Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Aplikacja kwarantanna nie działa, system zapisów na szczepienia nie działa, opieka zdrowotna nie działa, lockdown nie działa, co jeszcze można spierdolić?
    Ja wczoraj wylądowałem z żoną i dzieciakami na testach na covid.
    Potwierdziłem przez link w wiadomości SMS,oczywiście do punktu pobrań nie można było się dodzwonić.
    Na miejscu kobieta z mordą,że "tych od SMS nie przyjmują" tylko umówionych telefonicznie .
    Usłyszała ,że jest chyba niepoważna i jak ma problem ,ma wołać swojego przełożonego.
    Jakby ktoś w nią tam granatem przywalił.....)
    Na sam koniec głupia się wygadała ,że gdzieś się tam spieszy.
    Burdel na kółkach i tyle.
    Jedyne co ,to wyniki były po 18 godzinach od pobrania.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Mnie zastanawia na jakiej zasadzie działają te „zlecenia na badania przeciwko COVID-19 wystawianych przez POZ”?
      Kiedy ja i moja rodzina przechodziliśmy tego COVIDA, liczby zakażonych były stosunkowo małe. Z tym, że nikogo z nas nie kierowano na testy tylko poprzez tą cała teleporadę każdemu z automatu dawano L4. Żadnych izolacji, żadnej kwarantanny, testów – po prostu L4 i do widzenia. Wśród moich znajomych w tamtym okresie zastosowano taka samą praktykę.
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Dzwonisz, opisujesz objawy (ew. coś dodajesz ) i dostajesz esemesem skierowanie.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
          Ja wczoraj wylądowałem z żoną i dzieciakami na testach na covid.
          Potwierdziłem przez link w wiadomości SMS,oczywiście do punktu pobrań nie można było się dodzwonić.
          Na miejscu kobieta z mordą,że "tych od SMS nie przyjmują" tylko umówionych telefonicznie .
          Usłyszała ,że jest chyba niepoważna i jak ma problem ,ma wołać swojego przełożonego.
          Jakby ktoś w nią tam granatem przywalił.....)
          Na sam koniec głupia się wygadała ,że gdzieś się tam spieszy.
          Burdel na kółkach i tyle.
          Jedyne co ,to wyniki były po 18 godzinach od pobrania.
          A burdel na kółkach to w jakim punkcie pobrań?. Rozbiłem kilka testów (wyjazdy zagr.), koledzy z pracy praktycznie raz w tygodniu i jakoś nie miałem większych problemów. Najczęściej w Alabie i jest ok. Wynik też zazwyczaj szybko. Jak załapię się rano, to 20-21 tego samego dnia mam wynik.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Dzwonisz, opisujesz objawy (ew. coś dodajesz ) i dostajesz esemesem skierowanie.
            Tak było i w naszym przypadku - telefon, opisanie objawów > L4....
            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

• Ale kiedyś sępili z tymi testami.
              Teraz wystarczy, ze w internetowym formularzu zaznaczysz osłabienie i ból głowy i dostaniesz skierowanie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Ale kiedyś sępili z tymi testami.
                Sępili, bo laboratoria miały takie moce przerobowe. Jeśli dobrze pamiętam, to na początku pandemii było to jakieś 5k testów na dobę.

Ps. Byli tu tacy, głównie użytkownik od braku skrzynki na listy (bo wygodniej jest podjechać na pocztę i zapytać czy nie ma awiza), którzy pisali "testy,testy,testy!!!!!" i to miała być recepta na pandemię. Ciekawe czy dalej tak twierdzą.

Komentarz

Mogli by się zdecydować, bo najpierw Astra zła dla starych, potem dla wszystkich, teraz dla młodych. Śmierdzi polityką na kilometr.
                  Oczywiście że tak. Gdzies latało info że ponoć Astra jedyna nie zarabia na szczepionkach ale tego nie weryfikowałem.

Dla mnie istotne jest to że Wielka Brytania szczepi Astra chyba cała populację i powoli wychodzą z czarnej dupy
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Myślę, że nie bez znaczenia dla renomy szczepionki Astry jest fakt, że robi ją firma/kraj spoza UE - ale to tylko takie moje dywagacje.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Sępili, bo laboratoria miały takie moce przerobowe. Jeśli dobrze pamiętam, to na początku pandemii było to jakieś 5k testów na dobę.

Ps. Byli tu tacy, głównie użytkownik od braku skrzynki na listy (bo wygodniej jest podjechać na pocztę i zapytać czy nie ma awiza), którzy pisali "testy,testy,testy!!!!!" i to miała być recepta na pandemię. Ciekawe czy dalej tak twierdzą.
                      Użytkownik bez skrzynki na listy twierdzi, że gdybyśmy normalnie testowali w ubiegłym roku to nie bylibyśmy w takiej czarnej dupie, czyli jedna z najgorszych jeśli nie najgorsza na świecie średnia zakażeń dziennie per capita jaka ma miejsce obecnie w Polsce.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Użytkownik bez skrzynki na listy twierdzi, że gdybyśmy normalnie testowali w ubiegłym roku to nie bylibyśmy w takiej czarnej dupie, czyli jedna z najgorszych jeśli nie najgorsza na świecie średnia zakażeń dziennie per capita jaka ma miejsce obecnie w Polsce.
                        Bo bezskrzynkowy COVID ma półroczny okres inkubacji
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Myślę, że nie bez znaczenia dla renomy szczepionki Astry jest fakt, że robi ją firma/kraj spoza UE - ale to tylko takie moje dywagacje.
                          Jest również - jeszcze ciągle - szczepionką "no-profit", w związku z czym jej cena jest niższa, co niekoniecznie musi odpowiadać konkurencji.
                          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Błąd systemu i tyle. Na chvj roztrząsać.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Gizo ja nie jestem ze Stolicy.
                              Ja rozumie ,że mają dużo ludzi .
                              W tym punkcie w którym byłem ,w ciągu godziny pobrali około 70-80 próbek ,co jak na mieścinę powiatową wydaje mi się dużo.
                              Ale pewne standardy powinny być zachowane.
                              A przynajmniej ich pozory.

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Dzisiaj o 8 z groszkami rozmawiałem osobiście z infolinią i miłą pani poinformowała mnie, że od 9 będzie automat obdzwaniał tych co co się zapisali przez formularz ze "szczepimy się gov.pl" ale przecież mogę spokojnie skorzystać z IKP. Znam kilka osób które z rana skorzystały z IKP bez tego mitycznego formularza z terminem na dzisiaj! - ergo Dworczyk łże. Co śmieszniejsze od kilku dni już był podejrzany ruch w okolicach wyrabiania profilu zaufanego i dzisiaj się sprawa wyjaśniła. Od cholery ludzi wiedziało dużo wcześniej o tym dzisiejszym "uwolnieniu" zapisów, ci co wiedzieli (skąd?) od północy klepali zapisy poprzez IKP po wykorzystaniu profilu zaufanego.
                                System pierdyknął przed 9 (epuap, IKP i parę innych państwowych usług elektronicznych) co w normalnym państwie skończyło by się "rzezią" na stanowiskach decydenckich a oni chcą jakiegoś admina wysadzić w powietrze bo rzekomo nie przestawił jakiejś opcji! Pisałem już o "jakości" naszych państwowych kadr informatycznych, mamy tutaj przykład jak na dłoni i kadry i decydenci są siebie warci

Edit: Aaa, właśnie zaczyna się Powszechny Spis Ludności, poprzez Internet, telefonicznie (to jest ciekawa opcja, podawać swoje dane przez telefon komuś tam) lub poprzez bezpośredni kontakt osobisty ze spisującym (w dobie covida to brzmi nieźle) ... życzę powodzenia.
                                Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X