Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zdecydowanie PRIDE to były najlepsze czasy MMA, więc oczywiście to bliskie mi słowo.

Komentarz

• Nie ma właściwie tygodnia, aby Pisiurki nie podwyższały emocjonalnych kosztów ich popierania swoim zwolennikom. Bardzo to interesujące, obserwować ile "srania na twarz" ich zwolennicy wytrzymują, operując językiem pewnego forumowicza. Tylko i wyłącznie sobie na niego pozwoliłem, gdyż rozumiem jest spoko i nikogo nie obraża w tym zacnym towarzystwie. Godne podziwu.

P.S. Aby nie było, to całkiem zgrabnie, tą regionalizacją, rzuceniem na żer War-Maz i maseczkami wybrnęli z korkociągu. Ograniczyli straty wizerunkowe i w miarę zresetowali system. Zobaczymy na jak długo tego wystarczy

P.S.2 Ruchy na prawo od PiSu (zarówno inspirowane jak i te bardziej niezależne), oraz działania na rzecz zabezpieczenia przyszłości, "w razie gdyby", niektórych kolegów z różnych zarządów i zarządeczków, daje nadzieje, że wiatr historii wkrótce mocniej powieje... ( Zobaczymy, na miedzi i dolarze też liczyłem na ładne ruchy, a koniec końców, na razie, musiałem zadowolić się marnym 1k. )
      Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Dziś mija dokładnie rok o słynnej wypowiedzi

https://twitter.com/Rozmowa_RMF/stat...01787233918978
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Poza tym orientacja seksualną to nie powód do wstydu.
          Kurvva gościu przypominam że to jest forum Kibiców LEGII WARSZAWA a nie jakiś fejsbuk czy inny instagram gdzie lansowanie pedalstwa jest modne i ogólnie spoko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Dziś mija dokładnie rok o słynnej wypowiedzi

Niedługo minie pewnie rok od kiedy nazywałeś ludzi idiotami bo witają się poprzez uścisk dłoni
            Jakoś zapadło mi to w pamięć bo byłem lekko zszokowany jak ludzie łatwo dają sobą manipulować i wygłaszać takie "mądrości"
            Na mnie jak wtedy tak i teraz te wszystkie serwowane w mediach statystyki nie robią wrażenia, bo wg. mnie są one po prostu naciągane do granic możliwości o czym pisałem tu już nie raz.
            Oczywiście bez spiny, nie odbieraj tego jako ataku na Ciebie czy coś.
            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

Niedługo minie pewnie rok od kiedy nazywałeś ludzi idiotami bo witają się poprzez uścisk dłoni
              Jakoś zapadło mi to w pamięć bo byłem lekko zszokowany jak ludzie łatwo dają sobą manipulować i wygłaszać takie "mądrości"
              Na mnie jak wtedy tak i teraz te wszystkie serwowane w mediach statystyki nie robią wrażenia, bo wg. mnie są one po prostu naciągane do granic możliwości o czym pisałem tu już nie raz.
              Oczywiście bez spiny, nie odbieraj tego jako ataku na Ciebie czy coś.
              Tłumaczyłem to już nie raz. Idiotami nazwałem osoby z urzędu (jeśli się nie mylę), które wtedy miały dawać przykład Oczywiście było to spowodowane moim podejściem do tematu na tamten czas i zapewne strachem przed tą pandemią. Natomiast z biegiem czasu moje zdanie (pewnie nie tylko moje) uległo zmianie i odbieram ten cały "pierdolnik" inaczej

Ale spoko rozumiem

349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Tłumaczyłem to już nie raz. Idiotami nazwałem osoby z urzędu (jeśli się nie mylę), które wtedy miały dawać przykład Oczywiście było to spowodowane moim podejściem do tematu na tamten czas i zapewne strachem przed tą pandemią. Natomiast z biegiem czasu moje zdanie (pewnie nie tylko moje) uległo zmianie i odbieram ten cały "pierdolnik" inaczej

Ale spoko rozumiem
                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                Better Dead Than Red

Komentarz

Dziś mija dokładnie rok o słynnej wypowiedzi

Tu jeszcze był profesorem medycyny i człowiekiem, do którego można było mieć szacunek. Dwa tygodnie później sprzedajne skorumpowane ścierwo.

Komentarz

• Nie wiem, czy modne jest promowanie pedalastwa na fb/instagramie, bo ich zwyczajnie nie używam, ale chciałem wyłącznie dodać otuchy po takim cuming-oucie na łamach forum

Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Tu jeszcze był profesorem medycyny i człowiekiem, do którego można było mieć szacunek. Dwa tygodnie później sprzedajne skorumpowane ścierwo.
                    Wcześniej już nim był zanim wyszła na jaw prawda o jego i jego brata działalności. Na szczęście wyciągnięto wtenczas temat Grodzkiego z kapelusza

Komentarz

• Rzecznik MZ "Niestety cały czas notujemy problem ze zbyt późnym dotarciem do szpitala pacjentów, którzy samodzielnie podejmują leczenie w domu." I jest to prawda tylko czemu nie ma odgórnego przykazu aby ludzi hospitalizować, jeśli ktoś już aplikuje sobie tlen w domu czy inne specyfiki to zakładam że nie jest z nim najlepiej. Jedno mówią przed kamerami a co innego w praktyce.

Jestem na świeżo z przykładem mojego taty, który po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na Covid, saturacją w okolicach 90 i kaszlem nie pozwalającym na mówienie i siedzenie próbował się dostać do szpitala, oczywiście odesłano go z kwitkiem twierdząc że 90 to jeszcze nie tragedia. Kilka dni później po kolejnej nieprzespanej nocy zadzwonił na pogotowie i trochę koloryzując udało mu się dostać do szpitala, od 8dni leży w zakaźnym na Wolskiej po podaniu tego leku na Ebolę na eR jest o niebo lepiej.
                      I tu komentarz pielęgniarki: Ja wiem że pogotowie nie chce przyjeżdżać, że do szpitala nie chcą przyjmować ale ludzie w takim wieku jak Pan (wiek, objawy) to powinni być z automatu po teście zabierani na leczenie, więc niech Pan przekaże znajomym, żeby ściemniali ile wlezie byle się tu dostać. Tak to poleżałby Pan 3-5 dni i po sprawie a teraz posiedzi Pan z nami dwa tygodnie.
                      Swoją drogą wiozłem go zamochodem do lekarza, byłem z nim w przychodni i się nie zaraziłem, podobnie jak mama, która nadal przebywa na kwarantannie.

Minął też już rok od podobnej wypowiedzi Pinkasa że Chiny są daleko i covid to na razie nie nasz problem.

Komentarz

Nie wiem, czy modne jest promowanie pedalastwa na fb/instagramie, bo ich zwyczajnie nie używam, ale chciałem wyłącznie dodać otuchy po takim cuming-oucie na łamach forum
                        Sugerujesz, że to ja - przed tobą dokonałem tego cuming-outu ? (w sensie, że "ustaliliśmy")

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Wcześniej już nim był zanim wyszła na jaw prawda o jego i jego brata działalności. Na szczęście wyciągnięto wtenczas temat Grodzkiego z kapelusza

Odpowiem ci na to pewnym cytatem

"Popieram posła Janusza Piechocińskiego, którego znam, szanuję i uważam za jednego z najlepiej przygotowanych ludzi w obecnej kadencji do sprawowania mandatu posła."
                        który wiele wyjaśnia
                        Zasadniczo to przepięknym jest anonimowe jebanie ludzi od "skorumpowanych ścierw" a jak przychodzi do przedstawienia na to jakichkolwiek dowodów to standardem jest kładzenie po sobie uszu. Ludzie humoru
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• To akurat prawda, że Janusz dobrze był przygotowany, ale z liderowaniem mu nie pykło, co zresztą pewnie jest jego największą porażką życiową. Został polsko-chińskim lobbystą i twitterową gwiazdką, więc chyba trochę lżejszy żywot.

Chyba nie karzesz biednym, malućkim Kowalskim szukać i przedstawiać takowe dowody. Są przecież od tego odpowiednie służby kierowane przez... Kamińskiego, Ziobro i Kaczyńskiego. No to wróć

PS. Choć nie wiem co to w sumie do tematu ma, ale dla pisowców typowych temat oszustów wśród swojego rządu tak boli, że zawsze muszą z rozedrgania wyciągnąć kogoś z kapelusza. Spokojnie, jęki to będą jak będziecie odchodzić w niepamięć.
                          Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Spokojnie, jęki to będą jak będziecie odchodzić w niepamięć.
                            Tak jak wy jęczycie od 6 lat

Ale jak nie daj Boże wrócicie do władzy, to będzie zajebiście - tęczowa szmata zamiast biało-czerwonej flagi, "piniendzy ni ma i nie będzie" itd. za to Niemcy i Unia będą nas klepać po plecach, bo będziemy tacy fajni, europejscy, ku uciesze forumowych kodziarzy

Komentarz

• Osobiście to do władzy na szczeblu krajowym ubiegać się nie zamierzam (samorządowym kto wie), ale jakbyś dobrze pamiętał to ja jęczę już lat kilkanaście w podobnym tonie, a nie lat 6, poza tym zdaje się, że ani kodziarskie flagi, ani tęczowe nigdy nie były w repertuarze tych na których głosowałem od dwóch dekad.

Komentarz

Chyba nie karzesz biednym, malućkim Kowalskim szukać i przedstawiać takowe dowody. Są przecież od tego odpowiednie służby kierowane przez... Kamińskiego, Ziobro i Kaczyńskiego. No to wróć
                                Wychodzi z Ciebie wiele lat współpracy ze Stasi. Tylko nie karz biednemu TNTP o małym rozumku szukać i przedstawiać dowody

ps. Zrobiłem w końcu ten cuming względem Ciebie czy nie ?
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X