Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe, że zawsze w przypadku takiego arbitralnego (jak rozumiem) bana znajduje się grupa. która podkreśla jak szkodliwe było udzielanie danej osobie głosu w przestrzeni publicznej. Z Trumpem było identycznie. No ale wtedy cieszyli się lewacy, a teraz to wyczekany ruch. Czyli ten model udzielania głosu po uważaniu jednak jest ogólnie dobry. Bo przy okazji Trumpa dało się wyczuć pewien sprzeciw. Pewnie oburzeni tym po prostu nie dostrzegali szkodliwości tej jego aktywności. Dobrze że ktoś nad tą prawomyślnością czuwa.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Wg mnie sprawa Trumpa z perspektywy czasu wygląda jednak trochę inaczej, niż to wydawało się na początku.

A z Basiukiewiczem łączy go jedynie to, że obaj mieli na TT konto i obaj dostali bana.
      Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubek Zobacz posta

No jak po co, szczepienia będą co rok, jak na grypę.
        Raz do roku po dwie daweczki.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
          Wg mnie sprawa Trumpa z perspektywy czasu wygląda jednak trochę inaczej, niż to wydawało się na początku.

A z Basiukiewiczem łączy go jedynie to, że obaj mieli na TT konto i obaj dostali bana.
          Wyjaśnisz więcej odnośnie Trumpa?
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta

Wyjaśnisz więcej odnośnie Trumpa?
            Nic wielkiego. Tak jak byłem #TeamTrump, tak dzisiaj, jak patrzę wstecz, to wydaje mi się po prostu, że summa summarum żadnego przekrętu jednak nie było, a to Trump okazał się "trochę" odklejony.

Komentarz

• Basiukiewicz szkodnik, Trump szkodnik, Bogu dziękować, mamy wspaniałe, niezależne, prywatne instytucje, które, w trosce o dobro społeczeństw, o debatę publiczną dbają i skutecznie eliminują z niej takie chwasty

Wiadomo co on tam napisał?

Komentarz

• To ty napisałeś, że Trump szkodnik.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                  Nic wielkiego. Tak jak byłem #TeamTrump, tak dzisiaj, jak patrzę wstecz, to wydaje mi się po prostu, że summa summarum żadnego przekrętu jednak nie było, a to Trump okazał się "trochę" odklejony.
                  Moim zdaniem przekręt był ale nie wykraczający poza nic co by nie miało miejsce do tej pory, może jedynie fakt w większym stopniu wykorzystania kopert ułatwił coś co i tak miało miejsce i to z obu stron przy takich dziurach w procesie wyborczym, demokraci okazali się sprytniejsi. Dodatkowo nie uważam aby Trump był odklejony, co najwyżej może w pewnym momencie przez chwilę uwierzył we własny teatr, że może się to właściwie udać. Po Ćwierku Jasia Whiskey z pierwszej połowy listopada gdzie napisał coś w stylu, że Trump "musi" grać swoją grę ale aby Polscy politycy nie szarżowali bo mogą się sparzyć ze stratą dla spraw Polskich, dla mnie to był teatr Trumpa który starał się ograniczyć straty wynikające z porażki oraz zbudowanie/zachowanie jak największej bazy twardego elektoratu. Teatr ten został zresztą sprytnie zakończony przez demokratów na początku stycznia.
                  http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zapomniałeś jeszcze to jakoś połączyć z koronawirusem, który jest w tym wątku teoretycznie tematem wiodącym
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      Zapomniałeś jeszcze to jakoś połączyć z koronawirusem, który jest w tym wątku teoretycznie tematem wiodącym
                      Haha Kilkanaśćie minut temu wbijałem na forum i patrząc po ostatnich postach w tematach, myślę sobie "Nie zapisało mojego ostatniego post o Trumpie, patrzę ostatni mój jest w koronawirusie, a przecież nic tam nie napisałem dziś rano". Wchodzę, a jest ten którego szukałem Nie ja zacząłem temat Trumpa tutaj, na usprawiedliwienie Aby nawiązać to wystarczy wstawić w tamten post " ten Trump co chorował na Koronawirusa..... "
                      Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
                      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                        Zapomniałeś jeszcze to jakoś połączyć z koronawirusem, który jest w tym wątku teoretycznie tematem wiodącym
                        No właśnie, rozkmina na inny temat. Wg mnie z dużej chmury mały deszcz, a Trump mało poważny. Mniej niż wirus. ????

Komentarz

• https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...-na-COVID.html
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• https://pulsmedycyny.pl/wykryto-nowy-hybrydowy-wariant-koronawirusa-laczy-odmiane-brytyjska-i-indyjska-1117994

Oby się nie okazało że koronawirus zostanie z nami na dłużej
                            niż przypuszczano, a obecnie opracowane szczepionki staną się nowym synonimem walki z wiatrakami. Nikt nie wie czy "zadziałają" z domniemaną mutacją wietnamską.
                            Ostatnio edytowany przez Murphy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A skąd ktoś ma wiedzieć, skoro nie było czasu na badania, jak w przypadkach wcześniejszych mutacji?

https://www.medexpress.pl/obecne-szc...rs-cov-2/81006

Moim zdaniem wirus na pewno zostanie na dłużej, kwestia ogarnięcia normalnych szczepionek (na których testy potrzeba lat) i lekarstw.
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• https://twitter.com/mir_piotrowski/s...305731076?s=20
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X