Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiedyś uniemożliwiano przemieszczanie się niewygodnym niewydając paszportu, gdy upadała komuna (co prawda na 4 łapy) większość przyjeła to z ulgą. Jak widać tesknota za zniewoleniem żywa na forumce

Komentarz

• Następny krok: elektroniczne obroże dla niezaszczepionych

Kiedy covidianie i temu przyklasną, na tapecie pojawi się temat gett i obozów dla "wrogów ludu".

​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
        Sorry. Nie mogłem wczoraj więcej. Cieszę się, że uwidacznia się trend, że zamiast robić lockdowny to ograniczy się możliwość przemieszczania osobom niezaszczepionym.
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Sorry. Nie mogłem wczoraj więcej. Cieszę się, że uwidacznia się trend, że zamiast robić lockdowny to ograniczy się możliwość przemieszczania osobom niezaszczepionym.
          Rozumiem, że na Żylecie będziemy siedzieć na co drugim krzesełku, a walczyka odtańczymy pojedynczo?

Jesteśmy na forum kiboli Legii, więc przypomnę słowa pewnego pana (przez ostatni rok niektórzy chyba o tym zapomnieli) - Na Żylecie nie ma równych i równiejszych!

Edyta,

Przy wejściu do specjala kto będzie stał z czytnikiem kodów QR żeby uniemożliwić przemieszczanie?
          Ostatnio edytowany przez sephrioth1916; [ARG:4 UNDEFINED].
          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Czytam to forum i nie wierzę. Sam się koleżko ogranicz....w pisaniu.

Komentarz

• Jeśli osoby zaszczepione są "chronione" to dlaczego boją się tych którzy z różnych względòw zaszczepieni nie są? Zakaz przemieszczania się dla osób niezaszczepionych... kolejny rok z bani bo #szczepimysię nie idzie jakby chcieli... lepiej torturować niż zabić od razu...ech.
              kolega marol6 wyżej dobrze prawi
              "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Ja się zaszczepiłem ale ciekawi mnie kwestia szczepienia dzieci.
                Osoby zaszczepione mogą dalej zarażać.
                Dzieci nie chorują ale mogą przenosić.
                Zaszczepmy dzieci, żeby nie zarażały.
                Chciałbym zrozumieć.
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Podobno we wrześniu mają być zalecenia EMA odnośnie szczepienia dzieci poniżej 12 roku życia.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                    [...]
                    Chciałbym zrozumieć.
                    Jest tyle sprzecznych ze sobą doniesień, papierów i widocznych z daleka intencji dających pożywkę dla różnych teorii spiskowych, że nikt normalny raczej tego nie ogarnia na dobre w tej chwili, nie jesteś sam w sytuacji "chciałbym zrozumieć", ergo trzeba wyluzować i obserwować, można tak po obu stronach okopu, a nawet stać okrakiem i dodatkowo lać na to sikiem falistym, bo co zostaje innego, jeszcze żyłka pęknie i po co to?
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Czego nie rozumiecie? Użytkownik TNTP napisał, że EMA ładnie to ubierze w słowa i da zalecenia to pewno tak zrobi. Wtedy będzie jasne dlaczego szczepić bedą dzieci aby nie zarażały, skoro zaszczepieni dorośli zarażają. Cierpliwości ​​​​​​​​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez marol6 Zobacz posta

Czytam to forum i nie wierzę. Sam się koleżko ogranicz....w pisaniu.
                        Dziękuję za radę. Nie skorzystam

E. Malta już się zesrała.
                        Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                          Jeśli osoby zaszczepione są "chronione" to dlaczego boją się tych którzy z różnych względòw zaszczepieni nie są? Zakaz przemieszczania się dla osób niezaszczepionych... kolejny rok z bani bo #szczepimysię nie idzie jakby chcieli... lepiej torturować niż zabić od razu...ech.
                          kolega marol6 wyżej dobrze prawi
                          Mógłbyś przybliżyć co miałeś na myśli pisząc o torturowaniu?
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                            Jeśli osoby zaszczepione są "chronione" to dlaczego boją się tych którzy z różnych względòw zaszczepieni nie są?
                            A może boją się czegoś innego?
                            Może mają inne choroby, które nie będą leczone w należyty sposób, gdy służba zdrowia będzie ponownie zatkana leczeniem mądrych inaczej?
                            A może mają biznesy i woleliby, aby mogli z nich korzystać wszyscy, a nie tylko zaszczepieni?

Z innej beczki - Warszawa jest na drugim miejscu w kraju pod względem % zaszczepionych osób. BRAWO!

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta

A może boją się czegoś innego?
                              Może mają inne choroby, które nie będą leczone w należyty sposób, gdy służba zdrowia będzie ponownie zatkana leczeniem mądrych inaczej?
                              A może mają biznesy i woleliby, aby mogli z nich korzystać wszyscy, a nie tylko zaszczepieni?

Z innej beczki - Warszawa jest na drugim miejscu w kraju pod względem % zaszczepionych osób. BRAWO!
                              juz TVN zrobił o tym materiał, dzwonili po pensjonatach w Zakopcu pytając czy pracownicy są zaszczepieni.
                              Szkoda, że o lewatywę nie pytali jak się tak interesują.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta

Że co?

Komentarz

Pracuję...
                                X