Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Jest tez gdzieś zachowanie zdrowego rozsądku. Ile tak ludzie posiedzą na dupach uważasz dwa , trzy tygodnie ? A później wirus zniknie jak za pomocą magicznej różdżki czy jak ? Bedzie. Trzeba się nauczyć żyć i funkcjonować i tak jak najbardziej unikać skupisk ludzi i słuchać się zaleceń tych Wyzej . A uwierz albo i nie ze w ostatnich dniach jedyne istoty z którymi miałem kontakt poza zakupami była partnerka i pies. Wiec można żyć i uważać na siebie i innych.
    Zgadzam sie ws. zdrowego rozsądku. Zgadzam się, że wizja może być pojebana tj. że to kurestwo nie zniknie. Nawet nie chce sobie wyobrażać takiej przyszłości. A i sądzę, że za 2-3 tyg będzie gorzej, a nie lepiej. Nie mówiąc i różdżce typu wyczyściło się o normal life.

Ale - nie wiem jak interpetujesz kontakt z drugą istotą. Zakładam, że cielesny. A z tego co czytam (nie wiem już co prawdą co nie) to cholerstwo może być i w powietrzu, i na rzeczach itp. Tak więc ja bym sie pękał zamkniętego pomieszczenia z zapoconymi ludźmi, nawet gdybym nie sklejał z nimi piątek.
    Ostatnio edytowany przez Kempes; [ARG:4 UNDEFINED].
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• A na grypę nie chorowałem nigdy odkąd realnie pamiętam (jakieś 20-25 lat). Więc to mi tak średnio pasuje...

Komentarz

• To dobrze, życzę zdrowia.

p.s. Korona powoduje problemy z oddychaniem, na tym etapie raczej powinny się już objawić więc raczej, z naciskiem na raczej, to tylko grypa.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Krzysiek jak infolinie głuche to może do mazowieckich szpitali zakaźnych dzwoń https://www.gov.pl/web/koronawirus/lista-szpitali

Ps. Chociaż się domyślam, że to może być jeszcze większa chujnia z dodzwonieniem..
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
            Zamrożenie ruchu granicznego i uszczelnienie granic to teraz priorytet - jeżeli zastosowana przez Rząd strategia ma przynieść skutki. Przecież przyjęta przez Brytyjczyków postawa "niech się to przetoczy - kto przeżyje, ten żyw będzie" powoduje, że każdy Brytol staje się potencjalną bombą biologiczną. I rozwaliło mnie to, że Brytyjczycy stawiają na utrzymanie łańcucha dostaw - jeśli sytuacja naprawdę im pierdolnie, to nie będzie żadnego łańcucha.
            Będzie - łańcuch klientów do zakładów pogrzebowych.
            (to tak w ramach czarnego humoru)

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              To dobrze, życzę zdrowia.

p.s. Korona powoduje problemy z oddychaniem, na tym etapie raczej powinny się już objawić więc raczej, z naciskiem na raczej, to tylko grypa.
              Za WHO, na podstawie 55 000 przypadków z Chin
              Gorączka 87,9%
              Suchy kaszel 67,7%
              Zmęczenie 38,1%
              Odkrztuszanie plwociny 33,4%
              Płytki oddech 18,6%
              Ból mięśni lub stawów 14,8%
              Ból gardła 13,9%
              Ból głowy 13,6%
              Dreszcze 11,4%
              Nudności lub wymioty 5%
              Zatkany nos 4,8%
              Rozwolnienie 3,7%
              Krwioplucie 0,9%
              Przekrwienie spojówek 0,8%
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Też nie żartuję:
                Weź głęboki wdech, odczekaj kilkanaście sekund, wypuść powietrze. Jeśli nie poczujesz nic specjalnego, to w zasadzie nie masz zmartwienia, to tylko grypa (ale z przybliżeniem). Jeśli poczujesz jakikolwiek dyskomfort, nie chcę nic sugerować, to dzwoń dalej

Niech ktoś Ci jutro (a może w nocnej aptece) kupi jakiś test na grypę, to możesz Ci ulży.

Aaa, i tabletki z cynkiem od zaraz!
                To praktyczny test, czy tak sobie wymyśliłeś...

Komentarz

• Buziek, ale na jakim etapie choroby te procenty? Poza tym, właśnie te wstrzymanie oddechu jest testem, jeśli "normalnie" nie ma z oddechem żadnego problemu a powstrzymanie powoduje jakiś dyskomfort to może być objaw. Wirus złazi do płuc

Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Nie mam ochoty na przepychanki słowne w takiej sytuacji. Nie jestem lekarzem i nie mam zamiaru nic wymyślać.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                    Infolinia ws koronawirusa - dodzwonić się nie można. Czekam >3 h na oddzwonienie (ponoć mają).
                    Nr sanepidu Warszawa - abonent niedostępny.

Spoko.
                    A nie dzwonię się pożalić - zbijam temp z 38 st.
                    Jakby ktoś miał jakikolwiek numer gdzie można się dodzwonić i pogadać (oby na tym się skończyło) - prośba o info na priv.
                    Serio piszę, to nie żart.
                    Wrzucę i na ogólny, być może komuś jeszcze się przyda. Dwa dni temu około 16stej chciałem skonsultować objawy przeziębienia - nie udało mi się dodzwonić na infolinię NFZ, natomiast tutaj bez problemu: 22 505 11 88 (infolinia PZU, oczywiście bezpłatna).

Zdrowia koledze życzę!

Komentarz

• Człowiek zaczyna mieć taką apokaliptyczną schizę, że jak już się uspokoi to ma z siebie niesamowitą bekę
                      Jechałem do pracy, minąłem dwie karetki na bombach, policja też się kręciła, na stacji benzynowej miałem wrażenie, że każdy na mnie patrzy, a pani sprzedawczyni powiedziała "dobranoc" takim tonem jakby żegnała się na zawsze
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                        Praktyczny. Bada, na ile prawidłowo funkcjonują Ci płuca - dotleniają krew. Im dłużej jesteś w stanie wytrzymać na jednym wdechu bez objawu duszności, tym lepiej.
                        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                        Up the Anchor!

Komentarz

Buziek, ale na jakim etapie choroby te procenty?
                          Pierwszych 7 dni od zarażenia podobno
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Praktyczny. Bada, na ile prawidłowo funkcjonują Ci płuca - dotleniają krew. Im dłużej jesteś w stanie wytrzymać na jednym wdechu bez objawu duszności, tym lepiej.
                            Ciekawe co mają zrobić aktywni od 11 lat palacze
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

Zamrożenie ruchu granicznego i uszczelnienie granic to teraz priorytet - jeżeli zastosowana przez Rząd strategia ma przynieść skutki. Przecież przyjęta przez Brytyjczyków postawa "niech się to przetoczy - kto przeżyje, ten żyw będzie" powoduje, że każdy Brytol staje się potencjalną bombą biologiczną. I rozwaliło mnie to, że Brytyjczycy stawiają na utrzymanie łańcucha dostaw - jeśli sytuacja naprawdę im pierdolnie, to nie będzie żadnego łańcucha.
                              Tu sie nic nie zmienia,zero zaostrzen. Non stop tylko pieprza o myciu rak. Gdyby nie inne federacje to watpie,ze zdecydowaliby sie zawiesic rozgrywki. Totalnym nieporozumieniem bylo wpuszczenie kilku tys. kibicow Atletico na Anfield. Czekam az Merseyside zmieni sie w druga Lombardie. Byc moze w czasie 2 wojny swiatowej mogli miec w dupie spadajace bomby i nadal chodzili do pubow. Teraz jednak maja doczynienia z przciwnikiem przed ktorym nie ostrzega ich syreny alarmowe.
                              "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                                Ciekawe co mają zrobić aktywni od 11 lat palacze
                                Rzucić k..wa palenie! Zrobiłem to 20 lat temu, można? można!

p.s. Kosztem jakiegoś kilograma na rok, właśnie próbuję pozbyć się balastu

Komentarz

Pracuję...
                                X