Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Podobno te terminy kwietniowe dla czterdziestolatków to był błąd systemu i teraz bedą dzwonic i je przekłdac ludziom na maj.

Taki Prima Aprilis level master
    Osoby z grupy 40-59, które są zapisane na kwiecień, dostaną telefony z terminem szczepienia na drugą połowę maja - oświadczył Dworczyk.

Co za burdel.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Wczoraj słyszałem że Niemcy wstrzymują sczepienia Astra dla osób Poniżej 60 bo znowu przypadki z zakrzepica. Więc to i tak loteria
      Mogli by się zdecydować, bo najpierw Astra zła dla starych, potem dla wszystkich, teraz dla młodych. Śmierdzi polityką na kilometr.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Osoby z grupy 40-59, które są zapisane na kwiecień, dostaną telefony z terminem szczepienia na drugą połowę maja - oświadczył Dworczyk.

Co za burdel.
        Taki primaaprilisowy psikus

Jak to celnie ktos napisał na TT: do godz 10 udało im sie wkurzyc prawie wszystkich: najpierw tych starszych, że mlodzi będą przed nimi, potem tych młodych, że im zabiora świeżoprzyznane terminy.

Ale ja skoro przespałem wstępne zgłoszenia, to i tak niewiadomo kiedy...
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Taki primaaprilisowy psikus

Jak to celnie ktos napisał na TT: do godz 10 udało im sie wkurzyc prawie wszystkich: najpierw tych starszych, że mlodzi będą przed nimi, potem tych młodych, że im zabiora świeżoprzyznane terminy.

Ale ja skoro przespałem wstępne zgłoszenia, to i tak niewiadomo kiedy...
          Musisz czuwać. Nigdy nic nie wiadomo jak widać. Ja przeskoczę na maj, i tak nieźle. Ale kumpel dziś zapisał się z żoną na... dziś. Ciekawe czy zdążą mu przełożyć.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Znowu opozycja zaognia sytuację? No mogliby wreszcie przestać.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Do dzisiaj uważałem, że program szczepień idzie całkiem dobrze. Zapisy były organizowane sensownie, szczepienia szły w miarę sprawnie. Oczywiście są miejsca, gdzie nie są jeszcze zaszczepieni wszyscy chętni lekarze. Ale generalnie było dobrze, co też było widać w tempie szczepien na tle Europy.

No i w piz..du ...
              Wyszło jak zwykle. Kilka dni temu podali terminy zapisów dla kilku roczników by dzisiaj uwolnić zapisy dla ... nie wiadomo kogo ... niby dla tych co wcześniej zgłosili chęć. I niby można było się zapisać tylko po otrzymaniu telefonu (tak twierdzi Dworczyk). Tylko na teamsie z pracy już 3 osoby mi napisaly, że się zarejestrowały a wcześniej nigdzie się nie zgłaszali.

A konsekwencje są poważniejsze... w tej chwili nie działa nie tylko system rejestracji ale także system do obsługi szczepien.

Miało być tak pięknie... a wyszło jak zwykle.

Komentarz

• Bądź dzielny i wytrzymaj ze świętowaniem do czasu końca spotkania na teamsach. Ewentualnie wyłącz kamerkę żeby kogoś nie zgorszyć.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Moich rodziców najpierw zgłosiłem w styczniu, ale okazało się, że to jedynie wyrażenie chęci szczepienia. No nic, zgłosiłem ich jeszcze pierwszego dnia, gdy ruszyły zapisy dla ich grupy wiekowej i mieli czekać na telefon z podanym terminem i miejscem. Nikt nie zadzwonił więc w poniedziałek ja zadzwoniłem. No i okazało się, że zapomnieli oddzwonić, wszystkie terminy w moim powiecie do końca kwietnia(?) są już zajęte. Zaproponował coś tam w maju, ale ostatecznie zapisałem ich na połowę kwietnia do Siedlec więc dobre 40km od domu. Co ciekawe, polecił, aby pójść razem z rodzicami, bo być może ktoś nie przyjdzie i wtedy będą brać ludzi spoza grupy z korytarza, żeby nic się nie zmarnowało.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Bądź dzielny i wytrzymaj ze świętowaniem do czasu końca spotkania na teamsach. Ewentualnie wyłącz kamerkę żeby kogoś nie zgorszyć.

Nie widzę tu powodów do świętowania. Być może czegoś nie dostrzegam.
                    Napisz jeszcze, że to nie wina organizatorów szczepien tylko opozycji i że nie można było uniknąć dzisiejszego burdelu.
                    Cześć polityków PiSu myślała, że to prima aprilis. Oficjalny profil rządowy pisał "... zgodnie z zapowiedziami, zdecydowaliśmy się na wystawienie skierowanie dla osób młodszych...". Jakimi zapowiedziami?

Osoby z nowych zapisów dostały terminy takze na dzisiaj! Dworczyk twierdzi, że te terminy będą przekładane, szczepienia dzisiaj stoją. A według dotychczasowych zasad, jak przegapiłeś swój termin, trafiałeś na koniec kolejki.

Każdy dzień to kilkaset zgonów covidowych i kilkaset zgonów ze względu na niedziałająca służbę zdrowia. Zwolennik PiSu ma z tego bekę. To już problem psychiczny.
                    Ostatnio edytowany przez KrzychuS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Bądź dzielny i wytrzymaj ze świętowaniem do czasu końca spotkania na teamsach. Ewentualnie wyłącz kamerkę żeby kogoś nie zgorszyć.

Człowieku, przez głupotę rzadzacych masz dziś dramaty niewinnych ludzi a Ty sobie jaja robisz. Zastanów się raz porządnie co Ty czasem pierdolisz, bo to jest ***** dramat.

Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                        Taką ciekawostkę pan niedzielski powiedział:

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...-mniejsza.html

Im mniej testów tym mniej zakażonych, a to oznacza, że lockdown zadziałał. Brawo rząd.

Chyba tak naprawdę (jesteśmy) w trakcie - odparł minister. Podkreślił, że nie dysponuje jeszcze najnowszymi danymi dotyczącymi liczby zakażeń, natomiast w ostatnim czasie doszło do zmniejszenia liczby zleceń na badania przeciwko COVID-19 wystawianych przez POZ. Jak tłumaczył, ich średnia dzienna liczba spadła z ok. 38 tys. do 35 tys.
                        - Widać pewien sygnał, ale na razie nie interpretowałbym go tak jednoznacznie pozytywnie, bo zawsze w okresie przedświątecznym mamy zmniejszoną liczbę badań - wskazał minister.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raport...ampaign=chrome
                        Brzmi trochę inaczej, co?

Ale tak to jest jak się bezmyślnie przeklejać różne gadzinówki i na tej podstawie ******** się kocopoły.

Komentarz

• Aplikacja kwarantanna nie działa, system zapisów na szczepienia nie działa, opieka zdrowotna nie działa, lockdown nie działa, co jeszcze można spierdolić?
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                            Aplikacja kwarantanna nie działa, system zapisów na szczepienia nie działa, opieka zdrowotna nie działa, lockdown nie działa, co jeszcze można spierdolić?
                            Najważniejsze ze działa forumka i możecie sie dzielić swoimi przemyśleniami
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Dworczyk: mieliśmy dziś 2 małe potknięcia. Przepraszamy

Aha. Spoko Michał.
                              Brak nowelizacji programu, brak poinnformowania Ministra Zdrowia, samolwolka i wyjebanie systemu w kosmos. Luzik.

Ostatnio edytowany przez Złoty_Orzeł; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Brzmi trochę inaczej, co?

Ale tak to jest jak się bezmyślnie przeklejać różne gadzinówki i na tej podstawie ******** się kocopoły.
                                Ech, żebyś jeszcze zrozumiał co jest tam napisane i co ja napisałem.

Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                                Aplikacja kwarantanna nie działa, system zapisów na szczepienia nie działa, opieka zdrowotna nie działa, lockdown nie działa, co jeszcze można spierdolić?
                                Czekaj niech Sasinowi coś dadzą do zrobienia.
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X