Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamiast szerzyć tu swoje foliarskie teorie spiskowe i szkalować wspaniałych ludzi (jak minister Niedzielski, premier Morawiecki, wcześniej minister Szumowski i rada ekspertów), którzy w pocie czoła pracują nad tym byśmy byli bezpieczni, zdrowi i szczęśliwi, to uważajcie na siebie i noście maski

Komentarz

• Mnie to tylko zastanawia jedno .

Po co ??? Po co to wszytsko ??*

*Mówię o Polsce...
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Myślisz, że Polska ma coś do gadania ?
        Łukaszenko kiedyś powiedział, ile mu proponowali za zatrzymanie gospodarki i wprowadzenie lockdownu. Pionki w polskim rządzie nawet nie pisną (z globalistą Morawieckim na czele), porzuć złudzenia. Tu nie chodzi o Polskę.

Komentarz

• Może ktoś to przerabiał i podzieli się informacją. Dziś kończę izolację - pozytywny PCR i żadnych objawów.
          Zaplanowany wyjazd służbowy za granicę i niezbędny negatywny test.
          Lekarz rodzinna zasugerowała, że mogę z pozytywnymi testami bujać się i 3 miesiące. Każdy test to izolacja. Nie mogę sobie na to pozwolić.
          Czy istnieje jakiś sposób, by zrobić w miarę miarodajny test, bez rejestracji w systemie i dopiero po sprawdzeniu wyniku iść na ten właściwy?.
          Pani w aptece powiedziała, że testy ala ciążowe to nawet coca cole kierują na kwarantannę.

Komentarz

• Kolego gizo, ale czy system testów z rejestracją w systemie i izolacja w przypadku pozytywnego wyniku - to spisek, czy uzasadnione, wynikające z potrzeby chwili działanie?.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Kolego gizo, ale czy system testów z rejestracją w systemie i izolacja w przypadku pozytywnego wyniku - to spisek, czy uzasadnione, wynikające z potrzeby chwili działanie?.
              Przy jakości testów ? Dla mnie, to bezsens, na który jak rozumiem nasze Państwo jest stać. Kto bogatemu zabroni.
              Ps. Skoro stać nas na leczenie nie-cięzkie przypadki kwotą 250.000 złoty na łebka (link o szpitalach tymczasowych) to znaczy, że faktycznie jesteśmy bogatym Państwem, tak więc po zakończonym cyrku gdy odniesiemy sukces galaktyczny, spokojnie nasze Państwo podniesie kwotę wolną, obniży podatki, zlikwiduje opłaty dodatkowe, jakie się potworzyły magicznie. Bez żadnego pyszczenia, że się nie da bo pandemia była.

Jeżeli nawet lekarze w szpitalach od kilku miesięcy mają poczucie i nieformalną listę, które laboratoria robią testy bardziej "z dupy", a które mniej "z dupy" i są w stanie odpowiednio tym zarządzić w przypadku konieczności zrobienia testu, to chyba na tyle jest coś nie tak, by nasi miłościwie panujący się temu przyjrzeli ? Chyba, że mamy w uj kasy i nie liczymy każdej złotówki, wtedy taka skrupulatność jest zbędna, fakt.
              Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Trzeci dzień wzrostu. Ale Niedzielski będzie miał amunicji!
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Trzeci dzień wzrostu. Ale Niedzielski będzie miał amunicji!
                  Interesująca będzie liczba zgonów z Covidem za jakieś 2-3 tygodnie vs. styczeń. O ile przyrośnie vs. ilość zakażonych.

Tak na szybko estymując, to przy zakażeniach wykrywanych na poziomie ok 25.000 dziennie, zgony nie powinny przekroczyć 300 osób dziennie (możliwy jakiś pojedyńczy wyskok), w innym przypadku albo bujdą jest szczepionka, albo bujdą będą statystyki.
                  Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Trzeci dzień wzrostu. Ale Niedzielski będzie miał amunicji!
                    Najgorsze, ze malopolskie dosyc nisko, nie da sie w pelni wymietosic watku krupowkowskiego San Siro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Najgorsze, ze malopolskie dosyc nisko, nie da sie w pelni wymietosic watku krupowkowskiego San Siro.
                      Dziwię się właśnie dziennikarzom nie tylko kurwizji. Nawet największy ciemniak doda, dwa do dwóch i nie kupi tej wersji, że to wzroty krupówkowe. One mają szanse być doliczane i dmuchana propaganda, za jakieś 2 tygodnie (najpierw objawy zakażenia muszą wystąpić, następnie zwykle ludzie tego samego dnia nie zgłaszają się na test tylko statystycznie minimum po 2 dniach, a max po 2 tygodniach, następnie muszą dostać wynik, który będzie następnie ogłoszony w mediach). Każdy potrafi to wyczuć i wyliczyć, a te głąby z mediów lecą jak ćmy do światła i tym bardziej się ośmieszają.... niech wyluzują.

Komentarz

Kolego gizo, ale czy system testów z rejestracją w systemie i izolacja w przypadku pozytywnego wyniku - to spisek, czy uzasadnione, wynikające z potrzeby chwili działanie?.
                        Masz coś w temacie do napisania?. Twoje mądrości i muminkowe rozterki mnie nie interesują.

Komentarz

• Ależ nie ma się co obruszać. Nie mam nic do napisania, łącznie z mądrościami. Interesują mnie po prostu Twoje rozterki. Czy ten system, który najwyraźniej nie odpowiada Twoim potrzebom czy tez, bardziej ogólnie, wizji jak powinien działać, to spisek, czy uzasadnione działanie.
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Ależ nie ma się co obruszać. Nie mam nic do napisania, łącznie z mądrościami. Interesują mnie po prostu Twoje rozterki. Czy ten system, który najwyraźniej nie odpowiada Twoim potrzebom czy tez, bardziej ogólnie, wizji jak powinien działać, to spisek, czy uzasadnione działanie.
                            Rozumiem, ale nie jestem w stanie ci pomóc. Przykro mi.

Komentarz

• Dzisiaj - tydzień po podaniu pierwszej dawki szczepionki - zmarła 94(!) letnia babcia bratowej mojego ojca. Przyczyna śmierci? Covid +1 do statystyk.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• To jeszcze spytaj szwagra ojca syna przyczyne zgonu z sekcji zwłok oczywiscie, będzie juz pełen obraz dla jasności

Komentarz

Pracuję...
                                X