Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Użytkownik bez skrzynki na listy twierdzi, że gdybyśmy normalnie testowali w ubiegłym roku to nie bylibyśmy w takiej czarnej dupie, czyli jedna z najgorszych jeśli nie najgorsza na świecie średnia zakażeń dziennie per capita jaka ma miejsce obecnie w Polsce.
    Słowacja przetestowała cały kraj i jakoś nie ustrzegło ich to od poważnych problemów.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Najważniejsze ze działa forumka i możecie sie dzielić swoimi przemyśleniami
      Czyli dalej "nic się nie stało, chłopaki, nic się nie stało"
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
        Edit: Aaa, właśnie zaczyna się Powszechny Spis Ludności, poprzez Internet, telefonicznie (to jest ciekawa opcja, podawać swoje dane przez telefon komuś tam) lub poprzez bezpośredni kontakt osobisty ze spisującym (w dobie covida to brzmi nieźle) ... życzę powodzenia.
        Bezpośrednio w tym roku nie robią. Tylko internet i infolinia.

Natomiast prawilnie przypominam że spis jest obowiązkowy a za uchylanie się od niego grozi grzywna
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

Czyli dalej "nic się nie stało, chłopaki, nic się nie stało"
          Stało się to, że zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami rządu 40 latkowie, będą mogli się zaszczepić w 2 połowie maja.
          Mega afera, rzond do dymisji.
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jakby ktoś z 40 latków był zainteresowany można się przepisywać na maj. I co więcej, można sobie wybrać szczepionkę, chociaż Dworczyk wczoraj twierdził, że nie będzie można. Pewnie znowu błąd systemu​​​​​​.
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Stało się to, że zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami rządu 40 latkowie, będą mogli się zaszczepić w 2 połowie maja.
              Mega afera, rzond do dymisji.
              A to, że jebnęła z hukiem cała rządowa infrastruktura cyfrowa to pikuś? Ten naturalny ddos był na poziomie możliwości grup hakerskich a co tu pisać o możliwościach ruskich czy skośnookich z różnych krajów! W razie czego "wyłączają" nas w sekundy bez walki

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Bezpośrednio w tym roku nie robią. Tylko internet i infolinia.
              Jeszcze kilka dni temu na stronach spisowych było info o rachmistrzach, tyle, że w końcowej fazie maj/czerwiec bo spis ma trwać praktycznie do końca czerwca..

Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                Jakby ktoś z 40 latków był zainteresowany można się przepisywać na maj. I co więcej, można sobie wybrać szczepionkę, chociaż Dworczyk wczoraj twierdził, że nie będzie można. Pewnie znowu błąd systemu​​​​​​.
                Bo juz by sobie odpuscił takie odpierdalanie tematu, nikt nie moze wybierac, nagle ci najbardziej poszkodowani 40 latkowie sobie wybiorą...

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Czekaj niech Sasinowi coś dadzą do zrobienia.
                  Mówisz i masz

Była szefowa Wiadomości TVP ma nową pracę. W podległej Jackowi Sasinowi Poczcie Polskiej - WP Wiadomości

Każda władza się wyżywi, w każdym kryzysie Aby nie było, że nie na temat:

Sweden: WHO Coronavirus Disease (COVID-19) Dashboard With Vaccination Data | WHO Coronavirus (COVID-19) Dashboard With Vaccination Data

Patrząc na ilość casów vs. zgony i wierząc tym liczbą ależ diametralna różnica wiosną zeszłego roku do zimy i wiosny tego roku Wnoski samemu można wyciągnąć
                  Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
                  http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• pacjent.gov.pl znowu leży
                    "Service unavailable"

PRowcy dobrej zmiany - potrzebujemy was. Trzeba znowu bronić.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                      pacjent.gov.pl znowu leży
                      "Service unavailable"

I piszę to śmiec, który zajesjestrowal się tylko po to, żeby napierdalac jedynie słuszną kodziarsk-lewacką prawdę objawiona

Komentarz

• Śmieci możesz poszukać u siebie w domu.
                        A jak chcesz mnie wyzywać zapraszam na priv, umożliwię ci to działanie w realu.

Komentarz

• Raz zaufałem Poczcie Polskiej i mnie to nauczyło, żeby nigdy więcej z ich usług nie korzystać. Niestety nauka kosztuje.

Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                          pacjent.gov.pl znowu leży
                          "Service unavailable"

Przecież to jest oczywiste. Urzędnikom w ministerstwach może nie płacą zbyt wielkich pieniędzy, ale już na projekcie można dobrze zarobić. Nie sądzę jednak, że takie pieniądze są warte taplania się w tym bagnie.
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Cytat z Dworczyka:
                            "Jest bardzo duże obciążenie systemu. Mamy 100-krotnie zwiększone obciążenie profilu zaufanego. Na sekundę próbuje zalogować się 500 osób. Prosimy o korzystanie z bezpłatnej infolinii, rejestracji przez internet lub wiadomości SMS - zaznaczył."

Ach, ci wredni obywatela co chcą skorzystać z rewelacyjnych systemów e-państwo!

Czy według tego "inaczej myślącego człowieka" infolinia jest bardziej wydajna od rżądowego systemu informatycznego? Czy on ma wszystkich za idiotów, czy tylko ten przekaz do idiotów kieruje czy może sam jest .... i przy okazji, "rejestracja przez internet" to coś innego od korzystania z "profilu zaufanego", tak wiem, z profilu zaufanego można i się korzysta z pewnych sieci niekoniecznie związanych z "internetem" ale to dotyczy dosyć wąskiego kręgu zainteresowanych.

500 na sekundę prób logowania załatwia system, no niezły ten system ..
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Cytat z Dworczyka:

500 na sekundę prób logowania załatwia system, no niezły ten system ..

Ja pierd*lę.... jeżeli "updejtujący" Dworczyka mądrala nie walnął babola i faktycznie jeden z kluczowych serwisów dla społeczeństwa nie potrafi udzwignąć 500 logowań na sekundę to jest to k*rwa dramat... Ja wiem, że jest zle... ale to byłby k*rwa dramat...
                              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Czepiacie się
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X