Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta


  Z innej beczki - Warszawa jest na drugim miejscu w kraju pod względem % zaszczepionych osób. BRAWO!
  Widzę tu pewne korelacje
  Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
  I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
   Jeśli osoby zaszczepione są "chronione" to dlaczego boją się tych którzy z różnych względòw zaszczepieni nie są?
   Może warto spytać kogoś kto kamieniem na szkołe nie rzucał? Bo nie jest to jakaś nowość jak przenoszą sie choroby zakaźne i co dają szczepienia przeciwko im, jakie warunki w społeczeństwie muszą byc zachowane aby skutecznie walczyc z chorobą zakaźną.

   Uprzedze pytanie: Tak, z tą smieszną nowoczesną grypą jest zupełnie podobnie, jesli chodzi o zakaźnośc i szczepienia.

   Gdy wróci np. Odra a pewnie w niedalkiej przyszlosci wróci, zadbają o to madki nie szczepiąc bombelków bo to passe, to pewnie bedzie podobnie…choroba będzie dotyczyć wszystkich, rowniez zaszczepionych na odrę, a z jakim skutkiem sie każdy z tą chorobą rozprawi życie pokaże.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta

    Może warto spytać kogoś kto kamieniem na szkołe nie rzucał?
    Takie osoby, jak widać, wolą, z mentorskich pozycji, okazać swoją wyższośc nad ciemnym ludem, niż cokolwiek mu tłumaczyć.

    Komentarz


    • Gdy wróci np. Odra a pewnie w niedalkiej przyszlosci wróci, zadbają o to madki nie szczepiąc bombelków bo to passe, to pewnie bedzie podobnie…choroba będzie dotyczyć wszystkich, rowniez zaszczepionych na odrę, a z jakim skutkiem sie każdy z tą chorobą rozprawi życie pokaże.
     Tak na pewno nie będzie bo to nie taki sam biznes, polityka, klepanie się po pupach lekarzy, polityków itp, więc w TV i onecie Ci tego nie nakręcą bo nie będzie z tego kasy. Nie dziękuj.

     Komentarz


     • https://ordomedicus.org/drugi-apel-n...o-normalnosci/
      A Melanż Trwa...

      Komentarz


      • "naukowo nieuzasadniony przymus używania masek na co dzień przez osoby zdrowe oraz inne restrykcje są zaprzeczeniem godności i wolności człowieka"

       rigcz pełną gembą
       Lieber tot als rot!!

       Komentarz


       • To jest lepsze

        ""Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

        Istnieje wiele doniesień o zbieżności miejsca nowo wprowadzonej sieci 5G, w tym szpitali lub bardzo dużego zagęszczenia stacji bazowych poprzednich generacji z obszarami, gdzie wystąpiła największa ekspansja zachorowań na COVID-19 i wysoka śmiertelność zarażonych. Doniesienia te są wyciszane, a mówienie lub pisanie o takiej zbieżności w środkach masowego przekazu, na You-Tube, Facebooku i innych platformach informacyjnych jest oficjalnie zabronione, przy czym informacje są szybko usuwane.

        Możemy się więc spodziewać, że solidne opracowania na ten temat będą potrzebowały wielu lat na dopuszczenie do opublikowania. Obecny stan wiedzy jest jednak wystarczający, aby prześledzić mechanizm oddziaływania promieniowania mikrofalowego na zjadliwość wirusa. Informacje te znajdziemy w każdej bibliotece akademickiej. Biegli w sztuce naukowcy, ogarniający całość procesów odbywających się w komórce, a nie wyspecjalizowani w badaniu przez całe życie jednego elementu, muszą już od dawna wiedzieć o tym. Nie jest więc niespodziewane, że to właśnie ta grupa wirusów jest tak intensywnie badana w badawczych ośrodkach wojskowych od wielu lat. Wirus który możemy, przynajmniej w jakimś stopniu, zdalnie włączyć i wyłączyć to ideał broni biologicznej. Jak przedstawiam to w szerzej rozpatrującej zagadnienie załączonej pracy, prawie identyczny wirus SARS CoV, różniący się tylko fragmentami sekwencji białek odpowiedzialnymi za przyleganie wirusa do komórek ludzkich, wykorzystuje do infekcji i zmasowanego rozprzestrzeniania się po organizmie te same dwa szlaki sygnalizacji komórkowej, które są niezależnie uruchamiane przez mikrofale. Wyższy poziom natężenia mikrofal oznacza większą zjadliwość wirusa i większą śmiertelność pacjentów, a być może śmiertelność ta jest całkowicie zależna od obecności mikrofal. Biorąc pod uwagę, że pandemie grypy okresowej, a więc również koronawirusa, występują cyklicznie razem z wysoką aktywnością słoneczną, a ta jest obecnie w swoim minimum, wirusy te mają w sposób naturalny niewielką możliwość wytworzenia poważnych konsekwencji epidemiologicznych w tym i w następnym sezonie grypowym (listopad-kwiecień). Potrzebują stymulacji.

        Minister Zdrowia Łukasz Szumowski podwyższył rozporządzeniem z grudnia 2019 roku normy pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości nie dwu lub pięciokrotnie, czy w zależności od zgłaszanych przez operatorów komórkowych potrzeb, ale stukrotnie do najwyższej wartości akceptowanej na forum międzynarodowym. Do wartości funkcjonującej w niektórych państwach nie ze względu na kompromis zysków ekonomicznych i szkód zdrowotnych, ale ze względu na zaszłości historyczne kiedy wprowadzając nadajniki radiowe i radary nie prowadzono jeszcze badań molekularnych, a rozpatrywano jedynie ostre zaburzenia funkcjonowania organizmów. Teraz państwa, które mają te normy nie chcą się z nich wycofać w obawie przed ogromnymi odszkodowaniami jakie należałyby się osobom poszkodowanym, gdyby wina szkód została uznana po stronie operatorów telekomunikacyjnych i państwa, które przyjęło błędne normy. Minister Szumowski podwyższył tak bardzo normy natężenia pola elektromagnetycznego ignorując zgłaszane uwagi w ekspresowych konsultacjach społecznych i wbrew zaleceniom polskich organizacji państwowych ustanowionych w celu dbania o zdrowie obywateli i środowisko.

        O długotrwałych następstwach podwyższenia norm pól elektromagnetycznych w postaci skoku umieralności na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne informowałam ministra Szumowskiego i inne decyzyjne osoby w Ministerstwie Zdrowia w mojej petycji w sprawie procedowania rozporządzenia podwyższającego normy promieniowania elektromagnetycznego z dnia 25.11.2019, wyposażonej w załączniki dostarczające konkretnej wiedzy.

        Operatorzy telefonii komórkowej wiedząc o planowanym podwyższeniu normy już na kilka miesięcy wcześniej zwiększali moc nadajników, przykładowo będąca w sąsiedztwie laboratorium z którego korzystałam stacja bazowa zaczęła sukcesywnie zwiększać moc od pierwszego października 2019r. Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii pole elektromagnetyczne od stacji bazowej było wielokrotnie większe od poprzednio wykorzystywanego. Możemy się spodziewać, że duża cześć operatorów postąpiła podobnie, podbijając moce nadajników jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

        Liczba osób, które umarły z powodu pandemii COVID-19 może być realnie kilkukrotnie mniejsza niż podawana oficjalnie wartość, ze względu na naciski na polskich lekarzy, z groźbą pozbawienia ich prawa wykonywania zawodu, przez globalistyczne organizacje międzynarodowe starające się dokonać w poszczególnych państwach reorganizacji struktury własności kapitału produkcyjnego na rzecz karteli międzynarodowych. Jednak i tak ilość ta kwalifikuje niniejsze przestępstwo jako zbrodnię ludobójstwa, a efekty wprowadzenia 100-krotnego podwyższenia normy trwają nadal i będzie siać śmierć w kolejnych latach.

        Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej - SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

        Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

        Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości."
        Lieber tot als rot!!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
         ...
         Prymitywna manipulacja.
         TVP i TVN lubią to

         Komentarz


         • Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

          Prymitywna manipulacja.
          TVP i TVN lubią to
          ahahahahahahahah

          postanowiłem sprawdzić dorobek naukowy pierwszego lepszego tuzy świata nauki który się podpisał pod tym bełkotem i trafiłem na taką perełkę autorstwa Doktor Diany Wojtkowiak
          ale zapnijcie pasy bo to tylko preludium do
          https://www.telepolis.pl/artykuly/wy...nologia-dowody

          "Opowiadał też o innych osobach, atakowanych nawet w pociągu. Mówił, że to proste – agent zostawia obok przedziału walizkę z urządzeniem emitującym wiązki elektryczne i odchodzi. A na ciele ofiary pojawiają się oparzenia. Znikają one po ok 2 godzinach, dlatego też wiele osób może nie zauważyć, że padło ofiarą ataku.

          Osoba atakowana może mieć następujące objawy – pieczenie oczu, kichanie, katar, plamy na ciele, budzenie się w nocy codziennie o tej samej godzinie, problemy z pamięcią, wzrokiem, kreatywnym myśleniem, pisk w uszach i głosy w głowie.

          Dodał też, że niebezpieczeństwa czyhają na nas na każdym kroku:
          Chipy można nam wszczepić u dentysty i podczas różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych, To normalne, bo lekarze są też opłacani"


          To są wasze autorytety

          ***** was szury mikrofalami

          Ale ja wiem, to mega manipulacja - reszta autorów tego wiekopomnego dzieła, to ani chybi kandydaci do medycznego Nobla
          Lieber tot als rot!!

          Komentarz


          • Bracia otwórzcie oczy - depopulują nas (i deprawują naszą godność maseczkami)
           https://www.facebook.com/19540637722...66834143697831
           Lieber tot als rot!!

           Komentarz


           • Zajmij się możliwą depopulacją poprzez fachowe zamówienie sprzętu mającego ratować życie od sympatycznego narciarciarza, gdy wirus nie był jeszcze w odwrocie ani nawrocie​​​​​
            ​​​​​

            Komentarz


            • Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
             Zajmij się możliwą depopulacją poprzez fachowe zamówienie sprzętu mającego ratować życie od sympatycznego narciarciarza, gdy wirus nie był jeszcze w odwrocie ani nawrocie​​​​​
             ​​​​​
             fszystkich nas nie wymordujecie

             Lieber tot als rot!!

             Komentarz


             • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              ...
              Zastanawiam się czy jesteś mniej bystry niż próbujesz sprawiac wrażenie czy tylko udajesz na potrzeby swojej propagandy.

              Próbujesz zdeprecjonować jakąś treść poprzez próbę ośmieszenia osoby, która się z tą treścią zgadza przytaczając jej wypowiedzi, które nie odnoszą się do tej treści.

              Myślisz że ktokowiek, kto to widzi, się na to nabierze, czy sam jesteś jednak z tych mniej lotnych?

              Komentarz


              • Faktycznie ta wypowiedź nie dotyczy COVIDU

               "Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

               Istnieje wiele doniesień o zbieżności miejsca nowo wprowadzonej sieci 5G, w tym szpitali lub bardzo dużego zagęszczenia stacji bazowych poprzednich generacji z obszarami, gdzie wystąpiła największa ekspansja zachorowań na COVID-19 i wysoka śmiertelność zarażonych. Doniesienia te są wyciszane, a mówienie lub pisanie o takiej zbieżności w środkach masowego przekazu, na You-Tube, Facebooku i innych platformach informacyjnych jest oficjalnie zabronione, przy czym informacje są szybko usuwane.

               Możemy się więc spodziewać, że solidne opracowania na ten temat będą potrzebowały wielu lat na dopuszczenie do opublikowania. Obecny stan wiedzy jest jednak wystarczający, aby prześledzić mechanizm oddziaływania promieniowania mikrofalowego na zjadliwość wirusa. Informacje te znajdziemy w każdej bibliotece akademickiej. Biegli w sztuce naukowcy, ogarniający całość procesów odbywających się w komórce, a nie wyspecjalizowani w badaniu przez całe życie jednego elementu, muszą już od dawna wiedzieć o tym. Nie jest więc niespodziewane, że to właśnie ta grupa wirusów jest tak intensywnie badana w badawczych ośrodkach wojskowych od wielu lat. Wirus który możemy, przynajmniej w jakimś stopniu, zdalnie włączyć i wyłączyć to ideał broni biologicznej. Jak przedstawiam to w szerzej rozpatrującej zagadnienie załączonej pracy, prawie identyczny wirus SARS CoV, różniący się tylko fragmentami sekwencji białek odpowiedzialnymi za przyleganie wirusa do komórek ludzkich, wykorzystuje do infekcji i zmasowanego rozprzestrzeniania się po organizmie te same dwa szlaki sygnalizacji komórkowej, które są niezależnie uruchamiane przez mikrofale. Wyższy poziom natężenia mikrofal oznacza większą zjadliwość wirusa i większą śmiertelność pacjentów, a być może śmiertelność ta jest całkowicie zależna od obecności mikrofal. Biorąc pod uwagę, że pandemie grypy okresowej, a więc również koronawirusa, występują cyklicznie razem z wysoką aktywnością słoneczną, a ta jest obecnie w swoim minimum, wirusy te mają w sposób naturalny niewielką możliwość wytworzenia poważnych konsekwencji epidemiologicznych w tym i w następnym sezonie grypowym (listopad-kwiecień). Potrzebują stymulacji.

               Minister Zdrowia Łukasz Szumowski podwyższył rozporządzeniem z grudnia 2019 roku normy pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości nie dwu lub pięciokrotnie, czy w zależności od zgłaszanych przez operatorów komórkowych potrzeb, ale stukrotnie do najwyższej wartości akceptowanej na forum międzynarodowym. Do wartości funkcjonującej w niektórych państwach nie ze względu na kompromis zysków ekonomicznych i szkód zdrowotnych, ale ze względu na zaszłości historyczne kiedy wprowadzając nadajniki radiowe i radary nie prowadzono jeszcze badań molekularnych, a rozpatrywano jedynie ostre zaburzenia funkcjonowania organizmów. Teraz państwa, które mają te normy nie chcą się z nich wycofać w obawie przed ogromnymi odszkodowaniami jakie należałyby się osobom poszkodowanym, gdyby wina szkód została uznana po stronie operatorów telekomunikacyjnych i państwa, które przyjęło błędne normy. Minister Szumowski podwyższył tak bardzo normy natężenia pola elektromagnetycznego ignorując zgłaszane uwagi w ekspresowych konsultacjach społecznych i wbrew zaleceniom polskich organizacji państwowych ustanowionych w celu dbania o zdrowie obywateli i środowisko.

               O długotrwałych następstwach podwyższenia norm pól elektromagnetycznych w postaci skoku umieralności na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne informowałam ministra Szumowskiego i inne decyzyjne osoby w Ministerstwie Zdrowia w mojej petycji w sprawie procedowania rozporządzenia podwyższającego normy promieniowania elektromagnetycznego z dnia 25.11.2019, wyposażonej w załączniki dostarczające konkretnej wiedzy.

               Operatorzy telefonii komórkowej wiedząc o planowanym podwyższeniu normy już na kilka miesięcy wcześniej zwiększali moc nadajników, przykładowo będąca w sąsiedztwie laboratorium z którego korzystałam stacja bazowa zaczęła sukcesywnie zwiększać moc od pierwszego października 2019r. Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii pole elektromagnetyczne od stacji bazowej było wielokrotnie większe od poprzednio wykorzystywanego. Możemy się spodziewać, że duża cześć operatorów postąpiła podobnie, podbijając moce nadajników jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

               Liczba osób, które umarły z powodu pandemii COVID-19 może być realnie kilkukrotnie mniejsza niż podawana oficjalnie wartość, ze względu na naciski na polskich lekarzy, z groźbą pozbawienia ich prawa wykonywania zawodu, przez globalistyczne organizacje międzynarodowe starające się dokonać w poszczególnych państwach reorganizacji struktury własności kapitału produkcyjnego na rzecz karteli międzynarodowych. Jednak i tak ilość ta kwalifikuje niniejsze przestępstwo jako zbrodnię ludobójstwa, a efekty wprowadzenia 100-krotnego podwyższenia normy trwają nadal i będzie siać śmierć w kolejnych latach.

               Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej - SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

               Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

               Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości."

               Zaś co do mej lotności to przecież kilkanaście postów temu KRA stwierdził jak to nie jestem przez was orany w tym wątku. Czego najlepszym wyrazem jest ta dyskusja
               Lieber tot als rot!!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Faktycznie ta wypowiedź nie dotyczy COVIDU
                Spróbuje prościej.
                Z tego, że "wypowiadała się się na temat covidu" [treść 1] i przyjmując, że w wypowiedziach tych się skompromitowała, nie wynika logicznie, że z uwagi na fakt poparcia skompromitowana jest inna treść którą popiera (list). [treść 2, różna od treść 1].

                Innymi słowy, z tego że pierdoliła bzdury o zwiazku covid z 5g, nie wynika logicznie, np to, że przymus używania masek na co dzień przez osoby zdrowe oraz inne restrykcje nie są zaprzeczeniem godności i wolności człowieka.


                Nie wiem czy dało się lepiej zaorać

                Komentarz

                Pracuję...
                X