Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Przecież TNTP pisał, że idziemy w model koreański. Czyli siedzisz na d"pie w domu i pracujesz zdalnie
    https://pl.aleteia.org/2019/02/01/ko...owych-praktyk/
    No to jaki sens dzielenia czegokolwiek na strefy skoro i tak nie możesz wyjść ?

Komentarz

• Żeby łatwiej sprawdzać nielegalne przemieszczanie? Żeby z każdej strefy trafiali do danego szpitala? Nie zastanawiałem się głębiej, ale jestem sobie w stanie wyobrazić, że wprowadzą te strefy.
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Ale jakiego dzielenia na strefy ?
        Póki co robią to domorośli generałowi na fejsbuku, takze nie przywiązywałbym do tego większej wagi.
        I ten model koreański to tak roboczo nazwałem - ogólnie to wszystko sprowadza sie do tego, że jak dojdziemy do jakiegoś poziomu (tu sie pojawiają dwa pytanie - czy dojdziemy, i jaki to ma byc poziom) to życie w państwie-aktywność społeczna będzie wygaszana.
        To oczywiście będzie ilus etapowe
        - zamknięcie klubów/pubów
        - ograniczenie komunikacji krajowej
        - galerie handlowe
        - zamknięcie granic
        - wielka powierzchnia handlowa
        To juz samo w sobie mocno ograniczy „ruch”
        Jak dalej to sie będzie rozwijało, to wiadomo w którym kierunku będzie to szło - kwarantanny na terenie całego kraju (ze względu na to ze dziś mamy kilkanaście ognisk + kilkadziesiąt potencjalnych juz obserwowanych)
        Dlatego tez nie będzie żadnych stref bo po ****, jak to sie juz rozlało.

A jak to będzie konkretnie (kiedy, w jakiej kolejności) robione to realnie nie wie tego nikt, bo to jest robione-analizowane na bieżąco.
        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• O.K. teraz wszystko rozumiem, dzięki za info.

A czy przekaz Bielana o nie przekładaniu terminu wyborów należy traktować poprzez pryzmat "najbardziej wierzę w dementowane informacje"?
          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Komentarz

• No ale właśnie na takie pytania nie można odpowiedzieć tak, albo nie.

Ogólnie to tak jak juz pisałem sytuacja jest ultra dynamiczna i zasadniczo w polityce nie obowiązuje takie cos, że ktoś podjął decyzje, włożył ja do sejfu, a potem ja wyjmuje i oznajmia.

Takze na dziś nie ma takiej decyzji - bo teoretycznie w maju możemy mieć to za sobą.
            Natomiast realnie to nikt nie wie jak to będzie wyglądało za tydzień, nie mówiąc juz o miesiącu.
            Ogólnie to jeśli idzie o wzrost zachorowań to wiem ze jadą na jakichś 3 symulacjach, ale jak to wyglada szczegółowo to w sumie sam nawet nie wiem
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Thx!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Od dyrekcji szpitala czy z któregoś z licznych oddziałów?
                Od dwóch pracowników szpitala. Ty masz oczywiście lepsze info, pewnie od samego ministra.
                Ja nie strzelam tu informacjami, które wyczytałem w innych miejscach. Twoje źródełko w ogóle wie, że Wołoska właśnie przekształcana jest w szpital zakaźny dla Mazowsza? Stąd moje liczby.
                LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• A propos postu Hermana, lista szpitali "przerabianych" na zakaźne:

https://www.gov.pl/attachment/dd0618...1-c880eb590a5c

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)si Zobacz posta
                    A propos postu Hermana, lista szpitali "przerabianych" na zakaźne:

https://www.gov.pl/attachment/dd0618...1-c880eb590a5c
                    Tak się składa, że aktualnie leżę na Wołoskiej i nie brakuje mi niczego. Mam też na bieżąco kontakt z personelem medycznym. Ministra na razie u mnie nie było.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kolejny skrajny debilizm zmanipulowanych owieczek. Główymi wektorami i winnymi są dzieci.....

......grunt pod szczepienia. Za rok/dwa, jak już będzie po wszystkim, Polska pierwsza bedzie w kolejce po szczepionke (słowa Pinkasa), a główną grupą odbiorców zostaną najmniej narażone na wirusa dzieci, a nie grupa docelowa.

Edyta...kolejna ciekawa statystyka z kraju graniczącego z Włochami, a nie oddalonej Norwegii - w Szwajcarii smiertelność 0,6% (652 przypadki). Grypa bardziej kosi.
                      Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tak się składa, że aktualnie leżę na Wołoskiej i nie brakuje mi niczego. Mam też na bieżąco kontakt z personelem medycznym. Ministra na razie u mnie nie było.
                        Tak się nie ciesz, bo Herman pisał, że zabraknie po 8-10 dniach.

Zdrowia!
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Tak się nie ciesz, bo Herman pisał, że zabraknie po 8-10 dniach.

Zdrowia!

Dziękuję. Mnie nie ma na "liście Hermana":
                          https://wiadomosci.dziennik.pl/wydar...e-zakazne.html
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta

Edyta...kolejna ciekawa statystyka z kraju graniczącego z Włochami, a nie oddalonej Norwegii - w Szwajcarii smiertelność 0,6% (652 przypadki). Grypa bardziej kosi.
                            Tak z ciekawości co ma do rzeczy tutaj fakt, że ktoś z kimś graniczy? Oczywistym jest (niestety), że im więcej przypadków tym więcej zgonów bo brakuje sprzętu/ludzi/kontroli. Zakładam zresztą, że przy tylu przypadkach to akurat Szwajcarzy jeszcze problemów z niedoborem nie mają.

Komentarz

Zdrówka ! Musisz wypluć to co na awatarze i będziesz zdrowy
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zdrowia Jaco.

Komentarz

Pracuję...
                                X