Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale taka przyłbica to pod spodem ma ośmiopasmową autostradę dla wirusów A jeszcze "lepsze" sa takie półprzyłbice, które przylegają do brody, idą w górę i kończą się na wysokości nosa (i tam jest "wylot"). Ale "zasłaniają".
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Otóż to Ty co chwila mieszasz dwa systemy pojęciowe, na co wskazuję pisząc że palisz głupa.
      Chyba Ty.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Tak być powinno, ale to tylko domniemanie - niewiele, a wręcz coraz mniej wskazuje, że tak jest. Np wszelkie badania mówią o tym, że na świeżym powietrzu dochodzi do znikomego odsetka zakażeń, a jakiś organ kolegialny mówi, że "maski mają nam głównie przypominać o pandemii", zaleca nosić maski wszędzie, to jeszcze na podstawie jakiejś nieistotnej statystycznie grupy ludzi na Krupówkach buduje narrację o 3 fali w całej Polsce. Nie wspominając o tym, że przyłbice czy kominy były przez rok skuteczne zgodnie z rzekomym kolegialnym naukowym podejściem. Nie wiem o co temu organowi chodzi, ale podejścia naukowego to w tym nie widzę za grosz.

https://www.rp.pl/Covid-19/310129928...ol-Europy.html
      ale oczywiście masz rację, a ja "palę głupa"
      ps. pisząc po raz pińcet pietnasty ten sam tekst w żaden sposób nie uprawdopodobnisz jego racji
      ps2. "zgodnie z rzekomym kolegialnym naukowym podejściem." czy masz kontakt z jakimkolwiek środowiskiem naukowym, które zajmuje się zagadnieniem COVID ? Napisałem wszak, że "sytuacja jest dynamiczna" i jako taka jest poddawana badaniom poprzez ogólnie znane metody->https://pracownik.kul.pl/files/12359..._naukowych.pdf. I jako, że jest to coś nowego (zarówno sam COVID, jak i globalna pandemia w epoce postindustrialnej) to siłą rzeczy te rekomendacje będą się zmieniać.
      Tylko było nie było są one efektem pracy środowiska naukowego.

Póki co forumowi foliarze wystawili reprezentacje w postaci konia ze stanikiem na łbie, antonia from spain a to wszystko w akompaniamencie

Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Chyba Ty.
        Za każdym razem pisałem na czym polega palenie głupa, ale rozumiem, że za żadnym razem nie zauważyłeś, i teraz sugerujesz, że moja odpowiedź jest na poziomie "chyba Ty". No cóż. Wolno Ci po razpińcet pietnasty palić głupa, ale zapewniam, że nic z tego nie wynika.

A do grona antonia to się sam dziś zapisałeś. Teraz Komarenko, wcześniej to:

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Na ten przykład ja będę zasłaniał twarz mieszaniną azotu i tlenu.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Za każdym razem pisałem na czym polega palenie głupa, ale rozumiem, że za żadnym razem nie zauważyłeś, i teraz sugerujesz, że moja odpowiedź jest na poziomie "chyba Ty". No cóż. Wolno Ci po razpińcet pietnasty palić głupa, ale zapewniam, że nic z tego nie wynika.

A do grona antonia to się sam dziś zapisałeś. Teraz Komarenko, wcześniej to:

Jeśli ten pastisz waszej retoryki odebrałeś poważnie to to w sumie nie dziwią mnie inne Twe mondrości..także nie dziwi mnie notoryczne palenie Jana z Twojej strony.
          Ivan zabolał ? Ma boleć
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zabolał? Na poważnie? Po prostu swoim specjalnym zachowaniem (paleniem głupa w wymianach zdań z kimkolwiek na jakikolwiek temat) zasługujesz na specjalne traktowanie. Zgodnie z przyjętymi przez Ciebie regułami dyskusji, jesteś foliarzem na podstawie cytatu, i linka do Komarenki, i każdego niniejszym zachęcam, żeby tak Cię traktować.
            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Dzisiaj wyszedłem do sklepu i jak zwykle założyłem komin. Trochę się zagapiłem, bo chodzę w nim od początku i już wyrobił się taki nawyk. Oczywiście w sklepie dostałem zjebę od kasjerki, że już w tym nie można i ona nie chce, żebym ją zaraził. Jak to mówiła to ona i inni pracownicy mieli maseczki poniżej nosa

Komentarz

Zabolał? Na poważnie? Po prostu swoim specjalnym zachowaniem (paleniem głupa w wymianach zdań z kimkolwiek na jakikolwiek temat) zasługujesz na specjalne traktowanie. Zgodnie z przyjętymi przez Ciebie regułami dyskusji, jesteś foliarzem na podstawie cytatu, i linka do Komarenki, i każdego niniejszym zachęcam, żeby tak Cię traktować.
                Zachęta to za mało nagraj jakiś protest song (w związku z mym "jaśniepaństwem" proponuje podkład muzyczny z "Gdy naród do boju"...albo z Twym proletariackim zacięciem może też być z "Hymn ZSMP") - może zrobisz porównywalną karierę jak Ivan (z mojej strony promo masz jak w banku).

Ps. "paleniem głupa w wymianach zdań z kimkolwiek na jakikolwiek temat" pisze autor takich wyrafinowanych mondrości "A ja nie widziałem Twoich i paru tu kolegów po karcie wyborczej "żali" w temacie nacisków na członków loklanych KW czy ludzi, którzy zdecydowali się wieszać ich plakaty wyborcze, przez rządzący układ z PiSu w wyborach do rady miasta Sokołowa Podlaskiego, tak że napisz, że po prostu nie lubisz personalnie ludzi z Platformy, a nie że przeszkadza Ci mafijny styl rządzenia."
                Także ja palę głupa, Ty robisz za forumowego Słowackiego
                ps2. APELUJĘ traktujcie mnie jako foliarza
                ps3. może Twój problem ze zrozumieniem tego co piszę nie jest związany z moim "foliarstwem", "jaśniepaństwem" ani tym, że "palę głupa" tylko pewnymi deficytami
                Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                  Dzisiaj wyszedłem do sklepu i jak zwykle założyłem komin. Trochę się zagapiłem, bo chodzę w nim od początku i już wyrobił się taki nawyk. Oczywiście w sklepie dostałem zjebę od kasjerki, że już w tym nie można i ona nie chce, żebym ją zaraził. Jak to mówiła to ona i inni pracownicy mieli maseczki poniżej nosa
                  W kominie od dzisiaj zarażasz. Czego nie rozumiesz?

Powieś sobie maseczkę na brodzie i będzie OK
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Ps. "paleniem głupa w wymianach zdań z kimkolwiek na jakikolwiek temat" pisze autor takich wyrafinowanych mondrości "A ja nie widziałem Twoich i paru tu kolegów po karcie wyborczej "żali" w temacie nacisków na członków loklanych KW czy ludzi, którzy zdecydowali się wieszać ich plakaty wyborcze, przez rządzący układ z PiSu w wyborach do rady miasta Sokołowa Podlaskiego, tak że napisz, że po prostu nie lubisz personalnie ludzi z Platformy, a nie że przeszkadza Ci mafijny styl rządzenia."
                    Pominąłeś "Tak? Tak to działa?" które było na końcu. Te słowa właśnie wskazują na to, że nakreśliłem, analogiczny do Twojego poprzedzającego, przykład palenia głupa, w ramach próby uświadoienia Ci jakimi metodami próbujesz "argumentować". I rozumie to każdy średnio rozgarnięty człowiek. Strzelam, że nawet Ty to rozumiesz i dlatego celowo właśnie owe 4 słowa pominąłeś wyżej. Za to więc piąty medal Złotego Szechtera. Muszę przyznać, że w kwestiach manipulacji cudzym słowem robisz nieustanne postępy i tylko wrodzona kultura każe mi nie nazywać tego po imieniu na otwartym forum.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pominąłeś "Tak? Tak to działa?" które było na końcu. Te słowa właśnie wskazują na to, że nakreśliłem, analogiczny do Twojego poprzedzającego, przykład palenia głupa, w ramach próby uświadoienia Ci jakimi metodami próbujesz "argumentować". I rozumie to każdy średnio rozgarnięty człowiek. Strzelam, że nawet Ty to rozumiesz i dlatego celowo właśnie owe 4 słowa pominąłeś wyżej. Za to więc piąty medal Złotego Szechtera. Muszę przyznać, że w kwestiach manipulacji cudzym słowem robisz nieustanne postępy i tylko wrodzona kultura każe mi nie nazywać tego po imieniu na otwartym forum.
                      ahahahha
                      mi chodziło o zawiłości natury składniowej-wewnętrznej struktury zdania , o jego literackie piękno - a nie jego przekaz który w związku z tym, że kompletnie nie znam sprawy jest mi kompletnie obojętny.
                      A nazywaj to sobie jak chcesz, nie przeszkodzi mi to zachęcaniu każdego (jaśniepańsko), żeby traktować Cię jako poważnego forumowicza, sprawnego szermierza słowem, osobę która brzydzi się argumentami ad personam (to zapewne kwestia WRODZONEJ kultury - tylko czy aby na pewno nie jest to przypadkiem zaczątek klasizmu ?) oraz nade wszystko interlokutora stawiającego na pierwszym miejscu prawdę, a nie własne przekonania.
                      I tą puentą życzę Ci miłego i owocnego dnia.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Akurat zawiłość natury składniowej i wewnętrzną strukturę zdania, starałem się przenosić z Twojej wypowiedzi do której się odnosiłem (oczywiście nie bez skazy), tak że pochwały są niezasłużone.
                        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Akurat zawiłość natury składniowej i wewnętrzną strukturę zdania, starałem się przenosić z Twojej wypowiedzi do której się odnosiłem (oczywiście nie bez skazy), tak że pochwały są niezasłużone.
                          A i jeszcze jedna kwestia dotycząca tego zdania (na ile go rozkminiłem) to akurat ja jestem osobą która od x lat uważa, że sam ustrój JST jest wybitnie patologiczny i NIEZALEŻNIE od tego kto rządzi daną gminą/powiatem to występują tam takie same patologie - pisałem chociażby o tym w tym temacie odnośnie struktury właścicielskiej polskiej służby zdrowia-szpitali.
                          Także w tym konkretnym wypadku różnorakie patologie są imho wynikiem samego "pola gry", a nie osób które w daną grę grają (przy pełnej świadomości naszej-ludzkiej ułomności)
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

Coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu skoro bez rzeczonej definicji prawnej nie jesteś w stanie na zdrowy rozum określić co jest maseczką, a co nie (chociaż patrząc na stan świadomości jednego z użytkowników określający przedmioty zakrywające twarz "podpaskami" być może faktycznie takie rozróżnienie jest wskazane).
                            https://allegro.pl/listing?string=ma...2-hea-1-4-0218
                            Jak na tym najprostszym przykładzie rynek jakoś sobie radzi z tym straszliwym nieokreśleniem.

Bo najlepszym dowodem na to w jakim odrealnionym świecie żyjesz-żyjecie ? jest passus
                            "to w dobrym prawie ten przedmiot powinien mieć swoją definicję" - tak jest w Twym dobrym prawie każdy przedmiot powinien mieć definicję, specyfikację, homologację.
                            Natomiast w rzeczywistości prawnej XXI wieku mamy takie coś jak uzus, prawotwórczą rolę sądów (co akurat ja zwalczam), ale przede wszystkim zdrowy rozsądek.
                            I w jego imieniu tu występuję.
                            Że przegranej sprawy - fakt przekonuję się o tym na każdym kroku.
                            Oj szybko coś zmieniasz zdanie o ludziach. Chyba rzeczywiście muszę jeden z twoich komentarzy wrzucić sobie w podpis.
                            Znalazłes już ten przepis o zakazie stosowania kominów? Czy dalej szukasz? Poczytaj przy okazji o definicjach legalnych w aktach prawnych. Zresztą to i tak pierdoła bo sam pomysł noszenia jakiejkolwiek maseczki na zewnątrz jest totalną głupotą, o czym co raz głośniej się mówi, także w środowisku medycznym. Ludzie, którzy to popierają są klasycznymi foliarzami i tyle.
                            Kolega bloniaq w kolejnym poście wyjaśnił w dwóch zdaniach o co chodzi, ale Ty widzę na przestrzeni miesięcy sprawnie przeszedłeś z roli forumowego mędrca do roli forumowego głuptaka, szkoda.

Możesz nie dyskutować ze mną, zresztą wcale Ci się nie dziwię, bo parę razy twoje wpisy zostały tutaj zweryfikowane.

Noś maseczkę, a nie sorry, Ty popierasz obostrzenia, ale wcale ich nie przestrzegasz.

Pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

Oj szybko coś zmieniasz zdanie o ludziach. Chyba rzeczywiście muszę jeden z twoich komentarzy wrzucić sobie w podpis.
                              Znalazłes już ten przepis o zakazie stosowania kominów? Czy dalej szukasz? Poczytaj przy okazji o definicjach legalnych w aktach prawnych. Zresztą to i tak pierdoła bo sam pomysł noszenia jakiejkolwiek maseczki na zewnątrz jest totalną głupotą, o czym co raz głośniej się mówi, także w środowisku medycznym. Ludzie, którzy to popierają są klasycznymi foliarzami i tyle.
                              Kolega bloniaq w kolejnym poście wyjaśnił w dwóch zdaniach o co chodzi, ale Ty widzę na przestrzeni miesięcy sprawnie przeszedłeś z roli forumowego mędrca do roli forumowego głuptaka, szkoda.

Możesz nie dyskutować ze mną, zresztą wcale Ci się nie dziwię, bo parę razy twoje wpisy zostały tutaj zweryfikowane.

Noś maseczkę, a nie sorry, Ty popierasz obostrzenia, ale wcale ich nie przestrzegasz.

Pozdrawiam.
                              Ale w tym zdaniu, że jestem "foliarzem" czy w tym dotyczącym tego, że palę głupa mnie wyjaśnił ?

Znalazłes już ten przepis o zakazie stosowania kominów? Czy dalej szukasz? ->https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2021/367 Artykuł 25. Wcale się nie zdziwię, że akurat dla Ciebie nie będzie on zrozumiały.

Zresztą to i tak pierdoła bo sam pomysł noszenia jakiejkolwiek maseczki na zewnątrz jest totalną głupotą, o czym co raz głośniej się mówi, także w środowisku medycznym. - rozumiem, że w tym środowisku medycznym które zostało (według forumowego info) zdziesiątkowane zabójczą szczepionką. Bo póki co to z jednej strony mamy praktycznie wszystkie liczące się ośrodki medyczne (czyli głównie szpitale uniwersyteckie+kilka szpitali resortowych) Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź itp. a z drugiej lekarzy z Pcimia, czy tam Dąbrowy Tarnowskiej.
                              Ludzie, którzy to popierają są klasycznymi foliarzami i tyle. -> ludzi którzy są temu przeciwni wrzuciłem w poprzednim klipie "muzycznym" (zawsze możesz do nich dołączyć...chyba, że... )

Możesz nie dyskutować ze mną, zresztą wcale Ci się nie dziwię, bo parę razy twoje wpisy zostały tutaj zweryfikowane.-> najlepiej zweryfikowałeś mnie wrzucając artykuł który toczka w toczkę potwierdził wszystkie moje tezy. Ba jak wrzuciłem jeden z jego cytatów to napisałeś coś w stylu "wyciągnąłeś wyrwany z kontekstu fragment", po czym jak wrzuciłem dalszych 5 to odpowiedziała mi cisza w słuchawce.

Noś maseczkę, a nie sorry, Ty popierasz obostrzenia, ale wcale ich nie przestrzegasz. -> jeżeli tyle zrozumiałeś z tego co pisałem odnośnie tego, ze samemu zdarza mi się łamać obostrzenia, to w sumie nie jest mój problem. Tylko, że dowodzi on kolosalnych braków kompetencyjnych w rozumowaniu indukcyjnym, oraz jakieś kuriozalnej kazuistyce jakże symptomatycznej dla foliarzy. Tym bardziej nie dziwi mnie Twoja frustracja -> czy to dotycząca moich wpisów (serdecznie pozdrawiam czytelników ) czy też niezrozumiałych/zabójczych/kretyńskich decyzji rządu.
                              Tak Ty Gelo, Bloniaq, antonio, Ivan i ta gruba baba od szczepionek macie rację, reszta to ****.

ps. A i jeszcze co do "definicji legalnych w aktach prawnych" (to są jakieś pozanormatywne ?) to jaką literaturę przedmiotu polecasz -> https://static.profinfo.pl/file/core...finfo.pdf?view czy może to jest za banalne jak na forumowe rozważania
                              ps2. Zaś co do luzu decyzyjnego związanego z tą ciężką w percepcji definicją maseczki. To proponuję Ci dokonać podobnej analizy dotyczącej "przedmiotu niebezpiecznego" i po przemyśleniu zastanów się dlaczego prawodawca przyjął takie, a nie inne rozwiązanie. A już jak tak lubisz zgłębiać meandry prawa to poczytaj sobie o pozakodeksowych źródłach prawa.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ziemkiewicz o ekspertach

Ziemkiewicz o polityce rządu wobec zarazy.

Ziemkiewicz o maseczkach.

I tak na marginesie: uderza bierność grupy bojowników o zgodność postów z tematem.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X