Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Redaktor Jankowski jedli chodzi o pandemie odlecial juz dawno… Najgorsze jest dla mnie to, ze gosc jest impregnowany na jakiekolwiek argumenty, kazda proba dyskusji jest kwitowana jakims histerycznym przekrzykiwaniem i podobnymi, jak przywolany powyzej, tekstami z doopy. Postawa i spokoj MW godne podziwu…
    jankowski to pisowski polonista i wafel niedzielskiego.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Izrael:

Od 1 października tzw. zielona przepustka, umożliwiająca wejście na niektóre zgromadzenia i do miejsc publicznych osobom zaszczepionym, wygaśnie sześć miesięcy po otrzymaniu drugiej lub trzeciej dawki - podało ministerstwo. Decyzja ta ma m.in. na celu głównie zachęcenie do przyjęcia zastrzyku przypominającego.
      źródło i całość: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-29/izrael-trzecia-dawka-szczepionki-dla-wszystkich-od-12-roku-zycia/

Czyli mamy zapowiedź przepustek do wolności na pół roku i biznes na frajerach się kręci.
      Ostatnio edytowany przez Taź; 67671.

Komentarz

• #szczepimy się
        najpierw 2x, a później to się zobaczy, trzeba poczekać jak ludzie będą reagować, jakie będą potrzeby polityczne/finansowe
        Jak tam szczepionki, macie już spokój po 2 dawkach?
        4 fala zapier...
        "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Nie wiem do kogo personalnie się odnosisz ale ja w sumie mam spokój. 4 fala mnie interesuje tyle jak 1, 2 czy 3 czyli niewiele. Tak samo niewiele jak fakt, że zaraz karetki z biednymi frajerami będą jeździć od szpitala do szpitala. Jeżeli będzie w ogóle tych karetek starczyło bo chyba nam coś ostatnio ubywa ratowników medycznych. Mi to tak na marginesie się nawet polepszyło. Człowiek sobie siedzi w dresach w domciu pracuje przy kompie i byle 8h zleciało. Koniec z korkami, dojazdami. Obejrzy przy okazji tonę sportu gdzie normalnie by siedział w robocie.. pandemio trwaj!

Komentarz

• Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że monitoruje nowy wariant koronawirusa o nazwie roboczej "Mu". W czwartek rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz ogłosił, że nową odmianę zdiagnozowano także w Polsce.

Komentarz

• O cholercia. Na to, to już 3 dawki będzie mało. Lecimy po czwartą.
              Wstydu nie mają, sukinkoty.

Komentarz

• Chwalenie się brakiem wiedzy na poziomie szkoły podstawowej dotyczącej tego, że do podstawowych genetycznych mechanizmów zmienności wirusów należą mutacje jest zaiste błyskotliwe.
                Ciekawe co następne robienie sobie jaj z Magellana ?
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mam prośbę do kibiców wszystkich klubów - proszę uratujcie Polaków, Polskę i Was samych. Zjednoczcie się i jedźcie do Warszawy porozmawiać z Rządem. To co się dzieje to już nie są żarty to jest tyrania i ubezwłasnowolnienie a to tylko początek..................

Komentarz

• Zamieszczone przez Kowboj22 Zobacz posta
                    Mam prośbę do kibiców wszystkich klubów - proszę uratujcie Polaków, Polskę i Was samych. Zjednoczcie się i jedźcie do Warszawy porozmawiać z Rządem. To co się dzieje to już nie są żarty to jest tyrania i ubezwłasnowolnienie a to tylko początek..................
                    Sam się ratuj Jak na razie wygląda na to, że bez problemu można będzie prowadzić równoległe życie, obecna "tyrania" i "ubezwłasnowolnienie" generuje tyle okazji zarobkowych, oraz ma wiele plusów dodatnich, że pomimo mojego jawnego krytykowania całego tego cyrku, jestem ostatni który będzie z tym próbował walczyć w jakikolwiek aktywny sposób. Co najwyżej mogę prowokacyjnie, tak jak teraz coś wrzucić aby zapoznać się jakie są nowe "zdobycze naukowe" do obrony cyrku i czy nadal wchodzą bez problemu mimo, że rozmywają się z treściami głoszonymi 6 miesięcy wcześniej Skończy się wtedy gdy ma się skończyć i ani jednego dnia pózniej Można poobserwować ile ludzie są w stanie przyjąć nim powiedzą "dość" Jestem naprawdę pod wrażeniem tego Przy jakiejś tam rozpisce chyba z Eventu201 ? było, że w przypadku podobnego scenariusza mocne rewolty będą miały miejsce w 2025? Już nie pamiętam. Jak to pierwszy raz zobaczyłem, to sobie pomyślałem, że ujowa symulacja, przecież wielu ludzi tak długo nie zdzierzyłoby i masa krytyczna byłaby szybciej, cała symulacja o dupę potłuc i cały event to była strata hajsu.... teraz dochodzę do wniosku, że spokojnie do takiego terminu możemy dojechać tymi interwałami Życie jest takie krótkie, a wielu, dobrowolnie dało się okraść z ich nie raz ostatnich miesięcy na tym łez padole, nic tylko powinszować

Aby nie było, uważam, że błędem jest wstrzymywanie się z 2/3 dawką (rozumiem co za tym stoi ale nadal uważam to za błąd i nie liczenie się z ludzmi - ach ta brudna polityka), osoby które do wczesnej wiosny zaaplikowały sobie eliksir bogów, powinny jak najszybciej uzupełnić dawki, w obecnej sytuacji jest to mniejsze zło.
                    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                      Chwalenie się brakiem wiedzy na poziomie szkoły podstawowej dotyczącej tego, że do podstawowych genetycznych mechanizmów zmienności wirusów należą mutacje jest zaiste błyskotliwe.
                      Ciekawe co następne robienie sobie jaj z Magellana ?
                      Nie udawaj głupszego niż jesteś, bo dobrze wiesz o co chodzi. Właśnie o to, że wirusy naturalnie mutują. Tysiące razy w ciągu doby. Bezustannie. Chodzi o nazywanie każdej potencjalnej mutacji i straszenie ludzi. Ojejku wirus zmutował.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Nie udawaj głupszego niż jesteś, bo dobrze wiesz o co chodzi. Właśnie o to, że wirusy naturalnie mutują. Tysiące razy w ciągu doby. Bezustannie. Chodzi o nazywanie każdej potencjalnej mutacji i straszenie ludzi. Ojejku wirus zmutował.
                        Jak na razie to Ty jesteś na czele "jojczących" i faktycznie nic nie musisz udawać.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie jestem na czele. Tak Ci się wydaje, bo jeszcze rok temu byłem tu sam ze swoim kowidosceptycyzmem (plus może jeszcze ze 2 kolegów). Teraz na szczęście już większość (tak myślę) widzi z jakim cyrkiem i inżynierią społeczną mamy do czynienia.

Komentarz

• Taką byliście mniejszością, że większość (jak to zwykle bywa milcząca) odpuściła sobie zupełnie kopanie z koniem....wróć miało być z ekipą wykształconych mikrobiologów z koneksjami w świecie nauki
                            Także dalej sobie piszcie o tych zabójczych szczepionkach, zabójczych kagańcach, odbieraniu godności, podziale Polski na jakieś strefy - standardowo You've made my day

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Komentarz

• Tak z ciekawości. Napisze ktoś jak sytuacja na wyspach ? Po stadionach widzę że wyją normalnie a coś kiedyś pisali że po Euro mieli duzo zakażeń itd.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X