Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
  Interia:
  5 tys. osób bawiło się w marcu na próbnym koncercie w Barcelonie. Po miesiącu od tego wydarzenia władze medyczne Katalonii ogłosiły, że wśród uczestników wykryto tylko sześć zakażeń SARS-CoV-2.

  Ale ściema! Przecież wiadomo, że jedyna, słuszna strategia, to zamknąć wszystko w pizdu na ślepo
  ​​​​
  Ale wiesz jakiego zespołu to był koncert? Ja bym nie ufał.

  Komentarz


  • Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
   Interia:
   5 tys. osób bawiło się w marcu na próbnym koncercie w Barcelonie. Po miesiącu od tego wydarzenia władze medyczne Katalonii ogłosiły, że wśród uczestników wykryto tylko sześć zakażeń SARS-CoV-2.

   Ale ściema! Przecież wiadomo, że jedyna, słuszna strategia, to zamknąć wszystko w pizdu na ślepo
   ​​​​
   Zważywszy na to, że 27 marca w Hiszpanii było 3 razy mniej zarażonych niż w Polsce w tym samym czasie (na milion mieszkańców) - a na tysiąc testów wychodziło 20 razy więcej zarażeń w Polsce, niż w Hiszpanii, to ja do końca nie wiem o czym ten wynik miałby świadczyć. To raz.
   Dwa rozumiem, że dla Ciebie chęć słuchania Miłości Lesbijek jest wystarczającym powodem, żeby zakaziło się te dobre kilkadziesiąt osób. Dla mnie niekoniecznie.
   Jeśli uważasz, że zamknięte jest "wszystko w pizdu" to nie bardzo wiem skąd piszesz, bo na pewno nie z Polski.
   Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
   Lieber tot als rot!!

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Jakieś konkrety? Tak z ciekawości pytam.
    Oczywiscie:

    Operacje CIA: MK Ultra, Mockinbird, Paperclip, import narkotyków przez CIA i sprzedaż ich w Kaliforni, northwoods, infekowanie syfilisem prostytutek w Gwatemali, kłamstwa prezydenta USA nt incydentu w zatoce Tonkijskiej

    U nas więzienia CIA, o których z mówinicy mówił Lepper, potraktowane to było jako pierdololo bez treści, a potem okazało się, że to była prawda.

    Teraz można wspomnieć o tych certyfikatach szczepień. Jak ktoś pisał o nich jeszcze rok temu to tez byli ludzie którzy pukali się w czoło i cisnęli mu od foliarzy. Jak ktoś mówił, że lockdown potrwa rok (i końca nie widać) to było podobnie. Z chipami tak samo, jeszcze jakiś czas temu, a teraz są ludzie którzy sami sobie instaluja takie urządzenia. O albo wycofaniem pieniądza papierowego, o czym mówi się coraz głośniej. Polecam zapoznanie się z czyms co nazywa się agenda 2030. Albo przyjrzenie się jakie uprawnienia dostanie niedługo UE (stanie się państwem jeszcze bardziej), a największe uprawnienia dostanie niedemokratyczna KE.

    Polecam odpalenie sobie w tle.
    Teorie spiskowe, które stały się faktem - YouTube

    Komentarz


    • TNTP od roku zamknięte są przychodnie, uczelnie, szkoły średnie. Podstawówki raz są, raz nie, podobnie przedszkola i żłobki. Nie pamiętam od ilu miesięcy baseny, kina, boiska, siłownie, restauracje, hotele, bary i kluby. Naprawdę doceniam, że mogę iść do Lidla bądź do kościoła. Ale w mojej nomenklaturze "wszystko w pizdu" oznacza jak wyżej, bez adnotacji: *nie dotyczy Żabki, kiosku Ruchu i biur księgowych. Chętnie poczytałbym o jakichkolwiek badaniach i wynikach przeprowadzonych u nas eksperymentów, jakimi kierowano się przy wprowadzaniu tych obostrzeń. Grupą badawczą mogą być nawet lesbijki.     ​​​​​​
     ​​​​​
     Lewactwo nie jest cool!

     Komentarz


     • Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
      TNTP od roku zamknięte są przychodnie, uczelnie, szkoły średnie. Podstawówki raz są, raz nie, podobnie przedszkola i żłobki. Nie pamiętam od ilu miesięcy baseny, kina, boiska, siłownie, restauracje, hotele, bary i kluby. Naprawdę doceniam, że mogę iść do Lidla bądź do kościoła. Ale w mojej nomenklaturze "wszystko w pizdu" oznacza jak wyżej, bez adnotacji: *nie dotyczy Żabki, kiosku Ruchu i biur księgowych. Chętnie poczytałbym o jakichkolwiek badaniach i wynikach przeprowadzonych u nas eksperymentów, jakimi kierowano się przy wprowadzaniu tych obostrzeń. Grupą badawczą mogą być nawet lesbijki.      ​​​​​​
      ​​​​​
      Dodałbym jeszcze stadiony, ale jak widać części braci kibolskiej to w ogóle lata koło chvja. Ważne, że Lidl jest otwarty, można iść do korpo (odpalić kompa z domu) i szoping przez internet zrobić.
      No, ale przed nami letnie odmrażanie, więc idzie ku lepszemu, przynajmniej do jesieni, no chyba że zaszczepimy się wszyscy trzecią dawką.
      Już nawet szpitale mają zabiegi planowe wykonywać.
      Ostatnio edytowany przez KRA; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


      • Taka ciekawostka:

       Powstały już publikacje naukowe mówiące o tym, że obostrzenia spowodowały wzrost liczby zgonów. Jak stwierdzają autorzy jednej z nich: „nasza analiza sugeruje, że lockdown w Wielkiej Brytanii […] spowodował więcej, a nie mniej zgonów”. Natomiast prof. med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata, skonkludował: „biorąc pod uwagę wszystkie przewidywania, nadmiarowa liczba zgonów spowodowana obostrzeniami zapewne będzie dużo większa niż liczba zgonów z powodu COVID-19”. Lockdown z pewnością zabija więcej ludzi niż potencjalnie miałby uratować. Jest etycznie nieakceptowalne, żeby zwiększać liczbę zgonów, a tego właśnie dopuszczają się politycy wraz z ich ekspertami w naszym kraju. Nauka ani etyka nie są niestety brane pod uwagę przez decydentów.

       Kończąc wątek definicji pandemii warto przytoczyć znamienne słowa dr. Toma Jeffersona, brytyjskiego epidemiologa mocno związanego z medycyną oparta na dowodach na Uniwersytecie w Oxfordzie:

       „Ja już nie rozumiem, czym właściwie jest pandemia. Powodem tego jest to, że w 2003 roku WHO zdefiniowało pandemię grypy w następujący sposób: pandemia grypy występuje wtedy, gdy pojawia się nowy wirus grypy, na który ludzkość nie ma odporności, skutkujący wybuchem kilku jednoczesnych epidemii na całym świecie, którym towarzyszy ogromna liczba zgonów i zachorowań. Jednak w maju 2009 roku definicja ta została zamieniona na inną, w myśl której pandemia grypy może wystąpić wtedy, gdy pojawi się nowy wirus grypy, na który ludzkość nie jest uodporniona. Innymi słowy, z wcześniejszej definicji usunięto fragment mówiący o równoczesnym wybuchu epidemii w różnych regionach świata, wysokiej zachorowalności, tj. bardzo dużej liczbie ostrych przypadków, oraz o ogromnej śmiertelności. Obowiązująca dziś definicja pandemii bardzo dobrze pasuje do opisu sezonowej grypy. Zatem już nie rozumiem, jaka jest różnica między nimi. […] Ta nowa definicja obniża próg i pozwala ogłosić w obecnym czasie pandemię oraz przedłuża jej trwanie. Oczywiście sprzyja to tym, którzy mają jakieś produkty do sprzedania, w tym także badania. Pamiętajmy również o mediach i przemyśle farmaceutycznym”. (*)
       https://dorzeczy.pl/opinie/181056/wi...skuteczne.html
       Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
       I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

       Komentarz


       • Niech mi ktos powie, gdzie sa „teatry i kina na swoezym powietrzu”, bo takowa maja dzialac
        od 15 maja...

        Komentarz


        • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
         ...Zważywszy na to, że 27 marca w Hiszpanii było 3 razy mniej zarażonych niż w Polsce w tym samym czasie (na milion mieszkańców) - a na tysiąc testów wychodziło 20 razy więcej zarażeń w Polsce, niż w Hiszpanii..
         czy opierając się o zaserwowane dane mógłbyś mi i innym forumowiczom wyjaśnić czy nasza sytuacja jest:

         - 3x gorsza,
         ​​​​​-20x gorsza,
         - porównywalna do
         - czy może (oczywiście dzięki heroicznej postawie naszych władz) jednak lepsza

         niż w Hiszpanii

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
          Niech mi ktos powie, gdzie sa „teatry i kina na swoezym powietrzu”, bo takowa maja dzialac
          od 15 maja...
          Było kino letnie rok temu chociażby na Ursynowie czy Kopie Cwila, było kino letnie przy forcie Służew, było na Żoliborzu.

          Teatr był nad Wisłą.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

          #TeamVuko

          Komentarz


          • Tak, domyslam sie ze takowe istnieja. Zastanawia mnie tylko, dlaczego dajac w zeszlym tygodniu sygnal instytucjom kultury, ze po majowce beda
           otwarte, nie pozwala sie funkcjonowac teatrom stacjonarnym, choc bylo to mozliwe jeszcze pare tygodni temu. A teraz kina i teatry beda
           otwarte razem z gastronomia... Ktos zle podgrzal kuleczki, czy zrobiono badania stwierdzajac rozprzestrzenianie sie wirusa w tych przybytkach?


           edit: za to jest szansa na zaliczenie ostatniej kolejki ligowej na L3
           Ostatnio edytowany przez Bonhart; [ARG:4 UNDEFINED].

           Komentarz


           • Serio, starasz się jeszcze znaleźć w tym wszystkim sens i logikę?
            Maseczki znikają na zewnątrz jeśli ilość zakażeń spadnie poniżej 15/100tyś, ale nie wcześniej niż 15.05, popieprzyli to do reszty teraz stacje telewizyjne szukają kogoś ogarniętego w power poincie żeby to wszystko ludziom wytłumaczyć.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
             Serio, starasz się jeszcze znaleźć w tym wszystkim sens i logikę?
             Maseczki znikają na zewnątrz jeśli ilość zakażeń spadnie poniżej 15/100tyś, ale nie wcześniej niż 15.05, popieprzyli to do reszty teraz stacje telewizyjne szukają kogoś ogarniętego w power poincie żeby to wszystko ludziom wytłumaczyć.
             Nie staram sie. Ale niektorzy caly czas wierza, ze ich dzialania maja sens i sa oparte o jakies dane. Wiec tylko chcialem rozwiac zludzenia. A ze pracuje w teatrze to dodatkowo mnie ten punkt dotyczy. Niektorym sie wydaje, ze tatry to tylko aktorzy, ktorzy dorobia sobie w filmach i reklamowkach. A to rowniez muzycy (ktorza sa zayebani finansowo tym lockdownem) pracownicy sceny, cala rzesza obslugi i jeszcze w ciul ludzi ktorzy zyja wcale nie na nakwyzszym poziomie i mieli cien nadziei, ze w koncu cokolwiek zarobia.

             Komentarz


             • Pamiętajcie tylko, że rok temu wirus już był w odwrocie...bez obrazy dla mieszkańców Rzeszowa i ich miasta, ale nie spodziewałem się, że ich "mieścina" tak namiesza
              #MuremZaBonusem

              Komentarz
              • Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

               Oczywiscie:

               Operacje CIA: MK Ultra, Mockinbird, Paperclip, import narkotyków przez CIA i sprzedaż ich w Kaliforni, northwoods, infekowanie syfilisem prostytutek w Gwatemali, kłamstwa prezydenta USA nt incydentu w zatoce Tonkijskiej

               U nas więzienia CIA, o których z mówinicy mówił Lepper, potraktowane to było jako pierdololo bez treści, a potem okazało się, że to była prawda.
               Rozumiem, że to te "wydarzenia mające potwierdzenie w faktach" - cokolwiek to znaczy. Załóżmy, że to wszystko prawda (nie chce mi się rozkminiać , kto, co był). Tylko co to ma wspólnego z COVIDem?
               Bo ja widzę związek mniej więcej taki, jak pomiędzy bombą zrzuconą na Hiroszimę w 1945r, gównoburzą o ceny nowalijek wiosną 2019. Przypomnę też, szurze, że jak pisałem ci, że 9 na 10 waszych teorii są gówno warte, to mi napisałeś, że to, że coś okazało nieprawdziwe nic nie znaczy. Więc swoje prostytutki z Gwatemali i więzienie CIA w Polsce możesz sobie zwyczajnie wsadzić w dupę.

               PS Widzę, że kolejna produkcja szurporn wjechała.


               My na monopol mamy prawdę!

               Komentarz

               Pracuję...
               X