Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

  Jakbyś sam stracił pracę i jakiekolwiek źródło dochodu,to byś zobaczył jakim to "dobrem" jest lockdown. Maseczki to oczywiście inna sprawa. Ale ludzie muszą normalnie chodzić do pracy,bo inaczej się po prostu nie da. Rząd też się w końcu o tym przekona,jak już wyczerpie możliwości drukowania pustego pieniądza.A wtedy,owszem trzeba będzie "otworzyć z powrotem wszystko".
  Wtedy to wjadą Niemcy z nadwyżką budżetową gromadzoną od 2014r. i "wesprą" swojego sąsiada w biedzie. Saksy wrócą do łask!

  Komentarz


  • Myślisz, że piszę to z Marsa i że sam nie oberwałem po kieszeni? Dochody spadły mi dramatycznie, mnóstwo rozgrzebanych projektów "wisi" albo poszło się yebbać. Żyję głównie za pieniądze "z kupki". Sęk w tym, że covid ma to głęboko w sempiternie, a respiratory właśnie się skończyły.
   "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
   "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
   Up the Anchor!

   Komentarz


   • Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    To wszystko to elementy planu, strategii, analizy, kalkulacji, opinii doradców i ekspertów. Tak mówił Mateusz. Ja mu wierzę
    Rząd z Morawieckim na czele ma taki pomysł i strategię na walkę z epidemią, jak Mioduski z Kucharskim na awans do grupy. I uzyskują taki sam efekt.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
     Myślisz, że piszę to z Marsa i że sam nie oberwałem po kieszeni? Dochody spadły mi dramatycznie, mnóstwo rozgrzebanych projektów "wisi" albo poszło się yebbać. Żyję głównie za pieniądze "z kupki". Sęk w tym, że covid ma to głęboko w sempiternie, a respiratory właśnie się skończyły.
     Całkiem sporo osób nie ma żadnej "kupki". Co oni mają zrobić? Z mostu skoczyć? Trzeba pozwolić ludziom pracować. I tak trzeba to będzie w końcu zrobić.
     #MioduskiOut

     Komentarz


     • Przecież mogli to przewidzieć i odłożyć na "kupke"
      (L)

      Komentarz


      • Dochody dużej części Polaków na to nie pozwalają. Poczytaj statystyki o poziomie oszczędności w PL. Oprócz tego z oszczędności nie da się żyć bez końca.Sporo ludzi,którzy takie mieli wydała je na przeżycie wiosny. Przed otwarciem gospodarki i tak nie uciekniemy, trzeba się zastanowić jak to zrobić bezpiecznie. Idąc w kwarantanny tylko odsuwamy problem.
       Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
       #MioduskiOut

       Komentarz


       • Spokojnie nowe 500+ od mistrzów socjalizmu już dają na myszkę i klawiaturę nauczycielom to może jeszcze coś dodrukują.

        Sens zamykania się teraz jak już jebło jest żaden. Muszą w Polsce przechorować miliony, umrzeć dziesiątki tysięcy i tyle.

        Komentarz


        • Dodrukują,na pewno. Już to robią.Tyle, że pieniędzy od tego przybędzie tylko pozornie. Po prostu euro będzie po 45 złotych, zamiast po 4,5,a chleb po 30 zamiast 3.
         #MioduskiOut

         Komentarz
         • Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
          ... a respiratory właśnie się skończyły.
          Bzdury piszesz (sarkazm, jakbyś nie wyczuł).

          Według dzisiejszego oficjalnego komunikatu "Liczba zajętych respiratorów wynosi 1615, co oznacza, że liczba wolnych respiratorów to na tę chwilę 529. Wolnych jest więc 24,7 proc. dostępnych obecnie respiratorów."
          I jednocześnie "Ministerstwo Zdrowia podało również, że liczba zajętych łóżek dla pacjentów z COVID-19 wynosi dziś 19114. Liczba dostępnych łóżek to 28010, a więc liczba wolnych łóżek dla pacjentów z koronawirusem to 8896. Na dzień dzisiejszy wolnych jest więc 31,8 proc. łóżek covidowych."
          To są dane rządowe. Więc muszą być prawdziwe. Skoro mamy 25-30% zapas, to po co ten lockdown?

          A w tym samym czasie znowu dostępne są rozmowy między załogami karetek i dyspozytorami, z których jasno wynika, że miejsc nie ma, a przed każdym szpitalem np. w Warszawie czekają 2 - 3 karetki z pacjentami, a szpitale odmawiają przyjęcia.

          Ktoś chyba uwierzył we własną propagandę i manipulowanie liczbami.

          Komentarz


          • Komentarz


           • Midzi, ale jak to: "jebło"? Przecież jeszcze jakiś miesiąc temu moje, wyrażane w liczbach prognozy, co się wydarzy, jeśli ludożerka nie pójdzie po rozumy do łbów, wydawały Ci się nierealne. "Skąd te liczby, żaden kraj europejski takich nie notuje?", czy jakoś tak. Poza tym to przecież tylko infekcja, jak każda grypa. A kiedy zaczęliśmy te liczby notować, respiratorów zabrakło, stawiamy sprawy ostro, po marksowsku: "muszą w Polsce przechorować miliony, umrzeć dziesiątki tysięcy i tyle". To się nazywa program.
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

             Sens zamykania się teraz jak już jebło jest żaden. Muszą w Polsce przechorować miliony, umrzeć dziesiątki tysięcy i tyle.
             Gdyby nie dotyczyło to ludzkiego życia to bym napisał lol. Ale props dla Ciebie, że przedstawiłeś plan opozycji na zarządzanie kryzysowe. Jebło to jebło na **** to rozkminiać.
             Lieber tot als rot!!

             Komentarz


             • Wszak pisałem o tym wcześniej, że takie, a nie inne działania doprowadzą do takiej sytuacji, gdzie i tak jedyne możliwe rozwiązanie będzie takie, gdzie praktycznie każdy będzie musiał zmierzyć się z koronowirusem.

              Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
              Midzi, ale jak to: "jebło"? Przecież jeszcze jakiś miesiąc temu moje, wyrażane w liczbach prognozy, co się wydarzy, jeśli ludożerka nie pójdzie po rozumy do łbów, wydawały Ci się nierealne. "Skąd te liczby, żaden kraj europejski takich nie notuje?", czy jakoś tak. Poza tym to przecież tylko infekcja, jak każda grypa. A kiedy zaczęliśmy te liczby notować, respiratorów zabrakło, stawiamy sprawy ostro, po marksowsku: "muszą w Polsce przechorować miliony, umrzeć dziesiątki tysięcy i tyle". To się nazywa program.
              Dalej nie ma takich liczb, ba daleko do nich, a "jebło".

              Nie jest to program, a realia, bo robiłem obliczenia na podstawie jakiegoś tam artykułu, więc tyle zachorowań dziennie wystarczy, aby na wiosnę 50% Polaków miało już choć raz przechorowanego koronowirusa.
              Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


              • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

               Gdyby nie dotyczyło to ludzkiego życia to bym napisał lol. Ale props dla Ciebie, że przedstawiłeś plan opozycji na zarządzanie kryzysowe. Jebło to jebło na **** to rozkminiać.
               Przy wyborze terminu ogłoszenia wyroku przez TK oraz przy późniejszym, biernym przyglądaniu sie protestom nie kierowano się życiem ludzkim. Życie ludzkie przegrało z cynizmem i ewentualnym skowytem z zachodu.

               Komentarz


               • Przypomnisz, kto, kiedy i na jakim etapie korony ogłosił ten termin?
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                Komentarz

                Pracuję...
                X