Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Bo możesz wypierdolić tu rozprawę doktorską, na temat mych błędów językowych - które tak jak 99% reszty społeczeństwa są również mym udziałem.

Tylko że DLA MNIE pisanie słowa Polak/Polska/Legia/Warszawa może świadczyć o dwóch opcjach
    Nauczyłeś się poprawnie pisać 4 słowa, w każdym twoim wysrywie popełniasz błędy, ale jak ktoś popełni błąd w tych 4 które wykułeś na pamięć () to ch mu w du albo *****, ćwierćinteligent itd. A największym debilem to jesteś tutaj Ty, bo nawet ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytać paru zdań, albo potrafisz ale za ***** nie potrafisz się odnieść i wtedy zaczyna się obrażanie albo wyśmiewanie. Typowe dla fanatyków pisu, peło czy innych kodziarzy. EOT z mojej strony, bo żeby Ci Kaczyński z Matim na ryj nasrali to i tak byś mówił, że to maseczka oczyszczająca.
    ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
    Jest o wiele gorsza od przegranej,
    ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
    a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      TNTP to już do reszty?.
      Atencjuszowi znów udało się durnym postem rozpętać gównoburzę - cel osiągnięty. Znów może walczyć z całym światem

Komentarz

• Zamieszczone przez Talar Zobacz posta

Nauczyłeś się poprawnie pisać 4 słowa, w każdym twoim wysrywie popełniasz błędy, ale jak ktoś popełni błąd w tych 4 które wykułeś na pamięć () to ch mu w du albo *****, ćwierćinteligent itd. A największym debilem to jesteś tutaj Ty, bo nawet ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytać paru zdań, albo potrafisz ale za ***** nie potrafisz się odnieść i wtedy zaczyna się obrażanie albo wyśmiewanie. Typowe dla fanatyków pisu, peło czy innych kodziarzy. EOT z mojej strony, bo żeby Ci Kaczyński z Matim na ryj nasrali to i tak byś mówił, że to maseczka oczyszczająca.
        jak masz ochotę to zapraszam kurewko na prv

Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta

Atencjuszowi znów udało się durnym postem rozpętać gównoburzę - cel osiągnięty. Znów może walczyć z całym światem
        nie z całym światem tylko pajacami twego pokroju
        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          TNTP to już do reszty?

Kilka razy zwykła koronka robiła do mnie podchody, ale koronoświrus brytyjski w końcu skutecznie mnie dopadł.
          daleko mi do ciebie (na szczęście)
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Długo jeszcze będą tolerowane takie obrazy tutaj?

Nerwy dzbanów puściły po tym jak zebranie pod Torwarem było
            q[-_-]p

Komentarz

Jak można się pomylić w słowie które jest kluczowe we własnym samookreśleniu się.
              Pomyłki się zdarzają. Po prostu.

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Ja kurewsko się cieszę, że dokonujesz rozkładu nie tylko logicznego mych wypocin, ale również analizy syntaktycznej/składniowej, ale mhhh jak to ma się do "problemu".

Bo możesz wypierdolić tu rozprawę doktorską, na temat mych błędów językowych - które tak jak 99% reszty społeczeństwa są również mym udziałem.
              Nie nazwałbym tego rozkładem czy analizą, tylko po prostu uważnym czytaniem. No i przyznam, że opisywanie własnej radości jako "kurewskiej", jest nieco, hmm, awangardowe, jak na kibolskie forum. No ale świat idzie do przodu. Ja w każdym razie uznaję to za pewną niezręczność i nie zamierzam Ci na poważnie zacząć wytykać kurewstwa.

Tylko że DLA MNIE pisanie słowa Polak/Polska/Legia/Warszawa może świadczyć o dwóch opcjach

- albo ktoś robi to celowo i za to **** MU DO DUPY
              - albo ktoś jest skończonym idiotą - czy tak jak to nazwałem ćwierćinteligentem i wypowiedź takiej osoby chociażby o systemie edukacji jest
              Skoro widzisz wyłącznie dwie takie opcje, to cóż - moim zdaniem brak Ci wyobraźni i przez to możesz doprowadzić się do fałszywych wniosków. Ciekawe, że wielokrotnie krytykowałeś przy różnych okazjach doktrynerstwo, monochromatyczne postrzeganie świata itp, a tu taka prosta dychotomia. Medycyna byłaby na pewno wdzięczna, gdybyś opisał swoją metodę diagnozowania idiotyzmu.

Ale ok dla Ciebie ortograf to ortograf i czy pierdolnie się nie wstawiając kropki (TAK JAK TY W OSTATNIM SWOIM POŚCIE - w sumie idąc Twym tropem powinienem przelecieć ostatnich Twych sto postów, by dumnie napisać przyganiał kocioł garnkowi) jest dla Ciebie tym samym co napisanie dajmy na to rzułf (rozumiem, że masz takie samo zdanie o autorze takiego tekstu )
              Otóż nawet się poprawiłem i kropkę usunąłem. Bo tworu, który nie jest wypowiedzeniem sensu stricto, nie ma potrzeby zamykać kropką. https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Kr...ego;18344.html A Tak interpretuję przedstawienie hierarchii "rażenia". Tam nawet nie ma orzeczenia.

I tak jak pisałem wyżej - ja się nie czepiałem i nie zamierzam czepiać tego, że popełniasz gdzieś błędy w swoich wypowiedziach. Sam popełniam ich wiele. Wyliczyłem Twoje w jednym miejscu, bo sam z błędu zrobiłeś swój jedyny argument.

ps3. ten związek frazeologiczny kompletnie mnie nie przekonuje - masz to gdzieś opisane
              https://translax.eu/wszystko-o-cudzy...wnosci-zapisu/
              Może nie bardzo potrafię jasno wyłożyć o co chodzi. Dopiero dochodzę do siebie po wczorajszych "emocjach" i jestem jeszcze przed śniadaniem W linku nie ma bezpośredniego wyjaśnienia, ale opierajac się na treści, moim zdaniem, tam gdzie wskazałem, czyli w uzsadanieniu użycia tego sformułowania, "bałagan na strychu" powinien być traktowany jako cytat z jego pierwszego użycia. Z tego samego powodu, sam wziąłem go w cudzysłów tutaj. Bo piszę o tym określeniu, a nie faktycznie używam tego co ze soba niesie.

ps4. co do także, do trafiony zatopiony - do tej pory pisałem, tak jak pisałem NIE MAJĄC ŚWIADOMOŚCI że piszę to w zły sposób (tak na logikę wynikało to z przyzwyczajenia, bo wystarczy o tym pomyśleć i faktycznie pisanie TAK ŻE jest sensowne i łatwe do wytłumaczenia) bo . Tak że (tutaj znów z rozpędu napisałem to źle) dziękuję za zwrócenie mi uwagi.
              Tak po prawdzie to sam pisałem błędnie jeszcze względnie niedawno.

Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Bloniaq przestań się nad nim znęcać
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Pomyłki się zdarzają. Po prostu.
                  Wątku tego troglodyty na forum ciągnąć już nie będę.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Nie nazwałbym tego rozkładem, tylko po prostu uważnym czytaniem. No i przyznam, że opisywanie własnej radości jako "kurewskiej", jest nieco, hmm, awangardowe, jak na kibolskie forum. No ale świat idzie do przodu. Ja w każdym razie uznaję to za pewną niezręczność i nie zamierzam Ci na poważnie zacząć wytykać kurewstwa.
                  Ihmo ciężko jest wyłapać jakiś brak przecinka czytając na szybkości forum - ale to może kwestia mej ograniczonej? percepcji
                  Natomiast tekst "kurewsko się cieszę" jako taki jest związkiem frazeologicznym i odnosi się do potocznego rozumienia słowo kurewsko jako określającego skalę wielkości (w stylu - ma kurewsko dużą chałupę). Więc szczerze mnie dziwi, że nie znasz takiego określenia.

Skoro widzisz wyłącznie dwie takie opcje, to cóż - moim zdaniem brak Ci wyobraźni i przez to możesz doprowadzić się do fałszywych wniosków. Ciekawe, że wielokrotnie krytykowałeś przy różnych okazjach doktrynerstwo, monochromatyczne postrzeganie świata itp, a tu taka prosta dychotomia. Medycyna byłaby na pewno wdzięczna, gdybyś opisał swoją metodę diagnozowania idiotyzmu.
                  Nie rób sobie proszę ja Cię z jaj z tą medycyną. Bo jeśli faktycznie każdy czytany tekst - informację traktujesz w sposób dosłowny nie biorąc pod uwagę jej kontekstu znaczeniowego, to nie dziwi mnie wiele z Twoich wpisów.
                  I tak pisząc, że ktoś jest debilem nie uważam, że ten ktoś ma rozpoznanie w ICD F70
                  Pisząc o kimś imbecyl nie oznacza to, że ten ktoś ma IQ 35-54
                  Pisząc o kimś per ***** nie oznacza, to że dana osoba świadczy usługi seksualne za siano
                  A to, że kogoś zajebie nie oznacza, że zarucham tę osobę na śmierć
                  I wydawało się, że jest to dla osoby w miarę rozgarnięte jasne.

Natomiast ja wiem, że ta dychotomia jest swego rodzaju uproszczeniem i jako taka jest ułomna. Ale w tym konkretnym przypadku nie ukrywam, że się po prostu zirytowałem na to Polak z małej litery (oraz na mondrości o znęcaniu się nad rzeczonymi Polakami przez rząd poprzez nauczanie hybrydowe) Zresztą szanowny forumowicz utwierdził mnie w swych następnych postach, że po prostu jest przygłupem (to nic nadzwyczajnego) z niestety jakimiś fekalnymi fascynacjami (to faktycznie może być nawet jakaś jednostka chorobowa)

Otóż nawet się poprawiłem i kropkę usunąłem. Bo tworu, który nie jest wypowiedzeniem sensu stricto, nie ma potrzeby zamykać kropką. https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Kr...ego;18344.html A Tak interpretuję przedstawienie hierarchii "rażenia".
                  imho jest to Twa nadinterpretacja -> ale przy założeniu, że znasz daną regułę, to jak dla mnie jak najbardziej uprawnione będzie Twoje podejście
                  I tak jak pisałem wyżej - ja się nie czepiałem i nie zamierzam czepiać tego, że popełniasz gdzieś błędy w swoich wypowiedziach. Sam popełniam ich wiele. Wyliczyłem Twoje w jednym miejscu, bo sam z błędu zrobiłeś swój jedyny argument.*
                  No chyba, nie bardzo był to mój jedyny argument - widzisz u bliźniego brak przecinka w zdaniu, a jakoś nie doczytałeś się tego, że darłem łacha ze znęcania się nad Polakami ? (tak, tak ja wiem, tu jedna litera, tu jedno słowo, zasadniczo to może faktycznie winien był bym zaliczyć rzeczoną osobę do kategorii forumowiczów specjalnej troski i wtedy nie byłoby tej koperkowej afry)
                  https://translax.eu/wszystko-o-cudzy...wnosci-zapisu/
                  Może nie bardzo potrafię jasno wyłożyć o co chodzi. Dopiero dochodzę do siebie po wczorajszych "emocjach" W linku nie ma bezpośredniego wyjaśnienia, ale opierajac się na treści, moim zdaniem, tam gdzie wskazałem, czyli w uzsadanieniu użycia tego sformułowania, "bałagan na strychu" powinien być traktowany jako cytat z jego pierwszego użycia. Z tego samego powodu, sam wziąłem go w cudzysłów tutaj. Bo piszę o tym określeniu, a nie faktycznie używam tego co ze soba niesie.
                  No, ale sam po prawdzie przyznałeś, że "W linku nie ma bezpośredniego wyjaśnienia" i interpretacja, że powinienem używać cudzysłowia, gdyż odnosi się to do czyjegoś cytatu jest tym bardziej mętna, bo
                  - raz, że chwilę wcześniej pisałeś coś o związku frazeologicznym
                  - dwa, że bałagan na strychu odnosił się do stanu świadomości osoby do której to pisałem - a nie DOTYCZYŁ KONTEKSTU jego pierwotnego użycia (napisałem to z lekka niejasno, ale wydaje mi się, że to skminisz ocb)
                  Tak po prawdzie to sam pisałem błędnie jeszcze względnie niedawno.

Człowiek uczy się całe życie - i szczerze dzięki, że zwróciłeś mi na to uwagę, gdyż mam wrażenie, że nagminnie używam tego "Tak że" (może nawet nadużywam )

* Tutaj może odniosę się do tego ostatni mam nadzieję raz

Ogólnie to moja aktywność na tym forum zbliża się powoli do końca (co zapewne ucieszy gronko moich hejterek -> buziaki dla Was dziewczyny) bo z biegiem lat jest ono coraz bardziej opanowywane przez pokemony różnej maści, a co do zasady nie mam zajawki na kopanie się z koniem (a wbrew temu co napisał jak zwykle celnie jeden z forumowiczów to ostatnią rzeczą jaką potrzebuję to atencja - myślałem czy by nie dodać jakichś kwiecistych określeń na pewną część moich odbiorców....ale powstrzymam się )
                  Tak że (razi mnie to po oczach, oj razi ) rzeczona aktywność bardziej wynika z sentymentu + czasami się po prostu intelektualnie nudzę, niźli z "potrzeby serca", ale w tym temacie jedna rzecz mnie po prostu rozpierdala (i powoduje, że czasami tak jak napisał Pan Nikt na ciśnieniu, nie kontroluje czasami bajery) - poza aktywnością mędrków jędrków po 8 klasach, co za ***** sobie nie radzą w codziennym życiu, ale na wirusach się znają nie ma co.

Mianowicie notoryczne PRZYPIERDALANIE SIĘ części forumowiczów praktycznie o wszystko co dzieje się na polu walki z COVID.
                  I post imć Trapera jest tego idealną egzemplifikacją.

Zasadniczo to ten case ze szkołami jest cudowny, bo (uwaga zastosuje tu trychotomie
                  - szkoły pracują normalnie = pojeby, mordercy, ludzie umierają rząd nic z tym nie robi
                  - szkoły pracują hybrydowo = pojeby mordercy, to bez sensu (i zaraz pojawi się jakiś forumowicz poda przykład "z sąsiedztwa" nie do końca rozkminiając, że nie ma to żadnego przełożenia na poziom krajowy)
                  - szkoły zamknięte = pojeby mordercy, dzieci gnieżdżą się w domach, nie uczą się, nie mają kontaktu z rówieśnikami itp itd

I praktycznie przy każdej pierdole jest to samo pierdololo
                  Plus permanentne używanie słów o znaczeniu innym, niż w zamyśle używającego w stylu lockdown.

A kiedy ja to wytknę, to się zaczyna - o chj ci chodzi, przypierdalasz się....pojeby mordercy
                  Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Bloniaq przestań się nad nim znęcać
                    Nie potrzebują adwokata, a tym bardziej Twego pokroju to raz
                    Dwa nie czuję się ofiarą jakiegokolwiek znęcania - a tak po szczerości to zdanie anonimowych forumowiczów lata mi koło ojojoj napisałbym *****, ale nie wiem czy nie znajdzie się jakiś wrażliwiec...to napiszę-> NOSA
                    Rząd znęca się nad "polakami" poprzez nauczanie hybrydowe, Bloniaq poprzez wytykanie mi błędów językowych. Wrażliwa jest ta nasza forumka nie ma co.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

Ihmo ciężko jest wyłapać jakiś brak przecinka czytając na szybkości forum - ale to może kwestia mej ograniczonej? percepcji
                      Natomiast tekst "kurewsko się cieszę" jako taki jest związkiem frazeologicznym i odnosi się do potocznego rozumienia słowo kurewsko jako określającego skalę wielkości (w stylu - ma kurewsko dużą chałupę). Więc szczerze mnie dziwi, że nie znasz takiego określenia.

Nie rób sobie proszę ja Cię z jaj z tą medycyną. Bo jeśli faktycznie każdy czytany tekst - informację traktujesz w sposób dosłowny nie biorąc pod uwagę jej kontekstu znaczeniowego, to nie dziwi mnie wiele z Twoich wpisów.
                      I tak pisząc, że ktoś jest debilem nie uważam, że ten ktoś ma rozpoznanie w ICD F70
                      Pisząc o kimś imbecyl nie oznacza to, że ten ktoś ma IQ 35-54
                      Pisząc o kimś per ***** nie oznacza, to że dana osoba świadczy usługi seksualne za siano
                      A to, że kogoś zajebie nie oznacza, że zarucham tę osobę na śmierć
                      I wydawało się, że jest to dla osoby w miarę rozgarnięte jasne.
                      Natomiast ja wiem, że ta dychotomia jest swego rodzaju uproszczeniem i jako taka jest ułomna. Ale w tym konkretnym przypadku nie ukrywam, że się po prostu zirytowałem na to Polak z małej litery (oraz na mondrości o znęcaniu się nad rzeczonymi Polakami przez rząd poprzez nauczanie hybrydowe)

No chyba, nie bardzo był to mój jedyny argument - widzisz u bliźniego brak przecinka w zdaniu, a jakoś nie doczytałeś się tego, że darłem łacha ze znęcania się nad Polakami ?
                      Zeby się nie rozpisywać już zbytnio i "zakańczać" temat - porównaj sobie (we własnym sumieniu) swoje podejście do sformułowania kolegi Talara o znęcaniu się nad Polakami, ze swoim oczekiwaniem pewnej (naturalnej) elastyczności w podejściu do dosłowności. To znaczy rozumiem, że masz inne zdanie co do zasadności stosowanych środków, ale wystarczyłoby zastosować własną "tolerancję dla hiperboli", i nie zakładać (moim zdaniem mocno pochopnie), że ktoś jest antypolską świnią, po jednym błędzie ortograficznym, gdzie kontekst w żaden sposób z tym nie korelował i uniknęlibyśmy tej, no żenującej, gównoburzy.

No, ale sam po prawdzie przyznałeś, że "W linku nie ma bezpośredniego wyjaśnienia" i interpretacja, że powinienem używać cudzysłowia, gdyż odnosi się to do czyjegoś cytatu jest tym bardziej mętna, bo
                      - raz, że chwilę wcześniej pisałeś coś o związku frazeologicznym
                      - dwa, że bałagan na strychu odnosił się do stanu świadomości osoby do której to pisałem - a nie DOTYCZYŁ KONTEKSTU jego pierwotnego użycia (napisałem to z lekka niejasno, ale wydaje mi się, że to skminisz ocb)
                      Jakoś mocno się nie będę bronił. Najlepiej niech księciuniu rozsądzi. Już po opierdoleniu, że nie poszliśmy do jego tematu o polszczyźnie.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Zeby się nie rozpisywać już zbytnio i "zakańczać" temat - porównaj sobie (we własnym sumieniu) swoje podejście do sformułowania kolegi Talara o znęcaniu się nad Polakami, ze swoim oczekiwaniem pewnej (naturalnej) elastyczności w podejściu do dosłowności. To znaczy rozumiem, że masz inne zdanie co do zasadności stosowanych środków, ale wystarczyłoby zastosować własną "tolerancję dla hiperboli", i nie zakładać (moim zdaniem mocno pochopnie), że ktoś jest antypolską świnią, po jednym błędzie ortograficznym, gdzie kontekst w żaden sposób z tym nie korelował i uniknęlibyśmy tej, no żenującej, gównoburzy.
                        Zedytowałem posta - w sensie dodałem info dlaczego podniosło mi się ciśnienie i dlaczego podejście w krytykowanym przeze mnie poście było....krytykowane

Jakoś mocno się nie będę bronił. Najlepiej niech księciuniu rozsądzi. Już po opierdoleniu, że nie poszliśmy do jego tematu o polszczyźnie.
                        +1
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                          Generalnie, koronawirus to ściema.
                          A poważnie: noście maski.

Komentarz

O kolejny ekspert tym razem od edukacji się ujawnił
                            Dzieki Bogu w rządzie są sami eksperci:

Gdybyśmy realizowali postulaty opozycji to dzisiaj mielibyśmy 40-50 tys. zakażeń dziennie i ludzie umieraliby na ulicy, bo nie byłoby dla nich miejsca w szpitalach - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Marcin Horała, wiceminister infrastruktury i pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.
                            https://www.polskieradio.pl/7/129/Ar...-koronawirusem

Tutaj krótka biografia pana eksperta:

Absolwent prawa i politologii na Uniwersytecie Gdańskim, podjął pracę w jednym z gdyńskich przedsiębiorstw gospodarki morskiej. Działacz stowarzyszenia KoLiber oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Cisowej, był także wiceprezesem Powiernictwa Polskiego. W 2002 bezskutecznie kandydował do rady miasta Gdyni z KWW Naprzód Gdynio! – Lista Prawicowa. Był członkiem Unii Polityki Realnej, w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2004 kandydował bez powodzenia z listy UPR. W tym samym roku przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości. Był radnym dzielnicy Chylonia. W wyborach w 2006, 2010 i 2014 wybierany na radnego Gdyni. W 2014 jednocześnie bez powodzenia ubiegał się o miejską prezydenturę.

W wyborach parlamentarnych w 2011 kandydował bezskutecznie na posła z listy PiS. W wyborach w 2015 wystartował ponownie do Sejmu w okręgu gdyńskim. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 10 546 głosów. 20 lipca 2018 został przewodniczącym komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT. W 2018 ponownie kandydował na prezydenta Gdyni, uzyskując 16,9% głosów.

W wyborach w 2019 z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję, otrzymując 86 079 głosów. W IX kadencji zasiadł w Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Ustawodawczej.

28 listopada 2019 został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i pełnomocnika rządu ds. CPK dla RP.
                            https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Hora%C5%82a
                            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

+1

Ale fajna dyskusja mnie ominęła
                              Tylko nie róbcie ze mnie jakiegoś… tfuu… polonisty.

Ale skoro już zostałem wywołany do tablicy, to ja bym napisał w cudzysłowie. Po pierwsze dla postronnego odbiorcy to wygląda jak cytowanie/nawiązanie do posta Talara (a czytelnikowi w umysł piszącego, który twierdzi, że nie odnosił się do pierwotnego użycia tego zwrotu, trudno wniknąć). Po drugie, co chyba istotniejsze, nawet gdyby nie było wcześniej żadnego posta, to według mnie samo zdanie: „Faktycznie określenie bałagan na strychu jest wprost adekwatne do poziomu który prezentujesz” stanowi pewnego rodzaju próbę definiowania „bałaganu na strychu” i zwrot ten powinien być w cudzysłowie.
                              Ale „rozsądzam” (chociaż w sumie chyba lepiej bez cudzysłowu ) tak bardziej na czuja niż z kodeksem w ręku.

O niewłaściwości tematu już nie wspomnę, bo bloniaq „rozbroił bombę” .

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tutaj kolejny ekspert PISu, tym razem senator:

Jego zdaniem ściąganie do walki z COVID lekarzy leczących osoby chore na raka jest konieczne: - Nie ma innego wyjścia. Ściągnięcie lekarzy jest konieczne dla ratowania ludzi, którzy umierają na koronawirusa - stwierdził.
                                https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/23...horych-na-raka

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić takie postępowanie.

Krótka biografia pana eksperta ds pandemii i medycyny:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2001). W 2006 ukończył studia podyplomowe z prawa europejskiego. Zajmował się doradztwem prawnym w zakresie m.in. prawa gospodarczego i zamówień publicznych. Był także konsultantem posłów i eurodeputowanych. W 2006 i 2014 bezskutecznie kandydował z listy Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku małopolskiego.

W wyborach parlamentarnych w 2015 z ramienia PiS został wybrany do Senatu IX kadencji w okręgu wyborczym nr 31. W poprzedniej kadencji senatorem z tego okręgu był jego ojciec Bogdan Pęk, który nie znalazł się ponownie na listach wyborczych PiS i nie ubiegał się o reelekcję. 26 czerwca 2019 został wybrany wicemarszałkiem Senatu RP w miejsce Adama Bielana, który został posłem do Parlamentu Europejskiego.

W wyborach w 2019 z powodzeniem ubiegał się o senacką reelekcję, otrzymując 122 468 głosów. W Senacie X kadencji został wybrany na przewodniczącego Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności. 13 maja 2020 został wybrany wicemarszałkiem Senatu RP, otrzymując 95 głosów. Zastąpił Stanisława Karczewskiego, który zrezygnował z tej funkcji.
                                https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_P%C4%99k
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X