Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja na miejscu różnej maści celebrytów, polityków, dziennikarzy, reporterów, mediów prorządowych i tych prywatnych też, szczerze zastanowiłbym się nad przekazem propagującym popularyzację szczepień lub odwrotnie, czy tego typu jawny manifest oby czasem nie jest kolejnym przyczynkiem do destrukcyjnego dzielenia społeczeństwa, skłócania rodzin, itp. Niestety, ale ja u siebie w rodzinie mam już wywołany konflikt na tym tle.

Komentarz

• Polska polityka od wielu lat jest oparta na dzieleniu, szczuciu i skłócaniu ludzi. COVID i wszystko co z nim związane bardzo szybko stał się sprawą polityczną, używaną do walki politycznej. Więc siłą rzeczy podlega tym samym mechanizmom. Owi celebryci w większości uczestniczyli w wielu różnych okołopolitycznych akcjach (jeszcze zanim się ten cały cyrk zaczął), więc nie widzę tu wielkiej różnicy.

Na szczęście nie mam twittera, więc omijam kolejny front wojny polsko-polskiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Zapraszam na Twittera. Nagonka i tepa propaganda jaka jest prowadzona przez antyszczepionkowcow jest trudna nawet do opisania.
        Z drugiej strony nikt mnie tak nie zachecil do zaszczepienia sie jak wlasnie banda tych oszolomow. Nie mam tez watpliwosci, ze jest to odgornie sterowane poprzez celowe szerzenie dezinformacji, przeraza natomiast liczba tzw. pozytecznych idiotow, ktorzy biora w tym udzial.
        Śledzę Twittera i muszę przyznać, że bredzisz.
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Apropo Twittera to nie przesadzaj, zależy kto jaki ma timeline zbudowany. Mój to właściwie ciągły nak*rw propagandowy aby się szczepić, a kto ma wątpliwości to najdelikatniej określany jest cwel*m. Tak więc tego Jest mniej więcej po połowie, tak jak w realu. Stąd takie emocje momentami, a każdy swój timeline może zbudować tak jak chce i potrzebuje.
          Pokaż mi, proszę, po drugiej stronie takich popierdoleńców jak Wielgucki, jego przydupas jakiś tam Mateusz, Dorota Gol, albo Iwona Paulewicz. Nie wspominając o całej armii "Narodowych Mart" i zwykłych skurwysynów wycierających dodatkowo swoje brudne mordy Bogiem i ojczyzną.
          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Śledzę Twittera i muszę przyznać, że bredzisz.
            Bardzo ciekawe.
            My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
              Polska polityka od wielu lat jest oparta na dzieleniu, szczuciu i skłócaniu ludzi. COVID i wszystko co z nim związane bardzo szybko stał się sprawą polityczną, używaną do walki politycznej. Więc siłą rzeczy podlega tym samym mechanizmom.
              Dokładnie tak jest. Strategia stara jak świat. Podzielonym społeczeństwem łatwiej jest manipulować i dopóki istnieje wróg "wewnętrzny" nie wystąpi ono przeciwko rządzącym.
              Dziel i rządź – Wikipedia, wolna encyklopedia
              Z tym, że kwestie etniczne zastępuje teraz, regularnie podsycany z obu stron, podział ideologiczny. Wykorzystywane w tym celu jest wszystko co się napatoczy, kowid oczywiście też.

Komentarz

• Pamiętacie Piaska ? https://www.youtube.com/watch?v=F53cpdjevfk Dziś będzie śpiewał w Sopocie.
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                  Pamiętacie Piaska ? https://www.youtube.com/watch?v=F53cpdjevfk Dziś będzie śpiewał w Sopocie.
                  No i??? Mial zakonczyc kariere?

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

No i??? Mial zakonczyc kariere?
                    Pewnie miał umrzeć.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Szukam i nie mogę znaleźć, więc pytam. Widzieliście gdzieś maski ffp3 z zaworkiem w innym kolorze niż biały? Czarny, granatowy?
                      Może macie namiar na jakiegoś taniego dostawcę maseczek ffp3, które nie są chińskie i trzymają faktycznie ten standard?

Komentarz

• Nie rozumiem po co te kłótnie. Niech ten kto chce się zaszczepić zaczepi się, ten kto nie chce niech się nie szczepi. Wróćmy do normalnego życia. Niech szpitale zaczną przyjmować chorych, szkoły uczyć, urzędy przyjmować obywateli.
                        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• https://www.money.pl/gospodarka/jesi...51524928a.html czeka nas powtórki z rozrywki
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• I potrzebowałeś do tego artykułu w internecie .
                            Ponowny burdel na jesieni jest niemal pewny.

Jesień ,sezon grypowy ,delta plus ,gamma minus itp.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Albo jak kiedyś z lodówkami: Delta++ i Delta+++
                              #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                I potrzebowałeś do tego artykułu w internecie .
                                Ponowny burdel na jesieni jest niemal pewny.

Jesień ,sezon grypowy ,delta plus ,gamma minus itp.
                                Jesieni?
                                Niedzielski zapowiedział dziś czwartą falę już w sierpniu. Wbijcie sobie w google
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X