Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

Ja swoje dziś też puściłem na ogród w kurtce wiosennej i lekkiej czapce, jednak po 5 minutach zreflektowałem się że przesadziłem
    Do teraz latają w bluzie i mam nadzieję nie mieć problemów w nocy. A propo innych rodziców, to nie zapomnę jak mi mama powtarzała że taka pogoda jest najbardziej zdradliwa i najłatwiej się przeziębić
    A dziś również mama powiedziała mi, ze gdzieś wyczytała, ze nie zarazisz się COVIDem jeśli jesteś przeziębiony, podobno jacyś naukowcy doszli do takich wniosków.
    Niestety tego typu zabobony są propagowane głównie przez naszych rodziców czy dziadków.
    Mity typu nie noś bo przyzwyczaisz albo fetysz odnośnie zakładania skarpet nawet w 25 stopni dalej ma się dobrze.
    Kiedyś swojemu dobremu koledze zwróciłem uwagę wysyłajac link z portalu medycznego odnośnie tego jak ubierać dziecko ale na nic się zdało.

Mój krasnal kończy rok, oprócz covida który przeszedł łagodnie ma koncie trzy katarki. Mniej od rówieśników którzy są ubierani jak na Sybir.
    U nas nawet zimą okno w nocy otwarte, tak żeby temperatura utrzymywała się koło 22, 23 stopni. Nie wyobrażam sobie mieszkać w takim tropiku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Niestety tego typu zabobony są propagowane głównie przez naszych rodziców czy dziadków.
      Mity typu nie noś bo przyzwyczaisz albo fetysz odnośnie zakładania skarpet nawet w 25 stopni dalej ma się dobrze.
      Kiedyś swojemu dobremu koledze zwróciłem uwagę wysyłajac link z portalu medycznego odnośnie tego jak ubierać dziecko ale na nic się zdało.

Mój krasnal kończy rok, oprócz covida który przeszedł łagodnie ma koncie trzy katarki. Mniej od rówieśników którzy są ubierani jak na Sybir.
      U nas nawet zimą okno w nocy otwarte, tak żeby temperatura utrzymywała się koło 22, 23 stopni. Nie wyobrażam sobie mieszkać w takim tropiku.
      U nas podobnie. Plus co jesień i wiosna obowiązkowe "inhalacje" nad Bałtykiem
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Rewolucję zacznij od siebie ;-)
        Nie podpuszczaj
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Ruszyły zapisy na szczepienia dla czterdziestolatków - ci którzy wcześniej zgłosili chęć mogą mieć na swoim IKP skierowanie i się zapisać; znajomym się udało na przyszły tydzień.
          Ja oczywiście olałem jakies zgłaszanie wcześniejszego zainteresowania ale może ktoś był bardziej zapobiegliwy.

TO NIE PRIMA APRILIS
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Uruchomili bo mają 1,8mln wolnych szczepionek do maja. Tak mówi Dworczyk. Zapisy są dla tych co wcześniej kliknęli, że chcą się szczepić. Mi się udało
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• pajcent.gov.pl już wisi. Nie da się wejść na stronę logowania.

Komentarz

• Mnie się rano udało wypełnic tylko ten formularz zgłoszeniowy, a 5 minut później jak chciałem wypełnić dla żony to już nie dawało rady wejść.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Taką ciekawostkę pan niedzielski powiedział:

Do sytuacji epidemicznej odniósł się szef resortu zdrowia Adam Niedzielski. - Patrząc na ostatnie trzy dni mamy jeden pozytywny sygnał, dotyczący zleceń na testy wystawianych przez POZ - powiedział informując, że liczba ta spadła. Zastrzegł, że w okresie przedświątecznym ludzie mniej chętnie się badają.
                  https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...-mniejsza.html

Im mniej testów tym mniej zakażonych, a to oznacza, że lockdown zadziałał. Brawo rząd.
                  Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                  I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Ale z przytoczonej wypowiedzi wynika właśnie, że oni są świadomi, że mniej osób się testuje z uwagi na Święta i ogłaszają tego jako swój sukces.

Komentarz

• Ja rozumiem że mają wolne szczepionki i chcą je wykorzystać ale trochę to mało śmieszne jeśli słyszy się że 40 latek ma szczepienie za 3 tygodnie a moja teściowa już drugi raz ma przekładany termin majowy....
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Ale z przytoczonej wypowiedzi wynika właśnie, że oni są świadomi, że mniej osób się testuje z uwagi na Święta i ogłaszają tego jako swój sukces.
                        Pytanie jest czy byli tego świadomi tydzień temu wprowadzając lockdown?
                        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Piękny wałek dla znajomych którzy wiedzieli o uruchumienia zapisów w nocy. Zamiast puszczać po kolei roczniki najlepiej puścić 20. Dla przykładu mój ojciec rocznik 61, miał mieć zapisy 12 kwietnia, fajnie że zapisali się przed nim np. 40 latkowie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Ja rozumiem że mają wolne szczepionki i chcą je wykorzystać ale trochę to mało śmieszne jeśli słyszy się że 40 latek ma szczepienie za 3 tygodnie a moja teściowa już drugi raz ma przekładany termin majowy....
                            Zgadza się. I jeszcze jedno: ludzie pod 70 lat dostaną Astrę, a młodsi Pfizera.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Podobno te terminy kwietniowe dla czterdziestolatków to był błąd systemu i teraz bedą dzwonic i je przekłdac ludziom na maj.

Taki Prima Aprilis level master

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Zgadza się. I jeszcze jedno: ludzie pod 70 lat dostaną Astrę, a młodsi Pfizera.
                                Wczoraj słyszałem że Niemcy wstrzymują sczepienia Astra dla osób Poniżej 60 bo znowu przypadki z zakrzepica. Więc to i tak loteria
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X