Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

  Nie do końca rozkminiłem o co Ci chodzi, bo czym innym jest estymacja - profetyzm, a czym innym krytyczne podejście do weryfikowalnych danych. We wrzuconym linku jest taka liczba BZDUR natury HISTORYCZNEJ (które tak jak napisałem weryfikowalne są...winny być dla zwykłego zjadacza chleba), że poddają w wątpliwość ogólny stan zdrowia "Pana Doktora"
  Ale ten "Pan Doktor" to obecnie jeden z głównych ekspertów od pandemii, członek rady medycznej przy premierze, zwolennik ddm i większości obecnych obostrzeń, więc te wątpliwości co do stanu jego zdrowia dotyczą jego działań z przeszłości, czy teraźniejszości?

  Komentarz


  • Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta

   Po wpisaniu w google jego imienia i nazwiska wyskakuje Gdański Uniwersytet Medyczny. Myślę, że jesli bardzo Cie to będzie ciekawić i włożysz w to trochę trudu odnajdziesz specjalizację.
   Nie pytałem o specjalizację tylko o doktorat, to dosyć istotna różnica.
   Oczywiście nie masz obowiązku znać historii naukowej każdego oszołoma
   Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

   Komentarz


   • Zamieszczone przez KRA Zobacz posta

    Ale ten "Pan Doktor" to obecnie jeden z głównych ekspertów od pandemii, członek rady medycznej przy premierze, zwolennik ddm i większości obecnych obostrzeń, więc te wątpliwości co do stanu jego zdrowia dotyczą jego działań z przeszłości, czy teraźniejszości?
    Ale mi nie chodziło o Simona - którego obecność w tej radzie oceniam bkrytycznie, ale tego "eksperta" z Gdańska.
    Lieber tot als rot!!

    Komentarz


    • Nowy Porządek Świata właśnie jest zaprowadzany, przymusowe szczepienia na chorobę o niskim procencie śmiertelności per capita(a nie czekaj dobrowolne ale bez nich nic nie zrobisz)kody QR co następne? Tak daleko do mitycznych czipów?

     Wy dalej bijcie brawo bo akurat rządzi Nowogrodzka a nie Rozbrat czy tam Zlota, Nowy Świat. Przyjdzie Hołownia to dopiero wtedy krzykniecie zdrada? Niestety dla cześci z Was interes partii jest tożsamy z interesem narodu.

     Komentarz


     • Pierd.olony ...


      Minister zdrowia: będę rekomendował przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 17 stycznia.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

      jest tylko jeden King!!!!

      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
       Pierd.olony ...

       Śmieć
       Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

       Komentarz


       • A "między wierszami" z tej wypowiedzi można wyczytać, że i do marca zamierza to ciągnąć. Szaleństwo.
        #MioduskiOut

        Komentarz


        • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

         Ale mi nie chodziło o Simona - którego obecność w tej radzie oceniam bkrytycznie, ale tego "eksperta" z Gdańska.
         A no widzisz, a ja o Simonie pisałem.

         A jak myślisz Simon był bardziej wiarygodny wtedy, czy teraz?

         Komentarz


         • del.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
           A "między wierszami" z tej wypowiedzi można wyczytać, że i do marca zamierza to ciągnąć. Szaleństwo.
           Którego roku ?
           http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

           Komentarz


           • Wczoraj ciekawy odcinek "Warto Rozmawiać" -- > https://vod.tvp.pl/video/warto-rozma...-2355,50937598
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

             Którego roku ?
             Przyszłego oczywiście. Nie dość,że to dobije ostatecznie gospodarkę,to jeszcze Morawiecki i spółka oszukali społeczeństwo.Zgodnie z ich grafiką już teraz powinna być strefa czerwona,a za kilka dni prawdopodobnie nawet żółta (chyba,że statystyki gwałtownie wzrosną jeszcze w tym tygodniu). Po raz kolejny pokazują,że realnie nie mają żadnego planu,a restrykcje,które mogą zrujnować życie wielu ludzi wprowadzają w zasadzie "na spontanie".
             Ostatnio edytowany przez AGZI; 79624.
             #MioduskiOut

             Komentarz


             • Ludzie z Pfizera to jednak mają złote serce. Szef nie będzie się szczepił ponieważ są bardziej potrzebujący niż on:

              While Bourla’s company developed the vaccine, he is not a frontline health-care worker himself. He said he’s also 59 and in relatively good health, so it’s not entirely appropriate for him to receive the vaccine before other people who need it more. If he was vaccinated on camera, he said it might help increase the public’s willingness to receive it, citing Pfizer’s internal research. But he emphasized that “none of the executives and board members will cut the line.”

              Bourla also urged Americans to “trust science” and encouraged people to get vaccinated when appropriate, based on their age and occupation.
              https://www.cnbc.com/2020/12/14/pfiz...ine.html#close
              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

              Komentarz


              • Znowu PiS zamyka wszystko w Europie.

               Niemcy


               W Niemczech od środy do 10 stycznia obowiązuje ścisła kwarantanna, który w razie konieczności zostanie jeszcze przedłużona. Otwarte będą tylko sklepy z najpotrzebniejszym asortymentem, apteki i banki. Zamknięte są szkoły, restauracje, bary i zakłady usługowe.


               W prywatnych spotkaniach może brać udział najwyżej pięć osób z dwóch gospodarstw domowych, limit ten nie dotyczy dzieci poniżej 14 lat. To ograniczenie zostanie lekko poluzowane podczas świąt Bożego Narodzenia, od 24 do 26 grudnia. Członkowie jednego gospodarstwa domowego będą się wówczas mogli spotkać z czterema innymi osobami z najbliższej rodziny. Ten wyjątek nie będzie obowiązywał podczas sylwestra, w ostatnim dniu roku zakazano gromadzenia się w większych grupach, a także używania fajerwerków.
               Holandia


               W Holandii od tego tygodnia obowiązuje ścisła kwarantanna, która potrwa przez co najmniej pięć tygodni. Otwarte mają być jedynie sklepy z artykułami pierwszej potrzeby. Zamknięte są wszystkie inne sklepy, restauracje, szkoły, zakłady usługowe, siłownie, placówki kultury i miejsca rozrywki.               W domach można przyjmować najwyżej dwóch gości dziennie, między 24 a 26 grudnia ten limit zostanie zwiększony do trzech osób. Ograniczenie dotyczy osób powyżej 13 roku życia.
               Czechy


               W Czechach od piątku zostaną przywrócone niektóre zniesione wcześniej restrykcje. Zamknięte zostaną hotele i restauracja, od godz. 23 do 5 rano znów będzie obowiązywać godzina policyjna. Prywatne spotkania mogą się odbywać w gronie co najwyżej sześciu osób, limit ten obowiązuje zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i na świeżym powietrzu.
               W kościołach będzie można zajmować maksymalnie 20 proc. miejsc siedzących.
               Francja


               We Francji co najmniej do 7 stycznia zamknięte pozostaną restauracje, bary, placówki kultury i miejsca rozrywki. Od godz. 20 do 6 rano obowiązuje godzina policyjna, która zostanie zawieszona w Wigilię, ale już nie w sylwestra. Od wtorku Francuzi mogą się przemieszczać między regionami, a także opuszczać własne domy bez konieczności przygotowywania specjalnych zaświadczeń, co było wcześniej wymagane.
               Władze zalecają jednak, by w świątecznych spotkaniach nie uczestniczyło więcej niż sześć dorosłych osób, radzą również, by przed takimi wizytami, szczególnie jeżeli biorą w nich udział osoby starsze, samoizolować się przez kilka poprzednich dni.
               Belgia


               W Belgii podczas Bożego Narodzenia zakazane będzie odwiedzanie się w prywatnych domach. Maksymalnie czteroosobowe spotkania będą możliwe tylko na świeżym powietrzu, np. w ogródkach czy na tarasach. Osoby mieszkające samotnie będą mogły przyjąć w swoich domach dwóch gości w Wigilię i pierwszy dzień świąt.
               Włochy


               We Włoszech w okresie świątecznym, od 21 grudnia do 6 stycznia, zakazane będzie przemieszczanie się miedzy regionami kraju bez uzasadnionej potrzeby. 25-26 grudnia i w Nowy Rok nie będzie można również opuszczać gminy zamieszkania. Utrzymana będzie obowiązująca od 22 do 5 rano godzina policyjna, w Nowy Rok zostanie przedłużona do 7 rano.
               Kościoły pozostaną otwarte, ale władze zaapelowały o przełożenie pasterki w Wigilię na wcześniejszą godzinę, by wierni mogli wrócić do domów przed 22. W niektórych regionach otwarte są bary i restauracje, ale działają tylko do godz. 18. Premier Włoch Giuseppe Conte zapowiedział w tym tygodniu, że niezbędne będzie wprowadzenie w całym kraju kolejnych ograniczeń, które mają być ogłoszone w najbliższych dniach, doradzają mu to też naukowcy i eksperci.
               Wielka Brytania


               W Wielkiej Brytanii od 23 do 27 grudnia maksymalnie trzy gospodarstwa domowe będą mogły stworzyć świąteczną "bańkę", w ramach której osoby z trzech gospodarstw domowych będą mogły odwiedzać się w domach czy spotykać na świeżym powietrzu. Ta grupa przez cały ten czas będzie się musiała składać z tych samych osób.
               W Szkocji doprecyzowano, że "bańka" nie może liczyć więcej niż osiem osób. Na czas świąt ma też być zniesiony zakaz przemieszczania się między poszczególnymi częściami kraju. Eksperci i opozycja wzywają jednak rząd do wprowadzenia bardziej surowych ograniczeń.
               Hiszpania


               W Hiszpanii limit osób, które mogą uczestniczyć w świątecznych i sylwestrowych spotkaniach ustalono na dziesięć osób, w przeciwieństwie do większości państw europejskich, wliczają są do niego również dzieci. W całym kraju od 23 do 6 rano obowiązuje godzina policyjna. W Wigilię i sylwestra ma zostać skrócona i będzie trwać od godz. 1.30 w nocy do 6 rano.
               W Hiszpanii większość restrykcji wprowadzana jest przez władze regionalne, które zazwyczaj od połowy grudnia luzują niektóre z nich, szczególnie te dotyczące przemieszczania się po kraju i działalności lokali gastronomicznych.


               Źródło interia.


               Lewactwo nie jest cool!

               Komentarz


               • A nie pisali może co w Europie robią z VATem i innymi podatkami?
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

                Józef Mackiewicz

                Komentarz

                Pracuję...
                X