Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ja sobie podsmiechujek z Covida nie robię, uważam to za duże zagrożenie, oczywiście głównie dla osób starszych i obarczonych innymi chorobami.

Moje pytanie wynikało z tego, że jest duże prawdopodobieństwo, że przeszedłem już to chujostwo bezobjawowo.

Nigdy do tej pory nie miałem problemów ze zdrowiem, u mnie w gułagu 4 czy tam 5 osób już to miało (co prawda z innego pokoju, ale kontakt w robocie mieliśmy cały czas), poza tym ja codziennie mam kontakt z wieloma osobami czy to poprzez pracę czy treningi czy uprawiany sport.

I z tego powodu, że raczej mam już to za sobą,, nie chciałbym siedzieć 3 tygodnie na kwadracie. No ale jak będzie trzeba, to straszna krzywda mi się nie stanie.

No nic, byłem dzisiaj na wymazie i zobaczymy.

Jeszcze jedno pytanie, może ktoś będzie wiedział: jeśli wynik będzie ujemny, to 20 dni kwarantanny, tak?
    Wedlug tego co pisze na pacjent.gov.pl w przypadku negatywnego wyniku kwarantanna schodzi.

Komentarz

• Pinkas podał sie do dymisji ... oczywiście z powodów zdrowotnych.
      To znamienne, ze w czasach walki z koronawirusem zmieniło się cale kierownictwo ministerstwa zdrowia, a teraz główny inspektor sanitarny.
      Wciąż nie mogą doliczyć sie kilkunastu tysięcy zakażonych.
      Okręt tonie ...

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
        Pinkas podał sie do dymisji ... oczywiście z powodów zdrowotnych.
        To znamienne, ze w czasach walki z koronawirusem zmieniło się cale kierownictwo ministerstwa zdrowia, a teraz główny inspektor sanitarny.
        Wciąż nie mogą doliczyć sie kilkunastu tysięcy zakażonych.
        Okręt tonie ...
        Daweno pwonien zostać wyjebany za swoje teksty.
        Swoją drogą współczuję tym z sanepidu, pół życia spędzili na badaniu oleju do frytek, czy mięsa itd a od kilku miesięcy zasuwają w kaftanach. Zwłaszcza Ci w powiatówkach. Oni mają jakieś dodatki?
        Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Szkoda w chvj...moze jakas tarcza sanepid 8.0 dla pracownikow? Nic nie jest wiecznym spokojnym kurwidołkiem, przychodzi czas ze i w pracy trzeba popracowac

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Swoją drogą współczuję tym z sanepidu, pół życia spędzili na badaniu oleju do frytek, czy mięsa itd a od kilku miesięcy zasuwają w kaftanach. Zwłaszcza Ci w powiatówkach. Oni mają jakieś dodatki?
            Teściowa robi w sanepidzie. Mały powiat w mazowieckim. 20 lat doświadczenia, pieniądze mniejsze niż na kasie w Biedrze... teraz dali im parę złotych przy epidemii ale generalnie to słabizna straszna... zresztą jak w większości tego typu instytucji
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

Już wcześniej pisałem, zarabiają tragicznie. Info z pierwszej ręki: max 1900 pln (etat w Warszawie) na rękę jeżeli masz staż ponieważ bez to minimalna krajowa. Z tego co zauważyłem przez ostatnie pół roku dostali około 500 zł brutto podwyżek ale... średnio no a jak to jest z średnią to każdy wie. Na pewno teraz wyciągają więcej chociażby z powodu nadgodzin, w tv te starsze babeczki (większość 50+) płakały że pracują do upadłego prawie 7 dni w tygodniu. Dlaczego od początku nie istniała infolinia żeby im tam pomóc to nie mam naprawdę pojęcia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                Szkoda w chvj...moze jakas tarcza sanepid 8.0 dla pracownikow? Nic nie jest wiecznym spokojnym kurwidołkiem, przychodzi czas ze i w pracy trzeba popracowac
                Jasne ale po kilku miesiącach takiego zasuwania za minimalną krajową (i to w Warszawie) część z tych ludzi może stwierdzić,że nie warto i jednak poszukać sobie czegoś jeśli nawet nie lepiej płatnego,to chociaż spokojniejszego.A wtedy będziemy mieli w tym systemie jeszcze większy bałagan niż obecnie.
                #MioduskiOut

Komentarz

• Polecam

https://m.facebook.com/1000042928529...326841678/?d=n
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No ale przecież się wypłaszcza. Mam nadzieję, że ktoś zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za takie historie.

Co do zgonów i dość dużej ilości to chyba właśnie mamy szczyt zgonów spowodowany szczytem zachorowań sprzed około 2-3 tygodni.

Komentarz

• Mocne. Ale to wina zaniedbań od dekad. I Tuska.
                      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• To ja wrzucę prawdziwą historię, jak ci chorzy trafiają do szpitali. Polecam cały wątek:
                        https://twitter.com/dominikdrzazga/s...716299269?s=19
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Mocne. Ale to wina zaniedbań od dekad. I Tuska.
                          Nie nie, w żadnym wypadku, winnemu przyznawania premii w tym szpitalu jest Kaczyński, a sprowadzenia COVID do Polski PiS. Nie dziękuj.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                            No ale przecież się wypłaszcza. Mam nadzieję, że ktoś zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za takie historie.

Co do zgonów i dość dużej ilości to chyba właśnie mamy szczyt zgonów spowodowany szczytem zachorowań sprzed około 2-3 tygodni.
                            Ale tak konkretnie za jakie historie ? Bo podanych jest tam ileś wątków które sprowadzają się do
                            - bałaganu, żeby nie powiedzieć burdelu
                            - tego, że służba zdrowia nie radzi sobie z liczbą pacjentów
                            Obie te kwestie nie są chyba zaskakujące dla kogokolwiek kto zna realia polskiej służby zdrowia - która jeszcze przed koronawirusem jechała na oparach.
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Ale tak konkretnie za jakie historie ?
                              Za takie historie, że zaniechano leczenia chorób poza covidem. Te 600 osób dziennie teraz umiera dlatego, że nie mają dostępu do lekarza, a nie dlatego, że mają koronawirusa w wymazie. I to jest wina tylko i wyłącznie Morawieckiego i Niedzielskiego. Nie lekarzy (choć wielu z nich teraz się zwyczajnie szmaci i nie leczy ludzi), bo ci jedynie stosują się do procedur opracowanych przez Ministerstwo Zdrowia (czy na pewno zdrowia ?). To Morawiecki z Niedzielskim mordują tych ludzi, kropka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                                Za takie historie, że zaniechano leczenia chorób poza covidem. Te 600 osób dziennie teraz umiera dlatego, że nie mają dostępu do lekarza, a nie dlatego, że mają koronawirusa w wymazie. I to jest wina tylko i wyłącznie Morawieckiego i Niedzielskiego. Nie lekarzy (choć wielu z nich teraz się zwyczajnie szmaci i nie leczy ludzi), bo ci jedynie stosują się do procedur opracowanych przez Ministerstwo Zdrowia (czy na pewno zdrowia ?). To Morawiecki z Niedzielskim mordują tych ludzi, kropka.
                                Wygląda na to, że niektórym brauniarzom po ostatnim głosowaniu ręka w rękę z komuną i POKO puszczają zawory.
                                Twoimi idolami są Huebner, Miller, Rosati i Boni?

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X