Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Już się zastanawiałem jak się włamać na konto Premiera, bo jakby faktycznie wprowadzili te strefy to bym z nimi został jak Midzi z wiosennym przesileniem i bym nie miał życia na forumce

A tak poważnie to ja chyba rozkminiłem jak ta plotka mogła powstać.
    Ogólnie to bankowo Polska będzie podzielona na jakieś strefy - w sumie już jest, województwa...powiaty...gminy
    Są powołane Sztaby Kryzysowe, ktoś to monitoruje, zabezpiecza -> czyli faktycznie są jakieś mityczne strefy.
    Rząd analizuje możliwość "zamknięcia" miast, miasteczek, wsie i przysiółków - czyli jak nie jest to konieczne to siedzisz na dupie, a nie jeździsz po sonsiadach -> czyli faktycznie będzie "zakaz" poruszania się.

Dodaj jedno do drugiego i voila
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Takie info od znajomej, pracownicy banku:
      klienci wypłacają dużo więcej gotówki niż zwykle. I to nie jakiś mały "niepeweny" bank, tylko PKO BP

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        O jakiej Ty korelacji piszesz ?
        Jak na razie jeżeli idzie o ofiary śmiertelne, to "odchyły" od normy są dobrze opisane i nie są niczym dziwnym.
        A to, że w jednym państwie jest to 1%, a w innym będzie 10% to wynik wielu zmiennych - ale są one rozpoznane, więc nie wiem co można tym udowodnić.
        Ja tylko podważyłem opinię kolegi (przeczytaj całą dyskusję) który stwierdził, że zmienną, która decyduje o tym, jaki jest udział (nie liczba) ofiar śmiertelnych, jest liczba zarażonych. Jakby to była ta zmienna to można łatwo sprawdzić. Chyba wszyscy jednak wiemy, że decydująca nie jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
          Takie info od znajomej, pracownicy banku:
          klienci wypłacają dużo więcej gotówki niż zwykle. I to nie jakiś mały "niepeweny" bank, tylko PKO BP
          To akurat już dobra paranoja.
          Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

Moja żonka też dostała info od swojej mamuśki, a ta z jakiegoś źródła, żeby lepiej wypłacić jakiś cash przez weekend.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
              Moja żonka też dostała info od swojej mamuśki, a ta z jakiegoś źródła, żeby lepiej wypłacić jakiś cash przez weekend.
              Ale po co ? Na co mi teraz kasa ,skoro mam siedzieć w domu ?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                Ale po co? to jest wirus a nie wojna.
                Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Typowe objawy paniki społecznej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Też jej zadałem to pytanie, nawet mniej dyplomatycznie.

@Benek: Nie mam kvrwa zielonego pojęcia. Tuzin dobrze napisał objawy paniki społecznej.
                    Ostatnio edytowany przez KRA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

To jest bardzo ważne mieć dużo gotówki, bo nigdzie w Polsce płacić karta albo telefonem nie można!!!!
                      Opamiętania życzę. W Warszawie nawet na straganach płacimy kartą.
                      Z cytrusów najbardziej lubię ogórki małosolne!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Po to, żeby kupić papier kaszę i ryż
                        (L)

Komentarz

• Może apele, żeby płacić wszędzie kartą wywołały niepokój, że brakuje gotówki (?) Nie wiem jak w dużych miastach, moje info z typowego miasta powiatowego.
                          Niektóre apteki zaczynają przyjmować klientów przez okienko, to chyba dobrze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Ale po co ? Na co mi teraz kasa ,skoro mam siedzieć w domu ?
                            Żeby dowalić jeszcze bardziej w gospodarkę i żeby w jak najszybszym tempie ta gotówka straciła wartość...

Wirus chyba głównie atakuje mózgi obywateli, bo takiej epidemii skretynienia to dawno tu nie było

Komentarz

• Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

A tak poważnie to ja chyba rozkminiłem jak ta plotka mogła powstać.
                                Ludzie wpadli w szał informacyjny. Od przyrostu zachorowań dużo wyższy jest przyrost dziennikarzy tvn24.
                                Część osób pewnie ma ciekawe i prawdziwe info ale nikną one w zalewie fake newsów.

Przykład:

Dzwoni typ do kolegi, że widział dwa autokary z żołnierzami zmierzające drogą, którą można dojechać do Warszawy.
                                Szybka analiza i poszedł wniosek, że jadą na blokadę stolicy.

Dziś rozpowszechniają plotkę, że budowany jest szpital polowy pod Warszawą. Jeśli to prawda to super ale coś mi podpowiada, że raczej ktoś zobaczył koparki w polu i puszcza kolejnego fejka.

Komentarz

Pracuję...
                                X