Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po 25 dniach zmagań sytuacja w miarę ok. Oczywiście bez żadnych testów w trakcie, ale post factum widać, że to jednak był brytyjczyk.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Nie odpuszczaj i regularnie wbijaj na infolinię w działkę "zmiana terminu" (tak co dwa, trzy dni) i na 99% złapiesz sporo wcześniejszy termin, to trwa minutę, dwie.
      W lokalnym punkcie szczepień też można złapać wcześniejszy termin, mamuśka ma rację
      Najbliższy punkt szczepień mam 500 metrów od domu a skierowanie mam na drugi koniec miasta więc spokojnie sobie we wtorek po Świętach tam przejdę i tyle. Zobaczymy.

P.S. Mama ma zawsze rację, nie zawsze zgodną ale ma

Komentarz

Wczoraj rejestrowałem 40-latków na 23 kwietnia (w dodatku był wybór Pfizer/Astra!), już mnie wali, że teoretycznie to jest poza kolejnością i burdel dalej trwa, tych którzy się zapisywali 1 kwietnia wywalili obligatoryjnie na terminy majowe a wczoraj spokojnie rejestrowałem na drugą połowę kwietnia z tych samych roczników, znajomi farciarze złapali termin bezpośrednio po świętach. Oczywiście dotyczy to tylko tych zapobiegliwych którzy skorzystali z formularza "szczepimy sie", który już jest wyłączony i jest po zabawie.

Nie odpuszczaj i regularnie wbijaj na infolinię w działkę "zmiana terminu" (tak co dwa, trzy dni) i na 99% złapiesz sporo wcześniejszy termin, to trwa minutę, dwie.
        W lokalnym punkcie szczepień też można złapać wcześniejszy termin, mamuśka ma rację
        I nie gadali na infolinii, że jest blokada na roczniki 40+ na kwiecień? Mojej żonie przedwczoraj powiedziała panna na infolinii, że owszem miałaby terminy na zaraz ale jest blokada na ludzi 40+.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta

I nie gadali na infolinii, że jest blokada na roczniki 40+ na kwiecień? Mojej żonie przedwczoraj powiedziała panna na infolinii, że owszem miałaby terminy na zaraz ale jest blokada na ludzi 40+.
          1 kwietnia blokada była, wczoraj już nie - nie wnikam już dlaczego, przecież mamy najlepszych na świecie menadżerów od informatyki.
          Pamiętaj, że chodzi tylko o tych którzy skorzystali z formularza na szczepimysie.gov, już go nie ma, zdjeli. Poza tym nie na infolinii tylko poprzez e-rezerwację czyli poprzez profil zaufany, działa też poprzez smsa, na infolini teoretycznie nie można wyjść poza 1961r.
          Co fajniejsze rejestracja miała być otwarta tylko dla tych ze stycznia i lutego, a rejestrowali się wczoraj nawet ci którzy wypełnili formularz 1 kwietnia rano!
          Mam nadzieję, że naświetliłem sytuację dostatecznie precyzyjnie. Dzisiaj nie wiem jak jest, domyślam się, że może być inaczej.
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ja formularz zdążyłem wypełnić 1 kwietnia rano, ale nie mam skierowania.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Ja formularz zdążyłem wypełnić 1 kwietnia rano, ale nie mam skierowania.
              I mieć nie będziesz! Skierowania są wystawiane w zasadzie tylko dla tych ze stycznia i lutego.
              Pozostaje Ci profil zaufany czyli e-rejestracja albo dzwoń z reklamacją na infolinię, to jest ten wyjątek, Tylko upieraj się, że masz potwierdzenie zgłoszenia. Mamy taki jeden przypadek i czekamy na oddzwonienie, tak, obiecali sprawdzić i zadzwonić! Tak było wczoraj, za dzisiaj nie odpowiadam.

Edit: tak to jest pisać i oglądać mecz. Ten brak skierowania to chodziło mi o to, że nie będzie kontaktu automatu. Nikt znany mi z marca i 1 kwietnia nie dostał informacji od automatu tylko musiał sam wbijać na e-rejestrację.
              Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ale przyjąć wersje ze mam potwierdzenie ze stycznia?

Przez e-rejetrację nie przejdzie, bo tam jest info że brak skierowania

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Nie, ta ściema nie przejdzie. Wyjaśnij, że z rana 1.04 wypełniłeś i możesz wysłać zdjęcie, dostałeś potwierdzenie na maila, potwierdziłeś klinięciem w link. Dam znać jak znajomy dostanie info, myślę, że to będzie już po świętach. Ten formularz od 8.00 zaczął coraz gorzej działać, więc mogło być niepełne potwierdzenie, te Twoje.

Komentarz

• I tak było na prawdę: wypełniłem formularz, dostałem maila i kliknąłem w link.

Jak możesz to daj później znać jak poszło u kumpla.

Komentarz

• Oczywiście, ale sam też zaatakuj infolinię, daj sobie szansę

Komentarz

1 kwietnia blokada była, wczoraj już nie - nie wnikam już dlaczego, przecież mamy najlepszych na świecie menadżerów od informatyki.
                        Pamiętaj, że chodzi tylko o tych którzy skorzystali z formularza na szczepimysie.gov, już go nie ma, zdjeli. Poza tym nie na infolinii tylko poprzez e-rezerwację czyli poprzez profil zaufany, działa też poprzez smsa, na infolini teoretycznie nie można wyjść poza 1961r.
                        Co fajniejsze rejestracja miała być otwarta tylko dla tych ze stycznia i lutego, a rejestrowali się wczoraj nawet ci którzy wypełnili formularz 1 kwietnia rano!
                        Mam nadzieję, że naświetliłem sytuację dostatecznie precyzyjnie. Dzisiaj nie wiem jak jest, domyślam się, że może być inaczej.
                        Dzisiaj jest już tak, że owszem można by zarejestrować na jakiś termin kwietniowy, ale jak dodała od razu babka z infolinii "na własną odpowiedzialność bo nie wiadomo czy ktoś się nie kapnie i nie anuluje Pani tego terminu". Ostatecznie żona nie zdecydowała się na zmianę, bo proponowany termin nie byłby jakoś wybitnie szybciej, ale wychodzi na to, że znowu można robić inaczej niż zapewniały władze. Myślę, że po świętach trzeba będzie spróbować poszukać czegoś w jakichś pipidówkach w promieniu 100 km od Warszawy, skoro jednak można (żona póki co pytała tylko Warszawę, bo jest średnio mobilna). Nie wierzę, że ludzie z roczników 60+ obstawili już wszystko w kwietniu.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Idą wybory w Rzeszowie to i znalazły się szczepionki. Jaja jak berety
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Tam w ogóle odbywa się wyborcza żenada.
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                              Tam w ogóle odbywa się wyborcza żenada.
                              Najpierw uwolnili roczniki aby znajomi zdarzyli się zaszczepić na wakacje, teraz robią żenadę na Podkarpaciu. PiS w pełnej krasie.
                              **** z wami, Bóg z Nami, Alleluja i do przodu, jazda z *******.
                              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• W pełnej/niepełnej, ale z opozycją z takimi teoriami...
                                Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
                                Najpierw uwolnili roczniki aby znajomi zdarzyli się zaszczepić na wakacje
                                ... i buraczanymi aferami dalej rządzą.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Pracuję...
                                X