Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie siej fermentu. Nic takiego w Krynicy nie miało miejsca.

bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• https://twitter.com/krawczyk_emil/st...666475008?s=21
      Nawiazujac do tytulu watku - ten koronawirus to jednak chyba nowa grupa chuliganska…

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
        https://twitter.com/krawczyk_emil/st...666475008?s=21
        Nawiazujac do tytulu watku - ten koronawirus to jednak chyba nowa grupa chuliganska…
        to za brak maseczki ?
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

https://twitter.com/krawczyk_emil/st...666475008?s=21
          Dlatego zdecydowanie polecam metodę "na Drzymałę" Pomimo wieeeelu interakcji z przedstawicielami takiej czy innej wadzy, nigdy nie dopuściłem by doszło do rękoczynów.... Naprawdę gro osób w mundurach ku*wi ile może, że są zmuszeni do tak debilnych akcji. Wystarczy im tylko pomóc aby wyszli z twarzą i aby żaden nawiedzony nie miał o co do nich donieść. Takich "nakręconych" na serio to może z 4 trafiłem przez cały rok wielu interakcji. Przetrzymać wzmożenie, "przestawić wóż" i tyle.... To wzmożenie to pewnie po donosie jednej z poślic na twitterku, nie pamiętam jej godności.
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Dlatego zdecydowanie polecam metodę "na Drzymałę" Pomimo wieeeelu interakcji z przedstawicielami takiej czy innej wadzy, nigdy nie dopuściłem by doszło do rękoczynów.... Naprawdę gro osób w mundurach ku*wi ile może, że są zmuszeni do tak debilnych akcji. Wystarczy im tylko pomóc aby wyszli z twarzą i aby żaden nawiedzony nie miał o co do nich donieść. Takich "nakręconych" na serio to może z 4 trafiłem przez cały rok wielu interakcji. Przetrzymać wzmożenie, "przestawić wóż" i tyle.... To wzmożenie to pewnie po donosie jednej z poślic na twitterku, nie pamiętam jej godności.
            Generalnie sie zgadzam - gosc powinien wyjac kanapke i konsumowac po malym kesie przez cala droge, albo powiedziec ze w takim razie idzie do Warsu (tam ponoc nie trzeba nosic). Z reszta to samo na spokojnie mogli mu zasugerowac owi funkcjonariusze ZOMO. Natomiast glebowanie goscia za cos takiego to grube przegiecie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

to za brak maseczki ?
              jesofkors

Komentarz

jesofkors
                Skur.wy.syny!
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• To mogłem być ja W PKP Intercity są bardzo stanowczy. Generalnie jest psychoza, każdorazowo tłumaczę grzecznie, acz również stanowczo, że z powodów przeciwwskazań zdrowotnych nie mogę nosić maseczki na twarzy. Z Zary i Peeka mnie np. wyprosili Ale już w ZUSie okazałem zaświadczenie i mogłem paradować bez.
                  Z Innej beczki. W UM w Sosnowcu nie można już wyrobić dowodu osobistego online, bo panie wróciły do pracy. Jest jakieś logiczne wytłumaczenie, dlaczego pozbawiono ludzi tej ultra wygodnej formy?
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Wyprosili mimo posiadania zaświadczenia? Jakim prawem?
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Zrobią z nami tyle, na ile im pozwolimy.
                      Reakcja ludzi z filmiku dobra. Rok temu biliby brawo i dołączyli do okładania faceta bez maski. Jeszcze jakaś nadzieja jest.
                      Załamałem dziś ręce w metrze warszawskim. Byłem jedną z dwóch osób bez namordnika. Dawno nie jechałem komunikacją miejską. Nie wiedziałem, że tylu wokoło świrów. Jedyny plus, nikt się nie uczepił.

Komentarz

• Jeśli ktos chciałby zobaczyć naprawdę zamaskowany naród zapraszam do Portugalii. 95 procent ludzi w maskach na ulicy, przepis znika podobno w poniedziałek, miejscowi w knajpie czekają na posiłek w masce. Place zabaw zamknięte ale siłownie plenerowe otwarte ???? żeby zarejestrować się w hotelu certyfikat lub test. To je circus jak mawiał klasyk.

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                          Nie siej fermentu. Nic takiego w Krynicy nie miało miejsca.
                          Ale w Karpaczu już tak.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                            Jeśli ktos chciałby zobaczyć naprawdę zamaskowany naród zapraszam do Portugalii. 95 procent ludzi w maskach na ulicy, przepis znika podobno w poniedziałek, miejscowi w knajpie czekają na posiłek w masce. Place zabaw zamknięte ale siłownie plenerowe otwarte ???? żeby zarejestrować się w hotelu certyfikat lub test. To je circus jak mawiał klasyk.
                            Byłem dopiero co. Maskę zakładałem tylko do pomieszczeń i jakoś przez cały tydzień na ulicy nikt się nie czepiał.
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Nie mówię że ktoś się czepia chodzenia bez maski, albo mandaty lub kary. Chodzi mi o to jak zachowują się miejscowi. Dziś w Cabo da Roca wstęp do knajpy dla zaszczepionych.

Komentarz

• W Lizbonie też tak było.Bez certyfikatu można było chyba tylko na zewnątrz usiąść.
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X