Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

A to ten czip nie miał być wstrzykiwany razem ze szczepionką? A raczej osoby sceptycznie nastawione do pandemii się nie szczepią, więc to nie może być to.

zupełnie nie ruszają mnie "wyznawcy pandemii"
    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

A to ten czip nie miał być wstrzykiwany razem ze szczepionką? A raczej osoby sceptycznie nastawione do pandemii się nie szczepią, więc to nie może być to.
      ...
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta

zupełnie nie ruszają mnie "wyznawcy pandemii"
        Na podstawie tego co tutaj wypisujesz , odnoszę wrażenie, że w ogóle nie ma w życiu za wiele rzeczy, które by cię ruszały/trafiały do ciebie.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
          Na podstawie tego co tutaj wypisujesz , odnoszę wrażenie, że w ogóle nie ma w życiu za wiele rzeczy, które by cię ruszały/trafiały do ciebie.
          Na czele ze związkiem przyczynowo skutkowym
          Natomiast Ci którzy się nie szczepią są programowani przez 5G (chyba, że są przebiegli i noszą foliowe czapeczki) więcej o tym tu https://www.youtube.com/channel/UCgd...9MV9jAOyoyYIZQ
          Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Polecam zapoznać się z terminem : nożyce Golicyna.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Jesteś pewien - chętnych i niezaszczepionych do czerwca?
              A jesteś pewien, że under 40 a także wszystkich chętnych powyżej 40 roku życia wyszczepią do końca czerwca?

Nawet jeśli miałyby to być osoby poniżej 40tki to na jutro mogę mieć listę chętnych i jestem tego pewien.

Komentarz

• Polecam zapoznać sie ze stanem zdrowia psychicznego Golicyna
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Macie i czipa
                  https://www.dailymail.co.uk/news/art...ter_mailonline

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                    Polecam zapoznać się z terminem : nożyce Golicyna.
                    Uu, pojawiły się poważne wyrażenia zamiast nieśmiertelnego pytania czy się wypłaszczyło okraszonego zabawną emotą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

A jesteś pewien, że under 40 a także wszystkich chętnych powyżej 40 roku życia wyszczepią do końca czerwca?

Nawet jeśli miałyby to być osoby poniżej 40tki to na jutro mogę mieć listę chętnych i jestem tego pewien.
                      Nie jestem pewien. Jak jest tak jak mówisz to OK. Widać duża firma
                      Ja tak patrzyłem na przykładzie swojego korpo i działu. W 5-osobowym zespole (wszyscy chętni, co tez nie jest normą) do końca czerwca 3 osoby powinny być po 2 dawkach. Czyli 60% by się nie zgłosiło do pracodawcy. Przy takim wskaźniku żeby uzbierać 500 chętnych w firmie musiałoby być ponad 1000 pracowników. Dlatego dosyć istotne jest jak będą traktowane grupy kapitałowe.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Cześć, brałem dzisiaj udział w kontroli siłowni. Na początku chcieli trenujacym wlepic po 500 zł z 116 kw. Wszyscy konsekwentnie odmawiali więc psiarscy poinformowali że kierują wnioski do sądu ale już nie z 116 kw tylko 165 kk. Czy w normalnym, zdrowym świecie jest uzależnienie kwalifikacji czynu od tego czy przyjmujesz mandat czy nie. Na szczęście cała akcja trwała grubo ponad 2h i w tym czasie zjawił się regularnie trenujacy tam chłopak z AT. Kazał im bardzo szybko "iść stad" i przy generalnym śmiechu Panowie opuścili sale. chciałbym wiedzieć jak się bronić formalnie w przyszłości.

Komentarz

• 165 kk? To się w życiu nie utrzyma w sądzie. Z taką argumentacją to równie dobrze można by posyłać "za kratki" każdego przyłapanego bez maski. Bo przecież "potencjalnie" naraża innych na zakażenie.
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Nie jestem pewien. Jak jest tak jak mówisz to OK. Widać duża firma
                            Ja tak patrzyłem na przykładzie swojego korpo i działu. W 5-osobowym zespole (wszyscy chętni, co tez nie jest normą) do końca czerwca 3 osoby powinny być po 2 dawkach. Czyli 60% by się nie zgłosiło do pracodawcy. Przy takim wskaźniku żeby uzbierać 500 chętnych w firmie musiałoby być ponad 1000 pracowników. Dlatego dosyć istotne jest jak będą traktowane grupy kapitałowe.
                            W całym kraju pewnie ze 20k pracowników.

Komentarz

• Dzięki bardziej mi natomiast chodziło na ile legalne jest uzależnienie kwalifikacji czynu od wyboru - albo "polubownie" płacisz 500 z kw albo ciaganie po sądach z kk (jaki by nie był efekt końcowy). Czy w przypadku nagrania takiej interwencji można wyciągnąć jakieś konsekwencje wobec mundurowych? Wg mnie to jakaś forma zastraszania

Komentarz

• Wyrób sobie licencję z PZP. http://www.polswim.pl/licencje-kluby Kliknij spis klubów i podzwoń u siebie w rejonie. 40 zł, zdjęcie, dwa wypełnione dokumenty, 2-3 dni i masz psiarskich głęboko. Każdy licencjonowany pływak zostaje z automatu wciągnięty do drużyny narodowej.
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X