Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Brawo kundlu, ale tak jak mówiłem zabawa z nagrodą będzie raz na tydzień Muszę dbać o swojego forumowego pchlarza. Najważniejsze to pamiętaj zasady, tak jak do tej pory - ja wydaję polecenie, a Ty grzecznie je wykonujesz i szczekasz Możesz do przyszłego wtorku poćwiczyć i dalej poszczekać jak chcesz w moim kierunku, pozwalam Ci, natomiast na pewno za tydzień nie omieszkam przejechać znowu prętem po Twojej klatce, tak byś miał okazję zdobyć upragniony biszkopcik.... a ty grzecznie dla mnie zaszczekasz, dokładnie tak jak do tej pory... i tak już będzie każdego tygodnia. Moja grzeczna forumowa psina
    W*****e ktoś stąd tego debila? Poniżej jakiegokolwiek poziomu.
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Brawo kundlu, ale tak jak mówiłem zabawa z nagrodą będzie raz na tydzień Muszę dbać o swojego forumowego pchlarza. Najważniejsze to pamiętaj zasady, tak jak do tej pory - ja wydaję polecenie, a Ty grzecznie je wykonujesz i szczekasz Możesz do przyszłego wtorku poćwiczyć i dalej poszczekać jak chcesz w moim kierunku, pozwalam Ci, natomiast na pewno za tydzień nie omieszkam przejechać znowu prętem po Twojej klatce, tak byś miał okazję zdobyć upragniony biszkopcik.... a ty grzecznie dla mnie zaszczekasz, dokładnie tak jak do tej pory... i tak już będzie każdego tygodnia. Moja grzeczna forumowa psina
      Co tutaj się dzieje
      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zabawnie zrobiło się w tym wątku

Komentarz

• Ufff juz myślałem że chomik sie zadławił biszkoptem, albo sam zrobił sobie krzywdę (osoby ewidentnie zaburzone są na to podatne). Co do zasady nie czytałem twych wysrywów bo wystarczający efekt () robi twój słowotok, tylko pojawia sie pewna wątpliwość czy aby na pewno dworowanie sobie z osób niepełnosprawnych jest godne…? Powoli zaczynam mieć wyrzuty sumienia :/
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            Ufff juz myślałem.... szczek, szczek
            To już ostatni post w tej sprawie. Mimo, że sprawiała mi przyjemność zabawa z Tobą kundlu i byłem ciekaw jak daleko wytrzymasz. Jesteś niezwykle karny i słuchany. Wiem, że zawsze szczekniesz dla mnie gdy tylko o to poproszę, to jednak każdy dowcip się zużywa. Puszczam Cię wolno, więcej biszkopcików nie będzie moja forumowa psino, szukaj innego Pana

Ciężko się tak pożegnać Szczeknij dla mnie ten ostatni raz
            Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• zwazywszy na to że
              - jest 7 rano
              - sadzisz sie i obrażasz osobę z która nie miałeś ochoty wyjaśnić swych obiekcji f2f
              to oprócz tego że robisz z siebie ewidentnego debila (co akurat w twym wypadku jest notoryczne i niejako naturalne) to niestety tylko potwierdzasz to że coś ci sie w tej bani nie do końca skleja.

Takze niejako podsumowując twa niebywała karierę to przypominasz mi ekipę polonii której kiedyś wjechaliśmy pod stadion (chyba przy okazji młodzieżówki - aczkolwiek pamięć nie ta) która w 10 chłopa stała zza plecami psów i sie sadziła co to by z nami nie zrobili…po prostu strach sie bać

ps. Często fantazjujesz o karmieniu innych mężczyzn…biszkoptami ?
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

zwazywszy na to

szczek, szczek:
                Dziękuję

Kiedy nie miałem ochoty wyjaśnić swych obiekcji f2f ? Proponowałeś ? Nie przypominam sobie więc nie bajdurz Zresztą to Ty cały czas masz jakieś ciśnienie, ja tylko postanowiłem pobawić się Twoim kosztem skoro tak łatwo się "zagrzewasz", dałeś się sprowokować trollingowi, a potem udajesz wyluzowanego:P Przecież z Tobą się nie da dyskutować i nie ma to sensu, na tym forum Twoja obecność to robienie z siebie "Krula forumki", a tak naprawdę wszystkie te epitety jakie kierujesz do innych sprowadzają się do szczeku i obsikiwania nogawek.
                Przejdzmy na priv aby ustalić co i jak i nie zaśmiecać jeżeli chcesz coś wyjaśnić f2f, kupię Ci nawet bilet i możesz wpadać na "rozmowę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Ja właśnie wróciłem z Jastrzębiej Góry. Miło, choćby na tydzień, wrócić do normalności.
                  Prawda? W zimę byłem dwa razy w Elblągu, w celach biznesowych Ludzi w maskach jak na lekarstwo, wchodzimy do sklepu, kumpel - weź to zdejmij, u nas w maskach mówi się, że chodzą ludzie chorzy. Stoję w dużej kolejce w markecie, ludzie bez masek, Policja w kolejce nie reaguje.
                  Teraz wróciłem znad naszego morza, wieje normalnością, ale zdarzają sie ludzie w maskach, przyłbicach i jeszcze rękawiczkach, niczym w marcu 2020...
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...ego-producenta
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Te Citivu, weź ty się pierdolnij w łeb bo to co ty w tym wątku wyprawiasz to jakiekolwiek pojęcie przechodzi...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                        Te Citivu, weź ty się pierdolnij w łeb bo to co ty w tym wątku wyprawiasz to jakiekolwiek pojęcie przechodzi...
                        Bez przesady, ten temat to ściek w 90% tak więc moje pojazdy w kierunku TNTPa nie wiele zmieniają, a przynajmniej temat jest rozruszanyTu się nie da normalnie z nim dyskutować, dlatego przestałem próbować, a poszedłem w troling, skoro się trafił pacjent ale obiecuję już przestaje, nawet mnie przestało to już śmieszyć

Edyta: Generalnie przyznaje się, że przegiąłem, wiele tekstów było dość mocno chamskich i niepotrzebnych.

Komentarz

• Ma swój świat i swoje kolorowe kredki.
                          Zostawić ,nie zwracać uwagi.
                          Szkoda czasu na niego.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• https://twitter.com/LozzaFox/status/...861979649?s=20

A Melanż Trwa...

Komentarz

• Rząd Hiszpanii ogłosił, że szczepienia przeciwko Covid-19 będą prowadzone co roku, a władze kraju zagwarantowały już dostawę preparatów przeciwko tej chorobie na latach 2022-2023.
                              Jak poinformowała w wywiadzie dla radia Onda Cero minister zdrowia Carolina Darias, służby medyczne Hiszpanii zamierzają co roku prowadzić ogólnokrajowe szczepienia przeciwko koronawirusowi. Potwierdziła, że rząd zawarł już umowy na zakup preparatów przeciwko Covid-19 na najbliższe dwa lata z koncernami Pfizer i Moderna.

Według minister Darias kontrakty z tymi koncernami zostały podpisane w ostatnich dniach. Ich wartość wynosi odpowiednio 1,8 mld euro oraz 480 mln euro.
                              [...]
                              źródło: rmf24.pl

No i jak tam wasza #ostatniaprosta ?

Komentarz

• Umowa z Pfizerem:

https://threadreaderapp.com/thread/1419653002818990085

A tu ze strony rządowej Brazylii.

https://sei.saude.gov.br/sei/control...esso_externo=0
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X