Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    W naszym przedszkolu połowa kadry na L4 z różnych przyczyn, ale akurat "ciocie" mojej córki tydzień czekały na wynik testu, dziś się okazało że Covida nie mają.

Podobnie moja mama, która jest nauczycielką klas 1-3 tydzień siedziała w domu czekając na wynik, jak tak dalej pójdzie to nauczyciele będą siedzieć w domu z powodu oczekiwania na wynik testu a nie z powodu samej choroby niekoniecznie koronawirusa.

Dzieci chodzą mimo choroby rodziców, bo przecież wszem i wobec wiadomo że małe dzieci wirusa nie przenoszą, co jakiś miesiąc temu tłumaczył dr Morawiecki.
    U mojego syna w przedszkolu większość nauczycielek wyciętych, nie tylko przez covid plus wszystkie kucharki. Zatem grupy skomasowane w dwie grupy oraz catering z zewnątrz. Burmistrz zakazał zamknięcia.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zasiłek opiekuńczy

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
        O ile nie są w galerii handlowej,to chyba tak.Była mowa tylko o zaostrzonym limicie osób.
        Marcino MArkety budowlane bez znaczenia czy są w galeriach czy nie będą czynne.

Komentarz

• Zamieszczone przez mnemotech Zobacz posta

Jest coś, ale dla rodziców dzieci do 8 roku życia, chyba że chodzi o dzieci niepełnosprawne:
          https://biznes.wprost.pl/gospodarka/...ch-dzieci.html
          To wiem, ale pytałem powyżej 8 roku.

Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
          Zasiłek opiekuńczy
          Ale to przysługuje przy zdrowym dziecku >8 lat czy trzeba to dziecko "zachorować"?

Bo tak na szybko patrząc to chyba nie jest tak kolorowo: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-z...owym-dzieckiem

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

To wiem, ale pytałem powyżej 8 roku.

Ale to przysługuje przy zdrowym dziecku >8 lat czy trzeba to dziecko "zachorować"?

Bo tak na szybko patrząc to chyba nie jest tak kolorowo: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-z...owym-dzieckiem

Pewnie będą dopiero kombinować, ale jak znam życie to nie ma kasy...chyba, że na 3 tyg. skądś ją wytrzasną...
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Gdyby próbować szukać pozytywów w tej ujowej sytuacji, to może można się łudzić, że zamykają na listopad, żeby nie musieć zamykać na grudzień.
              W tym roku to już tylko e-święta

Komentarz

• W październiku 2019 roku zmarło w Polsce 34,2 tys. osób. W tym roku - 47,6 tys. z czego covid stwierdzono u 3,1 tys. To jaka jest przyczyna wzrostu liczby zgonów o 10,3 tys. (+30%)? Chyba mamy prawidłowy obraz zapaści służby zdrowia i zaczęły pojawiać się zgony spowodowane wstrzymaniem innych świadczeń medycznych.

Komentarz

• Mamy o czym zresztą pisałem. Nie koronawirus jest problemem, ale lockdown i zapaść służby zdrowia.

Komentarz

• Nie chyba tylko na pewno. Bedzie jeszcze gorzej bo to bedzie proces rozlozony w czasie. Dochodzi zima i smog. To rowniez spowoduje kolejny wzrost smierci.
                    Niestety Polacy nie zrozumieją pewnych spraw dopóki spora częśc z nich nie poczuje tego na wlasnej skórze, mam na mysli praktyczny brak normalnej sluzby zdrowia, wydolnej i efektywnej. Rok bez przychodni, skierowan, badan specjalistycznych, zabiegow i operacji dopiero bedzie zbieral swoje żniwa.

Komentarz

• Nie lockdown i zapaść służby zdrowia, a idiotyzm premiera...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Na TVN7 film na czasie. Epidemia strachu.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                          Nie chyba tylko na pewno. Bedzie jeszcze gorzej bo to bedzie proces rozlozony w czasie. Dochodzi zima i smog. To rowniez spowoduje kolejny wzrost smierci.
                          Niestety Polacy nie zrozumieją pewnych spraw dopóki spora częśc z nich nie poczuje tego na wlasnej skórze, mam na mysli praktyczny brak normalnej sluzby zdrowia, wydolnej i efektywnej. Rok bez przychodni, skierowan, badan specjalistycznych, zabiegow i operacji dopiero bedzie zbieral swoje żniwa.
                          Zrzuci się winę na śmiercionośny covid i większość to łyknie bez chwili zastanowienia.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                            Nie lockdown i zapaść służby zdrowia, a idiotyzm premiera...
                            Nie chciałem być aż tak ostry

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              Na TVN7 film na czasie. Epidemia strachu.
                              ten film idealnie przedstawia co sie dzieje teraz tylko smiertelnosc wieksza, no i z 2011 roku...

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Mamy o czym zresztą pisałem. Nie koronawirus jest problemem, ale lockdown i zapaść służby zdrowia.
                                To może być słuszny wniosek, ale nie musi. A przynajmniej jeszcze nie teraz. Gdyby to tylko lockdown był problemem, to zwiększona liczba zgonów powinna być zarejestrowana już wiosną, a przecież w Polsce większej liczby zgonów wiosną nie odnotowano. Zwiększoną liczbę zgonów odnotowano natomiast w różnych innych krajach, wiosną w Europie i później w Ameryce Południowej. Liczba zgonów ponad "normę" często przekraczała liczbę zgonów związanych z COVIDem. Analitycy (data journalist) Financial Times pokusili się w związku z tym (tak pisali w kwietniu), że być może liczba zgonów związanych z COVID jest niedoszacowana, bo zauważono, że największe różnice występują tam gdzie jest rejestrowana duża liczba przypadków COVIDa. Bardziej niż na przykładzie całych krajów było to widoczne kiedy wzięto pod uwagę konkretne regiony, albo miasta. Financial Times poświeciło całkiem sporo miejsca koronawirusowi. Śledząc m.in. liczbę zgonów bez względu na ich przyczynę, w różnych miejscach na świecie.
                                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Pracuję...
                                X