Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dziś w Wilanowie widziałem kilkanaście osób w maskach. Z tego ok 50% to dzieci.

U mnie od dziś praca zdalna.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• U mnie w pracy też wszyscy od czwartku na zdalnej przez dwa tygodnie.

Komentarz

• Ja tam mam pracę zdalną do świąt ( branża IT więc mogę sobie pozwolić),
        z psem spacery na przysłowiową kupę-siku , bo zerwał torebkę stawową,
        zakupy robię od lat raz w tygodniu więc tu też zminimalizowałem szansę spotykania ludzi,
        a siłownia mi się wyczyściła do kilkunastu osób.

Jeszcze tylko odbębnie w sobotę dzień kobiet i mam z ludźmi święty spokój.
        Ostatnio edytowany przez Runi; 55583.

Komentarz

• [
          Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Ale tych artykułów nie ma od kilka dni więc więcej kasy nic nie zmieni No chyba,że będzie się odbywał czarny handel to wtedy przetrwają najbogatsi
          Wiem, że żartowałeś, ale ludzie to debile (wiem, nic nowego). Dwa przykłady z dziś. Market, regał z mydłem do rąk cały pusty. Naprzeciwko, uginace się półki z żelem do ciała. Lecimy dalej: Biedronka, znajomemu kradną z koszyka dwa pudełka ryżu, wziął ostatnie z regału. 200 metrów dalej, w Carrefourze ryżu, kaszy i makaronu w chvj, całe 30gr. drożej.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
            Ludzie wpadli w szał informacyjny. Od przyrostu zachorowań dużo wyższy jest przyrost dziennikarzy tvn24.
            Część osób pewnie ma ciekawe i prawdziwe info ale nikną one w zalewie fake newsów.

Przykład:

Dzwoni typ do kolegi, że widział dwa autokary z żołnierzami zmierzające drogą, którą można dojechać do Warszawy.
            Szybka analiza i poszedł wniosek, że jadą na blokadę stolicy.
            Żebyś się na dniach nie zdziwił

Komentarz

• Już oficjalnie prezydent Brazylii z koroną.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                Fake!
                Ufff... I bardzo dobrze. Paczpan jak to nie można wierzyć we wszystko co lata po necie. Nauczka na przyszłość choć człowiek się pilnuje żeby plotek nie rozsiewać i sprawdzać źródła.

Znajomy pracujący w Urzędzie Pracy dał mi info że od od tygodnia duże wzmożenie z rejestracjami bezrobotnych. Ludziska z szarej uciekają pod skrzydła NFZ. Ciekawe jaka będzie ostateczna statystyka.

Moja propozycja dla wszystkich na najbliższe dni, na ostudzenie emocji i reset głów:

https://www.gog.com/

Trzymajcie się w zdrowiu i dbajcie o siebie, rodziny i bliskich. Co ma być to będzie. Historia pokazała że Polacy są nie do zayebania i w chwilach trudnych potrafią się wspiąć na wyżyny .
                Znikam
                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• W sprawie różnych początków i początkowej umieralności.
                  W Włoszech ci co przywlekli koronę z Chin pracowali również w kilku domach opieki społecznej. Efekt był murowany i oczywisty, oczywisty oczywiście po fakcie.
                  Podobny scenariusz w USA. Jeden kichający pracownik domu opieki nad staruszkami radośnie przyszedł do pracy i w efekcie 60 zakażonych w grupie największego ryzyka.

A tak w ogóle to z tymi statystykami nie jest najlepiej. W niemieckich jednego dnia nieco ponad 200 nowych przypadków, w następnym dniu 27!!! i w trzecim znów powyżej 200! To nie może być prawda. Może jakaś awaria w liczeniu albo prosta pomyłka, nie wiem - to najbardziej dziwny przypadek jaki widziałem.
                  Dziwne skoki statystyk w górę mogą być objawem wdrożenia nowych procedur i zwiększenie masowości badań, to się prosto akurat tłumaczy.

Na razie nie ma większego sensu w naszym przypadku pisać o trendzie "włoskim", za wcześnie, można tak przypuszczać, ale nie wowlno się podpierać znanymi liczbami, one tego nie potwierdzają jeszcze. Wczorajszy skok też może mieć jakieś proste wytłumaczenie. Poczekajmy kilka dni z wnioskami na podstawie liczb.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Hiszpania wprowadza stan wyjątkowy. Chyba grubo za późno patrząc na przerażający wzrost zachorowań.
                      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Od tego, że wprowadzą taki, a nie inny stan nie zostanie wyleczony ani jeden pacjent.
                        To typowa pokazówka, że niby państwo coś działa, a realnie pokazuje w ten sposób swoją słabość.

Ogólnie to za 2h ma być info Premiera jak ma to funkcjonować przez najbliższe kilka dni.
                        Nie mogę się doczekać do jakiej "strefy" mnie zapiszą.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Akademiki nie zostały zamknięte albo zapomnieli albo nie przewidują na razie ograniczać nadmiernie ruchu. Obstawiam to drugie. Na UW studenci w akademikach dostali zalecenie zrobienia wypadu z Warszawy, ale to tylko miękkie zalecenie a nie polecenie, istotne tym bardziej, że UW zamknięte do 14 kwietnia a nie tylko na dwa tygodnie.

p.s. W sumie to nie wiem co lepsze, trzymać studentów w Warszawie czy wysiudać do domciów
                          Ostatnio edytowany przez Jestem; 134085.
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                            Akademiki nie zostały zamknięte albo zapomnieli albo nie przewidują na razie ograniczać nadmiernie ruchu. Obstawiam to drugie. Na UW studenci w akademikach dostali zalecenie zrobienia wypadu z Warszawy, ale to tylko miękkie zalecenie a nie polecenie, istotne tym bardziej, że UW zamknięte do 14 kwietnia a nie tylko na dwa tygodnie.

p.s. W sumie to nie wiem co lepsze, trzymać studentów w Warszawie czy wysiudać do domciów
                            Od kolegi który śmiga na nocnym w Warszawie takiego melanżu w tygodniu dawno nie widział... Wszystko do czasu.

Komentarz

• Wczoraj w radiu slyszałem, że z akademików SGGW i PW mieli się wynieść chyba w 24 godz. ("super" dla studentów pracujących w Warszawie)
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Wczoraj w radiu slyszałem, że z akademików SGGW i PW mieli się wynieść chyba w 24 godz. ("super" dla studentów pracujących w Warszawie)
                                Politechnika się z tego na szczęście wycofała.

Dużo zdrowia Jaco!
                                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Pracuję...
                                X