Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe zestawienie i nie wykluczam takiego wariantu. Natomiast jeśli chodzi o wartość tego typu analiz to wolałbym jednak zobaczy podobne zestawienie w połowie przyszłego roku, gdzie będziemy mieli już dane porównawcze r/r, a także w pewnym tego słowa znaczeniu zaliczony "pełen cykl" koronawirusa.

Komentarz

• Nie wiem czy słyszeliście ale według rzecznika rządu to droga na siłownię jest problemem.

Czy leci z nimi pilot?
      (L)

Komentarz

• No przecież tak samo było z drogą do lasu. A nie czekaj chodziło o parkingi leśne chyba. Kto chce może znaleźć, hula w necie wypowiedź arcymózga Glińskiego
        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta

ten film idealnie przedstawia co sie dzieje teraz tylko smiertelnosc wieksza, no i z 2011 roku...
          Znajome obrazki co ? Lodowiska, wojskowe ciężarówki przemykające się pod osłoną nocy z ciałami zmarłych, masowe groby, wysoka zaraźliwość, izolacje, kwarantanny, skuteczny lek niedopuszczony do obrotu, wyczekiwana cudowna szczepionka, nawet żółtek zjadający nietoperza.
          Programowanie społeczeństwa high level. Przyjęliśmy tę rzeczywistość bez mrugnięcia okiem, bo przecież już to znamy, tak to miało wyglądać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Znajome obrazki co ? Lodowiska, wojskowe ciężarówki przemykające się pod osłoną nocy z ciałami zmarłych, masowe groby, wysoka zaraźliwość, izolacje, kwarantanny, skuteczny lek niedopuszczony do obrotu, wyczekiwana cudowna szczepionka, nawet żółtek zjadający nietoperza.
            Programowanie społeczeństwa high level. Przyjęliśmy tę rzeczywistość bez mrugnięcia okiem, bo przecież już to znamy, tak to miało wyglądać.
            Grube Miśki przykręcają śrubę.

Komentarz

• Pierwszy spadek zajętych respiratorów, o 10 sztuk. Pewnie sporo zgonów będzie ;/

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
                Nie wiem czy słyszeliście ale według rzecznika rządu to droga na siłownię jest problemem.

Czy leci z nimi pilot?
                Słuchałem go wczoraj na Polsacie. Według niego problemem nie jest siłownia, galeria czy kino (sic!) tylko droga do tych miejsc i społeczna mobliność.
                To nie rozumiem dlaczego nie zamkneli jeszcze sądów powszechnych, a przynajmniej nie odwołali rozpraw - nie dość, że ludzie na te rozprawy muszą dojechać i tym samym zwiększają mobilność społeczną, to jeszcze ścisk na korytarzach jest dużo większy niż w każdym z ww. miejsc. Ja rozumiem, że "kasta" jest na cenzurowanym i o nich nie trzeba się troszczyć, ale są jeszcze pracownicy sekretariatów i asystenci sędziów plus z drugiej strony sami uczestnicy postępowań, świadkowie, pełnomocnicy etc.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No to mamy pierwszy dzień powyżej 70zachorowań/100k mieszkańców. Jeszcze 6 i będziemy pierdzieć w kanapę.

Swoją drogą ciekawe czemu te pajace nie wprowadzą po raz kolejny stref, zamykając te regiony w których ten wskaźnik jest najwyższy, nie w skali powiatu a województwa.

Komentarz

• Fascynuje mnie, dlaczego nie wprowadzono do tej pory realnego ograniczenia klientów w sklepach wielkopowierzchniowych tak jak to było na wiosnę. Poczekało się chwilę przed wejściem, człowiek wchodził i robił zakupy bez zbędnego tłoku. A to co jest teraz to jakaś masakra, jeden człowiek na drugim, zero dystansu.
                    Może branża ma dobre kontakty w rządzie...
                    Bazinga!
                    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Pierwszy spadek zajętych respiratorów, o 10 sztuk. Pewnie sporo zgonów będzie ;/
                      Bardzo ciekawy komentarz byl przed chwilą w jednej z tv (tej niepopularnej tutaj) na temat rzeczywistości w sprawie raportowania wolnych respiratorów i łóżek:
                      1. Łóżka - wojewoda każe zwiększyć liczbę łóżek o 100, no to raportuje się +100, a że przygotowanie tych łóżek (przeniesienie lub wypisanie pacjentów, przygotowanie sprzętu - śluzy, itp) wymaga tygodnia ... to już inna sprawa, wojewoda rząda, dyrektor raportuje - a że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością...
                      2. Respiratory - wiele z nich wymaga obsługi, serwisu, przeglądów; podobno są w mazowieckim wolne respiratory produkcji czeskiej, a do nich dwóch serwisantów na cały kraj - najbliższe terminy wizyt: za 2 tygodnie; ale respirator jest wykazywany jako wolny, no bo nie jest zajęty.
                      Także mamy malowanie trawy na zielono.
                      "Ciemny lud to kupi" wiecznie żywe.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Słuchałem go wczoraj na Polsacie. Według niego problemem nie jest siłownia, galeria czy kino (sic!) tylko droga do tych miejsc i społeczna mobliność.
                        To nie rozumiem dlaczego nie zamkneli jeszcze sądów powszechnych, a przynajmniej nie odwołali rozpraw - nie dość, że ludzie na te rozprawy muszą dojechać i tym samym zwiększają mobilność społeczną, to jeszcze ścisk na korytarzach jest dużo większy niż w każdym z ww. miejsc. Ja rozumiem, że "kasta" jest na cenzurowanym i o nich nie trzeba się troszczyć, ale są jeszcze pracownicy sekretariatów i asystenci sędziów plus z drugiej strony sami uczestnicy postępowań, świadkowie, pełnomocnicy etc.
                        Temu, jak się nie chce pracować
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie chodzi o mnie (ja nie pracuję w sądzie), ale o szeroko pojętą "sprawiedliwość społeczną". I zwykłą logikę.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jeśli mówimy o logice rządu to do zwykłych ona nie należy więc nie wymagaj za dużo
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Alek pisze o spadku liczby ZAJETYCH respiratorow, a forumowy kodziarz o tym co powiedzieli w pedałenie na temat ogólnej dostępnej liczbie łóżek i respiratorów

Komentarz

• Dobrze, że po wczorajszej konferencji szanownego pana premiera nadal seniorzy idą do sklepu w godzinach 10-12, a ja nie muszę tłumaczyć dziecku, że teraz nie pójdziemy po soczek, albo bułkę, ale za to postoimy w kolejce między ludźmi w wieku 60+ po godzinie 12:00
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X