Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Dobra jest rozporządzenie. Od tej pory uprzejmie proszę o nie pisanie na otwartym forum gdzie kto jedzie, jak nocuje itp. Nie podpowiadajmy urzędasom, bo podkręcą poziom gnębienia. Oczywiście, dla dobra. Słupków w sondażach.
    Pasuje
    "Niejeden ideolog zawinił tutaj oszustwem próbując przeszmuglować pod nazwą "dobre życie" coś całkiem innego. Wydaje się jednak, że pospolity człowiek dość dobrze broni się przed tym oszustwem, i kiedy mu ktoś próbuje wytłumaczyć, że dobre życie polega, na przykład, na bezwzględnym trzymaniu się nakazów moralnych i policyjnych, odpowiada przysłowiem "Racja fizyka, Kaśka butów nie ma". Jest nawet rzeczą zdumiewającą, jak zwykły, niefilozofujący człowiek, który daje się tak łatwo oszukiwać ideologom w innych dziedzinach, widzi jasno rzecz zasadniczą, a mianowicie, czym jest jego zdaniem dobre życie.”

Komentarz

• I kolejny ranking "doceniający" działania rządu w walce z koronawirusem.
      https://www.bloomberg.com/graphics/c...ience-ranking/
      47 miejsce na 53 oceniane kraje.

Komentarz

• https://naukawpolsce.pap.pl/aktualno...twa-wirus-moze

Się ludzie szczepić nie chcą to i procenty się uaktualniają aby słoń mógł zniknąć

Edyta:

O metodzie PCR słowami osoby która była ojcem tej metody.

https://www.youtube.com/watch?v=Xc0Kysti6Kc
        Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• tyle w temacie...
          W 2020 roku, w trakcie pandemii COVID-19, media społecznościowe obiegła informacja jakoby Kary Mullis podważył skuteczność opracowanej przez siebie metody w diagnozowaniu wirusów. Wypowiedź, którą mu pierwotnie przypisywano, odnosiła się bezpośrednio do nieskuteczności testu PCR w diagnostyce SARS-CoV-2. Kary Mullis nie mógł jednak być jej autorem, gdyż zmarł kilka miesięcy przed pandemią. Najprawdopodobniej pierwszą osobą, która rozpowszechniła te informacje był australijski bloger, który w styczniu 2020 roku opublikował wpis, w którym z kolei za źródło tego cytatu podał "VirusGuy" online[13]. Pomimo krytycznych komentarzy, nie zaprzestano rozprzestrzeniania tej informacji. Niektórzy udostępniający zmienili jednak jej formę, by słowa nie odnosiły się bezpośrednio do SARS-CoV-2, a do wirusów ogółem. Jednak prawdopodobieństwo, że i takie sformułowanie padło z ust Mullisa, jest znikome jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że był on współautorem patentu na test diagnozujący wirusa HIV metodą PCR właśnie[14].

Komentarz

• No właśnie trochę się ten wpis na wikipedii, kłóci z video wrzuconym z wypowiedzią Pana Mullisa. Ja po takim video, nie odważyłbym się umieścić w wikipedii tak stanowczego stwierdzenia... Zwłaszcza ostatniego zdania. Swoją drogą dobrze, że ktoś nagrał to, gdyż widać jak umarłemu można obecnie dopisać lub wygumkować pewne słowa. Trochę to przrażające

Edyta:

Naprawdę radzę zestawić ten film z wpisem na wikipedii. Nic wam nie zgrzyta? Wszystko gładko?

Komentarz

• I co ?? Bo to pierwszy raz jakieś kłamstwa latają w sieci i są powielane ? Norma w dzisiejszych czasach.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=S_1Z8cSXI-Q

Na zakończenie tematu PCR. Łatwo i łopatologicznie, podsumowanie lotto-testów, aby wszyscy mieli tą samą wiedzę, gdyż w nieuprawniony sposób założyłem, że wiedza na temat jak PCR działa, jaki jest związek między ilością cyklów, a otrzymanych rezultatów jest już szeroko dostępna, już latem wrzucałem wywiad z Polskimi biotechnologami o tym... Może jednak nie jest. W filmie, Pan Mullis też o tym wspomniał, nie wprost. Ułatwi to zrozumienie w którą stronę moje wątpliwości wędrują.

Komentarz

• Taka ciekawostka.
                  Wczoraj dostałem skierowanie z POZ na test. 2h później zadzwonił automat sanepidu z informacją o kwarantannie do 31.12 lub do negatywnego wyniku testu.
                  Rano dostałem negatywny wynik testu, na koncie e-pacjent nie ma nawet info o tym, że dostałem skierowanie na test nie mówiąc o jego wyniku, oczywiście wg systemu jestem dalej na kwarantannie jestem ciekaw po jakim czasie baza się uaktualni i czy policyjskie mnie nawiedzą w Święta baza działa jak IE.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                    Dystans w staniu po rybę to fikcja.
                    W każdym miejscu dystans to fikcja.
                    Lidle, Kauflandy czy Biedry ,to zawalone ludźmi po sam sufit.
                    A godzina seniora w tygodniu już nie obowiązuje,czy tylko u mnie w mieście mają na to wywalone ?
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Dziś w Auchan na Modlińskiej o 11.55 kolejka tak na oko 100 osób przed sklepem w oczekiwaniu na wpuszczenie do środka. Już się cieszyłem że za limity ktoś się wziął i będzie jak na wiosnę a tu się okazało że to "młodzież"

Komentarz

• PMM o karach za nie stosowanie się do obostrzeń: "Nasze jednoznacznie zapisane sformułowania mogą być kwestionowane. Zdecydowaliśmy się uregulować kwestię kar, mandatów za nieprzestrzeganie rygorów w ustawie. Sformułowaliśmy ten zapis w formie jednoznacznej."

Czyli tak: Zapisy w sprawie kar były jednoznaczne. Ale mogą być kwestionowane. Więc zdecydowaliśmy się je napisać jeszcze raz, tym razem inaczej - jednoznacznie.

Komentarz

• A Tymczasem każdy z licencją pływacką ( członek polskiego związku pływackiego ) powołany do kadry narodowej
                          Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tu widzę jest paru czających bazę w temacie, a ja żyję w stresie. Tym bardziej, że po pytaniu jak niżej każde laboratorium nabiera wody w usta: jakie jest prawdopodobieństwo, że choć nie ma żadnych objawów wyjdzie pozytywny test rt pcr? Skoro zrobiono już pierdyliard testów, to ktoś na świecie pokusił się chyba o wyliczenie?
                            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Gdyby ktoś pokusił się o taką publikację mogłoby to obalić całą otoczkę wokół pandemii, więc uważaj na smutnych panów w okularach i identycznych gajerach

Właśnie zostałem postraszony, że skoro jestem na kwarantannie (wynik testu negatywny o 10ej) muszę zainstalować aplikację Kwarantanna czy coś takiego oczywiście na e-pacjent żadnego info

Komentarz

• Zaszczepiona pielęgniarka w dalszym ciągu nie żyje ? Fejkniusy szaleją. Zdrowia dla wszystkich!
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X