Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chyba kluczowy weekend przed nami. Szkoda, że pełny lockdown nie wszedł już dzisiaj, bo wtedy byłoby widoczne czy tendencja za kilka dni ulegnie odwroceniu. Teraz najważniejsze pytanie kiedy wejdziemy w setki nowych przypadków dziennie.

Komentarz

• Kilka dni temu obczajałem via google na anglojęzycznych stronach medycznych, co to jest ten koronawirus. Notatek nie robiłem, więc napiszę co zapamiętałem: sqrwiel jest bardzo podobny do wirusa SARS i wykorzystuje podobne mechanizmy do infekowania, tzn. podobnie przyczepia się do komórki i podobnie się do niej "wlewa", a że ma rozbudowane te wypustki, ową "koronę", to "zaczepianie się" przychodzi mu łatwiej. W przypadku płuc skutecznie zaatakowana komórka przestaje pełnić swoje funkcje i "przejęta" przez wirusa infekuje kolejne. Stąd ten mechanizm pogarszania się stanu chorego aż do niewydolności oddechowej - i nie jest to mechanizm ujawniony ostatnio, tylko od samego początku, tyle że w najcięższych, najgorzej rokujących przypadkach.
      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
      Up the Anchor!

Komentarz

• Polska będzie największym w Unii beneficjentem funduszu przeznaczonego na walkę ze skutkami epidemii koronawirusa i otrzyma ponad 7,4 mld euro. Fundusz, który jeszcze we wtorek miał wynieść 25 mld euro, w tym 1 mld dla Polski, został - jak wynika z dokumentu ogłoszonego w piątek przez Dyrekcję ds. Budżetu UE - podwyższony nieoczekiwanie do 37,3 mld euro.
        I co, 2k zakażonych to farmazon?
        20% środków dla nas przy sytuacji w Italii, Hiszpanii czy Francji.
        Kurvy.

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
          Kilka dni temu obczajałem via google na anglojęzycznych stronach medycznych, co to jest ten koronawirus. Notatek nie robiłem, więc napiszę co zapamiętałem: sqrwiel jest bardzo podobny do wirusa SARS i wykorzystuje podobne mechanizmy do infekowania, tzn. podobnie przyczepia się do komórki i podobnie się do niej "wlewa", a że ma rozbudowane te wypustki, ową "koronę", to "zaczepianie się" przychodzi mu łatwiej. W przypadku płuc skutecznie zaatakowana komórka przestaje pełnić swoje funkcje i "przejęta" przez wirusa infekuje kolejne. Stąd ten mechanizm pogarszania się stanu chorego aż do niewydolności oddechowej - i nie jest to mechanizm ujawniony ostatnio, tylko od samego początku, tyle że w najcięższych, najgorzej rokujących przypadkach.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Aż szkoda odpowiadać temu debilowi z wilkiem i celtem. Dziwie się, że komuś się chce wchodzić w polemiki:

Ale :

-nie chodzimy na siłownie
            - nie chodzimy na pizze z duperą

Co robimy?

Siedzimy na dupie w domu.
            LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
              Pierwszych 7 dni od zarażenia podobno
              Przy 95 percentylu na poziomie 12,5 dnia ma to średni sens.

To są swoiste objawy...przy objawach. W sensie jak ktoś jakieś ma, to ma właśnie takie.

Jeden będzie miał objawy po 4 dniach, inny po 12, inny po 21 (to jest bardziej dyskusyjne)

Okres inkubacji (a tym samym pojawienia się objawów..z grubsza ) to według
              - WHO 2-10 dni
              - Chińskiego Rządu 10-14 dni
              - CDC 2-14 dni
              - Chińskich lekarzy najczęściej 3-7, do 14

Ale problemem są osoby...bezobjawowe - i to jest jedna z głównych różnic z grypą.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                Aż szkoda odpowiadać temu debilowi z wilkiem i celtem. Dziwie się, że komuś się chce wchodzić w polemiki:

Ale :

-nie chodzimy na siłownie
                - nie chodzimy na pizze z duperą

Co robimy?

Siedzimy na dupie w domu.
                Dobrze łobuziaku . Siedź na dupie tydzień , dwa , miesiąc ile tam chcesz. Posmaruj czymś tyłeczek bo po kilku dniach zacznie bolec. A gdy tylko zdejmą zaostrzenia wybiegnij na ulice i poprzybijaj piateczki z wszystkimi dookoła. Bo wirus znikł. Nie ma . Zero . Null. I wszyscy daliście radę .

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                  Dobrze łobuziaku . Siedź na dupie tydzień , dwa , miesiąc ile tam chcesz. Posmaruj czymś tyłeczek bo po kilku dniach zacznie bolec. A gdy tylko zdejmą zaostrzenia wybiegnij na ulice i poprzybijaj piateczki z wszystkimi dookoła. Bo wirus znikł. Nie ma . Zero . Null. I wszyscy daliście radę .
                  No ale właśnie dzięki temu dzisiaj Chińczycy mieli 2547 razy mniej nowych zachorowań niż wczoraj sami Włosi...bo właśnie na tym polega kwarantanna, która, za mhhh kilka dni będzie faktem.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    No ale właśnie dzięki temu dzisiaj Chińczycy mieli 2547 razy mniej nowych zachorowań niż wczoraj sami Włosi...bo właśnie na tym polega kwarantanna, która, za mhhh kilka dni będzie faktem.
                    Ale ja tego nie neguje.
                    I uważam ze to jedyna słuszna droga.
                    I wiem ze siedzi gdzieś tam paru panów i liczy i liczy „ w która stronę idziemy”.
                    Bardziej nie przemawia do mnie to zero/ jedynkowe liczenie.
                    To nie jest tak , ze posiedzimy 2-3 tygodnie w domu , w którymś momencie państwo zdejmie zaostrzenia i mam wrażenie ze dla wielu wirus zniknie. Tak jak już wspominałem za machnięciem różdżka. I wrócą/ wrocimy do normalnego trybu życia z uśmiechem na twarzy jak to pokalismy wirusa.

Komentarz

• Mocne.

Komentarz

• Runi, wilk co nie wie, że wilki żyją w stadzie
                        Słuchaj spierdolino umysłowa, bo inaczej trudno Cię nazwać:

1. Siedzę na dobrowolnej kwarantannie z 2 dzieci i żoną od poniedziałku.
                        2. Na idiotów twojego pokroju nie trzeba kija, trzeba bata. PiSu nie lubie, ale popieram działania. Wprowadzają bat właśnie na takich debili jak Ty. Pytasz "czy siłka działa?". No *****! Ludzie stają na rzęsach, żeby ograniczyć rozwój epidemii, a Ty niedojebany początkujący koksie chcesz na siłke latać. Szkoda słów.
                        3. Jak zdejmą cokolwiek to przesiedzę ****** miesiąc na chacie czekając, aż ludzie, którym media powiedzą "można wyjść" to zrobią. Wśród nich będziesz i Ty, spocony dzban na pierwszej siłce, którą otworzą w Twojej wichurze.
                        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Rozumiem przerzucane się argumentami, ale po uja te epitety.

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                            Słuchaj spierdolino umysłowa, bo inaczej trudno Cię nazwać:

1. Siedzę na dobrowolnej kwarantannie z 2 dzieci i żoną od poniedziałku.
                            2. Na idiotów twojego pokroju nie trzeba kija, trzeba bata. PiSu nie lubie, ale popieram działania. Wprowadzają bat właśnie na takich debili jak Ty. Pytasz "czy siłka działa?". No *****! Ludzie stają na rzęsach, żeby ograniczyć rozwój epidemii, a Ty niedojebany początkujący koksie chcesz na siłke latać. Szkoda słów.
                            3. Jak zdejmą cokolwiek to przesiedzę ****** miesiąc na chacie czekając, aż ludzie, którym media powiedzą "można wyjść" to zrobią. Wśród nich będziesz i Ty, spocony dzban na pierwszej siłce, którą otworzą w Twojej wichurze.
                            Dobrze łobuziaku. Jak już żona wytrze Ci pot z czoła i piankę z buzi z podniecenia po użyciu jakże wyszukanych epitetów ( mam nadzieje ze tylko z czoła ) to zaczniesz czytac madrze , a także wyłapywać to co jest dosłowne , to co jest ironia , a co trzeba czytać między wierszami.
                            Ale dla Twojej informacji jutro spotkam się z innym niedojrbanym początkującym koksem, i we dwójkę w zamkniętym budynku siłowni będziemy sobie siedziec. W całe 2 osoby . Będziemy pluć , kapać potem i co tam sobie jeszcze wymyślisz. I Ty jutro na swoim tyłeczku zamkaniety na cztery spusty spędzisz dzień z czterema osobami , a ja spełnię przyjemności i spotkam całe trzy osoby

Ps. Nie odpisuj. Ja nie mam zamiaru rozwalać tematu.
                            Ostatnio edytowany przez Runi; 55583.

Komentarz

• #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                                Mocne.

https://twitter.com/giopontic1/statu...584150530?s=19
                                Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

Pracuję...
                                X