Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mutacja turecka, indonezyjska i meksykańska.

Komentarz

• Kiedyś każdy szanujący się kraj chciał mieć swoje uniwersytety. Budowano pałace i świątynie mające świadczyć o wielkości państwa.
      Do niedawna wyznacznikiem potęgi i znaczenia było posiadanie zamorskich kolonii, później własnego lotniskowca, broni atomowej, rodzimych firm zaawansowanej technologii, wysyłanie sond w kosmos itp
      Teraz o wielkości narodu będzie świadczyło posiadanie własnej mutacji koronawirusa.

#noweczasy #lockdownnaszbawi #pandemiastrachu
      Ostatnio edytowany przez Kalle; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Do końca tygodnia mają zostać przywrócone kontrole na granicy z Czechami, Słowacją i Niemcami. Przy wjeździe albo negatywny wynik testu albo kwarantanna... czy to się kiedyś skończy? W takim tempie szczepienia jak obecnie to nie wygląda to zbyt różowo...
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ciekawi mnie to częste powtarzanie tego, że "jak tylko będzie można będziemy dalej luzować", dupa się komuś pali, nowe sondaże spłynęły...
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
            Do końca tygodnia mają zostać przywrócone kontrole na granicy z Czechami, Słowacją i Niemcami. Przy wjeździe albo negatywny wynik testu albo kwarantanna... czy to się kiedyś skończy? W takim tempie szczepienia jak obecnie to nie wygląda to zbyt różowo...
            Dodatkowo,podobno na te nowe wersje Angielskie,Afrykańskie czy tam Podlaskie szczepionki niewiele dają (przynajmniej niektóre) .
            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
              Ciekawi mnie to częste powtarzanie tego, że "jak tylko będzie można będziemy dalej luzować", dupa się komuś pali, nowe sondaże spłynęły...
              Przecież tych bredni Niedzielskiego i spółki już nawet nie da się komentować. Czekaj, jakie były swego czasu zalecenia MZ? Masz problemy z oddychaniem nosząc maseczkę? Włóż przyłbice! Na jesieni przy 30k zakażeń przyłbice inne chusty nie przeszkadzały, ale teraz idzie zapowiadana czecia fala.
              Ile krajów w Europie wprowadziło nakaz kagańców na zewnątrz? 4? Jadą z nami równo.

Komentarz

• Przywieźli Antonovem towar który nie poszedł, więc trzeba wydać odpowiednie rozporządzenie żeby towar puścić na rynek. Zakazują przyłbic, szalików itp ale maseczek nie dadzą tylko obywatelu chcesz wyjść to se kup.

Komentarz

• W kominie nie możesz chodzić, ale jak wytniesz z niego kawałek materiału i dorobisz uszy z gumki to już jest ok. Cyrk dla idiotów.
                  Ciekawe co na to polska policja, bo takie fajne kominy mają.

Komentarz

• Do tego nieraz widziałem ich z papierosem koło radiowozu... A później pewnie poszli wlepiać ludziom mandaty za to,że na chwilę maskę ściągnęli.
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Mam dość tego co się dzieje, ale jak macie chwilkę to posłuchajcie:

ps. na Białołęce ludzie zapieprzają w tych maskach jak roboty, a w sobotę spędziłem w parku na Polach Mokotowskich 3h i na spacerku nie było widać ludzi w maskach.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• W parkach nie ma obowiązku noszenia masek.
                        #MioduskiOut

Komentarz

• Zastanawiałem się dlaczego w Warmińsko Mazurskim jest tak wysoki odsetek testów pozytywnych. Jedynym logicznym wyjaśnieniem jest to, że tej pamiętnej nocy na Krupówkach były w większości osoby z Olsztyna i okolic.
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• prof. Horban już odpowiedział na to pytanie twierdząc że na południu już po prostu chorowali, odpowiedź w stylu "sorry taki mamy klimat" i w sumie można się z tym po części zgodzić.

Co ciekawe powiedział również że czekają nas jeszcze 2 miesiące wzmożonej epidemii. Trochę się boję, bo rok temu mówili żeby na 2 tygodnie zostać w domu, teraz już mówią o 2 miesiącach. Z proporcji wynika jakieś 4 lata lockdownu.

Komentarz

• Poniższy wykres pokazuje prawdziwy dramat z koroną. Olejcie wrzutki polityczne na wykresie, ważniejszy są same dane statystyczne. Zapaść służby zdrowia, paraliż zarządzania służbą zdrowia.

Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                                prof. Horban już odpowiedział na to pytanie twierdząc że na południu już po prostu chorowali, odpowiedź w stylu "sorry taki mamy klimat" i w sumie można się z tym po części zgodzić.

Co ciekawe powiedział również że czekają nas jeszcze 2 miesiące wzmożonej epidemii. Trochę się boję, bo rok temu mówili żeby na 2 tygodnie zostać w domu, teraz już mówią o 2 miesiącach. Z proporcji wynika jakieś 4 lata lockdownu.
                                W maju powiedzą, że "jeszcze tylko do wakacji, wytrzymajcie!". I tak się to kręci. Nie wiem,jak trzeba być naiwnym, żeby jeszcze wierzyć w te ich terminy.
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X