Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Weź mi ktoś w końcu raz na zawsze wytłumacz kim jest foliarz i skąd ta nazwa?

Co chwila gdzieś mi to się przewija a ja nie mam pojęcia o kim mowa
    Od czapeczek z folii aluminiowych których noszenie ma uchronić przed falami z kosmosu W sumie z punktu widzenia fizyki aluminium owszem tłumi fale elektromagnetyczne tak jak i miedz. Natomiast kto wymyślił aby nosić je na głowie, nie mam zielonego pojęcia. Lepiej chociażby ograniczyć spanie nocą z telefonem przy głowie, jeżeli kogoś pole elektromagnetyczne przeraża, a nie robić z siebie kanapkę na codzień Swoją szosą, to swego czasu "nazi ojcowie za zachodniej granicy" będąc na turnusie zimowym w Rosji przyklejali się całym sobą do urządzeń radiowych aby trochę ciepła otrzymać i dziękowali Bogu, więc skąd teraz aż taki strach u niektórych, to nie wiem
    Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Foiliarz to osoba wierząca w teorie spiskowe, zjawiska paranormalne itd. Nazwa wzięła się (o ile dobrze kojarzę) od "czapeczek" z folii aluminiowej, które nosiły osoby twierdzące, że ta folia odbija jakieś tam promieniowanie.
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Dla niektórych, covidianin, jest toższamy z foliarzem, chociażby ze względu na swoją mega naiwność tak więc tego. Natomiast da się dyskutować bez obrażania wzajemnego i etykietowania. Podział przebiega mniej-więcej pół na pół po co więc wpisywać się w ten scenariusz, że to ja niby jestem ten mądrzejszy a drugiego *****? aby podbudować swoje ego? Odreagować? Tak to bardzo ludzkie i normalne ale ch*ja to da, nie zmieni to sytuacji, niezależnie w którym okopie się siedzi. Nawet jak w pierwszej chwili cisną mi się na koniec języka różne epitety na drugą stronę to staram się odpuszczać i zrozumieć co poeta ma na myśli, gdyż zakładam, że w swoim mniemaniu czyni dobrze

Upraszczając, jako "mądrzejszy" staram się nie obrażać osób o innym zdaniu o ile ktoś nie na grabi sobie i nie będę miał jasnych przesłanek, że mam do czynienia z debilem

Prponuje wiecej luzu i usmiechu, jak zwykl mawiac pewien rudy nadprezes
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Hmm, możesz podesłać jakiś link z tych częściowych danych ?
          Ze smutkiem stwierdzam, że mi wyczyścili tego newsa, a co gorsza jest taki pierdolnik w statystykach podawanych na temat Izraela w przeciągu ostatnich 2 tygodni, że raczej szkoda czasu, nic się kupy nie trzyma, podejrzewam, że sobie dziennikarzyny kopiują wybiórczo jakieś dane bez większego zrozumienia.
          Ponieważ to co czytałem było na Medonecie to dawałem temu jakieś kruche zaufanie ale teraz widzę, że tam też burdel.
          Reasumując, albo wszyscy piszący o covidzie na rożnych portalikach kłamią albo są idiotami albo jedno i drugie jednocześnie
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Apropos Twittera i mojego rzekomego bredzenia.

https://twitter.com/lpietrzak20/stat...043332608?s=19

Komentarz

• Bez przesady. Ludzie zasadniczo nie są specjalnie oryginalni w swoich argumentacjach. Szczególnie jeśli doda się do tego bon-mot'ową manierę modną na twitterze. I szczególnie jeśli w gre wchodzą, rozpalone wielomiesięcznym sporem, emocje. Żeby jeszcze gość uwiecznił identycznie brzmiące twitty. Ale jeśli ten screen ma na coś wskazywać, to właśnie na foliarstwo takich tropicieli zorganizowanych akcji.
              Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• To tylko przykład. Bardziej niż o zorganizowaną akcję chodziło mi o sam fakt nagonki na szczepienia. Jest całe mnóstwo kont na Twitterze, które piszą tylko i wyłącznie o koronawirusie i szczepieniach, wrzucające głównie albo pasujące do ich tezy fragmenty informacji, albo bardzo często po prostu bezczelne kłamstwa. No nic. Nie dam po prostu sobie wmówić komuś, kto podobno śledzi Twittera, że bredzę, bo akurat tak się składa, że też śledzę i doskonale widzę co tam się dzieje.

Komentarz

• Ciekawa semantyka. Teraz wirus nazywa Deltę- nie żaden wariant indyjski czy covid. Covid już się wszyscy już znają, przejadł się i nie okazał tak groźny jak miał być. Nie to co Delta. Czekamy na oficjalny rebranding.
                  Już musimy ograniczać jego skutki, chociaż w Polsce jeszcze ich nie widać.
                  Żeby było wystarczająco poważnie Delta dostała swój specjalny zespół, który ma się nią zajmować.
                  Działania rządu będą zależne od środków podjętych w innych krajach europejskich.

Jednym słowem mamy zapowiedź c.d dobijania polskiej przedsiębiorczości. Pewnie równa się to kolejnym zaproszeniom/ulgom dla globalnych korporacji.
                  Ciekawe czy to wyszło przed konsultacją z Maliszewskim czy po.
                  Narracja "jak się zaszczepicie, to będzie normalnie" właśnie oficjalnie idzie wpizdu.

Komentarz

• Popyt na szczepionki powoli maleje więc pojawia się kolejna aktualizacja wirusa.
                    Poprzednie już nie robiły większego wrażenia na klientach, więc tym razem może rzeczywiście nie obejdzie się bez rebrandingu oraz zwiększenia wydatków na promocję.
                    Kampania reklamowa nowego wirusa już się powoli zaczyna.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                      To tylko przykład. Bardziej niż o zorganizowaną akcję chodziło mi o sam fakt nagonki na szczepienia. Jest całe mnóstwo kont na Twitterze, które piszą tylko i wyłącznie o koronawirusie i szczepieniach, wrzucające głównie albo pasujące do ich tezy fragmenty informacji, albo bardzo często po prostu bezczelne kłamstwa. No nic. Nie dam po prostu sobie wmówić komuś, kto podobno śledzi Twittera, że bredzę, bo akurat tak się składa, że też śledzę i doskonale widzę co tam się dzieje.
                      Wiem, że parę postów temu prosiłeś abym podał przykłady kont które szczują na osoby które mają watpliwości co do szczepionek. Zignorowałem to celowo, gdyż uznałem, że to drobnostka i nie miałem ochoty ani czasu robić komuś kwerendę z kont z twittera, uznając, że to trochę bezsensu przecież każdy użytkownik twittera może sobie zbudować swój timeline i żyć w swojej bańce. Natomiast widzę, że postanowiłeś iść konsekwentnie w tą narrację. Wiem, wiem klasyk powiedział, że "nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe" Nie zamierzam, Cię w tym temacie przekonywać, bardzo ładnie to wyłuszczył bloniaq. Tak to działa w social media i nie tylko, ludzie są leniwi, myślą schematami zwłaszcza gdy są rozgrzani emocjami i nie dotyczy to jakiejś magicznej grupy foliarskiej, tak jest generalnie i dotyczy każdej strony, każdego konfliktu. Nawet w życiu rzeczywistym, tylko tam na szybko kwerendy nie da rady zrobić aby to sobie unaocznić. Pójdę dalej, nawet przeklejki tego samego tekstu nie zawsze to dowód na farmę trolli, tylko na ułomność ludzi i tyle.

Mi się kwerendy na hejt na osoby nie chciało się robić, ale komuś się chciało to podzielę się, nawet mimo, że osobiście lepsze przykłady bym dobrał... ale jestem leniwy:

Chłop Antoni na Twitterze: „Zebrałem ich dla Was. Kolekcja najlepszych pokemonów z wczoraj https://t.co/7Fe7hRqNt7” / Twitter

Generalnie twitter jest na tyle bogaty w narracje, że ze swoją funkcją budowania timelinu pod siebie, każdy znajdzie coś dla siebie

Komentarz

• Śledzę tt i irytują obie strony, ale te skrajne.
                        Prym wiedzie Tomasz Sommer który kwestii szczepień poświęca chyba całą działalność, z drugiej strony pani Kataryna pisząca, że następne obostrzenia powinny dotyczyć tylko niezaszczepionych.
                        Ostatnio nawet jakaś asystentka posła Konfy uśmierciła żołnierza na rzecz swojej propagandy, że to niby po II dawce. Ale też czytałem gwiazdy sugerujące, że każda kolejna dolegliwość po przebytym covidzie to skutek uboczny tej choroby.

Komentarz

Wiem, że parę postów temu prosiłeś abym podał przykłady kont które szczują na osoby które mają watpliwości co do szczepionek. Zignorowałem to celowo, gdyż uznałem, że to drobnostka i nie miałem ochoty ani czasu robić komuś kwerendę z kont z twittera, uznając, że to trochę bezsensu przecież każdy użytkownik twittera może sobie zbudować swój timeline i żyć w swojej bańce. Natomiast widzę, że postanowiłeś iść konsekwentnie w tą narrację. Wiem, wiem klasyk powiedział, że "nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe" Nie zamierzam, Cię w tym temacie przekonywać, bardzo ładnie to wyłuszczył bloniaq. Tak to działa w social media i nie tylko, ludzie są leniwi, myślą schematami zwłaszcza gdy są rozgrzani emocjami i nie dotyczy to jakiejś magicznej grupy foliarskiej, tak jest generalnie i dotyczy każdej strony, każdego konfliktu. Nawet w życiu rzeczywistym, tylko tam na szybko kwerendy nie da rady zrobić aby to sobie unaocznić. Pójdę dalej, nawet przeklejki tego samego tekstu nie zawsze to dowód na farmę trolli, tylko na ułomność ludzi i tyle.

Mi się kwerendy na hejt na osoby nie chciało się robić, ale komuś się chciało to podzielę się, nawet mimo, że osobiście lepsze przykłady bym dobrał... ale jestem leniwy:

Chłop Antoni na Twitterze: „Zebrałem ich dla Was. Kolekcja najlepszych pokemonów z wczoraj https://t.co/7Fe7hRqNt7” / Twitter

Generalnie twitter jest na tyle bogaty w narracje, że ze swoją funkcją budowania timelinu pod siebie, każdy znajdzie coś dla siebie
                          Ja akurat nie do Ciebie piłem, tylko do Tomerka. Zamieszczając swój ostatni post. Ty jesteś mi "dłużny" zupełnie inny post, dotyczący UK. Cały czas czekam. Widzę, że kolega po czapce coś tam próbuje powyżej, ale jak zwykle próbuje to robić bardzo nieudolnie.
                          Dalej nie wskazałeś kont takich jak Wielgucki, Ojciec (Mateusz), Dorota Gol albo Iwona Paulewicz.
                          Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Śledzę tt i irytują obie strony, ale te skrajne.
                            Prym wiedzie Tomasz Sommer który kwestii szczepień poświęca chyba całą działalność, z drugiej strony pani Kataryna pisząca, że następne obostrzenia powinny dotyczyć tylko niezaszczepionych.
                            Ostatnio nawet jakaś asystentka posła Konfy uśmierciła żołnierza na rzecz swojej propagandy, że to niby po II dawce. Ale też czytałem gwiazdy sugerujące, że każda kolejna dolegliwość po przebytym covidzie to skutek uboczny tej choroby.
                            Sommer jest idiotą. Podobnie zresztą jak Rola.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                              Ja akurat nie do Ciebie piłem, tylko do Tomerka. Zamieszczając swój ostatni post. Ty jesteś mi "dłużny" zupełnie inny post, dotyczący UK. Cały czas czekam. Widzę, że kolega po czapce coś tam próbuje powyżej, ale jak zwykle próbuje to robić bardzo nieudolnie.
                              Dalej nie wskazałeś kont takich jak Wielgucki, Ojciec (Mateusz), Dorota Gol albo Iwona Paulewicz.
                              Tak pamiętam cały czas, ale to też drobnostka tak więc nie ma pośpiechu. Raz już przysiadłem i wywaliło w kosmos. Spoko, jako że sytuacja jest dynamiczna, a dodatkowo doszedl Izrael to im później tym świeższe i mniej do weryfikowania btw serio, zamierzasz walczyć o tą swoją narrację dotyczącą Twittera? Nieźle Ech gdyby nie ten zły Twitter to mielibyśmy "zaszczepione" 90%, wiadomix. Najlepsze, że chyba gro prorządowych tak myśli, stąd te sławetne "bierzmy, po prostu zaszczepmy się w miesiąc". Jak to przeczytałem to dotarło do mnie, że "eksperty" naprawdę są oderwane od natury ludzkiej, stąd takie bezsensowne decyzje, a potem zdziwko i złość na ludzi, wtedy pozostaje wyladowywanie swojej frustracji. Niczym małe dzieci, gdyż nie jest tak jak sobie w główkach ułożyliśmy

Komentarz

Tak pamiętam cały czas, ale to też drobnostka tak więc nie ma pośpiechu. Raz już przysiadłem i wywaliło w kosmos. Spoko, jako że sytuacja jest dynamiczna, a dodatkowo doszedl Izrael to im później tym świeższe i mniej do weryfikowania btw serio, zamierzasz walczyć o tą swoją narrację dotyczącą Twittera? Nieźle
                                Serio nie widzisz tych wszystkich kont w stylu Narodowa Marta?
                                Widzę, że drobnostką jest wszystko poza waszą kretyńską narracją opartą na kłamstwach i półprawdach.
                                BTW, wiesz dlaczego wtedy wywaliło w kosmos? Bo zamiast skupić się na faktach, zacząłeś szukać kwadratowych jaj. Od samego początku mam zresztą ten sam problem z szurami. Dla was białe nigdy nie jest białe. Kwestionujecie wszystko dla samego kwestionowania. Raz na jakiś czas uda wam się z czymś trafić, ale jest to tylko i wyłącznie przypadek.
                                Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X