Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Od 7:15

  Ostrzegał przed szczepionką. Malone'a nie ma już w Wikipedii (dorzeczy.pl)


  Gotowanie żabek przyspiesza. Przeszłość zaczyna być zmieniana na rympał szybciej niz myślałem.
  Cowidowe zamieszanie się skończy, do wymazywania historii każdy się przyzwyczai.

  Komentarz
  • W sumie Ziemkiewicz przedstawia tutaj również moje przemyślenia i wątpliwości.
   Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
   I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

   Komentarz


   • Wiem, że niektórzy tutaj go lubili tylko jak właził pisowi ale to akurat bardzo celne :

    Często powraca pytanie: „Skąd wiedziałeś i to od samego początku?”. Odpowiedź nie jest specjalnie skomplikowana i ma podtekst filmowy. Od pierwszego dnia tego cyrku widziałem sceny z „Seksmisji” i to te wszystkie kultowe od: „weź pigułkę”, przez „mężczyzna to złą”, aż po promieniowanie Kuppelweisera i wreszcie bociana, który wbrew idiotyzmom tworzonym przez ludzi, beztrosko sobie latał. Filmowe sceny z Chińczykami padającymi na ulicach, jak muchy, kwarantanna na statku Diamond Princess, obnażająca doszczętnie tę toporną inżynierię, otwarte Castoramy i zamknięte szkoły z lasami. Czego potrzeba więcej, żeby zrozumieć o co chodzi w operacji politycznej, która z medycyną i biologią ma tyle wspólnego ile było potrzebne do ogłupiania mas.

    Najbardziej dobitne w tym wszystkim jest to, że do wykrycia jednej wielkiej blagi praktycznie nie jest potrzebna żadna wiedza, wystarczy instynkt samozachowawczy i zwykłe doświadczenie na poziomie dziecka poznającego świat. Gołym okiem było widać, że ludzie w Castoramch nie umierali, jak na chińskich chodnikach, gołym okiem było widać, jak liczono zgony „kowidowe”, głównie schorowanych staruszków albo pacjentów w ostatnim stadium raka. Kto chciał być bardziej ambitny mógł sięgnąć do podręczników socjologii i na pierwszych stronach przeczytać, że w przypadku realnego zagrożenia politycy i służby robią wszystko, żeby nie wywołać paniki. Tymczasem „pandemię” dzień w dzień podkręcano do poziomu histerii i nie inaczej rzecz się miała z „medykami”, wszystko zostało postawione na głowie. Dawna walka z leczeniem przez telefon i Internet została oficjalna „teleporadą”. Jak świat światem lekarze gremialnie nie mówili pacjentom, że zachorowali na straszną chorobę i praktycznie nie mają szans, bo za chwila płuca zamienią się w galaretę, w „pandemii” to powszechna „diagnoza” . Mało tego! Zdrowi ludzie zostawali bezobjawowymi i potencjalnymi truposzami.    Jeśli ktoś minie znów zapyta skąd od początku wiedziałem czym jest ta „pandemia”, to odpowiem, a jak można było tego nie widzieć, wytłumacz mi!? Twórcy i zarządzający tą maskaradą nigdy specjalnie się nie kryli z tym, że robią z ludzi idiotów, zaryzykowałbym stwierdzenie, że to była i jest część planu. Jedyną zagadką pozostaje granica ogłupiania mas, ile ludzie w swojej głupocie są w stanie kupić i tutaj pojawia się wczorajszy finał Mistrzostw Europy na Wembley. Blisko 70 000 ludzi bez żadnego dystansu i maseczek, a jeśli chodzi o dezynfekcję to ta odbyła się wyłącznie doustnie, poprzez wtłaczania piwa i alkoholu. Dzikie imprezy w negliżu, za przeproszeniem rzyganie po winklach i bójki pomiędzy kibicami obiegły cały świat. Na tym tle wyskakują jakieś pajace na płytę stadionu, by odstawić tandetny „performance”, którego sam twórca nie rozumie, ale za to wszyscy w maseczkach. Nie koniec komedii! Całość rozgrywała się w dniu, gdy Wielka Brytania osiągnęła kolejny rekordowy wynik 32 000 zakażeń. Przypomnę tylko, że Anglicy zamknęli stadiony przy 1000 zakażeń i jeszcze raz zapytam, jak można tego nie widzieć, nie mówię rozumieć, ale przynajmniej dostrzec i połączyć proste fakty, niczym dziecko, które zbliża rękę do ognia?


    Szkoda bawić się w jakiekolwiek subtelności, dziś podział jest jeden, chociaż wielu może się wydawać brutalny. Ludzie w czasie „pandemii” dzielą się na mądrych, kompletnych idiotów i bandytów, którzy z tego żyją. Innych kryteriów nie ma. Oczywiście można dzielić włos na czworo i mówić, że przecież część, zwłaszcza starszych osób jest przerażona, bo media nakręcają spiralę paranoi. Nie jest to jednak żadne usprawiedliwienie, skala kłamstwa i ordynarnej propagandy powinna na rozsądnego człowieka działać dokładnie odwrotnie, reszta jest tylko i wyłącznie głupotą, w żaden sposób nieusprawiedliwioną. Najprostszy test na inteligencję odbył się wczoraj na Wembley, jeśli nie zobaczyłeś, że najgroźniejsza na świecie „pandemia” jest jedną wielką i prymitywną propagandą, to jesteś skończonym idiotą. Cała reszta nie ma najmniejszego znaczenia i nie stanowi żadnego alibi.    https://www.kontrowersje.net/kto-wcz...stanie-idiota/
    Ostatnio edytowany przez maestro(L); [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


    • Komentarz


     • Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta
      Wiem, że niektórzy tutaj go lubili tylko jak właził pisowi ale to akurat bardzo celne :
      Hmm... Z aktywnych forumowiczów jakoś częściej cytowałem go tylko ja. I nie dlatego, że "lubię", tylko cenię od jakiejś połowy lat '90-tych. Chociaż nie zawsze muszę się zgadzać (np. w ocenie Balcerowicza). "Problem" polegał raczej na tym, że gdy dał upust swojemu zawodowi na Konfie, z którą na początku wiązał jakieś nadzieje, a później jechał z nimi równo - dla niektórych (również tutaj) stał się "sprzedawczykiem", który "włazi PiS-owi".

      Tymczasem jego stali obserwatorzy znają powiedzonko przytaczane co jakiś czas z okresu, gdy był na stypendium jednej z republikańskich jankeskich fundacji: stay on issue, not on person. I wszystko.
      Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • Niby tak ale jak "orał" słusznie Owsiaka to każdy był "usytasy". Teraz punktuje "pandemie" i PiS to bleee..       W każdym razie ani Ty i nikt jeszcze nie zaatakował treści wypowiedzi czyli coś musi w tym być...
       Ostatnio edytowany przez maestro(L); [ARG:4 UNDEFINED].

       Komentarz


       • Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta
        Niby tak ale jak "orał" słusznie Owsiaka to każdy był "usytasy". Teraz punktuje "pandemie" i PiS to bleee..
        Jakiś przykład z forum?

        Zamieszczone przez maestro(L) Zobacz posta
        W każdym razie ani Ty i nikt jeszcze nie zaatakował treści wypowiedzi czyli coś musi w tym być...
        Bo wypowiedzi nie są od "ataków", tylko polemiki. I tak - akurat wątek Wembley jest bez sensu do chwili minięcia ok. dwóch tygodni i sprawdzenia związku między obecnością tam konkretnych osób z eksplozją zakażeń. Szanownemu RAZ-owi umknęły dwa drobiazgi. Po pierwsze "od początku" utrzymywał on, że to "taka inna grypa" (a już wiadomo, że to choroba układu krążenia, stąd poszczepionkowe powikłania w rodzaju zakrzepicy, czy stanu zapalnego mięśnia sercowego). Druga rzecz - po femi-LGBT ok. 70 tys. manifestacji w Madrycie w czerwcu 2020 (organizowanej przez czerwone stronnictwa rządowe) nastąpił tam zakażeniowy "Armageddon". Poczekamy, zobaczymy. Niczego "atakować" nie ma sensu.

        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

        Komentarz


        • [QUOTE][Szanownemu RAZ-owi umknęły dwa drobiazgi/QUOTE]

         ok mówimy o kurce...

         tak czy siak jest nie sezon grypowy a tam mają "niby apokalipsę" mimo szczepień... i świat na wembley i w okolicach ma wywalone... TV swoje, straszenie swoje a ludzie widzą, że to kasa, ściema itp. Pozdr

         Komentarz


         • Dlatego warto opisać jasno kogo się cytuje. Link do kontrowersji ukryty w tekscie to trochę mało.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

          Józef Mackiewicz

          Komentarz


          • W sumie racja.

           Komentarz


           • Brawo Malta, Grecja i Francja.

            Komentarz


            • Tak ciężko dopisać jedno, dwa zdania dlaczego bijesz im brawo? Ewentualnie podkleić jakiś link?
             ​​​​​​
             ​​​​​
             ​​​​​​

             Komentarz


             • Zakładam, że może chodzić o obowiązkowe szczepienia we Francji które zapowiedział Macron, ale to tylko domysły.

              Komentarz


              • Być może, może autor posta miał coś innego na uwadze. Dobrze dla forum aby użytkownicy pisali o powodach swoich zachwytów lub nerwów nie każąc się domyślać lub doszukiwać dodatkowych informacji

               Komentarz


               • Sorry. Nie mogłem wczoraj więcej. Cieszę się, że uwidacznia się trend, że zamiast robić lockdowny to ograniczy się możliwość przemieszczania osobom niezaszczepionym.

                Komentarz

                Pracuję...
                X