Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Odpisze w waszym stylu . Zawsze mozesz nie wychodzic z piwnicy.
    Co ja o tym mysle jest zupelnie bez znaczenia.
    Paszporty, do ktorych przymierzaja sie zarowno w UK i UE - maja obejmowac szczepienia, negatywny test, albo pozytywny test do szesciu miesiecy wstecz. Tak sie pisze w UK. Nie zostana tez wprowadzone wczesniej niz wszyscy dorosli dostana mozliwosc zaszczepienia sie. Do tej pory na przyjecie szczepionki w Angli zdecydowalo sie 91% "White British".
    Nie bardzo wiem do czego mialby mnie przekonac, albo nie tekst z "Do Rzeczy" o tym, ze Gowin chce otworzyc hotele i restauracje dla zaszczepionych.
    Wg mnie rzeczywistosc byla orwellowska juz wczesniej, a niektorzy sie zachowuja jakby dopiero sie o tym dowiedzieli.
    Ale ja tak nie odpisuję odpisuję nikomu. Poza tym jeden tu jestem.
    Po prostu jestem ciekawy czym kieruje się osoba, która popiera ograniczanie wolności własnej, zmiany społeczne w stronę ogólnego zamordyzmu i ogólnie tworzenie tego całego globalnego kołchozu. Generalnie architekci NWO chcą, żeby ludzie myśleli, że to co myślą nie ma żadnego znaczenia- ma być tak jak my mówimy że ma być. Czyli coś, co tu prezentujesz- a to już całkiem wysoki poziom mentalnego zniewolenia. Ostatnie zdanie też bardzo wymowne. "Przecież zawsze tak było, wczoraj się urodziliście? I nie trzeba o tym mówić bo to nie dobra jest" "Macie wykonywać polecenia i zamknąć mordy jebani foliarze". Standardowa manipulacyjna narracja mająca uspić społeczeństwo. "Nic specjalnego się nie dzieje i wszystko jest w porzadku" A potem spod prysznica zamiast wody leci gaz.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Szwedzi zdecydowali, ze nie testuja soich obywateli i rezydentow. Ot cala sensacja.
      Opisywana sytuacja dotyczy lotu z Warszawy do Goeteborga.
      Przepraszam ale napisałeś, rzecz oczywistą... która nic nie wyjaśnia, tak naprawdę, a jeżeli wyjaśnia to tylko i wyłącznie generuje kolejne ... Mój post to troszeczkę przynęta była No ale okej pociągnijmy więc dalej... może to wyglądać ciekawie.

Dlaczego zdecydowali się na nietestowanie swoich obywateli i rezydentów ? Przecież to jest bardzo nieodpowiedzialne ? Czy oni chcą mieć u siebie katastrofę ? Czy jest inny powód? Przecież jest taka sytuacja, a raczej są w takiej sytuacji obecnie, że aby w miarę utrzymać stosunek kosztów do zysków i prowadzić Państwo, muszą pilnować tej epidemii tymi samymi metodami co obecnie w innych zachodnich krajach, nieprawdaż?
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Ciekawe porównanie. Gdyby ktoś przypadkiem nie wiedział jakie obostrzenia sanitarne obowiązują w Teksasie napiszę. Nie nie ma żadnych.
        Ciekawe jak długo jeszcze ludzie będą się godzić na tę farsę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Przepraszam ale napisałeś, rzecz oczywistą... która nic nie wyjaśnia, tak naprawdę, a jeżeli wyjaśnia to tylko i wyłącznie generuje kolejne ... Mój post to troszeczkę przynęta była No ale okej pociągnijmy więc dalej... może to wyglądać ciekawie.

Dlaczego zdecydowali się na nietestowanie swoich obywateli i rezydentów ? Przecież to jest bardzo nieodpowiedzialne ? Czy oni chcą mieć u siebie katastrofę ? Czy jest inny powód? Przecież jest taka sytuacja, a raczej są w takiej sytuacji obecnie, że aby w miarę utrzymać stosunek kosztów do zysków i prowadzić Państwo, muszą pilnować tej epidemii tymi samymi metodami co obecnie w innych zachodnich krajach, nieprawdaż?
          Skoro zdecydowali się na takie, a nie inne podejście, to można się dziwić raczej dlaczego testują kogokolwiek, ale o to już chyba należy zapytać Szwedów.
          Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ultra ciekawe porównanie zważywszy na to, że w Teksasie mają 4 razy więcej zaszczepionych 2 dawką w Polsce. A brak obostrzeń najlepiej pokazuje przykład babeczki zglebowanej i skutej za brak maseczki w banku

Tyle z Waszego pierdolenia.

Natomiast założenie, że jakiekolwiek obostrzenia odniosą skutek w ciągu kilku/kilkunastu dni świadczą tylko i wyłącznie o tym, że osoby które to piszą nie mają zielonego pojęcia o tym w jaki sposób rozprzestrzenia się ten wirus.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Ale ja tak nie odpisuję odpisuję nikomu. Poza tym jeden tu jestem.
              Po prostu jestem ciekawy czym kieruje się osoba, która popiera ograniczanie wolności własnej, zmiany społeczne w stronę ogólnego zamordyzmu i ogólnie tworzenie tego całego globalnego kołchozu. Generalnie architekci NWO chcą, żeby ludzie myśleli, że to co myślą nie ma żadnego znaczenia- ma być tak jak my mówimy że ma być. Czyli coś, co tu prezentujesz- a to już całkiem wysoki poziom mentalnego zniewolenia. Ostatnie zdanie też bardzo wymowne. "Przecież zawsze tak było, wczoraj się urodziliście? I nie trzeba o tym mówić bo to nie dobra jest" "Macie wykonywać polecenia i zamknąć mordy jebani foliarze". Standardowa manipulacyjna narracja mająca uspić społeczeństwo. "Nic specjalnego się nie dzieje i wszystko jest w porzadku" A potem spod prysznica zamiast wody leci gaz.
              Ale taka jest właśnie częsta odpowiedź tych, którzy wyłączyli TV i podobno zaczęli myśleć samodzielnie.
              Moje podejście wynika częściowo z racji wieku. Ja już się w życiu - często zupełnie bez sensu - nabuntowałem i mi się zwyczajnie nie chce. Trochę mnie też śmieszą górnolotne hasła o zniewoleniu, NWO i tych wszystkich innych pierdołach. Trochę już tych różnych NWO w życiu widziałem, a jak ktoś spojrzy wstecz i liznął chociaż trochę historii ten wie, że czasy i rzeczywistość cały czas się zmieniają. Ewoluują. I nigdy to nie idzie w taką stronę, żeby zadowolić wszystkich. Jest jeszcze jedna kwestia, którą już tu poruszałem wcześniej. Najbardziej przeciw "wszystkiemu" są zazwyczaj oszołomy bredzące o "plandemii", "przymusowych szczepieniach (śmierci)," depopulacji narodu polskiego" i "terapii genetycznej". W mediach społecznościowych latają później posty - tych myślących samodzielnie najczęściej - o szczepionkach zawierających monotlenek diwowodoru DHMO, bardzo niebezpieczną dla człowieka substancję. Ot co.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Natomiast założenie, że jakiekolwiek obostrzenia odniosą skutek w ciągu kilku/kilkunastu dni świadczą tylko i wyłącznie o tym, że osoby które to piszą nie mają zielonego pojęcia o tym w jaki sposób rozprzestrzenia się ten wirus.
                To dlaczego okres np obostrzeń ogłoszonych pod koniec marca to było dwa tygodnie? Rząd też nie miał zielonego pojęcia o tym w jaki sposób rozprzestrzenia się ten wirus?
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Możesz przybliżyć (najlepiej na jakichś konkretnych wyliczeniach), jaki skutek w kontekście II i III fali przyniosło zamknięcie szkół dla klas 3+ w październiku i noszenie maseczek na zewnątrz? Pół roku to chyba wystarczający czas, żeby ocenić, czy coś jest skuteczne. Czy jednak jedynym argumentem będzie: byłoby w chvj gorzej. W ten sposób to każdą głupotę możemy uzasadnić.

Edit:
                  Może ułatwię odpowiedź. Ja bym widział to następująco. Każdy wirusolog wie, że aktywność takich wirusów to przełom października i listopada oraz przełom marca i kwietnia. W innych okresach, rok rocznie, jest spadek zakażeń na infekcje górnych dróg oddechowych, więc dopierd*alam obostrzenia najmocniej w tym czasie po czym je luzuje, żeby ludzie odetchnęli i byli przygotowani, że na wiosnę znowu zaciskamy pasa i możemy wtedy argumentować, że ograniczyliśmy skalę. Po chvj to utrzymywać przez cały okres jesienno-zimowy skoro ludzie widzą, że przez to i tak nie unikamy kolejnych fal zachorowań, a zmęczenie materiału postępuje.
                  Ostatnio edytowany przez KRA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• matx ale takich foliarzy, to jest tutaj malutko. Dominuje podejście, że lockdown gówno dał poza zrujnowaniem milionom ludzi życia.
                    Odonośnie wariantu brytyjskiego, to zwróć uwagę na chronologię. Z zaraźliwego, mniej śmiertelnego przeszedł w hurr durr atakuje młodych, uśmierca i kaleczy na zawsze, do formy zalaźliwego ale takiego samego. Tego dotyczył mój post.

Ja również lata młodzieńczych buntów mam dawno za sobą. Ale maseczkę przestałem nosić na dworze, wyrobiłem różne licencje, żeby móc uprawiać sport, a co za tym idzie - zadbać o zdrowie i zabezpieczyłem swoich pakietem Medicover, bo tam wirusa na szczęście nie ma.

Podejście Szwecji z tym testowaniem jest godne podziwu. Gdzieś mi mignęło, że Austria mówi >dość< określaniu przez patyczek, kto jest zdrowy, a kto chory. A w dwóch regionach w Niemczech sądownie zniesiono konieczność wszystkich tych reżimów sanitarnych w szkołach.
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• No, ale bicia brawo jankejskiej policji to ja się na tym forum nie spodziewałem...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

Tyle z Waszego pierdolenia.
                        To jak zatem nazwać wszystkie twoje wywody broniące decyzji podejmowanych przez rząd, które jak pokazuje życie nic nie dają?

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                          matx ale takich foliarzy, to jest tutaj malutko. Dominuje podejście, że lockdown gówno dał poza zrujnowaniem milionom ludzi życia.
                          Odonośnie wariantu brytyjskiego, to zwróć uwagę na chronologię. Z zaraźliwego, mniej śmiertelnego przeszedł w hurr durr atakuje młodych, uśmierca i kaleczy na zawsze, do formy zalaźliwego ale takiego samego. Tego dotyczył mój post.
                          Może i malutko, ale często są najgłośniejsi. Od początku powtarzam, że na temat zasadności obostrzeń dyskutować warto i udupienie gospodarki na rok uważam za bezsensowne. Podobnie jak noszenie maseczek na zewnątrz. Od początku też mówilem, że każdy kraj prędzej czy później będzie musiał pójść "szwedzką drogą". Mało kogo natomiast byłoby na to stać politycznie. W Polsce, PiS zostałby przecież przez opozycję i nie tyko, rozszarpany gdyby zdecydował się przyjąć wszystko na klatę i 'nie robić nic "
                          Nie dam sobie natomiast narzucić narracji, że wirusa nie ma i to wszystko jest ściema.
                          Co do drugiej części, to no offence, w źródłach, z których korzystałem narracja, którą przytoczyłeś raczej nie dominowała i stąd moje" sprostowanie ".

Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Nickname Zobacz posta

To jak zatem nazwać wszystkie twoje wywody broniące decyzji podejmowanych przez rząd, które jak pokazuje życie nic nie dają?
                            Wasze życie to być może pokazuje wiele rzeczy które nie śniły się nawet filozofom, natomiast praktycznie wszystkie ogólnodostępne badania naukowe wskazują na coś innego.

I oczywiście rację mogą mieć takie osoby jak KRA (czy chociażby https://www.medonet.pl/koronawirus/k...matic&srcc=ucs) które twierdzą, że efekty były nie współmierne do kosztów (finansowych, społecznych itp.) imho nie mają tej racji - tylko, że mój post dotyczył czego innego.

Standardem na tym forum są wrzutki w stylu w Teksasie nie ma żadnych obostrzeń, nie Białorusi sobie poradzili, pedryl z hiszpanii z rewelacjami na temat maseczek i tym podobne pierdoły, które można zweryfikować zero jedynkowo.

W przeciwieństwie wielowątkowej oceny konsekwencji decyzji x na setki, czy tam tysiące podmiotów.
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Czytam posty i ręce opadają bracia stadiony zamknięte od wielu miesięcy ,nasz dom zamknięty dla kibiców i co każdy ma wy... na sytuację? Jesteście kibicami Legii Warszawa czy kibicami Pisu? Traktują obywateli jak niewolników.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                                Czytam posty i ręce opadają bracia stadiony zamknięte od wielu miesięcy ,nasz dom zamknięty dla kibiców i co każdy ma wy... na sytuację? Jesteście kibicami Legii Warszawa czy kibicami Pisu? Traktują obywateli jak niewolników.
                                Oj, wydaje mi sie, ze gdyby PiS mial oficjalne barwy, to niektorzy chodziliby w laczonych szalikach
                                A tak powaznie to chcialem zapytac kim sa foliarze? To Ci ktorzy nie wierza w istnienie koronawirusa (sa tu tacy?), czy okreslenie, ktore ma wysmiac tych ktorzy uwazaja, ze lockdown przynosi wiecej strat niz korzysci? Bo mam wrazenie, ze kazda krytyka poczynan milosciwie nam panujacych to „foliarstwo”... czy jakos tak...

edit: poza tym co jestes taki w goracej wodzie kapany - „wytrzymaj jeszcze 2 tygodnie...”

Komentarz

Pracuję...
                                X