Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• na stadionie Legii będą 33 punkty szczepień

Komentarz

• Jeśli chodzi o AstręZenecę, to mogę się wypowiedzieć na swoim przykładzie (grupa 0). Dziś mija mi 8 dzień od szczepienia.
      U mnie było w miarę ok, po ok 9 godzinach temp. do 37,5 na drugi dzień ból ręki powyżej łokcia i takie delikatnie uczucie łamania,jak przy grypie, ale bez tragedii, na 3 dzień jeszcze coś tam czułem ale poprawiało się z godziny na godzinę. Potem już ok.
      Mój Tata (rocznik 1953)szczepienie w niedzielę i na drugi dzień poskładało go strasznie (brak gorączki, ale bardzo osłabiony). Dziś już jest lepiej.
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Efcia Zobacz posta
        na stadionie Legii będą 33 punkty szczepień
        Chipy z legijnym DNA?
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Może jakieś ekstra terminy dla karnetowiczów?
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Nieoficjalnie, kolejne dwa tygodnie z obostrzeniami.

Jak to mówią w dwutygodniowym lockdownie najtrudniejsze jest pierwsze pół roku.

Edit: jednak do 18.04
            Ostatnio edytowany przez Mrugs; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 10 kwietnia wirus na 1 dzień w odwrocie
              "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                Rząd planuje podwyższenie II progu podatkowego do 120 tysięcy. Zamiast tego zniknie składka zdrowotna jako KUP.
                Chyba lepszy zabieg w zakresie pozyskania wyborców średniozarabiających i dużomiejskich, niż zatrudnianie jakichś gówniarzo-spaślaków od norek.
                A ja planuje sobie kupic Ferrari A w ogole to pomyliles watki
                #wytrzymajMY #jeszczedziesiecdni...

Komentarz

• Prędzej 10 miesięcy. Na mecz to nie wiem czy w tym roku w ogóle da radę jeszcze pójść...
                  #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                    A ja planuje sobie kupic Ferrari A w ogole to pomyliles watki
                    #wytrzymajMY #jeszczedziesiecdni...
                    Ups.
                    Po prostu tematyka wątku się zrobiła już tak fekaliana że myślałem że to Polityka.

Komentarz

• Za to pieniedzy masz wiecej, zle Ci? nie rozpuszczasz
                      na piwerka w knajpach, wymyslne zarcie, albo jakies sklepowe fanaberie. Nie mowiac juz o dziwnym ekstraklasowym hobby

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                        Prędzej 10 miesięcy. Na mecz to nie wiem czy w tym roku w ogóle da radę jeszcze pójść...
                        Zaszczepisz się to może będzie Ci dane. A zresztą po chvj chodzić w tłum ludzi, jeszcze się jakimś syfem zarazisz?

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                          10 kwietnia wirus na 1 dzień w odwrocie
                          Skąd takie wnioski?
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jeszcze tydzień, jeszcze dwa
                            Tra la la la la
                            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Pod które ministerstwo mam zaprowadzić w poniedziałek dziecko które normalnie uczęszcza do żłobka???
                              jebana banda idiotów, będę pierwszy który wywiezie ich własnoręcznie na taczce z każdego budynku w którym te pajace urzędują...
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Na marginesie tych zdalnych lekcji. Czy u was w szkole po jesiennej rundzie także pojawiły się spore problemy wychowawcze? Dzieciak wrócił w połowie stycznia do szkoły (1 klasa) po jeżeli dobrze liczę 3 miesiącach siedzenia w domu i pojawiły się problemy, których wcześniej nie było, a przynajmniej nie na taką skalę:

1) Wulgaryzmy
                                2) Znęcanie się nad słabszymi (świadome wybieranie sobie ofiar przez grupkę dzieciaków)
                                3) Bicie koleżanek i straszenie kolejnym pobiciem
                                4) Wymuszanie kasy i wkupne do drużyny - kilka zł za wejście plus fundowanie przekąsek z automatu - szybciutko ukrócone.
                                5) niszczenie wszelkich zabawek w klasie
                                itp itd..
                                Wychowawczyni próbuje sobie radzić jak może (wielki szacun dla niej), ale ja jestem w ogóle w szoku jak dzieciaki się zmieniły przez 3 miesiące.
                                Na początku zdalne wyglądały tak, że między lekcjami dzieciaki zostawały przed monitorem i ze sobą rozmawiały. Po 2 tygodniach prawie wszystkie zaczęły znikać na przerwach przed komputerami/konsolami, wracały do zabawek i jakikolwiek kontakt z rówieśnikami praktycznie ustał. I generalnie coraz gorsza subordynacja w trakcie lekcji.

A teraz mamy rundę trzecią. O ile rozumiem pandemię, wiem że wirus może bardzo ciężko doświadczyć, o tyle boję się o rozwój dzieciaków w kolejnych latach, gdyż to się naprawdę mocno na nich odbija.
                                You'll take my life but I'll take yours too
                                You'll fire your musket but I'll run you through
                                So when you're waiting for the next attack
                                You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

Pracuję...
                                X