Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ultra ciekawe porównanie zważywszy na to, że w Teksasie mają 4 razy więcej zaszczepionych 2 dawką w Polsce. A brak obostrzeń najlepiej pokazuje przykład babeczki zglebowanej i skutej za brak maseczki w banku

Tyle z Waszego pierdolenia.

Natomiast założenie, że jakiekolwiek obostrzenia odniosą skutek w ciągu kilku/kilkunastu dni świadczą tylko i wyłącznie o tym, że osoby które to piszą nie mają zielonego pojęcia o tym w jaki sposób rozprzestrzenia się ten wirus.
    Obostrzenia nie obowiązują w przestrzeniach publicznych, nie jestem pewien czy bank się do takich zalicza. Fimik jest z 11.03, a obostrzenia zdjęte zostały 10.03 Być może mój błąd, bo przecież nie wrzucałbyś jakiego randomowego gówna, tylko po to, żeby udowodnić swoją tezę

Wasze życie to być może pokazuje wiele rzeczy które nie śniły się nawet filozofom, natomiast praktycznie wszystkie ogólnodostępne badania naukowe wskazują na coś innego.
    Dawaj te badania albo przykłady, które niepodważalnie pokazują, że lokdaun i maseczki dają jakikolwiek skutek, zamiast w swoim stylu napierdalać ogólnikami i negować, to co każdy nie zapatrzony ślepo we władzę widzi gołym okiem.

Komentarz

• Lockdown - Nowa Zelandia.

https://www.bbc.com/news/world-asia-53274085

https://www.thelancet.com/journals/l...647-7/fulltext
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

To Ci ktorzy nie wierza w istnienie koronawirusa (sa tu tacy?), czy okreslenie, ktore ma wysmiac tych ktorzy uwazaja, ze lockdown przynosi wiecej strat niz korzysci? Bo mam wrazenie, ze kazda krytyka poczynan milosciwie nam panujacych to „foliarstwo”... czy jakos tak...

edit: poza tym co jestes taki w goracej wodzie kapany - „wytrzymaj jeszcze 2 tygodnie...”
        No właśnie. Początkowo to prześmiewcze określenie dotyczyło tych,którzy negowali istnienie wirusa. Teraz niestety zaczęło służyć do wyśmiania każdego,kto "ośmiela się" nie popierać zamykania gospodarki na pół roku . Albo popierasz totalny "lockdown", albo jesteś,według niektórych, również na tym forum ,do wyboru : Foliarzem /płaskoziemcem/ szurem i pewnie jeszcze kilka określeń by się znalazło.
        #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

No właśnie. Początkowo to prześmiewcze określenie dotyczyło tych,którzy negowali istnienie wirusa. Teraz niestety zaczęło służyć do wyśmiania każdego,kto "ośmiela się" nie popierać zamykania gospodarki na pół roku . Albo popierasz totalny "lockdown", albo jesteś,według niektórych, również na tym forum ,do wyboru : Foliarzem /płaskoziemcem/ szurem i pewnie jeszcze kilka określeń by się znalazło.
          Zapewniam cię, że śmieszniej jest kiedy miłośnicy globalnych spisków, plandemii i szczepionek śmierci zaczynają nazywać płaskoziemcami tych, którzy istnienia wirusa i wynikającego z jego lekceważenia zagrożenia nie negują.
          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• To dobrze,że nie negują.Gorzej,jeśli z powodu tego zagrożenia chcieliby wszystkich i wszystko pozamykać,najlepiej na najbliższy rok.Wtedy,niestety, również stawia ich to na pozycji "świrów",tylko w drugą stronę. O rozsądne,wyważone poglądy na tą kwestię niestety coraz trudniej.
            Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

Mechanizm stary jak świat. Najczęściej stosowany kiedy już brakuje argumentów na poparcie swoich tez. Lub nie wytrzymują one zderzenia z rzeczywistością.
              Wtedy należy przypisać adwersarzowi skrajne cechy (zwykle niesłusznie), obśmiać je i spróbować przypiąć mu łatkę totalnego oszołoma.
              A jeśli te cechy są "nośne" i spowodują, że dyskusja z wymiany opinii przeobrazi się w gównoburzę na ich temat (lub personalne wycieczki), to już pełen sukces.

Większość polskiej polityki na tym bazuje. Na tym forum już też te mechanizmy też się pojawiały.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Obostrzenia nie obowiązują w przestrzeniach publicznych, nie jestem pewien czy bank się do takich zalicza. Fimik jest z 11.03, a obostrzenia zdjęte zostały 10.03 Być może mój błąd, bo przecież nie wrzucałbyś jakiego randomowego gówna, tylko po to, żeby udowodnić swoją tezę
                "nie wrzucałbyś jakiego randomowego gówna, tylko po to, żeby udowodnić swoją tezę" w sensie logicznym to ciężko jest mi określić o co Ci chodzi. Zaś co do meritum to jak najbardziej władze Texasu w związku z liczbą zachorowań, która została uznana przez nie za akceptowalną, uznały że nie ma sensu ograniczać szeroko rozumianych swobód - wypisz wymaluj sytuacja z Polski sprzed kilku dobrych miesięcy.

Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                Dawaj te badania albo przykłady, które niepodważalnie pokazują, że lokdaun i maseczki dają jakikolwiek skutek, zamiast w swoim stylu napierdalać ogólnikami i negować, to co każdy nie zapatrzony ślepo we władzę widzi gołym okiem.
                Tak jak pisałem te badania są ogólnodostępne więc Twój wpis traktuje na równi z prośbą o wykazanie wyższości Legii nad Polonią w ostatnich 10 latach.

Ale żeby nie było, że używam jakichś sofizmatów, to proszę ja Cię

https://www.medrxiv.org/ wpisuj sobie do woli lockdown, mask, czy tam social distancing

czy tam chociażby wspomniany już dziś Lancet

Tylko, że tu pojawia się pewna wątpliwość z mojej strony - skoro jak widać pewne problemy sprawiło Ci dotarcie do tych tajemnych źródeł, to kto wie w jaki sposób je zinterpretujesz
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta

Mechanizm stary jak świat. Najczęściej stosowany kiedy już brakuje argumentów na poparcie swoich tez. Lub nie wytrzymują one zderzenia z rzeczywistością.
                  Wtedy należy przypisać adwersarzowi skrajne cechy (zwykle niesłusznie), obśmiać je i spróbować przypiąć mu łatkę totalnego oszołoma.
                  A jeśli te cechy są "nośne" i spowodują, że dyskusja z wymiany opinii przeobrazi się w gównoburzę na ich temat (lub personalne wycieczki), to już pełen sukces.

Większość polskiej polityki na tym bazuje. Na tym forum już też te mechanizmy też się pojawiały.
                  Płaskoziemcy lubiom to
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Obostrzenia nieoficjalnie przedłużone w większości do 05.05.

Czyli śmiało można zakładać, że do czerwca nic się nie zmieni.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To że na majówke nie odblokują było pewne.
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Dobry wywiad z płaskoziemcą, szefem oddziału covidowego.
                        https://grodzisknews.pl/szef-oddzial...biorowiskowej/

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                          Dobry wywiad z płaskoziemcą, szefem oddziału covidowego.
                          https://grodzisknews.pl/szef-oddzial...biorowiskowej/
                          Szur jakich mało. Zresztą każdy "felczer", bo już ich lekarzami nazywać nie można, który wypowiada się w innym tonie niż lockdown i DDM powinien być pociągany do odpowiedzialności i stawiany przed izbami lekarskimi.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

"nie wrzucałbyś jakiego randomowego gówna, tylko po to, żeby udowodnić swoją tezę" w sensie logicznym to ciężko jest mi określić o co Ci chodzi. Zaś co do meritum to jak najbardziej władze Texasu w związku z liczbą zachorowań, która została uznana przez nie za akceptowalną, uznały że nie ma sensu ograniczać szeroko rozumianych swobód - wypisz wymaluj sytuacja z Polski sprzed kilku dobrych miesięcy.
                            No wypisz-wymaluj mówisz... Przeczysz temu co napisałeś w poprzednim poście: "A brak obostrzeń najlepiej pokazuje przykład babeczki zglebowanej i skutej za brak maseczki w banku"
                            Dyskusja z kimś, kto nie ma woli porozumienia, a tylko próbuje "zostawić swoje na górze" po to, żeby połechtać swoje ego nie ma sensu.

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                            Tak jak pisałem te badania są ogólnodostępne więc Twój wpis traktuje na równi z prośbą o wykazanie wyższości Legii nad Polonią w ostatnich 10 latach.

Ale żeby nie było, że używam jakichś sofizmatów, to proszę ja Cię

https://www.medrxiv.org/ wpisuj sobie do woli lockdown, mask, czy tam social distancing
                            Poważnie? haha Napisałbym, że spodziewałem się po Tobie czegoś więcej, ale to by była nieprawda Pozdrawiam serdecznie.

Polecam ten wywiad: Dr Błochowiak: Wiemy na pewno, że maski nie ograniczają transmisji koronawirusa - YouTube

Komentarz

• Jeszcze tydzień jeszcze dwa
                              Trala la la la

Dzisiaj w radio usłyszałem jak dyrektorka szkoły w Łodzi powiedziała, że nie powinno się otwierać szkół dla dzieci. Nóż się w kieszeni otwiera jak takie coś słyszę. Nauczyciele zaszczepieni nie chcą uczyć, lekarze zaszczepieni nie chcą leczyć. Mamona, wygodnictwo i strach najgorsze instynkty z ludzi wyciągnęły.

Czy po tym całym bałaganie jeszcze istniejemy jako społeczeństwo czy zostały tylko grupki interesów, które każda ciągnie w swoją stronę?
                              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Tylko jaka realna alternatywa przy urnach? Chciałbym móc wyrazić wdzięczność za zrujnowanie życia i zdrowia milionom obywateli.
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X