Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciut za młody na Stasi, a nawet na WSI nie załapię się wiekowo ku twojej rozpaczy

To już nie do mnie pytanie co zrobiłeś, a czego nie. Kiedyś jak obrażałeś braci po szalu pisałem, że każdy swoimi czynami siebie określa.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      Ciut za młody na Stasi, a nawet na WSI nie załapię się wiekowo ku twojej rozpaczy

To już nie do mnie pytanie co zrobiłeś, a czego nie. Kiedyś jak obrażałeś braci po szalu pisałem, że każdy swoimi czynami siebie określa.
      Byłeś nim już wcześniej - zanim wyszła na jaw prawda o twojej i twego brata działalności. Na szczęście wyciągnięto wtenczas temat Obajtka z kapelusza

Mniej więcej tak wygląda twoja narracja.

Nie wiem do kogo ma być to pytanie skoro jeszcze parę postów wcześniej pisałeś o tym, że razem coś "ustaliliśmy".
      Zaś "braćmi po szalu" to sobie mordy nie wycieraj, bo ja każdego oceniam według "zasług", a nie tego jaki szalik nosi.
      No chyba, że dla ciebie braćmi są i Olek Kwaśniewski i Niedziałek i hanior...wtedy wiele by to wyjaśniało.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Osobiście to do władzy na szczeblu krajowym ubiegać się nie zamierzam (samorządowym kto wie)
        Wielka szkoda. Naród zasłużył, byś w blasku flashy podzielił się z nami tą wstrząsającą historią, jak w ramach walki z systemem zdemontowałeś skrzynkę na listy, by zamiast tego raz w tygodniu stać w kolejce na poczcie i pytać, czy jest może jakaś korespondencja

W końcu byłby przedstawiciel ludu ze złą wtyczką od respiratora i liczenia samochodów.

Polska Partia Jasia Fasoli?
        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Byłeś nim już wcześniej - zanim wyszła na jaw prawda o twojej i twego brata działalności. Na szczęście wyciągnięto wtenczas temat Obajtka z kapelusza

Mniej więcej tak wygląda twoja narracja.

Nie wiem do kogo ma być to pytanie skoro jeszcze parę postów wcześniej pisałeś o tym, że razem coś "ustaliliśmy".
          Zaś "braćmi po szalu" to sobie mordy nie wycieraj, bo ja każdego oceniam według "zasług", a nie tego jaki szalik nosi.
          No chyba, że dla ciebie braćmi są i Olek Kwaśniewski i Niedziałek i hanior...wtedy wiele by to wyjaśniało.
          Znowu jakiś falstart w przedbiegach, ponieważ brata nie posiadam, więc cały tok dedukcji można od razu wyrzucić do kosza.

Nie wiem, to nie ja zasłynąłem z wyzywania innego użytkownika na forum, więc tym bardziej nie do mnie to pytanie.
          Olka Kwaśniewskiego nawet nie widziałem, Niedziałka może kiedyś widziałem, a Hanior to kompletnie nie moja bajka

Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
          Wielka szkoda.
          W samorządzie o tyle fajnie, że nie trzeba się prostytuować jak TNTP w PiS-ie i można być naprawdę bezpartyjnym. Poza tym jak powtarzam od lat wielu tak jak prawdopodobnie moja żona się nie urodziła jeszcze, tak nie powstawała partia do której mógłbym należeć. Morał z tego taki, że na żonę trzeba poczekać, a partię założyć samemu.
          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Małpka, prostytuowanie, rozumek na szczęście pedalskie się nie liczą - fanie CUMing-outów
            ps. na **** piszesz o jakiejś żonie przykrywkowcu
            ps2. w sumie ze względu na schizofrenie to wybaczam pocieszna "siostro" po szalu -> "na WSI nie załapię się wiekowo" ...80 minut wcześniej "głosowałem od dwóch dekad"
            Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• O widzę, że jednak udało się wyprowadzić z równowagi

Żona to co prawda na ten moment zbędny element życia, ale kto wie. W rodzinie małżeństwa dopiero koło 50-stki w modzie.

Może nie byłem dość precyzyjny, bo powinno być "dwóch niepełnych dekad", więc jak głosowałem na Lecha Kaczyńskiego w 2005 roku to lada moment WSI przestawało istnieć
              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

O widzę, że jednak udało się wyprowadzić z równowagi

Może nie byłem dość precyzyjny, bo powinno być "dwóch niepełnych dekad", więc jak głosowałem na Lecha Kaczyńskiego w 2005 roku to lada moment WSI przestało istnieć
                Tylko to wam frustraci pozostaje tylko jak przychodzi co do czego to kupa w gaciach/brak skrzynki
                Nic to pozostaje tylko czekać na wiosenne przesilenie.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Dzisiaj już wiosenne przesilenie w sadzie, więc kto wie może tuż za rogiem na Morawieckiego czyha Obajtek

PS. Bez skrzynki do końca świata i jeden dzień dłużej

Komentarz

• Zakaz noszenia podpasek na twarzy w Szwecji:

https://www.medonet.pl/koronawirus/k...rg86nzAMy5DLLg

"W Szwecji coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdy noszenie maseczek lub zasłanianie twarzy jest źródłem problemów. Władze gminy Halmstad zakazały używania maseczek czy przyłbic w szkołach. Z kolei bibliotekarze w mieście Kungsbacka zostali poinstruowani, by nie zasłaniać twarzy i nosa.

I choć takie doniesienia mogą wydawać się szokujące, to są one zgodne z linią postępowania szwedzkich władz od początku pandemii COVID-19. Stosowania maseczek jako formy ochrony przed koronawirusem nie pochwala Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego.

Od początku pandemii COVID-19 Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego informowała, że noszenie maseczek nie jest przez nią rekomendowane. Wśród argumentów przemawiających na niekorzyść zasłaniania nosa i ust, zdaniem Szwedów, znajdował się brak skuteczności tego rozwiązania, a nawet jego potencjalna szkodliwość."

Likwidacja nakazu noszenia podpasek na twarzy na Litwie:

https://wilno.tvp.pl/52475021/lagodz...anny-na-litwie

"Kolejne poluzowanie dotyczy noszenia maseczek. Od jutra możemy wyjść na ulicę, nie zasłaniając nos i usta, pod warunkiem zachowania dwumetrowego dystansu od innych osób. Wymóg noszenia maseczki w pomieszczeniach pozostaje w sile."

Komentarz

• Info ze Szwecji średnio świeże, ale jest i nowsze.

Od poniedziałku restauracje i kawiarnie w Szwecji będą musiały być zamykane o 20:30 - informuje thelocal.se.

Wcześniej władze Szwecji zakazały barom i restauracjom sprzedaży alkoholu po godzinie 20. Teraz wszystkie placówki gastronomiczne będą musiały zamykać się o 20:30.

Po 20:30 nadal możliwa będzie jednak sprzedaż posiłków na wynos - zaznacza szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego.

Agencja przygotowuje też przepisy, które zmniejszą maksymalną liczbę osób, które mogą przebywać w sklepach i supermarketach.

Agencja wzywa jednocześnie, by na zakupy nie chodzić całymi rodzinami.

- Po roku z wirusem wiemy, że musimy zachowywać dystans. To najbardziej skuteczny środek ograniczenia transmisji wirusa - oświadczył premier Stefan Löfven,

- To nie jest czas na łagodzenie. Nie może być tłumów, ani na stacjach benzynowych, ani w sklepach, ani nigdzie - dodał szef szwedzkiego rządu.

W ostatnim czasie szwedzki parlament przyjął tymczasowe przepisy pozwalające rządowi na ograniczenie swobody prowadzenia działalności gospodarczej. Wcześniej w walce z epidemią rząd Szwecji bazował na rekomendacjach dla obywateli, a nie na zakazach.

W Szwecji liczba zakażeń koronawirusem rośnie od dwóch tygodni - w ciągu ostatnich 14 dni w kraju wykryto 445 zakażeń na 100 tysięcy mieszkańców.

Łącznie w Szwecji wykryto jak dotąd 647 470 zakażeń koronawirusem. Zmarło 12 793 chorych na COVID-19.
                      https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-C...-kawiarni.html

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Na 10k wykrytych zakażeń aż 2k na mazowszu...
                        Ile potrzeba by zamknęli szkoły i galerie?
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Dużo . Spokojnie.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ten nakaz noszenia maseczki, czymkolwiek ona jest, bo ja nie mam zielonego pojęcia, ma jakieś umocowanie prawne czy tak jak dużo innych "rozporządzeń" powstających od roku można sobie olać?
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                              Ten nakaz noszenia maseczki, czymkolwiek ona jest, bo ja nie mam zielonego pojęcia, ma jakieś umocowanie prawne czy tak jak dużo innych "rozporządzeń" powstających od roku można sobie olać?
                              Jak jesteś anarchistą to zasadniczo możesz "olewać" wszystkie "rozporządzenia". Dostaniesz najwyżej mandat i wtedy będziesz mógł się poskarżyć na forumce, że jesteś ofiarą systemu.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Jak jesteś anarchistą to zasadniczo możesz "olewać" wszystkie "rozporządzenia". Dostaniesz najwyżej mandat i wtedy będziesz mógł się poskarżyć na forumce, że jesteś ofiarą systemu.
                                Jeśli psina powie mi, że właśnie dostaję mandat za picie w miejscu publicznym, a ja jemu odpowiem, że nie piłem i on i tak wystawi mi taki mandat bez podstawy prawnej to też jestem ofiarą systemu, pozostaje mi tylko przyjąć i płakać na forumce?

E: a no i ogólnie to przyjęło się, że na meczach odpalana jest pirotechnika, jest to o zgrozo nielegalne, chłopaki olewają to i odpalają, mamy do czynienia z wieloma grupami anarchistów?
                                przypomnę tylko iż jesteśmy na forum...no właśnie jakim?bo coraz częściej przypomina ono...a zresztą co się będę wkurwiał
                                ​​​​​​
                                ​​​​​​
                                Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X