Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

  Wlasnie nie wiem dlaczego nikt o to nie spytal... Galerie i muzea otwarte, a kina i teatry, no, w sumie nie istnieja chyba. Albo tam wirus grasuje na specjalnych zasadach.
  A najlepsze jest to że ponoć nawet nie gadali z ludźmi z kultury że otwierają muzea i galerie. Zaskoczyli ich samych do tego stopnia że muzea i galerie nie są przygotowane na otwarcie w reżimie
  349meczów*
  71 goli*
  58 asyst*

  jest tylko jeden King!!!!

  *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

  Komentarz


  • Ten pan dużo wie prorok, jasnowidz, wizjoner https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bil...e-8045154.html
   Pandemie należą do nowej normalności "na tej samej zasadzie jak trzęsienia ziemi, tornada czy zmiany klimatyczne" - ocenił Gates. "Musimy odrobić naszą lekcję, na następną pandemię nie jesteśmy przygotowani".
   Hmm do tej pandemii, która zaczęła się na początku 2019 przygotowywali się w październiku 2018 i nie są przygotowani ? https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/
   Polecam poczytać o szczegółach tego wydarzenia, bo są bardzo ciekawe (wytyczne dla mediów, rządzących, przywódców religijnych w trakcie pandemii).

   https://twitter.com/PremierRP/status...24971424215042
   "świat potrzebuje nowego ładu, Europa potrzebuje nowego ładu"
   Anty-Polak, globalista, bankster, komunista. Tfu.

   A to taki będzie nowy ład : https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4955390/1984, https://lubimyczytac.pl/ksiazka/7455...spanialy-swiat

   Tzw. teorie spiskowe materializują się na naszych oczach. (choć niektórzy dalej patrzą i nie widzą, albo nie chcą widzieć).

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

    Powiąż PZU , zobacz jaką kartę sportową wydali i z jakim skutkiem (wynikiem), później w kogo ręce wejdzie w najbliższym czasie Calypso, a następnie kto ma monopol na rynek fitness i dlaczego trzeba kogoś tego uje***.
    Czyli będą Narodowe Kluby Fitness, Narodowe Hotele i Narodowe Stoki Narciarskie? Sporo stołków do obsadzenia, przez działaczy partyjnych.

    Komentarz


    • Czyli Nowy Ład! A czekaj chyba już tak kiedyś było...? Swoją drogą ciekawa droga zwalczać ustrój miniony na wszystkie sposoby we wszystkich sferach życia publicznego jednocześnie dążąc do niego w siedmiomilowych butach.
     Co do twitta jaśnie nam panującego premiera to odpowiedzi są bardzo ciekawe

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
      Czyli Nowy Ład! A czekaj chyba już tak kiedyś było...? Swoją drogą ciekawa droga zwalczać ustrój miniony na wszystkie sposoby we wszystkich sferach życia publicznego jednocześnie dążąc do niego w siedmiomilowych butach.
      Co do twitta jaśnie nam panującego premiera to odpowiedzi są bardzo ciekawe
      Mega do niego dążą, wszechobecna cenzura, pobicia opozycjonistów, morderstwa księży, brak możliwości wyjazdu za granicę, dużo by tego wymieniać. Ba powiedziałbym, że jest gorzej, wszak za komuny nie kazali chodzić w maseczkach, ani nie zamykali siłowni.
      Lieber tot als rot!!

      Komentarz


      • Każdemu wg potrzeb.

       Komentarz


       • Ani chybi intelektualnych.
        Lieber tot als rot!!

        Komentarz


        • Jak lampeczka ostrzegawcza w głowach niektórych wciąż nie zaświeciła to już się nie zapali. A kto świadom co jest grane niech bierze "nogi za pas" dopóki nie jest za późno. Do Marca nic sie diametralnie nie zmieni, potem zaczyna się nowy rok fiskalny i kto wie co będzie. Ja typuje wielkie bankructwo światowe albo coś w tym stylu. Wojny raczej nie będzie choć kto wie.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
          Jak lampeczka ostrzegawcza w głowach niektórych wciąż nie zaświeciła to już się nie zapali. A kto świadom co jest grane niech bierze "nogi za pas" dopóki nie jest za późno. Do Marca nic sie diametralnie nie zmieni, potem zaczyna się nowy rok fiskalny i kto wie co będzie. Ja typuje wielkie bankructwo światowe albo coś w tym stylu. Wojny raczej nie będzie choć kto wie.
          Marca z małej.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

           Marca z małej.
           Do końca marca

           A potem :

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

            Marca z małej.
            Nie z małej, tylko małą. Chyba, że „Ivan” jest nieprzypadkowo

            https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/ma...tery;2027.html
            Lubię sobie jebnąć posta.

            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

            Komentarz


            • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
             Ani chybi intelektualnych.
             Twoje już poznaliśmy, naprawdę nie spodziewałem się więcej.

             A propo nowego ładu wypowiedział się też sam prezes, oczywiście przypadek że Morawiecki ćwierka o tym w tym samym czasie. Skoro ta banda nieudaczników chce wprowadzić nowy ład, mając "daleko idące projekty" to naprawdę jest się czego bać i powyższy obrazek może się ziścić.
             Debile z powodu wirusa zamknęli zdrowych ludzi w domu odmawiając im przyjemności, zamiast chronić tych którym ten wirus zagraża, sprowadzono wszystkich do poziomu schorowanego emeryta, to nowy ład oznaczać może ścięcie wszystkich głów wystających ponad średnią, równość klas itp. tak więc czy się stoi czy się leży pincet złoty się należy.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

              Nie z małej, tylko małą. Chyba, że „Ivan” jest nieprzypadkowo

              https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/ma...tery;2027.html
              Musiałeś?

              Komentarz


              • Nie mogłem...               ... inaczej
               Lubię sobie jebnąć posta.

               „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
               St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

               Komentarz


               • Blokowanie kraju poprzez lockdown to głupota.
                Lub co gorsze tylko pretekst do zabijania mniejszych Polskich firm , na ich miejsce wejdzie obcy kapitał .....co oni wyprawiaja w tym rządzie ?
                Widzialem badania ze odsetek osób zarażonych bodajże w Danii tam gdzie jest lockdown wyniósł 0,14 osoby na 1000 a gdzie go nie było 0,15 - porażająca różnica zakrawająca na błąd statystyczny.
                Nawet WHO nie widzi w nim większego sensu , a skutki uboczne niesie tragiczne

                https://www.medonet.pl/koronawirus/t...okowanie-kraju

                Drugi ciekawy wniosek to to ze w Polsce mogło już przejść koronę , większość bezobjawowo - około 15 mln ludzi co stanowi ok połowy populacji osób dorosłych.
                Wyniki takie zostały oszacowane na podstawie badań przeprowadzonych w styczniu wśród Nauczycieli, blisko połowa z nich miała wyniki świadczące o przebyciu COVID. Nawet jeżeli ta grupa jest bardziej narażona za zarażenie to i tak takie ilości świadczą o tym że już bardzo dużo osób ma to za sobą.

                Czyli po co to wszystko ?
                Kasa, kontrola społeczna , psychologia strachu, władza i wyniszczanie suwerenności poszczególnych krajów i oczywiście szczepionki.
                Dużo ludzi daje z siebie zrobić bezwolnych debilii.
                Nie dajmy się !
                Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

                Komentarz

                Pracuję...
                X