Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    A u mnie wieść gminna niesie, że na ponad 900 osób personelu szpitala chęć do zaszczepienia się wyraziło... 40 osób.
    A ma wg Ciebie znaczenie, że lekarze, personel medyczny, zazwyczaj pracują w kilku szpitalach a zapisują się w jednym?.

Komentarz

A u mnie wieść gminna niesie, że na ponad 900 osób personelu szpitala chęć do zaszczepienia się wyraziło... 40 osób.
      U Małżonki w szpitalu 100% personelu zapisanego (wśród lekarzy). I nie jest to wieść gminna

Komentarz

Twoja gmina od początku pandemii z tego co pamiętam nie za bardzo przejmowała się wirusem, więc nie ma się co dziwić
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Napisałem w formie ciekawostki
          Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia bo od dawna mam z grubsza wyje***ne na tą całą pandemię, szczepionki i wszystko co z tym związane Zakładam maseczkę wchodząc do sklepów i do tego ogranicza się moja "styczność" z tym tematem No i lubię sobie zajrzeć tu na forum poczytać co tam ciekawego mają ludzie do napisania, czasami sam coś "skrobnę" i to tyle. Pozdrawiam.

E: Benek, ty za to z tego co pamietam byłeś tak przejęty, że ludzi, którzy witali się uściśnięciem dłoni nazywałeś idiotami Chyba już wolę, żeby ludzie się nie przejmowali niż popadali w takie paranoje ​​​​​​​
          Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
          Better Dead Than Red

Komentarz

Mam nadzieję, że nie jest to prawda. O ile sam z rodziną zamierzam się od tego zajzajeru, co to niby trzeba rozcieńczać ale nawet 5x silniejsza dawka problemu nie robi trzymać jak najdłużej z daleka, to wszystkich innych gorąco zachęcam i liczę, że prędziutko pobiegną Akurat tutaj gram w tej samej drużynie co rządowa propaganda i sam dorzucam swoją pracę, oczywiście nie za darmo
            http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Wieści gminne to tu, to tam, a dane spływają:

30% personelu sanockiego szpitala chce się zaszczepić

Jak podawaliśmy już wcześniej, w dniach 28-30 grudnia w Sanoku zaszczepionych zostanie 75 osób z personelu szpitala, w ramach „fazy 0”.
              https://esanok.pl/2020/szpital-w-san...ic-00e7ts.html

Im dalej od dużych miast tym frekwencja będzie niższa.

Uważam, że liczba osów niezaszczepioonych musi być odpowiednio dużo, bo inaczej zaszczepią z pistoletem przy głowie.
              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Napisałem w formie ciekawostki
                Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia bo od dawna mam z grubsza wyje***ne na tą całą pandemię, szczepionki i wszystko co z tym związane Zakładam maseczkę wchodząc do sklepów i do tego ogranicza się moja "styczność" z tym tematem No i lubię sobie zajrzeć tu na forum poczytać co tam ciekawego mają ludzie do napisania, czasami sam coś "skrobnę" i to tyle. Pozdrawiam.

E: Benek, ty za to z tego co pamietam byłeś tak przejęty, że ludzi, którzy witali się uściśnięciem dłoni nazywałeś idiotami Chyba już wolę, żeby ludzie się nie przejmowali niż popadali w takie paranoje
                napisałem to w formie ciekawostki

IDIOTAMI nazwałem tylko tych co mieli dawać przykład Do paranoi mi daleko a i zdanie o pandemii mam inne niż na początku

​​​​​​​Pzdr
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Napisałem w formie ciekawostki
                  Zasłyszanej w kolejce do sklepu

Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                  ty za to z tego co pamietam
                  Pisałeś, że znajomi zdrowi więc wirus to ściema, a tak naprawdę, to wszyscy biorą udział w spisku ogólnoświatowym, globalnym, medialnym, gargantuicznym.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Zasłyszanej w kolejce do sklepu
                    To informacja od pielęgniarki pracującej w tym szpitalu.

Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                    Pisałeś, że znajomi zdrowi więc wirus to ściema, a tak naprawdę, to wszyscy biorą udział w spisku ogólnoświatowym, globalnym, medialnym, gargantuicznym.
                    Przytoczysz gdzie tak pisałem? Pisałem, że znajomi zdrowi, ale że wirus to ściema? Nie przypominam sobie...

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                    Better Dead Than Red

Komentarz

• Czy covidianie uświadamiają sobie (na przykładzie sytuacji ze skokami), że na podstawie tych testów (czyli ruletki lub jak kto woli totolotka), budowane są strategie walki z pandemią (nieskuteczne zresztą), zamykani ludzie w domach, niejednokrotnie tracący dorobek życia, itd. ?
                      Hucpa, mało powiedziane. Ogólnoświatowa hucpa.

Komentarz

• No.
                        Spiseg.
                        Bildenberg group za tym stoi.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
                          No to rozumiem, że pierdololo ministra zdrowia sprzed 10 dni jest nieistotne i pierdololo premiera jest ważniejsze. To można jak człowiek 31.12 pójść z znajomymi na wódkę i nie przejmować się niebieskimi? Co jednak jest teraz istotne widzimisię ministra? Premiera? Konstytucja?
                          Minister zdrowia Adam Niedzielski ostrzega, że policja z całą stanowczością będzie egzekwować zakaz przemieszczania się w sylwestrową noc. - Od strony prawnej to postępowanie wygląda w ten sposób, że jest wymierzona kara w wysokości do 30 tys. i ona w ciągu 7 dni jest egzekwowana z konta – stwierdził szef resortu na antenie Radia ZET.

Kabaretu ciąg dalszy. Co następne nam minister zaproponuje? Zesłanie na leczenie klimatyczne za wyjście na balkon?

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                            No.
                            Spiseg.
                            Nie inaczej. I czipsy wszczepiają w szczypionkach. Za pomocą 5g będą nami sterować jak robotami.
                            Spisek jak spisek. Chcę wierzyć, że to po prostu bezdenna głupota rządzących, że robią to co robią. Wtedy jest dla nas szansa. Jeśli to spisek, to marnie.

Tak serio to grupa Bilderberg to ciekawe zagadnienie. Myślę, że trzeba założyć temat o tzw. teoriach spiskowych (które przy okazji pandemii stają się rzeczywistością).

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                              No.
                              Spiseg.
                              Forum Legii ostatnim bastionem normalność i czipować się nie pozwolą
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Nie inaczej. I czipsy wszczepiają w szczypionkach. Za pomocą 5g będą nami sterować jak robotami.
                                Spisek jak spisek. Chcę wierzyć, że to po prostu bezdenna głupota rządzących, że robią to co robią. Wtedy jest dla nas szansa. Jeśli to spisek, to marnie.

Tak serio to grupa Bilderberg to ciekawe zagadnienie. Myślę, że trzeba założyć temat o tzw. teoriach spiskowych (które przy okazji pandemii stają się rzeczywistością).
                                Już wcześniejsze Twoje posty zwróciły moja uwagę, a ten tylko utwierdził mnie w przekonaniu ze jesteś zwykłym foliarzem.
                                Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

Pracuję...
                                X