Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Boze, jacy ci foliarze sie wrazliwi ostatnio zrobili.
    Rozwiń proszę i napisz wprost, łopatologicznie, bo nie bardzo rozumiem, a nie chciałbym być niegrzeczny bezpodstawnie.
    1. Kto konkretnie jest foliarzem?
    2. Na podstawie której wypowiedzi konkretnie, tak kogoś określasz?
    3. Co masz na myśli pisząc o wzroście wrażliwości?
    Ewentualnei zignoruj, jeśli takie uwagi potrafisz rzucać jedynie mimochodem.
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Rozwiń proszę i napisz wprost, łopatologicznie, bo nie bardzo rozumiem, a nie chciałbym być niegrzeczny bezpodstawnie.
      1. Kto konkretnie jest foliarzem?
      2. Na podstawie której wypowiedzi konkretnie, tak kogoś określasz?
      3. Co masz na myśli pisząc o wzroście wrażliwości?
      Ewentualnei zignoruj, jeśli takie uwagi potrafisz rzucać jedynie mimochodem.
      Kogo nazywam foliarzem? Każdego bredzącego, że COVID to ściema wymyślona w celu kontrolowania, albo zniewolenia ludzkości, narzucona przez nie wiadomo kogo - niech będzie, że światowy rząd. Każdego bredzącego o szczepieniach śmierci ("śmiercionkach, hehe" ), czipach i przyciąganiu metalowych przedmiotów. Pewnie o czymś zapomniałem. Nazywam też nimi zwykłych idiotów śmieszkujących, że markety były otwarte, "bo tam wirusa nie ma, hehe". Nazywam też nimi konfederatów, bredzących o "plandemii", bo okazuje się, że większość z nich to idioci. Podobnie jak tych rających się "fejk newsami" i bezmyślnie podających fałszywe, albo wyrwane z kontekstu informacje bez ich weryfikacji.
      Co mam na myśli pisząc o wrażliwości foliarzy? A no to, że ci sami rzucający "covidianami" i "covidiotami" (choć to właśnie im pierwotnie przypisano to miano) , nagle mają problem ze słowem "foliarz". I to pomimo tego, że najczęściej zwyczajnie bredzą bez ładu i składu. :howgh:
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ja na przykład za foliarzy mam ludzi, którzy wierzyli lub wierzą dalej (jeżeli dalej chcą być kretynami), że maska (taka śmaka czy inna zwykła czy ffp) albo szczepionka (pierwsza druga trzecia czwarta dawka) uchroni ich przed zwykłą infekcją wirusową. A także tych, co wierzą, że rząd troszczy się o ich dobro i robi wszystko w interesie i dla bezpieczeństwa obywatela. I że w ogóle mamy do czynienia z groźną pandemią. To jest dopiero foliarstwo.
        Jeżeli ktoś jeszcze w to wszystko wierzy to jest zwykłym debilem.

Komentarz

Kogo nazywam foliarzem? Każdego bredzącego, że COVID to ściema wymyślona w celu kontrolowania, albo zniewolenia ludzkości, narzucona przez nie wiadomo kogo - niech będzie, że światowy rząd. Każdego bredzącego o szczepieniach śmierci ("śmiercionkach, hehe" ), czipach i przyciąganiu metalowych przedmiotów. Pewnie o czymś zapomniałem. Nazywam też nimi zwykłych idiotów śmieszkujących, że markety były otwarte, "bo tam wirusa nie ma, hehe". Nazywam też nimi konfederatów, bredzących o "plandemii", bo okazuje się, że większość z nich to idioci. Podobnie jak tych rających się "fejk newsami" i bezmyślnie podających fałszywe, albo wyrwane z kontekstu informacje bez ich weryfikacji.
          Co mam na myśli pisząc o wrażliwości foliarzy? A no to, że ci sami rzucający "covidianami" i "covidiotami" (choć to właśnie im pierwotnie przypisano to miano) , nagle mają problem ze słowem "foliarz". I to pomimo tego, że najczęściej zwyczajnie bredzą bez ładu i składu. :howgh:
          Wiesz co znaczy słowo "konkretnie"? Od razu wyjaśnię - prosiłem o wymienienie z nicka do kogo pijesz. A pytam o to dlatego, że cytujesz mój post, i rzucasz uwagę bez takiego wskazania, co może wskazywać, że słowem "foliarz" zamierzasz określić konkretnie mnie. Więc pytam, kogo masz konkretnie na myśli, i do tego pytam o podstawę takiego twierdzenia - bo ja nie mam w zwyczaju wyzywać kogoś od idiotów doczytujących się jakichś intencji zgodnych z własnym idiotycznie dwubiegunowym wyobrażeniem o świecie, o innych ludziach, zanim nie upewnię się, że taki ktoś faktycznie tym idiotą jest. Ale widzę, że wybrałeś unik.
          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Wiesz co znaczy słowo "konkretnie"? Od razu wyjaśnię - prosiłem o wymienienie z nicka do kogo pijesz. A pytam o to dlatego, że cytujesz mój post, i rzucasz uwagę bez takiego wskazania, co może wskazywać, że słowem "foliarz" zamierzasz określić konkretnie mnie. Więc pytam, kogo masz konkretnie na myśli, i do tego pytam o podstawę takiego twierdzenia - bo ja nie mam w zwyczaju wyzywać kogoś od idiotów doczytujących się jakichś intencji zgodnych z własnym idiotycznie płaskim wyobrażeniem o świecie, o innych ludziach, zanim nie upewnię się, że taki ktoś faktycznie tym idiotą jest. Ale widzę, że wybrałeś unik.
            Nie przyszło mi do głowy, że mam podać nicki. Niech ci będzie, że wybrałem unik, choć tak naprawdę zrobię to teraz. Nie widzisz, którzy użytkownicy pierdolą tutaj najczęściej jak potłuczeni? Przykro mi. Masz problem.

Komentarz

• To po ki ch.uj, komentujesz wzrost wrażliwości, cytując mnie?
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

To po ki ch.uj, komentujesz wzrost wrażliwości, cytując mnie?
                A to nie ty w ostatnich wpisach miałeś problem ze słowem foliarz?

Komentarz

• Skoro na podstawie mojego wpisu, w którym miałem problem ze słowem "foliarz" piszesz o wzroście wrażliwości foliarzy to jest zamknięta pula możliwości:
                  a) nie rozumiesz co znaczą słowa, które piszesz.
                  b) świadomie nazywasz foliarzem mnie.

Jeśli nazywasz foliarzem mnie to wskaż jakąś moją wypowiedź, która podpada pod te Twoje kryteria foliarstwa. No chyba, że jesteś idiotą i tak sobie rzucasz obelgi bezpodstawnie.
                  -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• matx twoja definicja foliarza jest tak rozległa, że w zasadzie można wrzucić w ten zbiór każdego, kto zastanawia się nad skutecznością i celowością szczepień preparatem dopuszczonym warunkowo, kwestionuje skuteczność noszenia maseczki jako ochronę przed wirusem, czy zwyczajnie komentuje debilne działania rządu z zamykaniem lasów, siłowni przy równoczesnym zostawieniu otwartych kasyn itd. Itp.

Tak się chłopie wczułeś w rolę szeryfa w tym wątku, że na każdy wpis sprzeczny z twoim odbiorem tego co się wokół nas dzieje reagujesz jakimś niezdrowym podnieceniem, a osoby wrzucający alternatywę do tego co przez całe dnie kładzie tv próbujesz obśmiać szufladkując jako foliarza.

Ogarnij się.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

Skoro na podstawie mojego wpisu, w którym miałem problem ze słowem "foliarz" piszesz o wzroście wrażliwości foliarzy to jest zamknięta pula możliwości:
                      a) nie rozumiesz co znaczą słowa, które piszesz.
                      b) świadomie nazywasz foliarzem mnie.

Jeśli nazywasz foliarzem mnie to wskaż jakąś moją wypowiedź, która podpada pod te Twoje kryteria foliarstwa. No chyba, że jesteś idiotą i tak sobie rzucasz obelgi bezpodstawnie.
                      Nie wiem czy jesteś foliarzem, czy nie, odpowiedz sobie sam, bo napisałem dość konkretnie (wbrew temu co sugerujesz) kogo uważam za foliarza. Na pewno jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie więc wybrałem do cytatu całkiem trafiony wpis.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        matx twoja definicja foliarza jest tak rozległa, że w zasadzie można wrzucić w ten zbiór każdego, kto zastanawia się nad skutecznością i celowością szczepień preparatem dopuszczonym warunkowo, kwestionuje skuteczność noszenia maseczki jako ochronę przed wirusem, czy zwyczajnie komentuje debilne działania rządu z zamykaniem lasów, siłowni przy równoczesnym zostawieniu otwartych kasyn itd. Itp.

Tak się chłopie wczułeś w rolę szeryfa w tym wątku, że na każdy wpis sprzeczny z twoim odbiorem tego co się wokół nas dzieje reagujesz jakimś niezdrowym podnieceniem, a osoby wrzucający alternatywę do tego co przez całe dnie kładzie tv próbujesz obśmiać szufladkując jako foliarza.

Ogarnij się.
                        Ja na większość waszych wpisów nawet nie reaguję, bo najoględniej mówiąc szkoda klawiatury.

Komentarz

• Właśnie zauważyłem przeglądając te kilkanaście stron wstecz…
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

Nie wiem czy jesteś foliarzem, czy nie, odpowiedz sobie sam, bo napisałem dość konkretnie (wbrew temu co sugerujesz) kogo uważam za foliarza. Na pewno jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie więc wybrałem do cytatu całkiem trafiony wpis.
                            Zarówno sam unik, jak i Twoje przeświadczenie, że ja zadaję te pytania, bo się od Ciebie chcę dowiedzieć czy jestem foliarzem, a nie czy Ty jesteś idiotą, wskazują na opcję a).

Przewrażliwiony, bo pokazałem pustosłowie, na które wcześniej zwracałem uwagę, skierowane akurat tym razem we mnie. No jak mogłem.
                            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Właśnie zauważyłem przeglądając te kilkanaście stron wstecz…
                              Nie wiem ile to jest kilkanaście stron wstecz (używam tapatalka), ale mniemam, że niewiele, przejrzyj więcej.
                              Sadzisz się tak z powodu tego fejk newsa, którego ostatnio wrzuciłeś?

Komentarz

Zarówno sam unik, jak i Twoje przeświadczenie, że ja zadaję te pytania, bo się od Ciebie chcę dowiedzieć czy jestem foliarzem, a nie czy Ty jesteś idiotą, wskazują na opcję a).

Przewrażliwiony, bo pokazałem pustosłowie, na które wcześniej zwracałem uwagę, skierowane akurat tym razem we mnie. No jak mogłem.
                                Długo jeszcze będziesz się tak bez sensu produkował?

Komentarz

Pracuję...
                                X