woli, lub jak duda bedąc z własnej woli w uw razem z tuskiem, geremkiem, balcerowiczem, albo gdybym jak kaczyński pił wódke z komuchami podczas układania nowego porządku i planowaniu upadku komuny na 4 łapy...
                żetakpowiem - ręce opadają.

Komentarz

idź się przewietrz - sam ew. z kolegą.
                  Nie wiem o co Ci chodzi.

Osoba X idzie w jednym pochodzie obok jakiegoś Pieczyńskiego (E: "obok" metaforycznie oczywiście - chodzi o uznanie wspólnoty celu) i w związku z tym osoba X dla Ciebie jest zeszmacona. No jakoś jestem w stanie to zrozumieć (w sensie: przyjmuję do wiadomości Twój sposób rozumowania). Chyba najzupełniej logiczną konsekwencją tego jest to, że jak potem Ty idziesz w jednym pochodzie obok tej samej osoby X, którą uznałeś za zeszmaconą, to sam musisz się też uznać za zeszmaconego. Co się tu nie zgadza?
                  Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                    Nooooo jest i Maksiu .
                    Świetnie się wpasowuje w jakość tego tematu.
                    To było jeszcze wtedy kiedy mówił logicznie z sensem, ukazuje że temat globalnego wirusa był już wówczas poruszany choć jako ciekawostka z gatunku sci-fi. Dzisiaj wiemy że niesłusznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Nie wiem o co Ci chodzi.

Osoba X idzie w jednym pochodzie obok jakiegoś Pieczyńskiego (E: "obok" metaforycznie oczywiście - chodzi o uznanie wspólnoty celu) i w związku z tym osoba X dla Ciebie jest zeszmacona. No jakoś jestem w stanie to zrozumieć (w sensie: przyjmuję do wiadomości Twój sposób rozumowania). Chyba najzupełniej logiczną konsekwencją tego jest to, że jak potem Ty idziesz w jednym pochodzie obok tej samej osoby X, którą uznałeś za zeszmaconą, to sam musisz się też uznać za zeszmaconego. Co się tu nie zgadza?
                      Warzecha może się uczyć..
                      Doskonale wiedział kto ten spęd organizował i kto był zaproszony. Występował w wydarzeniu z pełną świadomością, że będą na nim Olszański i inne "autorytety". Dalej nie rozumiesz, że to trochę inna sytuacja jak mecz, czy marsz? Jeśli nie, to nic nie poradzę na twoje anty-wszystko i silenie się na oryginalność w postaci młodzieńczego filozofowania. Daruj sobie dalszą dyskusję ze mną. Pzdr.

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=hNIj83XNNeE

Co za szury i foliarze w tym J&J pracują. Tak to my nigdy tego nie skończymy. Noście te cholerne maski!
                        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

żetakpowiem - ręce opadają.
                          Weź już łapki na klawiature ponownie, doprecyzujmy coś i skończmy jałową dyskusję:

- czy ja będąc pod okienkiem u jaruzela w tym samym czasie co niepasujący mi od zawsze gość zeszmaciłem się?
                          - czy biorą pod uwagę mój poprzedni wpis wymienieni kaczyński, duda, morawiecki zeszmacili się?
                          - czy uważasz, że Janek Pospieszalski jest prowadzony przez kogoś, inspirowany przez kreml?
                          ​​​​​​

W mojej opinii olszański to pajac celowo pompowany dla kompromitacji pewnych środowisk (coś jak hadacz kiedyś) i powinien być gnany; kaczyński duda i morawiecki zeszmacili się tocząc tak nie inaczej swoje kariery; ja i sephrioth1916 idąc pod okienko do generała nie zostaliśmy szmatami; a Janek mówi co myśli i choć wygodnie i bardziej intratnie mógł iść ręka w ręke z pisem robi to co zawsze, mówi swoje. Można się z nim zgadzać lub nie, ale robienie w tym drugim przypadku z niego zielonego ludzika jest kurewstem i gość którego linkowałeś taką właśnie nikczemną profesje praktykuje.

​​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta

Weź już łapki na klawiature ponownie, doprecyzujmy coś i skończmy jałową dyskusję:

- czy ja będąc pod okienkiem u jaruzela w tym samym czasie co niepasujący mi od zawsze gość zeszmaciłem się?
                            - czy biorą pod uwagę mój poprzedni wpis wymienieni kaczyński, duda, morawiecki zeszmacili się?
                            - czy uważasz, że Janek Pospieszalski jest prowadzony przez kogoś, inspirowany przez kreml?
                            ​​​​​​

W mojej opinii olszański to pajac celowo pompowany dla kompromitacji pewnych środowisk (coś jak hadacz kiedyś) i powinien być gnany; kaczyński duda i morawiecki zeszmacili się tocząc tak nie inaczej swoje kariery; ja i sephrioth1916 idąc pod okienko do generała nie zostaliśmy szmatami; a Janek mówi co myśli i choć wygodnie i bardziej intratnie mógł iść ręka w ręke z pisem robi to co zawsze, mówi swoje. Można się z nim zgadzać lub nie, ale robienie w tym drugim przypadku z niego zielonego ludzika jest kurewstem i gość którego linkowałeś taką właśnie nikczemną profesje praktykuje.

​​​​​​
                            Przeczytaj jeszcze raz, potem drugi co pisałem o Pospieszalskim. Kurestwem jest to, co ty wypisujesz o robieniu z Pospieszalskiego zielonego ludzika. Hamuj trochę kolego.
                            Jeszcze raz napiszę, może trafi do ciebie?. Wiedząc, że na tej imprezce będzie banda tych świrów, świadomie wystąpił u ich boku. Każda osoba, która świadomie uczestniczy razem z tymi pojebami ma u mnie baaardzo wielki minus.
                            Pod okienkim u generała też bywałem.

Komentarz

Jeszcze raz napiszę, może trafi do ciebie?. Wiedząc, że na tej imprezce będzie banda tych świrów, świadomie wystąpił u ich boku. Każda osoba, która świadomie uczestniczy razem z tymi pojebami ma u mnie baaardzo wielki minus.
                              Przy takim podejściu bardzo prosto rozbić każdą wartościową inicjatywę.
                              Wystarczy wyhodować sobie tego typu kompromitującego się idiotę, a potem wysłać go do towarzystwa, które chcemy ośmieszyć. Albo nawet nie mieć z nim nic wspólnego, a wykorzystać okazję, że przypałętał się jakiś głośny zjeb i odpowiednio spożytkować to propagandowo, co jak widzimy ma miejsce.
                              To przecież stary numer.

Komentarz

• Smutne jest to, że łatka antyszczepionkowca to gorzej teraz od bycia lewakiem, pisowcow, czy innym naziolem. Dobrze, że przed nami australijski etap odczłowieczania.

Komentarz

Pracuję...
                                X