Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
    Zakładajac, że banki padną przez przesadzoną reakcję ludzi, to lepiej być w grupie która to spowodowała, czy w grupie która na tym straciła, skoro to i tak od nas nie zależy? Jeśli nie padną, to czemu Was martwi, że ktoś sobie wypłaca SWOJE pieniądze? Każdy ma prawo robić se SWOIMI PLNami co tylko zechce.
    1) Płatność gotówką zwiększa rozprzestrzenianie epidemii, lepiej płacić kartą,
    2) Obrót gotówką jest droższy dla państwa bo utrzymanie hajsu w obiegu kosztuje,
    3) Więcej gotówki w obiegu to mniejsza ilość w bankach, więc muszą one zmniejszać np. dostępność wszelakich kredytów.

To tak na szybko.

Komentarz

• Taa, niech jeszcze co niektórzy wypłacą sobie do ręki kredyty obrotowe

Co jak co, czy jest zaraza czy jej nie ma - wolę plastik i takie płatności. W razie sytuacji typu wojna - będzie można sobie tym plastikiem jedynie brud z pod pazura wydrapać.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
        Spoko mordo. Ty akurat nie podałeś zmyślonej informacji. Ludzie wypłacają siano w razie konieczności kupowania czegoś na czarnym rynku. A robią to bo jest panika zakupowa. Hurtownie nie wytrzymały PIKU zakupowego i są puste. Tyle, że to nic nie znaczy bo raz, że nie ma w nich zapasów na długi okres a dwa, że nie są one producentem.

Ja wypłacę większą gotówkę jak dostanę info, że rzeźnie i przetwórnie przestaną pracować
        U nas klasycznie, czyli ze skrajności w skrajność. Od totalnego olewactwa typu: chvja mi może zrobić korona, to tylko inna grypa po panikę, jakby miała wybuchnąć zaraz wojna na dwa fronty. W Chinach i Korei panują w miarę nad tym i nie słychać, że są problemy z zaopatrzeniem sklepów, czy płynnością finansową banków. We Włoszech jest póki co dużo gorzej niż u nas i też w tych tematach cisza. Tylko u nas sranie żarem, że nagle wszystkiego zabraknie i nie będzie można płacić kartą. Pierdolca można dostać.

Komentarz

• Rozumiem Wasze argumenty, ale jeśli banki ograniczą wyplaty, to czyj to będzie problem? Tych co mają SWOJE pieniądze w kieszeni, czy tych co powierzyli je bankom?

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
            No już, już.
            Jak podzielą Warszawę na trzy strefy w przeciągu kilku dni to przyznam Ci rację i pochwalę publicznie
            Póki co zostańmy przy farmazonie i domorosłym generale.
            Póki co mam zajebista satysfakcję. Kolejny już raz. I nie jestem żadnym generałem.
            Zreszta mam w chuju twoja opinie na mój temat. A jak coś to zapraszam na priv. Był już ostatnio jeden taki co wypisywał jakieś smety.
            "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
            (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
            Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Warszawa: trzy stacje metra - Kabaty, Natolin, Imielin - zostały zamknięte. To prewencja, ale jest to związane z koronawirusem. - Mężczyzna, który wszedł na stację Kabaty, nagle źle się poczuł. Powiadomił o tym obsługę, informując jednocześnie, że był niedawno w Londynie - mówi Onetowi Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia oraz inspektorów sanepidu.
              Ktoś potwierdzi?

Komentarz

• Aresztowali Reagana.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                  Chcialem zapytac o dwie rzeczy:
                  1. Czy chodzicie w jakis maskach i rekawiczkach, zastanawia mnie to, bo na filmach z Chin czy Wloch duzo ludzi to nosi, u nas na ulicach to chyba jeszcze nikigo nie widzialem. Skad to wynika? Ludzie sie bardziej wstydza byc uznanymi za paranoikow niz zabezpieczyc sie przed tym? JAKIE maski i reakwiczki mozna kupic zeby bylo bezpiecznie? Chcialbym jakas maske zakrywajaca oczy ale tez nie przeciwgazową
                  2. Czy cos dezynfekujecie wracajac do domu czy jeszcze o tym nie myslicie? Czym?

edit jeszcze jedno - Wiadomo ze kryzys sie rozpoczal juz. Gospodarczy.
                  Mnie właśnie zastanawiam gdzie są Ci ludzie z maskami ??? W aptekach nie kupisz na allegro po 500 zł a na ulicach nikogo w maseczce.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Mnie właśnie zastanawiam gdzie są Ci ludzie z maskami ??? W aptekach nie kupisz na allegro po 500 zł a na ulicach nikogo w maseczce.
                    Dwa dni temu ,widziałem w Intermarche gościa ,na oko 55lat w masce .
                    W moim województwie do teraz nie stwierdzono przypadku nosiciela korony.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Branża kosmetyczna wykupiła np. Bo oni bez masek pracować nie mogą.
                      "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                      (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                      Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Angole idą VaBanque:

W skrócie: Pier.... ludzi, gospodarka jest najważniejsza. Wyjątkowe szuje, ale prawdopodobnie wygrają na tym.
                        Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zdrówka Jaco, trzymaj się tam!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                            A przy okazji spotkałem na ulicy jednego z piłkarzy Legii - jeżeli ktoś jeszcze nastawia się na niedzielny mecz, niech już przestanie.
                            Rozgrywki PKO Ekstraklasy zostały zawieszone do końca marca. Nie odbędą się też zaplanowane na ten weekend mecz I i II ligi.

źródło wp.pl

Nie podoba mi się ta decyzja.
                            Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wersja rzeczniczki metra jak najbardziej zgodna z prawdą.

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                                W skrócie: Pier.... ludzi, gospodarka jest najważniejsza. Wyjątkowe szuje, ale prawdopodobnie wygrają na tym.
                                Nie czytałem artykułu, ale Brytole popierają strategię Johnsona, nawet zwolennicy Partii Pracy są za nim w tej sprawie.

Komentarz

Pracuję...
                                X